برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,380 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

The Affair :بحث وتبادل نظر پیرامون فصل چهارم

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل چهارم سریال The Affair که پخش رسمی آن از شبکه Showtime از هفدهم ژوئن 2018 (بیست وهشتم خرداد 97 )آغاز می گردد بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 13 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تو نیکی کن و در دجله انداز!
    سپاس
    1,922
    از این کاربر 3,716 بار در 426 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Affair :بحث وتبادل نظر پیرامون فصل چهارم

من فصل اول این سریال رو دیدم و هیچ ایرادی توش ندیدم
    فقط انرژی منفی فیلم زیاد بود برای من
    منی که متاهلم و بچه ککوچیک دارم ( اینکه چرا تو انجمن فیلمم ببینید چقدر به فیلم علاقه دارم) دیدن مفاهیم خیانت اون هم وقتی اینقدر ساده و عمیق میشه غمگینم می کنه
    تو نیکی کن و در دجله انداز....

4. 13 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    133
    از این کاربر 923 بار در 51 پست سپاس گزاری شده

یکی از بهترین و واقع‌گرایانه‌ترین سریال هایی هست که پیرامون «روابط»ساخته شده و اتمسفر و فضای سریال رو واقعاً دوست دارم و بی‌صبرانه منتظرم ببینم چه اتفاقی قراره برای نوآه توی این فصل بیفته.
    فقط نمیدونم چرا ساخت سریال رو اینقدر طول دادن؛ قسمت های سریال که هفتگی پخش میشه و بودجه چندانی هم نداره سریال درام هست.

6. 12 کاربرِ زیر از Ali EmJay بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,094
    از این کاربر 3,620 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

کاش همون فصل سوم تموم کرده بودن ...

سریال Affair یکی از بهترین سریال ها در زمینه نشون دادن روابط عاطفی و جن سی بین انسان ها بود. خیلی از ما یادمون میره که هیچ قطعیتی در این خصوص وجود نداره و این سریال به خوبی این موضوع رو نشون میده. مهم نیست 20 سال از ازدواج مشترکتون بگذره و 4 تا بچه داشته باشید، یه لحظه غفلت امکان داره تمام امیالی رو که تا به امروز سرکوب کردید، بیدار کنه و زندگیتون رو به یه چالش بزرگ بکشه. و بزرگ ترین نقطه عطف این سریال و یه جورایی برگ برنده اش نشون دادن این موضوع از دید شخصیت های مختلف بود. داستان و واکنش های شخصیت ها پیچیدگی خاصی نداشت و دور از انتظار نبود، اما وقتی از نظرگاه کاراکترهای مختلف نشون داده میشد، جذابیت خاصی پیدا میکرد.

به نظرم شخصیت پردازی تو فصل سوم از این سریال به اوج خودش رسیده بود و تمام کاراکترها پس داستان نه چندان پر زرق و برق سریال به بلوغ مناسبی رسیده بودن. تو پایان این فصل دیدیم که تقریبا هر کدوم از شخصیت ها به نوبه خودشون به یه آرامش و رستگاری رسیدن و تاوان تصمیمات درست یا غلط دو فصل اولشون رو دادن. شخصیت های اضافه شده تو این فصل هم با حال و هوای سریال همخونی خیلی خوبی داشتن و همه چیز دست به دست هم داده بود تا یه خداحافظی باشکوه با این اثر داشته باشیم، اما متاسفانه اصرار شوتایم برای ادامه سریال های موفقش که در بارزترین نمونه دکستر رو هم به نابودی کشوند، باعث شد تا با یه فصل چهارم فوق العاده ضعیف روبرو باشیم.

از همون ابتدای فصل چهارم واسم سوال بود که مگه دیگه چیزی برای نشون دادن هست؟؟؟ و هشت قسمت منتظر بودم که این سریال یه نیمچه جواب مثبتی به این سوال بده، اما خب متاسفانه با اتفاقی که تو این قسمت نشون داده میشه، عملا میشه گفت که سریال نابود شد. دو قسمت از این فصل مونده و مطمئنا فصل پنجم رو هم نگاه میکنم که پرونده سریال رو کامل ببندم، اما اگه خواستید استارت تماشای این سریال رو بزنید، باید بهتون بگم میتونید سه فصل مهمون یکی از بهترین سریال های درام سال های اخیر تلویزیون باشید و از دیدنش لذت ببرید.

8. 12 کاربرِ زیر از sarkhail بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :