برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1
    As my world, Comes crashing down, I'll be dancing
    سپاس
    156
    از این کاربر 865 بار در 38 پست سپاس گزاری شده

کریستوف والتز نمیخواهد چیزی راجع به متد اکتینگ بشنود !

اگر فکر میکنید کریستف والتز یک مصاحبه کننده ی عجیب و غریب است ؛ کاملا درست فکر کرده اید . کسی که دو بار برنده ی اسکار شده حتی حاضر به یک گفت و کوی کوتاه هم نیست . او میخواهد از همه ی دردسر های کوچک و بزرگ دوری کند .

وقتی چند ماه قبل درباره ی نقش در فیلم  " Downsizing " صحبت کردیم ؛ سمت و سوی مکالمه ی ما به سرعت روی برگرداند به جهت منفی ؛ تحمل برای متد اکتینگ

والتز :‌ من نمیخواهم بگم [ به آن ها بگو این کار را انجام ندهند ] اما نمیخواهم آنها به شیوه ی دیگه ای به من بگویند .

این میتواند کمی سنگین باشد ؛ بله . بنابراین تو فقط از دور هدایت کن . من میتوانم در یک مورد اختلافی در بحث شرکت کنم چون فکر میکنم چند بحث کلامی دارم و از قبل آماده م . همچنین با آنکه درس خوانده ام و آموخته ام و تمرین کرده ام اما این به معنای بیشتر آن نیست. هنوز آنها باید این کار را انجام دهند و باید حق داشته باشند که بتوانند این کار را انجام دهند. "

“Downsizing” همراه با مت دیمون و کریستین ویگ :

واقعیت این است که والتز هنوز مجبور به انجام بازی بداهه بر روی صحنه نشده است.

والتز می گوید: "من خوش شانس بودم که من تا به حال کارگردانی نداشتم که نیاز به بدبینی داشته باشد." سپس زیر لب میگوید ، " آنها مردم واقعی هستند . "

والتز همچنین در مورد اولین فیلم خود ، " Georgetown " با آنت بنینگ و ونسا ردگریو صحبت می کند، که حالا به نقطه نظر خوبی رسیده اند.

منبع : +
    اختصاصی Amirabz / Tv

ما همه اینجاییم که با تو چای بخوریم ..!