برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 35
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,483
    از این کاربر 90,512 بار در 4,559 پست سپاس گزاری شده

13Reasons Why : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل دوم

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل دوم مجموعه‌ی 13Reasons Why که اپیزودهای آن در سیزده قسمت از هجدهم ماه می 2018 (بیست و هشتم اردیبهشت 97) از سوی سرویس Netflixمنتشر می گردد بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    218
    از این کاربر 705 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : 13Reasons Why : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل دوم

سلام دوستان
    خب خدارو شکر فصل دوم شروع شد و امیدوارم ساعات خوبی رو با این سریال سپری کنیم.
    بنده از دوستان متخصص یه سوال داشتم! برای دانلود سریال از نظر کیفیت شما WEB x264-STRiFE پیشنهاد میکنید یا WEBRip x264-ION10 ؟؟؟

3. 5 کاربرِ زیر از hossein370 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

!و حقیقت الماسی است در تشت کثافت
    سپاس
    2,233
    از این کاربر 3,602 بار در 402 پست سپاس گزاری شده

فصل دوم ادامه فصل اوله؟ یا داستانی جدا داره؟

5. 3 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

حریفا! رو چراغ باده را بفروز
    سپاس
    334
    از این کاربر 531 بار در 58 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaraki نمایش پست ها
    فصل دوم ادامه فصل اوله؟ یا داستانی جدا داره؟
    فصل دوم ینی کشش بیهوده. چون کل ماجرا روشن شد و فقط میشه یه روایت جزئی بهش تحمیل کرد که محتملا کیفیت سریال افت شدیدی میکنه :) ساخت پیش درامد یا اسپین اف مناسب تر بود.
    گویا ی مدت کوتاهی گذشته و قضایای دادگاه و دادرسی و این حرفارو دنبال میکنه. فصل اولش از نظر محتوا واقعا دلچسب بود و خیلی حال داد، امیدوارم خراب نشه.

7. 13 کاربرِ زیر از Xotaz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1
    از این کاربر 295 بار در 29 پست سپاس گزاری شده

اسپویل هر موقع کامل دیدین بخونین

بشدت نا امید کننده و ضعیف و مزخرف

همون اول ک گفتن برا فصل دوم تمدید شده شک نداشتم ک سریال ب شدت افت میکنه ,ار همون قسمت اول متوجه میشین ولی بخاطر فصل یک با خودتون میگین بهتر میشه ولی ن ,فصل 2 فقط برای کسب درامد بود چون فصل1 خیلی جلب توجه کرد

من ک سریع تمومش کردم چرا ک اینقدر ضعیف بود بعضی جاها خودتون میزنین بره ک ببینین فقط آخرش چی میشه ک از دستش خلاص شین برین سراغ ی چی دیگ فصل 2 ی سریال نبود ی کلاس روانشناسی مزخرف بود بود ک زرت زرت مثلا میخواست درس زندگی بده یا راه حل جلو پا جوونا بذاره اینقدر زیاده روی کردن توش ک آدم یعنی بعضی جاها فقط با کلمه "خفه شو" جوابشونو میده ,قسمت اول میان یسری حرفا میزنن ک سریال غیر واقعیو اینا آخر هر قسمتم ک میگن کمک میخوان پاشین برین فلان سایت نترسینو ازین حرفایی ک تو فیلما میزنن از همیون اول میشه یسری حدسا زد ,ک البته من حدسیات خیلی خوب بود تو این سریال ,چ دیالوگی ک قرار بگن چ اتفاقی ک قراره بوفته...

آوردن هانا تو فصل 2 اونم اینقدر زیاد کاملا بیهوده بود ,فقط بخاطر فصل اول و این لامصب کاترین لنگفورد بود ک آوردن ,چ خوبه لامصب D: خدا میدونه چقدر عاشق پیدا کرده سر همین سریال بگذریم ,ولی خدایی خیلی خوبه :D,اضافه کردن شخصیتام باعث شد یسری شخصیتا براحتی حذف بشن یا نقششون کمتر شه ,مثلا شخصیت مارکوسو شما تهش فک کنم تو 3 قسمت میبینی بعدش کلا حذف میشه حتی قسمت آخرم ک همه هستن نشونش نمیدن ,یا اون دختر چینی ژاپنی کورتنی بود چی بود ,اونم خیلی کم میبینین و ... بعد میان ی شخصیت ب اسم سایرس میارن ک کلا فاز کرم ریختن داره انگار یا کلا از سیستم مدرسه بدش میاد یا کلا دلش میخواد جواب همه رو بده درست فازش معلوم نیست, مثل این میمونه ک یکی با یکی دیگ دعوا کنه کی دیگه از همه حا بی خبر پاشه بیاد وسط این طرفو با چ کلمه ای میشه توضیف کرد غیر کــ**** ,کلا شخصیتش چیزی نداشت

مثلا شما الکسو داری ک هر لخظه قاطی میکنه زمینو زمانو فحش میده جسیکا هس ک کلا تو فکر اون شب نمیتونه ب کسی اعتماد کنه سخت براش دوستیو این چیزا کلا ازین بدبخت فقط گریه میبینین ولی آخرش جالب میشه ک با الکس میره مراسم رقص ی بوسم میکنه ولی بعدش میره سمت جاستین با اون ادامه میده کاری ک با الکس شروع کرده رو تموم میکنه D: عجب!! :\ یا کلی رو دارین ک کلا همه جا قهرمانه و کسیه ک بیننده باید دلش براش بسوز عجب!! ما ک دلسوزیی نداشتیم هانا هست ک والا ماجراجویی و داستانایی ک این تو زندگی داشت گالیور نداشت ,این همه اتفاق تو اون سن معلوم میشه ک قلدریم کرده ,باز یجا مهربون , باز یجا عاشق ,بیشتر سعی درین بود بگن هانا با همه مهربون بود ولی همه باهاش مهربون نبودن, اینک معلومه همه مثل هم نیست و عذاب آور ترین شخصیت میرسه ب این ننه هانا واااایی ک این صحبتایی ک تو دادگاه میشد یدفعه میرف رو مادره مادرم یدفعه ی ری اکشن ناراحت میرف چقدر رو مــــخ بود یعنی اعصاب من هر قسمت بهم میریخت ازین حرکته مزخرف ,این صحبتاش با اون یکی زنه ک من نفمیدم چی شد رف یا کلا با هر کسی, این شروع میکرد ب حرف زدن با کسی من میزدم جلو چون هیچ چیز خاصی نداشت ,شما سکانسای مادره رو حذف کنی از داستان بازم داستانو میگیری چیز خیلی خاصیو از دست نمیدی در کل خیلی رو مخ بود ,نیاین بگین درد کشیده بودو اینا کلا من میگم ب هیچ وجه خوب در نیاورده بودن این شخصیتو ,یسری چیزاش بیش از حد بود بیخیال درگیرش نشیم

و بعضی فحش دادنای کاملا بیهوده ک هی بعضیاشون جلو ننه باباشون هی کلمه فــ..اک رو بکار میبرن یا جلو همدیگه ,فقط مونده بود بگن فــاکینگ های آخرشم بگن فــاکینگ بای کلی معلومه ک ننه باباش ازونایی نیستن ک با این چیزا راخت باشن ولی هی جلوشون میگه یا یکی دو صحنه جاستین جلو پدر مادر کلی میگ ک زیادی غیر واقعی بود ,البته چیزای غیر واقعی خیلی زیاد داشت سریال این جمله های قلمبه سلمبه ک بین پدرا پسرا رد و بدل میشد , تو شروع سریال ,درحین سریال ,و آخر سریال گفته میشد یا جواب دادناشون ب همدیگه ,کلا اومده بودن با گفتن جملاتو کلمات گنده ک دیگ واقعا بیش از حد بود سریالو خفن کنن بیننده رو تحت تاثیر قرار بدنو بگن بگن اااا چ جمله قشنگی. بیخیال حاجی تر زدی رفته

قسمت آخر وقتی جسیکا میاد دادگاه ک قضیه خودشو برایس رو تعریف کنه ,در حال تعریف کردنه دوربین دقیق روبروشون سینمایی نمیدونم چی میگن ب این تصویر برداری در کل مثلا دارن با بیننده حرف میزنن بعد یدفعه دخترا هی عوض میشن از زبون چند نفر این داستان تعریف میشه خب ک چی مثلا این کارا اومدین سریال بسازین یا آگهی ,من ک اون تیکه ک رو کلا رد کردم اصلا حالو حوصله این چیزا رو ندارم یا قسمتی ک مادرش تو کلیسا میگه رویاهاتونو دنبال کنینو اینا باو ول کنین دیگه گندشو دیگ دراوردن زرت زرت ازین مزخرفات میان میگن ,البته این آمریکاییا کلا جوگیرن ,از همون تظاهرات جلو دادگاه معلومه یه عده کارو زندگیشون ول کردن چسبیدن ب این موضوع ب احتمال زیاد ازین فصلو این حرفای گندم خوششون خواهد اومد ...

حب حالا نکات بنظره من مسخره سریال صحنه ای ک کلی میخواد بره مثلا برایسو بکشه , ب جاستین قبلش پیام میده مثلا "دادا کجایی دارم میرم برایسو بکشم تو بیای منو منصرف کن" البته تو سریال ما فقط میبینیم میگه بیا فلان جا دنبالم ک بعد جاستین میره و.. . خب داداچ فازت چیه ک قبلش پیغام میدی ب یکی دیگ... یا همین کارو دقیقا قسمت آخر تایلر انجام میده ما پیامو نمیبینیم ولی حتما گفته " ****** پاره میکنم اگ میتونین جلومو بگیرین" این دیگ چیه این کارا چیه حون مادرت آقای نویسنده مثل اینکه اون لحظه حال نداشته ی چی ول داده بعدشم ک دیدین کلی جنسن قهرمان وارد شد ,و مثل یک روانشناس فوق حرفه ای تایلرو نجات داد البته فبلش خیلی باحال بود ک ی ارنج چید برا همه وظیفه هاشونم گف بعد رف بیرون خودش تکی ,انگار کاپیتان آمریکا داشت اونجرزو ارنج میچید ,کلا کلی قربونش برم خوار مادر روانشناسا بود همرو آروم میکرد قدرت تفکر میداد ب همه خیلی قوی بود کلا و خب خیلی مواقع خودش نیاز ب کمک داشت ک البته اونم از پسش بر میاد کلی قهرمان ,قهرمانیه واسه خودش بعد یعنی جاستین هیچی درباره اون کلاب هاوس نمیدونست رفیق صمیمی برایس ولی هیچی نمیدونست!!! شایدم بعد رفتن جاستین اونجا شده پاتوق ک نمیشه باور کرد ب این راحتی, یعنی یبارم کسی اینارو ندیده , ک میرن اونجا والا اینجا ی حرکت اشتباهی بزنی سریع ی ***** بدو بدو خبر میرسوند خیلی باید دقت میکردی ک کسی نفمه شانس داشته باشی , کسی اصلا اونجا وسایل نمیذاره ,ایناش دیگ داستان ضعیف تر میکنه...

بازیگرای خوبه این فصلم یکی برایس خیلی خوب بود ,جاستین خوب بود و کلی هم میتونیم بگیم متوسط ب بالا

اینا واقعا از مدرسشون شکایت دارن بیا ایران بت بگم مدرسه چیه ,معلم آموزش بلد نیست ,شما میری تو حیاط باید حواست جمع باشه دستت پشتت باشه جلو باشه تو جیبات باشه ,حواست باشه وسایلت کش نره,شما در همین حد بگیر... بیرون رفتی ی موقع ناظم نبینه بعد یه دوتا با شیلنگ بزنه رو دستت ,والا من سالو اول دبستان یه چک از معلممون خوردیم تازه زن بود اگ الان بعضیا میگن این چکا مارو ساخت باید بگم این چکا هیچ تاثیریم نداشت ن مارو درس خون کرد ن ساکت ,البته ساکت برا ی ساعت یا کمتر باز شروع میشد سر صبح دیر اومدی برو تو حیاط کلاغ پر برو سر صبح بدن خواب کلاغ پر بعضی مواقع پاهای آدم قفل میکرد قسمت آخر جشنو دیدم با خودم گفتم اینا چ حالی میکنن اینا میرن جشن مارو میبردن تظاهرات بگیم مرگ بر... یا تو مسابقات قرآنی شرکت کنین و ...این ی تیکه اسپم شد در کل مدرسه های اونا در برابر ما بهشت, ما تو طویله بودیم تازه من غیر ایتفایی بودم همیشه این فک کنم مدرسه دولتیشون بود این سریال باعث عذاب ایرانیاس مخصوصا فصل یک ک بیشتر تو مدرسه بود..

حرف آخرم اینکه این سریال فقط برای ی فصل ساخته شده بود تو همون ی فصلم باید تمومش میکردن ن اینکه افتضاح رو بسازن خرابش کنن آب ببندن بهش, جالبه ک برا فصل سومم تمدید شده عجب

اوووو چقدر شد...

9. 15 کاربرِ زیر از VoiCe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9
    از این کاربر 184 بار در 22 پست سپاس گزاری شده

خب رسیدیم ب یکی از سریال های درامی ک یکی از بهترینهای سال قبل بود فصل اولش البته.اگه بخواید دو تا فصل ها رو با هم مقایسه کنید صد در صد فصل اول هزاربرابر قوی تر بود .میریم سراغ فصل 2 .چیزهایی ک تو این فصل مشخص شد خیلی شوکه کننده بود و خوب ب همدیگه چسبونده بودن اینکه هانا کل تابستونشو با زک گذرونده بود و واقعا زک خیلی دوسش داشت و زک ادم شده بود و میخواست جبران کنه.واقعا این سریال خیلی دردناکه بعضی جاهاش فلش بک های کلی و هانا خیلی بدجور بود و رو اعصاب ادم تاثیر میذاشت و اینکه کلی هیچوقت نمیتونه هانا رو فراموش کنه.تایلر بدبخت هم ک با اون قضیه ای ک تو قسمت اخر واسش پیش اومد دلم واسش سوخت واقعا نیاز نبود ب اونکار و اضافه بود.کورتنی حالم ازش بهم میخوره.و برایس واکر هم ک ب سزاش نرسیدوولی یه چیزهایی واقعا غیر عادی بود الکس با تفنگ زده بود تو مغزش زنده مونده بود چجوری خ ا میدونه.جاستین ادم شده بود.و سراخر اگه بخوایم توجه کنیم میبینیم ک تنها کسی ک ب هانا بدی نکرد تونی بود اونم سر اینکه گی بود و گرنه اونم ی حرکتی میزد..
    نباید سریال میرفت واسه فصل 3 همین فصل دومش هم افت بدی داشت دیگه فصل 3 چی میخوان بسازن خدا میدونه .در کل تماشای این سریال ب ادم حال میده و روت واقعا تاثیر میذاره ولی کاش با همین 2 فصل تمموش میکردن و یه چیزی ک این فصل برعکس شده بود این بود ک تو این فصل کلی خیلی نقششو بهتر بازی میکرد چیزی ک تو فصل 1 هانا انجام میداد.و در اخر واقعا این کاترین لنگفورد قیافه خاص و عجیبی داره .بازیشم فوق العادس

11. 13 کاربرِ زیر از esi1775 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Remember My Name
    سپاس
    749
    از این کاربر 2,243 بار در 244 پست سپاس گزاری شده

قبلا هم گفتم میتونست مینی سریال جذابی بشه و زیاد دلیلی برای ادامه نداشت. ولی خب فصل دوم با اینکه در مقایسه با فصل اول ضعیفتر بود در این حد نبود که اینقدر کوبیده میشه
    بیشتر این مسائلی که توی دادگاه یا کلا تو سریال گفته میشه مشکلاتیه که واقعا تو نوجوونا وجود داره و کم هم نیست. باید اضافه کنم من متاسفانه تو کشور خودمون نتونستم ببینم ولی تو کشوری که این سریال ساخته شده زیاده
    بعنوان مثال دغدغه ای که جسیکا تو سریال داره واقعیه و خدا میدونه چند نفر همچین اتفاقی براشون افتاده. یا کوتاهی که کوین پورتر تو انتهای فصل قبل انجام داده هم یه موضوع رایج دیگس. البته سلیقه ها و دیدگاه ها باهم خیلی فرق دارن
    بگذریم .شخصیت های سریال رو میشه گفت بازیشون قابل قبول بود. البته مشکلاتی هم هست مثلا شخصیت مارکوس یهو ناپدید میشه و اصلا معلوم نیست کجاس. یا شخصیت سایرس خب منم نتونستم بفهمم هدفش از این همه ریخت و پاش دقیقا چیه. یا حمایت بیش از حد مونتگومری از برایس رو نتونستم درک کنم ممکن بود بخاطر عکسا اونطوری ازش حمایت میکرد یا دلیل دیگه ای داشت که من متوجهش نشدم
    جدا از اینا کلی از همه بهتر بازی کرد. جاستین و زک و تونی نسبت به فصل اول پیشرفت داشتن. برایس و جسیکا خوب بودن و مهم تر از همه هانا مثل فصل اول خیلی خوب نشون داده شد و به نظرم این حضورش لازم بود که نشون بده کلی از نبودش واقعا داره عذاب میکشه. نمونش تو قسمت پایانی. مطمئنا فصل سوم دیگه حضوری نداره
    در کل فصل سوم هم الزامی نبود میتونست تو همین فصل دیگه ماجرا تموم بشه. فصل دوم هم کمی زیادی بود اما باید موضوع قوی ای داشته باشن که نشون بده سریال ارزش ادامه دادن داره. بهرحال امتیازم به این فصل 7.5 از 10

13. 12 کاربرِ زیر از Longmire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دایبرت
    سپاس
    210
    از این کاربر 284 بار در 35 پست سپاس گزاری شده

واقعا چرا ادامه دادن چرا کلا دوست دارن به همه چی گند بزنن؟!!!!
    رسما تر زدن

15. 3 کاربرِ زیر از PouryaKht بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8
    از این کاربر 148 بار در 17 پست سپاس گزاری شده

دلیل این که این همه میکوبن این فصل رو درک نمیکنم،قطعا از فصل 1 ضعیفتر بود ولی خوب کلی نکته مثبت هم داشت،کلی از مسائل نوجون ها رو بیان کرد یه تیکه هاییش برای ما ایرانی کاربرد نداشت اصلا شایدم برای این خیلی بهش گیر میدن چون حس میکنن اونجاها اضافی بود ولی با این که دغدغه جامعه ما نبود برای جامعه خودشون مباحث مهمی رو بیان کرد.این که جاستین از پاتوق خبر نداشت به نظرم منطقی نبود اصلا کاش یه توجیهی براش میاوردن
    بازی برایس این فصل خیلی چشمم رو گرفت ، زک و جاستین و الکس هم خیلی نسبت به فصل قبل پیشرفت داشتن به نظرم در کل صد درصد ارزش دیدن داشت و این جوی که علیه اش راه افتاده درست نیست به نظرم

17. 13 کاربرِ زیر از Farbod_o بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    431
    از این کاربر 2,604 بار در 236 پست سپاس گزاری شده

stop >>>

فصل ضعیفی بود با مشکلات فراوان در همه بخشها
    واقعا اضافه بود و ای کاش نمیساختن

نقل قول نوشته اصلی توسط Farbod_o نمایش پست ها
    دلیل این که این همه میکوبن این فصل رو درک نمیکنم،قطعا از فصل 1 ضعیفتر بود ولی خوب کلی نکته مثبت هم داشت،کلی از مسائل نوجون ها رو بیان کرد
    یکی از مشکلات همین بود که بیش از حد نصیحت میکرد و پیامهای اخلاقی رو رگباری میکوبید تو صورت بیننده!
    یه جاهایی واقعا حالم به هم میخورد و میزدم بره جلو تموم شه سریعتر...

19. 9 کاربرِ زیر از FARMANDEH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین