برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
    Ignorance is bliss, isn't it
    سپاس
    5,552
    از این کاربر 6,032 بار در 517 پست سپاس گزاری شده

new3 ❆❅✵ بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های فصل زمستان 2018 ✵❅❆

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    »» در این تاپیک به بحث و گفت و گو درباره انیمه های فصل زمستان 2018 پرداخته میشه. حتما سری به تاپیک معرفی انیمه های فصل زمستان بزنید تا راحت تر انیمه های مورد علاقتون رو پیدا و در بحث شرکت کنید. قطعا صحبت درباره انیمه ای که میبینید کمک زیادی به شناخت اون به دیگرانه و برای من به شخصه کار لذت بخشیه که نظرات دیگران رو بدونم و یه جو خاصی بهم میده که انیمه ببینم و بیام با بقیه درباره ـش صحبت کنم. پس در نتیجه منتظر نظرات خوب شما انیمه بین های عزیز هستیم.

»» تاپیک‌های مرتبط :
    معرفی انیمه‌های فصل زمستان 2018
    معرفی انیمه‌های فصل پاییز 2017

معرفی انیمه‌های فصل تابستان 2017

██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    8,960
    از این کاربر 9,991 بار در 735 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ❆❅✵ بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های فصل زمستان 2018 ✵❅❆

Violet Evergarden - قـسمت دوم
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

خیلی منتظر این انیمه بودم و واقعاً چه انتظارِ به‌جایی هم داشتم. یعنی با همین دو قسمتی که ازش گذشت، برام تبدیل به یکی از بهترین انیمه‌های چند فصل اخیر شد. فضا سازی، رنگ بندی، موسیقی متن، شخصیت پردازی، روایت داستان، گرافیک و همه چیز فوق‌العاده‌ست و دارم نهایتِ لذت رو می‌برم. واقعاً دمشون گرم با ساختِ همچین اثری، حتماً این انیمه رو دنبال کنید که بدون شک ارزششو داره.

3. 24 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

^_^
    سپاس
    12,383
    از این کاربر 1,378 بار در 131 پست سپاس گزاری شده

ژانرها: Slice of Life, Comedy, Romance, School, Shounen
    تاکاگی همکلاسی ـش نیشیکاتا رو دوست داره و چند بار هم بصورت غیر مستقیم و حتی مستقیم اینو بهش گفته اما نیشیکاتا اینقدر خنگه که متوجه نمیشه، اونم در عوض تا میتونه نیشیکاتا زو سرکار میزاره و اذیت میکنه. نیشیکاتا هم همیشه تو فکر تلافی ـه اما ...
    شخصیت های اصلی جالب و دوست داشتنی در اومدن و درگیری های بینشون خیلی بامزه و خنده داره. تا اینجای انیمه (قسمت 5) که پخش شده خیلی خوب بوده و بشدت ازش راضیم. شما هم اگه قصد دارین از انیمه های فصلی چیزی رو دنبال کنید پیشنهاد میدم اینم حتماً جزء گزینه هاتون باشه.

امتیاز من: 8/10

5. 21 کاربرِ زیر از vA hid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

Citrus

انیمه بسیار خوب و درگیر کننده ای بود، بعد از چندین ماه دیدن انیمه خشن و فلسفی هوس کردم بعد از مدتها سراغ ژانر رومنس برم و اولین انیمه ای که به چشمم اومد همین بود، داستان بسیار خوب و درگیر کننده بود، شخصیت ها و صداگذار ها فوق العاده هستن و در کل اگر با ژانر یوری مشکلی نداشته باشید و یکم صحنه های بوسه و ... اذیتتون نکنه میتونید از انیمه خیلی لذت ببرید، امیدوارم در ادامه فصل های دیگه ای از این انیمه منتشر بشه چون مانگای پر محتوایی داره
    Farewell

7. 16 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,905
    از این کاربر 9,840 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

ساخت یک قسمت OVA برای انیمه
    Violet Evergarden
    تایید شد.
    زمان پخش : چهارشنبه 13 تير 1397

I'm Justice

9. 16 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,322
    از این کاربر 20,370 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

Violet Evergarden

اپیزودهای 1 تا 12:

با این دست‌های خونینت که جون این همه آدم رو گرفتن،
    نامه‌هایی مینویسی که آدما رو به هم نزدیک میکنه؟
    تو هنوز متوجه نشدی همه کارهایی که تا الآن کردی جرقه‌ای زده
    که داره میسوزونتت...

عجب موسیقی داشت... موسیقیش خیلی یونیک بود و خیلی جاها اوج میگرفت و به شدت لذت‌بخش بود. یعنی هرچی از موسیقیش بگم واقعأ کم گفتم.
    عجب درامی داشت. به نظرم هم بامزه بود و هم به موقع بیننده رو احساساتی میکرد و حتی گاهی اشک آدم رو در میاورد... سکانس‌های غم‌انگیز و تأثیرگذار زیادی داشت.

عجب دیالوگ‌هایی داشت...یعنی با روح و روان بازی میکرد. مفاهیم زیبایی هم داشت
    عجب گرافیکی داشت...طراحی‌ها و پس‌زمینه‌ها عالی بود. خیلی خوش آب و رنگ. البته به موقع هم فضای انیمه تیره و تاریک میشد.

انیمه سکانس‌های جنگی معدودی هم داشت ولی فقط در دو سه تا از اپیزودها مثل قسمت 8 و 11 و 12.
    بهترین قسمت‌های انیمه به نظرم 7 و 9 و 10 (اون دختربچه که اسمش "آن" بود دل ما رو برد. صداپیشه خوبی هم داشت) و 12 (خصوصأ اواخر قسمت 12 انیمه اوج گرفت!) بودن.

به نظرم داستان این انیمه دو مفهوم تقریبأ متضاد که با هم تقابل دارند رو در مقابل هم قرار داده: جنگ و عشق.
    و وایولت که ازش به عنوان یک سلاح جنگی استفاده میشده و انتظار میرفت که احساساتی نداشته باشه اما حالا میخواد بدونه دوست داشتن یعنی چی! و تازه عشقی که سرگرد گیلبرت بهش داشت رو درک میکنه و به جایی میرسه که دیگه نمیخواد یک ابزار باشه.
    به نظرم این انیمه جزو معدود انیمه‌هایی هست که بجا و درست از عنصر درام استفاده میکنه. انیمه یکم به خاطر اپیزودیک بودنش اوایل برام حوصله سر بر بود ولی از قسمت 7 واقعأ انیمه اوج گرفت و کاملأ نظرم عوض شد جوری که کاملأ غرق درام تأثیرگذار انیمه میشدم. در مورد این انیمه باید بگم که هم یک داستان کلی و سر راست داره و هم در کنارش داستان‌های اپیزودیک که مربوط به شغل نامه‌نویسی (دال) وایولت میشه.
    فقط یک قسمت دیگر مونده (قسمت 13) که انیمه تموم بشه اما تا اینجا میتونم بگم یکی از بهترین انیمه‌های درامی بود که تا به حال دیدم. از حسین عزیز و همینطور شهاب عزیز هم تشکر میکنم که من رو در مورد این انیمه راهنمایی کردن و پیشنهاد دادن که این انیمه رو ببینم.

امتیاز من به این 12 قسمت: 9/10

Can't find yourself. Lost in your lies

11. 20 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    8,960
    از این کاربر 9,991 بار در 735 پست سپاس گزاری شده

نامه‌ای کوتاه به «وایولت اورگاردن»
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

«وایولت اورگادنِ» عزیز. شاید زمان کوتاهی رو باهم سپری کرده باشیم، درواقع اگه بخوام دقیق بگم، به مدت 13 هفته، هر پنجشنبه، 20 دقیقه رو در کنار هم بودیم. ولی تو همین مدت زمان کوتاه و وقت کمی که تورو دیدم، شروع به درک از مطالبی کردم که شاید در زندگیِ روز مره‌ـم به سادگی از کنارشون میگذشتم. همه میگفتن تو یه وسیله‌ای و احساسی نداری ولی تو به بقیه نشون دادی که همه احساساتی رو دارن و خواستی که معنیِ جمله‌ی «دوست دارم» رو بفهمی، جمله‌ای که شاید خیلی از ما ها تو زندگی‌ـمون استفاده کنیم ولی هیچوقت از تهِ دلمون این جمله رو بکار نبریم. تو بهم فهموندی که «دوست دارم» فقط یه جمله نیست، حتی وقتی یه عزیزی رو از دست دادی، هنوز هم می‌تونی دوسش داشته باشی و با خاطراتش زندگی کنی. اگه بخوام باهات روراست باشم، می‌تونم بگم من «دوست دارم»! مطمئناً نمی‌تونم به خوبیِ تو نامه بنویسم ولی دلم می‌خواست به هر صورتی که شده حتی کوتاه و آبکی، اینا رو بهت بگم و از صمیم قلب ازت تشکر کنم... ممنون «وایولت اوردگان»، به امید دیدارِ دوباره.

13. 17 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :