برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 30
    تاتاکاعه
    سپاس
    13,918
    از این کاربر 12,781 بار در 818 پست سپاس گزاری شده

معرفي سريال Yellowstone: درامي وسترن با حضور كوين كاستنر

ژانر: درام,وسترن

شبکه سازنده:
    Paramount Network

خالق سریال:
    Taylor Sheridan
    Yellowstone
    يكي از مورد انتظارترين سريال هاي 2018 با هنرنمايي Kevin Costner مي باشد كه توسط شبكه Paramount Network در تابستان 2018 منتشر خواهد شد.شايد فكر كنيد كه Paramount Network جزو شبكه هاي نو پا در صنعت سريال سازي هستش ولي در واقع اين شبكه همان Spike Tv سابق مي باشد كه از سال 2018 با اين نام به فعاليت خود ادامه داده است و اخيرا" سريالي با نام Waco هم از همين شبكه پخش شد. فصل اول اين سريال در 10 اپيزود به نويسندگي و كارگرداني Taylor Sheridan سفارش ساخت گرفته است و Sheridan كه بيشتر به عنوان بازيگر فعاليت كرده است ، در چند سال اخير با نويسندگي فيلم هايي همچون Sicario, Hell or High Water توانست تا نامزد اسكار شدن پيش برود و توجهات رو به سمت خودش جلب كرد؛ اولين تجربه كارگرداني او نيز فيلم Vile بود كه نتوانست موفقيتي براي او به ارمغان بياورد ولي با نويسندگي و كارگرداني فيلم Wind River در سال 2017 توانست توانايي بالاي خود رو علاوه بر نويسندگي در كارگرداني هم اثبات كند و انتظار ميرود سريال Yellowstone كه از سال 2013 بر روي آن كارد كرده است بتواند مورد رضايت بينندگان اين شبكه قرار بگيرد.لوكيشن هاي اين درام وسترن كه در زمان حال داستان آن روايت خواهد شد در ايالت هاي مونتانا و يوتا آمريكا فيلم برداري شده است و ستاره گاني همچون Kevin Costner و Kelly Reily در اين سريال به ايفاي نقش خواهند پرداخت و Costner كه بعد از سريال وسترن Hatfields & Mccoys چندين سال بود در دنياي تلويزيون حضور نداشت ،شاهد بازگشت او اينبار با داستان وسترني مدرن تر خواهيم بود.

خلاصه داستان اين سريال در مورد خانواده Dutton مي باشد كه به رهبري «جان داتون» بزرگترين مزرعه رو در آمريكا اداره مي كنند و مرزنشين ها، رسانه ها، شركت هاي نفتي ،قتل و ... باعث مواجه شدن اين خانواده با چالش هايي خواهد شد.داستان اين سريال در واقع بهترين و بدترين چهره از آمريكا رو از نگاه خانواده Dutton به نمايش خواهد گذاشت.

تاريخ شروع سريال 30 خرداد 97

سپاس
    98
    از این کاربر 268 بار در 34 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : معرفي سريال Yellowstone: درامي وسترن با حضور كوين كاستنر

سلام
    ممنون از اینکه این سریال معرفی کردین. قبلا تریلرش رو دیده بودم اما نمیدونم چه دلیلی یا حسی بهم غلبه کرده بود که سریال خوبی نیست و جزو سلیقه من نی ولی الان پسندیدم!

3. 5 کاربرِ زیر از mahdi20 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    160
    از این کاربر 1,392 بار در 90 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط nosheh نمایش پست ها
    من دیشب قسمت 90 دقیقه ای پایلوت رو دیدم!
    آغاااا احساس می کنم بعد از مدتها دارم یک دلی از عزا درمیارم!
    من شخصا خیلی درگیر اسم ژانر و اینها نیستم
    ولی سریال هایی که توش درگیری خانوادگی و چارچوب ها و اینهاست رو خیلی دوست دارم!
    من سر جرف شما شروع کردم این سریال و خواستم از شما تشکر کنم بابت این متن اگه اینو نمیخوندم شاید هیچ وقت استارتشو به این زودی ها نمیزدم
    سپاس از شما

==========
    در مورد سریال باید بگم فوق العاده بود من فصل اول رو پشت سر هم توی سه روز دیدم عالی بود
    دوستانی که ندیدن پیشنهاد میکنم حتما ببینن مخصوصا کسانی که درام باز هستن

5. 16 کاربرِ زیر از starn بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    49
    از این کاربر 260 بار در 40 پست سپاس گزاری شده

فصل سوم رو تا آخر دیدم
    تا اپیزود شش و هفت مثل فصل های گذشته اش نبود و افت کرده بود ولی چند قسمت آخر خیلی خوب شد . و جای حساس تمومش کرد .

7. 13 کاربرِ زیر از ZYX بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,695
    از این کاربر 19,964 بار در 1,358 پست سپاس گزاری شده

.::پایان فصل اول::.

.................ببینیم یا نبینیم.................

تکنیکی و با نیم نگاهی به شاهکارهای وسترن بخوایم این سریال رو بررسی کنیم، نباید حرف های انزلیچی و محمد رو نادیده بگیریم ولی اگه بخوایم تماشاچی عادی بی اطلاع از ژانر وسترن باشیم میشه لذت کامل برد حداقل از هلی شات هایِ دشت و مزرعه یلو_استون، هیجان یه روز عادی گاوچرون ها، تقلای همیشگی زمین داران و ترقی خواهان و صد البته مردی که عاجزانه بدنبال جمع کردن خانواده اش و شهرشه، شهری که با تعریف شهر برای ما زمین تا آسمون فرق داره، اون توی شهری که ما مهاجر و بیگانه ایم نسبت بهش صاحبخونه است، حالا شما در نظر بگیرید زمین این شهر رو که به طریق اولی تر مدعی بزرگتری به اسم مردمان بومی داره و اونا فقط روح سرگردان اجدادشون رو میبینند که با لذت فراوان توی دشت ها و چراگاه ها به شکار می پردازند و از بودن لذت می برند نه اینکه براش بجنگن. یه موردی که توجه آدم رو جلب میکنه اینه که کم بودند اقلیت ها حالا مردمان بومی آمریکا هم با قدرت کازینو ها دارند به صف مدعیان تبعیضی وارد می شن، این بحث برای خودشون به نظرم خیلی جدیه و یه چیزی تو مایه های قومیت گرایی خودمونه، از این منظر که نگاه کنید میتونید خرافه های مدرن رو در پس زمینه های اخلاقی و مرز های رویای آمریکایی ببینید.

.::حالا تهش ببینیم یا نه؟::.

اگه وسترن بازید هم بله و هم نه بستگی به سلیقه و سطح درکتون از ژانر وسترن داره
    اما اگه دنبال 9 قسمت طبیعت، اسب، سیاست شهری، سرخپوست ها و یه پدرسالار می گردید واسه خونواده اش و یه قلدر برای بقیه، بله حتما ببینید

اینم یکی از ساندترک هایی ـه که قسمت اول پخش شد
    با اختلاف پایلوت بهترین اپیزود فصل اول بود

سپاس
    14,695

تریلر فصل ۴

EVERY BODY PAYS

10. 15 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,695

قسمت اول و دوم فصل 4
    Yellowstone از اون درام‌هاییه که دنبال پرورش احساسات خاص نسبت به زندگی افرادی فراموش شده‌ در خاک آمریکاست. جان و خانواده Dutton چندان محبوب نیستند و به نظر بزرگترین سد مقابل پیشرفت هستند، در واقع اون‌ها به نظم قدیم معتقدند و توی حالت عادی این نباید مشکل خاصی پیش بیاره ولی دنیای امروز با معیارهای ناجور شده ش جای خوبی برای این دست از آدم ها نیست. یلواستون چندان مخاطب رو توی گره نگه نمیداره و خیلی ساده قصه میگه، سرراست حرفشو میزنه و ته مانیفست دادنش میشه بُر خوردن جان با مسئولین ایالتی و انتهای همکاریشون. خلاصه بذار خودم بیام پایین، فصل چهارم هم با پخش دو قسمت شروع شد امیدوارم ببینید و لذت ببرید...

12. 22 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,695

I am the opposite of progress
    Y S04E07
    اون سفر جیمی برای من خیلی جذابه چون اصالت توی ثانیه ثانیه ش موج میزنه، بانک هاوس رو دوست ندارم اون بچه هم اضافه ست، کلا زودتر باید میرسیدیم اینجا ولی من از روند کلی راضیم...

14. 15 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Its not easy being smart. And yes, that was condescending an
    سپاس
    282
    از این کاربر 2,790 بار در 318 پست سپاس گزاری شده

ممنون بابت معرفی این سریال

جستار را تازه کردم و قسمت اول که یک و نیم ساعت بود تماشا کردم

عاشق این سبک هستم و موضوع سریال هم برایم جذاب بود

16. 9 کاربرِ زیر از 1passenger بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,695

1883

Prequel یا پیش درآمدی بر سریال yellowstone با نام 1883 از امروز در دسترس طرفداران این سریال قرار گرفت.
    سریال 1883 به داستان خانواده "داتن" و مهاجرت آن‌ها از تگزاس به مونتانا می‌پردازد.

برای مشاهده تیزر سریال اینجا کلیک کنید.

18. 11 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Its not easy being smart. And yes, that was condescending an
    سپاس
    282
    از این کاربر 2,790 بار در 318 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : 1883 | پیش‌درآمدی بر سریال Yellowstone | بحث و تبادل نظر

نقل قول نوشته اصلی توسط eric نمایش پست ها
    با دیدن پست بالا شروع به دیدن سریال کردم...اپیزود دو هم که با تعریفی که کرده بودین منتظر سکانس و اتفاق حماسی و ویژه ای بودم که هر چی منتظر موندم برام اتفاق نیفتاد.
    سریال دلچسب و خیلی خوبیه و زیر زبونم مزه کرد...گل سر سبد اپیزود دو هم آقا بیلی باب تورنتون بود که نقش کوتاهی داشت و امیدوارم تو باقی اپیزودا حضور پر رنگ تری داشته باشه

این سریال فوق العاده اس ! 2قسمت تحمل کنید زمان هم کم میشه و داستان اصلی کم کم رو میشه از قسمت 5 به بعد دیگه یک درام مهیج میشه و کاملا داستان مشخص میشه ..!

از هیجان زیاد (تکلیف زمین های دایتون استارت فصل دوم زدم فکرکنم دو سه روزه یک فصل نگاه کردم :-دی // قسمت اول دیدم گفتم خدا بخیر کنه هر قسمت یک ساعت و نیم چه شود ! که زمانش اوکی شد از قسمت های بعد

این سریال ظاهرا مورد بین مردم مشهور نشده چه ایران چه در جهان ! ولی دم تی وی ورلد گرم که این سریال های خاص رو معرفی میکنه..

من هر از گاهی به خاطر همین معرفی سریال های خاص اینجارو باز میکنم ..

20. 9 کاربرِ زیر از 1passenger بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین