برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز این قسمت از نظر شما؟

رأی دهندگان
28. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

1 3.57%
  • 4

0 0%
  • 5

1 3.57%
  • 6

4 14.29%
  • 7

2 7.14%
  • 8

10 35.71%
  • 9

7 25.00%
  • 10

3 10.71%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
    F*ck the spoiler
    سپاس
    7,172
    از این کاربر 6,731 بار در 334 پست سپاس گزاری شده

Westworld | بحث اپیزودیک | فصل دوم، اپیزود پنجم

Season 2, Episode 5, Akane No Mai
    فصل دوم، قسمت پنجم

خلاصه داستان اين قسمت: Shogun World به همه خوش آمد می‌گوید.

2. 19 کاربرِ زیر از HMNN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    525
    از این کاربر 669 بار در 55 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Westworld | بحث اپیزودیک | فصل دوم، اپیزود پنجم

هدف اصلی این قسمت آشنایی با دنیای شوگان بود و زمینه چینی برای قسمت های آینده. البته چند نکته قابل توجه داشت . پاک شدن ذهن 1/3 از روبات ها و "صدا" ی جدید میو. خارج شدن روبات های شوگان ار حالت طبیعی .
    تو این قسمت دیدیم که شخصیت تدی مطابق سلیقه دلورس تغییر داده شد. و از اون طرف در فلش فوروارد دیدیم که جسد تدی پیش بقیه روبات هاست. احتمالا تغییرات اثری روش نداشته
    هفته های بعد باید منتظر برخورد دلورس با مرد سیاه پوش و روبرویی میو با دخترش باشیم

دنیای شوگان واقعا جالب بود. البته به نظرم شباهت شخصیت های وست ورلد و شوگان یه جور ترفند هست تا شخصیت تازه ای وارد داستان نشه و بتونن اتفاقات این دنیا رو سریعتر جمع و جور کنند و از دنیای شوگان بگذرند.
    تنها سوالی که برای من ایجاد شد به خاطر حافظه روبات ها بود . و این که چه کسی اون ها رو فرمت کرده؟
    درین دیار غریب ای دل، نشان ره ز چه کس پرسم/ که همچو برگ زمین‌خورده، اسیر پنجه طوفانم

4. 10 کاربرِ زیر از War Daddy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هي جان به سر شدم که تو را ارزو کنم
    سپاس
    7,527
    از این کاربر 5,753 بار در 527 پست سپاس گزاری شده

این قسمت جالب و متفاوت بود به قول مترجم سرقت ادبی وست ورلد بود
    شخصیت دیکتاتور دلورس روز به روز داره کامل تر و بی رحم تر میشه
    از قسمت سوم مشخص شد که از اینکه تدی به حرفش نیست ناراحته و میخواد عوضش کنه
    حتی قسمت عشق بازی ان تا هم برام قابل قبول نبود دقیقا وقتی در مورد بیماری زبان ابی صحبت کردن
    و نظر تدی رو پرسید گفتم تدی دیگه براش مهم نیست فقط به فکر رسیدن به اون چیزی هست که میخواد
    پاک شدن حافظه ربات ها جالب بود به معنای واقعی برده شده بودن به راحتی می شد کنترلشون کرد
    دنیای شوگان هم عالی بود انتخاب ازیگر خوبی داشت خساست به خرج نداده بودن بازیگرهای درجه یکی انتخاب کرده بودن
    مخصوصا نقش ماسوشی و اکانه خیلی حرفه ای بودن فک دو تا تو فیلم ولورین بازی کرده بودن
    اگر میو تونسته باشه که از طریق ذهنی و ارتباطی که از طریق ذهن بدست اورده رو باقی ربات ها تاثیر بذاره
    و انارو وادار کنه که کاری میخواد انجام بدن همه رو میتونه کنترل کنه در صورتی که هدف میو مابین
    مرد سیاهپوش و ودلورس یک چیز بی طرفانه است البته تا حدودی به سمت دلوروس کشید میشه
    چون مرد سیاه پوش تو خاطرات میو نشون داده میشه که به اون اسیب وارد کرده
    شباهت دنیای شوگان و وتست ورلد برای این بود که بتونند این داستان رو بهم ربط بدن و بتونند
    بین میو و اکانه ارتباط برقرار کنند البته باقی پارک زیاد مهم نیستند چون شخصیت های اصلی مثل
    مرد سیاهپوش،دلوروس،برنارد،تدی تو وست ورلد قرار دارند و باقی پارک ها بیشتر فرعی هستند
    البته دنیای شوگان خیلی جذاب و خونین بود حس تازگی و درگبر کنندگی خوبی داشت
    ولی برای پیشبرد داستان سریال لازم نیستند شاید برای یک اسپین اف جالب باشند
    هنوز جریان غرق شدن میزبان ها مشخص نشده احتمالا در قسمت های انتهایی سریال
    و در بین روبرو شدن ویلیام و دلورس برای ما پرده گشایی بشه که من به این اتفاق خیلی شک دارم که حقه باشه

6. 9 کاربرِ زیر از ESajad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,802
    از این کاربر 5,673 بار در 611 پست سپاس گزاری شده

چقدر خوب بود این اپیزود. این فلش بکهای به موقع خیلی به پیشبرد داستان هیجان میده.
    این دنیای شوگان از بخشهای دیگه پارک بهتره. کاش بیشتر اینجا میموندیم. به نظر شما این روند رشد هوشیاری میو کار فورد هست؟ آخه یهو یه صدای جدید پیدا کرد

متاسفانه این هفته یه چیزی خوندم در حد اسپویل و حس میکنم دیگه مزه سریال برام از بین رفته. آخه چراااا با آدم اینکارو میکنین

8. 6 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1
    از این کاربر 295 بار در 29 پست سپاس گزاری شده

اصلا با این قسمت حال نکردم ,ب هیچ وجه در برابر قسمت 4 حرفی برا گفتن نداشت ,اصلا در حد سریال نبود میو دیگه واسه خودش ابر قهرمان شده هیچی نمیتونه جلوشو بگیره همه زبونا رو ک حرف میزنه ب مغز میزبانام ک نفوذ میکنه !! عجب!!!!! حتما بعدا با دستش میزبانارم کنترل میکنه ازینا بعید نیس انگار بعدشم حتما میخوان اون زن ژاپنیم اضافه کنن ب گروهشون ,صحنه رقص آخر دیگ کاملا تابلو بود میخواد بکشه ,تدی هم ک معلوم دلورس اونجوری با خودش نمیبرش ی بلایی سرش میاره ,همه چی این قسمت از اول داستان قابل پیشبینی بود , حالا باز بعضیا میخوان تحلیل عمیق کنن, ولی باید قبول کنین ضعیف ترین قسمت کل سریال همین بود ,لحظه آخر شمشیر بدست گرفتن میو بیشتر خنده دار بود تا حماسی xD تو این سریال نمیدونم چرا زنا همه قدرتمندن xD

قسمت میو ک با این اتفاقا دیگ برا من جذابیتی نداره مگ اینکه تو قسمتای بعد ی حرکتی خفن بزنن جا بخوریم ولی قسمت دلورس جذابیتشو هنوز داره و معمای مرد سیاه پوش اصل داستانه فعلا...

10. 6 کاربرِ زیر از VoiCe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4
    از این کاربر 286 بار در 50 پست سپاس گزاری شده

برعکس تمام قسمتهای قبلی این قسمت اصلا بهم نچسبید ... اصلا نمیتونم با میو و خط داستانیش ارتباط برقرار کنم ....داستان شوگان ورلد هم برای من اصلا جذاب نبود .... قسمت قبل فوق العاده بود

12. 4 کاربرِ زیر از Sherwood بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    218
    از این کاربر 705 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط VoiCe نمایش پست ها
    اصلا با این قسمت حال نکردم ,ب هیچ وجه در برابر قسمت 4 حرفی برا گفتن نداشت ,اصلا در حد سریال نبود میو دیگه واسه خودش ابر قهرمان شده هیچی نمیتونه جلوشو بگیره همه زبونا رو ک حرف میزنه ب مغز میزبانام ک نفوذ میکنه !! عجب!!!!! حتما بعدا با دستش میزبانارم کنترل میکنه ازینا بعید نیس انگار بعدشم حتما میخوان اون زن ژاپنیم اضافه کنن ب گروهشون ,صحنه رقص آخر دیگ کاملا تابلو بود میخواد بکشه ,تدی هم ک معلوم دلورس اونجوری با خودش نمیبرش ی بلایی سرش میاره ,همه چی این قسمت از اول داستان قابل پیشبینی بود , حالا باز بعضیا میخوان تحلیل عمیق کنن, ولی باید قبول کنین ضعیف ترین قسمت کل سریال همین بود ,لحظه آخر شمشیر بدست گرفتن میو بیشتر خنده دار بود تا حماسی xD تو این سریال نمیدونم چرا زنا همه قدرتمندن xD

قسمت میو ک با این اتفاقا دیگ برا من جذابیتی نداره مگ اینکه تو قسمتای بعد ی حرکتی خفن بزنن جا بخوریم ولی قسمت دلورس جذابیتشو هنوز داره و معمای مرد سیاه پوش اصل داستانه فعلا...

با شیش هفتا جمله یک قسمت از یکی از بهترین سریال های در حال پخش در دنیا رو با خاک یکسان کردی!! خوو اگه برا شما همه چیزش مشخص بود چرا نگاه کردی!
    این که اینجور اونم که اونجور اون که از اول معلوم بود!! همین؟!! خداییش این طرز صحبت با یه سریالی که این همه طرفدار داره و یه چیز کاملا جدید رو داره به ببیننده نشون میده اصن جالب نیست!!

بهر حال نظر همه ی دوستان محترمه و بر خلاف دوست عزیزمون من شدیدا از این قسمت لذت بردم، این سریال قدرت اینو داره که هر لحظه یه چیز جدید واست رو کنه

14. 3 کاربرِ زیر از hossein370 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,162
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

منم نظرم و راجب نظر این دوسمون بگم
    کاری به روند داستان ندارم
    در واقع چون همیشه ژانر علمی تخیلی دوست داشتم سر همین طرفدار پرو پا قرصم
    درمورد چند زبانی بودن شون باید بگم تو همون قسمت گفت و کاملا مشخصه چون از یک هسته برنامه ریزی برای برنامه ریزی جداگانه هرکدوم استفاده میکنن پس این ربات های عزیز میتونن دسترسی به هر زبانی داشته باشن
    نفوذ به مغز میزبان هم دور از تصور نیست چون در فصل اول دیدیم که میو دسترسی هاش رو کامل برد بالا تمام قابلیت های مهم و کاربردیش رو برد بالا و حتی به درجه رسیده بود که تا قبل اینکه همه چیز از کنترل خارج بشه میتونست تمام میزبان ها رو کنترل کنه
    خب وقتی طرف این قد سطح عملکردش بالا میره و همه چیز اطرافش مثلا کامپیوتر میمونه پس ایشون هم به نوع هکر تشریف دارن (اگه اشتباه نکنم راجب انسان هم همین تئوری هست که اگه بتونیم از تمام ظرفیت مغزمون استفاده کنیم حتی میتونیم دیگران رو کنترل کنیم)
    راجب قدرت زنا هم چون هالیوود همیشه تحت نفوذ یک سری خاصی هست و همیشه در راه رسیدن اهداف یک سری خاص تلاش میکنه سیاست جدید هم ترویج قدرت زنانه و هم.ج.ن.س گرایی هست و بیشتر با معطوف کردن توجه جهانی به این جور چیزها سعی میکنه زمینه رو برای بهره برداری اون افراد خاص در جاهای که دیگه مردم بهش توجه ندارن فراهم کنه
    اگه این روزها دقت کنی در همه فیلم ها و سریال ها صد در صد یک شخصیت هم.ج.ن.س گرا وجود داره حتی بار ها شده طرف تا نیمه های فیلم یا سریال عادی بوده بعد تغییر داده

16. 8 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1
    از این کاربر 295 بار در 29 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein370 نمایش پست ها
    با شیش هفتا جمله یک قسمت از یکی از بهترین سریال های در حال پخش در دنیا رو با خاک یکسان کردی!! خوو اگه برا شما همه چیزش مشخص بود چرا نگاه کردی!
    این که اینجور اونم که اونجور اون که از اول معلوم بود!! همین؟!! خداییش این طرز صحبت با یه سریالی که این همه طرفدار داره و یه چیز کاملا جدید رو داره به ببیننده نشون میده اصن جالب نیست!!

بهر حال نظر همه ی دوستان محترمه و بر خلاف دوست عزیزمون من شدیدا از این قسمت لذت بردم، این سریال قدرت اینو داره که هر لحظه یه چیز جدید واست رو کنه
    چ ربطی داره داداچ سزیال westworld برا همین نشستم دیدم ک چیزیو برا قسمت بعد از دست منم فقط ازین قسمت ایراد گرفتم شما داری بزرگش میکنی واسه خودت , تو فک کردی مثلا یکی از قسمتای TWD بود میشستم مثل این نگاش میکردم :-)), 5 دقیقه تمومش میکردم چون دیگ آشنایی لازمو با سریال دارم , بعد اون صحنه هایی ک میدونستم چی قراره چی بشه رو زدم جلو مثل همون رقص آخر شما فک نکن 0 تا 100شو دیدم حال کردم بعد اومدم فقط ایراد بگیرم
    بنده مثل شما تجذیه تحلیل عمیق بلد نیستم بعدشم مگ قراره هر چیزی ک طرفداراش زیادن آدم مخالفش چیزی نگه , میای میگی این طرز حرف زدن راجب این سریال جالب نیس بعد میگی بهر حال نظر همه محترمه :-)

راجب حرفای دوست بعدیمون من فقط اینش دیگ برام بی معنی ک اگ قرار بود هر کی با بالا بردن قابلیتاش ب هکر تبدیل شه ک دیگ هیچی, اولین کسی ک باید ب این قابلیت دست پیدا میکرد دلورس بود ,البته یادم نمیاد اونم دستکاری کرد قابلیتاشو یا ن :-؟ اینک از میو دارن ابر قهرمان میسازن اونم این شکلی جالب نیست چون خیلی راحت میتونه از شر مشکلاتی ک بعدا پیش میاد براش قسر در بره مگ اینکه واسه اونم برنامه داشته باشن...

18. 2 کاربرِ زیر از VoiCe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    218
    از این کاربر 705 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط VoiCe نمایش پست ها
    چ ربطی داره داداچ سزیال westworld برا همین نشستم دیدم ک چیزیو برا قسمت بعد از دست منم فقط ازین قسمت ایراد گرفتم شما داری بزرگش میکنی واسه خودت , تو فک کردی مثلا یکی از قسمتای TWD بود میشستم مثل این نگاش میکردم :-)), 5 دقیقه تمومش میکردم چون دیگ آشنایی لازمو با سریال دارم , بعد اون صحنه هایی ک میدونستم چی قراره چی بشه رو زدم جلو مثل همون رقص آخر شما فک نکن 0 تا 100شو دیدم حال کردم بعد اومدم فقط ایراد بگیرم
    بنده مثل شما تجذیه تحلیل عمیق بلد نیستم بعدشم مگ قراره هر چیزی ک طرفداراش زیادن آدم مخالفش چیزی نگه , میای میگی این طرز حرف زدن راجب این سریال جالب نیس بعد میگی بهر حال نظر همه محترمه :-)

راجب حرفای دوست بعدیمون من فقط اینش دیگ برام بی معنی ک اگ قرار بود هر کی با بالا بردن قابلیتاش ب هکر تبدیل شه ک دیگ هیچی, اولین کسی ک باید ب این قابلیت دست پیدا میکرد دلورس بود ,البته یادم نمیاد اونم دستکاری کرد قابلیتاشو یا ن :-؟ اینک از میو دارن ابر قهرمان میسازن اونم این شکلی جالب نیست چون خیلی راحت میتونه از شر مشکلاتی ک بعدا پیش میاد براش قسر در بره مگ اینکه واسه اونم برنامه داشته باشن...

10 ساله دارم سریال میبینم و هنوز نشده که سریالی رو تند تند ببینم و یا صحنه هایی رو رد کنم و یه قسمت 50 دقیقه ای رو توو 5 دقیقه تموم کنم!
    یا کلا نگاه نمیکنم یا تمام و کمال میشینم پاش.
    سلیقه ی آدما توی هر چیزی متفاوته و شما احتمالا خیلی توی سریال دیدن خبره شدی.
    موفق باشی

20. 3 کاربرِ زیر از hossein370 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :