برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 15
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,407
    از این کاربر 90,383 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Killing Eve : درام هیجانی از B|B|C America | معرفی,بحث و تبادل نظر

Killing Eve عنوان درام هیجانی می باشد که بر اساس کتاب Codename Villanelle به قلم Luke Jennings ساخته شده و مسئولان شبکه BBC America خبر سفارش ساخت آن را در پاییز سال 2016 میلادی تایید کردند. Phoebe Waller-Bridge که با مجموعه کمدی Fleabag تحسین منتقدان را برانگیخت و موفق به کسب عنوان بفتای تلویزیونی بهترین بازیگر زن برنامه های کمدی گشت علاوه بر نویسندگی نسخه تلویزیونی این اثر,شو رانر و مدیر اجرایی سریال نیز می باشد.علاوه بر این Sandra Oh که با سریال Grey's Anatomy موفق به دریافت عنوان گلدن گلوب بهترین بازیگر زن نقش مکمل گشته از بازیگران اصلی این مجموعه می باشد.پخش این سریال هشت قسمتی که اپیزودهای آن در کشورهای مختلفی همچون فرانسه,ایتالیا,آلمان و بریتانیا به انجام رسیده از هشتم آوریل 2018 (بیستم فروردین 97) آغاز می گردد.+++

خلاصه داستان :
    داستان سریال از جایی شروع می شود که زن جوان آنارشیستی به نام Oxana که مرتکب قتل فجیعی گشته و در انتظار برگزاری دادگاه محاکمه خود می باشد توسط سازمانی مخفی نجات داده شده و پس از دیدن آموزش های پیچیده و گرفتن هویت و نام جدیدی به نام Villanelle مامور به انجام قتل شخصیت مهمی می شود.اماافسر زیرکی به نام Eve Polastr با پی بردن به اهداف او در صدد جلوگیری از اقداماتش گشته وبازی تعقیب و گریز مرگباری بین این دو آغاز می شود.++

بازیگران:

Jodie Comer در نقش
    Villanelle

Sandra Oh در نقش
    Eve Polastri

Kim Bodnia در نقش
    Konstantin

Fiona Shaw در نقش
    Carolyn Martens

Owen McDonnell
    در نقشNiko Polastri

Kirby H.Baptiste
    در نقشElena
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

تو نیکی کن و در دجله انداز!
    سپاس
    1,922
    از این کاربر 3,716 بار در 426 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Killing Eve : درام هیجانی از B|B|C America | معرفی,بحث و تبادل نظر

سریال دو قسمت اول نهایت سه قسمت اولش خوب بود و بعد همینجور نزولی نزولی!

نمیدونم کیا دیدن این سریال رو ولی واقعا پتانسیل اینو داشت که یک اثر ماندگار بشه که متاسفانه ....!
    تو نیکی کن و در دجله انداز....

3. 10 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    314
    از این کاربر 1,132 بار در 145 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط nosheh نمایش پست ها
    سریال دو قسمت اول نهایت سه قسمت اولش خیلی خوب بود و بعد همینجور نزولی نزولی!

نمیدونم کیا دیدن این سریال رو ولی واقعا پتانسیل اینو داشت که یک اثر ماندگار بشه که متاسفانه ....!
    چقدر سلیقه ها متفاوته من قسمت اول و واقعا به زور دیدم بسکه کلیشه های بی منطق داره فکر کنم چون همه کاره سریال سابقه کمدی داره کلا ژانر جنایی و به کمدی تبدیل کرده [شخصیت اول سریال و به زور میخوان کول و جالب جلوه بدن اونم با ریختن بستی یه بچه بدون دلیل یا دری وری گفتن پیره زن همسایه بهش اونم بدون دلیل و.. نقشه یک قاتل حرفه ای واسه کشتن یه آدم مهم بالا رفتن از لوله ناودون و پوشیدن لباس زن یک پیرمرد 80-90 ساله که از قضا فیت تنشه و بعد مشاهده شوخی شهرستانی پیرمرد با نوه 5-6 سالش و جالب تر از همه پیرمرد تصور میکنه نوه 5-6 سالش واسش یه خانم جوان و به عنوان هدیه پیشکش کرده که باهاش رابطه برقرار کنه ))
    یا در جایی میگن دوربین مدار بسته صحنه قتل و دیده بعد به خانم کاراگاه بدون دلیل الهام میشه که نه نیست و آخرش میفهمن نیست !!! یعنی چی آخه یا فیلم و دیدین یا ندیدین دیگه ]
    اداره پلیس لندن که بیشتر شبیه ادارات دولتیه ایرانه
    واقعا تو ژانری که سریال هایی مثل true detective - The killing - Bosch ,.. هستند چحوری این سریال پتانسیل اثر ماندگار شدن داشته

5. 10 کاربرِ زیر از erfan2086 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تو نیکی کن و در دجله انداز!
    سپاس
    1,922
    از این کاربر 3,716 بار در 426 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan2086 نمایش پست ها
    چقدر سلیقه ها متفاوته من قسمت اول و واقعا به زور دیدم بسکه کلیشه های بی منطق داره فکر کنم چون همه کاره سریال سابقه کمدی داره کلا ژانر جنایی و به کمدی تبدیل کرده [شخصیت اول سریال و به زور میخوان کول و جالب جلوه بدن اونم با ریختن بستی یه بچه بدون دلیل یا دری وری گفتن پیره زن همسایه بهش اونم بدون دلیل و.. نقشه یک قاتل حرفه ای واسه کشتن یه آدم مهم بالا رفتن از لوله ناودون و پوشیدن لباس زن یک پیرمرد 80-90 ساله که از قضا فیت تنشه و بعد مشاهده شوخی شهرستانی پیرمرد با نوه 5-6 سالش و جالب تر از همه پیرمرد تصور میکنه نوه 5-6 سالش واسش یه خانم جوان و به عنوان هدیه پیشکش کرده که باهاش رابطه برقرار کنه ))
    یا در جایی میگن دوربین مدار بسته صحنه قتل و دیده بعد به خانم کاراگاه بدون دلیل الهام میشه که نه نیست و آخرش میفهمن نیست !!! یعنی چی آخه یا فیلم و دیدین یا ندیدین دیگه ]
    اداره پلیس لندن که بیشتر شبیه ادارات دولتیه ایرانه
    واقعا تو ژانری که سریال هایی مثل true detective - The killing - Bosch ,.. هستند چحوری این سریال پتانسیل اثر ماندگار شدن داشته
    باهاتون موافقم
    پتانسیل ماندگار شدن از لحاظ اصل موضوعه
    که دختر روسی که روان پریشه چطوری تربیت کردن برای قاتل شدن...
    جایی که بستنی میریزه بیشتر همون شخصیت پردازی رو میخواد نشون بده... و من همش منتظر بودم یک چیزی ببینم که متاسفانه سریال هیچی هیچی نداشت!
    یعنی غیر از خلاصه ی خوب که واسه سریال نوشتن دیگه هیچی!
    اون پیرمرد و اینها هم که بماند از افتضاحی!
    برای همین میگ تهش دو ق اول خود بود چون آدم میگه لابد میخواد شخصیت ها رو بشناسونن..
    اینکه چه آشوبی میخوان بپا کنن با این قتل های پراکنده و اینها خیلی پتانسیل خوبی داشت ولی حیف! لااقل داستان خوبی میتونستن بگن که اصلا اصلا نگفتن
    وقتی بیل رو کشت گفتم لابد قسمت بعدی خوب میشه که همچنان .......

در کل افتضاحه!

این سریال هایی هم که گفتین ژانرشون کلا متفاوته و هر سه رو دیدم... این سریال اول فکر کردم مثل نیکیتا است... یعنی من با دید نیکیتایی بهش نگاه کردم که وقت بگذره و یکم هیجان و تمام بشه... برای کسایی که کار هیجانی دوست دارن
    وگرنه باش یا کیلینگ یا ترو دیکتیو رو کجا میشه فقط برای وقت گذروندن دید؟
    نیکیتا هم تو زمان خودش خوب ماندگار شد... ( تو ژانر خودش البته)

گفتم سوتفاهم نشه ...
    تو نیکی کن و در دجله انداز....

7. 13 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    278
    از این کاربر 102 بار در 19 پست سپاس گزاری شده

سلام
    آماده کردم برم برای دانلود که این نقد رو دیدم بلافاصله کنسلش کردم.
    حالا دو تا سریال هم من به شما معرفی میکنم (که البته احتمال خیلی زیاد میدم دیده باشی): Mr. Mercedes و c.b strike
    اگه ندیدین که حتما برنامه بزارید اگر هم دیدین تو همین مایه های داستانی دو تا سریال گمنام شما معرفی کن.
    در ضمن با نظر دوستمون noshe موافقم با توجه به داستان این سریال فکر نمیکنم مقایسه خیلی درستی باشه با اون سریالهایی که شما اسم بردین.
    ممنون

9. 7 کاربرِ زیر از farajollahi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,802
    از این کاربر 5,673 بار در 611 پست سپاس گزاری شده

نمیدونم چرا اسم این سریال یه مدت تو دهنا افتاده بود. منم به همون دلیل دانلودش کرده بودم گذاشتم تو لیست. ولی به زور تمومش کردم. خیلی بد بود. سوژه به این قشنگی رو به بدترین شکل ممکن خراب کردن. داستان بد و بازیها بدتر. ارزش دیدن نداره. اشتباهم این بود که کامل دانلودش کرده بودم مجبور شدم تا آخر ببینم

11. 12 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,132
    از این کاربر 20,212 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

Killing Eve - Season 2 - First Look Photo

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

13. 18 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

توی انجمن اکثر نظرات منفیه ولی جاهای دیگه خیلی ازش تعریف شده, اگه کسی دیده بیاد یه توضیحی بده بگه ارزش دیدن داره یا نه؟‌ کارای Phoebe Waller-Bridge رو خیلی دوست دارم

15. 10 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,910
    از این کاربر 49,198 بار در 2,796 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Tha Real Nigga نمایش پست ها
    توی انجمن اکثر نظرات منفیه ولی جاهای دیگه خیلی ازش تعریف شده, اگه کسی دیده بیاد یه توضیحی بده بگه ارزش دیدن داره یا نه؟‌ کارای Phoebe Waller-Bridge رو خیلی دوست دارم
    فصل اولش رو دیدم ؛ نمیگم سریال بدیه اتفاقا از یه جنبه هایی هم خوشم اومد ازش ، ولی دیگه خیلی اغراق کردن درموردش و خیلی بیش از حد بزرگش کردن.

ایراد اصلیش از نظر من این بود که لحن درست و حسابی نداره ؛ یه جاهای میخواد درام جاسوسی باشه و کاملا منطقی ، بعد یهو کمدی میشه و به مسخره ترین شکل ممکن داستان رو جمع میکنه ... تکلیفش با خودش مشخص نیست و این بیننده رو گیج میکنه

ایراد دوم اینه که منطقی نیست ؛ نه موقعیت هاش و نه شخصیت هاش و کارهایی که میکنن نزدیک به واقعیت نیست و بعضی جاها فکر میکنی با یه داستان آماتوری طرفی که سر هم بندی شده

اما بزرگترین قوتش بازیگراش هستن به خصوص ساندرا او که عالیه ... تعلیق و تعقیب و گریز خوبی هم داره که راضی کننده س ... صحنه های کمیکش هم بعضی جاها درست بکار رفتن و طنز خوبی داره.

در کل سریال بدی نیست ولی انتظار شاهکار (اونطوری که ازش تعریف میکنن) رو نداشته باش.

17. 15 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,825
    از این کاربر 12,768 بار در 817 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Tha Real Nigga نمایش پست ها
    من چند قسمت از فصل اول رو دیدم. موضوع جالبی داره ولی بازیگرهای نچسبی داره و به همین خاطر ادامه اش ندادم

19. 13 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین