برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 22
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,382 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

♥ Happy Birthday | تی‌وی‌وُرلد هشت ساله شد ♥

یه بار دیگه پانزده اردیبهشت سالروز تاسیس انجمن فرار رسید, روزی که نوژن عزیز به همراه تنی چند از دوستان قدیمی انجمن این فروم سریالی-سینمایی رو پایه گذاری کردند و از اون زمان تا حالا افراد زیادی برای سرپا نگه داشتن این انجمن تلاش خیلی زیادی کردن تا این فروم دست به دست شده و به ما رسیده تا بتونیم دور هم با به اشتراک گذاشتن افکار و نظراتمون درباره فیلم ها و سریال هایی که می بینیم چیزهای جدیدی یادبگیریم و لذت بیشتری از دیدن این آثار ببریم.جا داره به مناسبت سالروز تاسیس انجمن از همه دوستان قدیمی و جدید که برای این انجمن زحمت های بسیار زیادی کشیده و میکشن تشکر و قدردانی کنیم و بهشون خسته نباشید بگیم.
    خوب بچمون هفت سالگیش رو هم گذروند و کلاس اولش تموم شد وقتشه که براش یه جشن حسابی بگیریم. به امید فارغ التحصیلیش و رسیدنش به مدارج بالاتر و بهتر.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    1,731
    از این کاربر 2,963 بار در 313 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ♥ Happy Birthday | تی‌وی‌وُرلد هشت ساله شد ♥

این قافله عمر عجب زود میگذرد...
    انگار همین دیروز بود که تو انجمن همسایه میگفتن یه انجمن جدید افتاح شده به نام "تی وی ورلد"; یک زمانی انقدر که انجمن سریالی فعال وجود داشت که نمیدونستیم کجا عضو بشیم!
    ولی حالا تی وی ورلد تنها انجمن سریالی هست که در عصر اینستاگرام و تلگرام هنوز نفس میکشه; هر چند اندک...
    دلمون برای دوستان فعالمون که دیگه نیستن تنگ شده و شخصا آرزو میکنم کاش برگردم به دوران اوج انجمن ها; به دور از اینستاگرام و تلگرامی که نه میشناسمشون نه میتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم.
    تبریک به دوست هشت سالمون و همه دوستدارانش.

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,348 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

هشت سالگی این انجمن خوب و دوست داشتنی و محبوب مبارک باشه!

برای من تی وی وُرلد نشانه دوستی های سینمایی و تلویزیونی هست، نشانه بحث های طولانی و دلپذیر، دعواهایی خشن و دوستی هایی پس از دعوا، من در این انجمن با کسانی آشنا شدم که هیچ سلیقه یکسانی در فیلم و سریال و فکر و دین نداشتیم، اما بهترین بحث ها رو کردیم و بهترین پست ها رو با هم داشتیم، دوستانی که باعث می شدند من ساعت ها مطالعه کنم تا بتونم جواب یک خط یا یک سوال اون ها رو بدم و مطمئنم این یه بازی دو طرفه بود. و الان مثل سابق اینجا نیستم تا باز هم بتونم از این بحث های لذت بخش داشته باشم. shame on me

جدا از این، تی وی وُرلد هنوز برای من انجمنی است که وقتی میخوام درباره یک فیلم، یک قسمت از سریال یا بحث درباره ی زیرنویس صحبتی داشته باشم به اون مراجعه میکنم، هنوز با تمام وجود دوستش دارم و آرزو میکنم کاش بتونم مثل سابق به اینجا بیام و از نوشته های بچه ها لذت ببرم.

من از نوژن، اشکان، پویا، یاسر، امیرژنرال، ستایش، امیر و همه بچه هایی که هنوز این انجمن رو سرپا نگه داشتن با تمام وجود تشکر میکنم.

چند تا از بچه ها به خوبی اشاره کردن در همین تاپیک، که بعد از اینستا و تلگرام، واقعا بیشتر انجمن ها سوت و کور شد و تنها تی وی وُرلد از قدیم تا به الان خودش رو سرپا نگه داشته، به همت همه بچه های خوب و کاربرهای دو آتیشه تی وی وُرلد.

امیدوارم سال دیگه هم به شادی و خرمی و شنگولی و سلامتی، تولد نُه سالگی انجمن خوبمون رو شاهد باشیم و در کنار هم، از بودن این انجمن لذت ببریم.

I have a name But never mind
    سپاس
    20,421
    از این کاربر 29,511 بار در 1,389 پست سپاس گزاری شده

تی وی ورلد عزیز تولدت مبارک
    نمیدونم اما خودم تی وی ورلد اولین سایتی هست که بهش سر میزنم
    بخاطر وجود تو "ریک و مورتی" و "کاپلینگ" و "کباب کردن ها" و چندتایی از بهترین فیلم های سینمایی که دیدم رو شناختم و چه لذت وصف ناشدنی که ازشون بردم.
    الان دیگه اینجا شده یه دایره المعارف از معرفی سریال ها و بحث های اپیزودیک. اگه بخوام یه سریال رو با وجود وقت ناچیزی که دارم استارت بزنم حتما باید بیام اینجا و نظرات تاپیک رو بخونم و از دوستای تی وی ورلدیم مشورت بگیرم.
    چه خوبه که هستی

سپاس از "نوژن" و "اشکان" و "یاسر" و "میکادو" و ایرج" و "محمد امیر" که چه به لحاظ مادی و چه معنوی باعث تشکیل و ادامه فعالیت این انجمن شدن
    سپاس از همه دوستایی که در تیم های مختلف مدیریت و ترجمه و دانلود و تحریریه و سینما و گرافیک و انیمیشن با فعالیت شون باعث رونق انجمن شدن
    و از همه مهمتر سپاس از کاربرای سبز انجمن که با حضور و نظراتشون به انجمن طراوت و تازگی میبخشن

حواسمون به انجمن باشه, اینجا آخرین سنگر خوره های فیلم و سریال هست که باقی مونده!!!
    Our existence is but a brief crack of light between two eternities of darkness

سپاس
    1,483
    از این کاربر 351 بار در 50 پست سپاس گزاری شده

منم به نوبه خودم هشت سالگی این انجمن عالی و دوست داشتنی رو تبریک میگم

ایشالله که سالهای سال با قوت به کار خودش ادامه بده

سپاس
    1,231
    از این کاربر 2,207 بار در 246 پست سپاس گزاری شده

وقتی اسم "تی وی ورلد" میاد زیرنویسای بی نقص بچه های انجمن میاد جلو چشام که همین زیر نویسا زمینه آشنایی منو با انجمن فراهم کرد.
    اگه "تی وی ورلد" نبود با خیلی از سریالای ناشناخته آشنا نبودم من، که از قضا وقتی دیدمشون همشون شاهکاری بودن برا خودشون
    اگه "تی وی ورلد" نبود با خیلی از گرو ه ها و خواننده های ناشناخته آشنا نبودم و لدت این موسیقیای شاهکاری که دوستان معرفی میکنن رو نداشتم
    اگه "تی وی ورلد" نبود با تفکرات و دیدگاه ها مختلف در مورد فیلما و سریالایی که دوس دارم آشنا نمیشدم و نمیتونستم کامل "کشفشون" کنم
    و خیلی چیزای دیگه که اگه "تی وی ورلد" نبود الان آشنا نبودم باهاشون ، بابت همه چی ممنون
    تولدت مبارک ای بزرگ انجمن
    ?! where is jessica hyde

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

world of tv series دنیایی از سریال‌های تلوزیونی
    اولین بار که این جمله به چشمم خورد فقط و فقط بعنوان یه تیتر تبلیغاتی جلوه کرد اما بعد گذشت سال‌های به این نتیجه رسیدم که این سایت و کاربراش بعنوان "دنیایی" مجزا و موازی در کنار زندگی حقیقیم جریان داشته ... دوستانی که عمر دوستیشون از خیلی رفقای کوچه خیابونی بیشتر بود و بعضا هیییچوقت ملاقاتی شکل نگرفت!
    پیشرفت علم و فناوری و تغییر سبک زندگی، خیلیا رو از ما دور کرد اما یه روزگاری چتباکس انجمن شب تا صبح پاتوق یه مشت جوون گیگ و فریک بود ... تی‌وی‌ورلد واسه کاربرای ثابتش یه انجمن ساده نبوده، اونا داخلش زندگی کردن و یاد گرفتن ... کاربری داشتیم که "تمام" صحبت‌ها و تغییر و تحولات روزمره رو کپچر میگرفت و تو آرشیوش سیو میکرد گاهی اوقات در اختیار بچه‌هایی که از دست دادن قرار میداد!:دی ... مسائل حاشیه‌ای و منشوری رو داخل یاهو مسنجر با هم به اشتراک میزاشتیم ... ساعت کوک میکردیم 5 صبح پاشیم لینک‌های دانلود رو آپ کنیم که بچه‌های مترجم در کمترین زمان سابشونو بزنن ... تک تک مترجما نسبت به کارایی که ترجمه میکردن طرفدارا و مخاطبین خودشونو داشتن و اون حس رقابت دوستانه برای فعالیتِ مفید و با کیفیت دائما در جریان بود ... یه زمانی کارها از یکسال قبل برای معرفی و ترجمه و پوشش خبری از سمت بچه‌های با عشق و کاردرست انجمن رزرو میشد!!! گاهی اوقات سر اینکه چه کسی فلان فیلم یا سربالو پوشش بده دعوا میشد!!! خیلی چیزا دست به دست هم دادن که از اون فضا به شــدت فاصله گرفتیم ... گاهی اوقات خودمون مقصر بودیم، گاهی اوقات هم واقعا جبر روزگار بوده و نمیشه هیچجوره توجیحش کرد اما با این تمام این صحبتا این تی وی ورلده که هنوز سرپاس ... تولدش مبارک

سپاس
    440
    از این کاربر 150 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

تبریک به همه عزیزان ، مدیران زحمت کش ، مسئولین وب سایت ، کاربران گرانقدر
    سالیان سال است بی هیچ چشم داشتی این مجموعه در حال فعالیت هست @**;-

9. 24 کاربرِ زیر از ŞłŁΞИҬ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,921
    از این کاربر 6,705 بار در 612 پست سپاس گزاری شده

تولدتون مبارک تی وی ورلدیهای دوست داشتنی
    از یاسر عزیز که با تمام مشغلهای کاری همچنان تلاش میکنه انجمن پا برجا باشه تا اشکان و نوژن و پویا و میکادو و امین و والتر و ایرج و نامبر و ستایش و بقیه مترجمین و بچه های که برای این ماندگاری تلاش کردند خسته نباشید
    انجمن بخشی از خاطرات خوب زندگی همه ما هست

11. 23 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

گروه برنامه نویسی چیا
    سپاس
    4,104
    از این کاربر 6,221 بار در 1,407 پست سپاس گزاری شده

واقعاً این قافله عمر عجب میگذرد ....
    من آذر ماه سال ۱۳۸۹ بود که با تی وی ورلد آشنا شدم
    اون زمانها، اینطوری نبود هر کی از ننه اش قهر کرد، یه سایت فیلم و سریال بزنه
    هم هزینه ها بالا بود و هم دسترسی محدودتر
    یه روز دنبال قسمت جدید بیگ بنگ بودم که تو نتایج جستجو به تی وی ورلد رسیدم
    یادش بخیر پرتال هم داشت. بعدش بیخیال پرتال شدیم و انجمن رو تقویت کردیم
    شخصاً خیلی چیزها از بچه ها یاد گرفتم. نوژن، محسن، حامد باتلاقی و کلی عزیزان دیگه که پیشکسوت بودند.
    چقدر اسپم میدادم. اصن خداوندگار اسپم انجمن :-)
    دم نوژن گرم که باعث شد من با ویبولتین آشنا شم و پلی شد برای آشنایی با php و برنامه نویسی
    مبارک باشه. همگی پایدار باشید.
    گروه برنامه نویسی چیا

مجری طراحی، راه اندازی و پشتیبانی انواع وبسایت شخصی، تجاری و فروشگاهی

https://www.chiaa.ir

13. 23 کاربرِ زیر از Reza-G بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

منم از همین تریبون استفاده میکنم و از همه کاربران مخصوصا تیم انیمیشن تشکر میکنم و امیدوارم انجمن همینطور به فعالیتش ادامه بده و موفق باشه و کاربران فعال بیشتری به جمعمون اضافه بشن

تولدت مبارک تی وی ورلد

15. 21 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین