برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 12 از 12 اولیناولین ... 2101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 115 از مجموع 115
    سپاس
    8,168
    از این کاربر 7,217 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

❅✵ بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های فصل تابستان 2018 ✵❅

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██

»»
    هدف این تاپیک همانطور که مشخصه، بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های فصل تابستان 2018 هست که در تاپیک معرفی انیمه‌های فصل تابستان 2018 به طور اختصاصی توسط تیم انیمیشن معرفی می‌شوند. همانطور که احتمالأ مطلع هستید در این فصل هم عناوین خوبی از انیمه‌های فصل چندمی و فصل اولی قرار دارند، انتظار میرود بحث‌های خوبی در این تاپیک شکل بگیرد و طرفداران انیمه در گرمای تابستان با شور و نشاط به بحث در مورد انیمه‌ها بپردازند ! امیدواریم شاهد انیمه‌‌های خوبی در این فصل گرم باشیم.

»» تاپیک‌های مرتبط :
    معرفی انیمه‌های فصل بهار 2018
    معرفی انیمه‌های فصل بهار 2017
    معرفی انیمه‌های فصل تابستان 2018

██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██

2. 23 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    109
    از این کاربر 918 بار در 104 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ❅✵ بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های فصل تابستان 2018 ✵❅

مشاهده محتوا اسپویلر

اسم نه تایتان اصلی
    تایتان حمله کننده
    غول پیکر
    زرهی
    زن
    پتک
    ارابه
    آرواره
    حیوانی
    و تایتان مادر

4. 10 کاربرِ زیر از giumartan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

!و حقیقت الماسی است در تشت کثافت
    سپاس
    2,233
    از این کاربر 3,602 بار در 402 پست سپاس گزاری شده

attack on Titan 46 S3e9
    چه راحت دخل rodd Reiss رو آوردن!؟! سرِ جنگِ ارن با اون دختره «آنا» یا اون دوتا غولِ غولپیکر و زره پوش هر کدوم فکر کنم حداقل ده قسمتی وقت گذاشتن!این تو یه قسمت دخلش اومد! البته ظاهرا اینطوره معلوم حالا شاید موفق نشدن.
    خلاصه اینکه این فصل با سرعت بالایی پیش میره. الکی سرِ یه مبارزه دیگه همه ی افکارِ تک تک کارکتر هارو یه بار مرور نمیکنه و خاطراتشون و شک ها تردید ها و آرزو ها و اینها رو نشون نمیده که وقت بگذره، سریع میره سرِ اصل مطلب!
    فقط میترسم با این سرعت پیش میرن زود به مانگا برسن و بعد شروع کنن به فیلر زدن! یا تاخیر های چندین ساله!ولی به هر حال حالا طوری که هرقسمت اتفاقاتِ تازه ای میوفته و داستان پیش میره و هیچ اپیزودی خسته کننده نیست و اینطور نیست که بعد از بیست دقیقه ببینی هیچ پیشرفتی تو دستان نداشتی! (که تو فصل دو زیاد بود به همچین چیزی)

6. 10 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

tonight's the night
    سپاس
    19,347
    از این کاربر 1,743 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

خب این فصلم تموم شد و من یه خلاصه ای از کل انیمه هایی که این فصل دیدم رو میگم:

Shingeki no kyojin : این فصل فوق العاده است و پر از هیجان، تا اینجاشم که عالی پیش رفته و مثل اینکه داره وارد یه ارک محشر هم میشه که میگن بهترین آرک مانگاس به شدت منتظر ادامشم ...
    قسمت 11 هم که ب دلیل طوفان الکی پخش نکردن بی شرفا

Grand Blue: از انیمه های جدیدی که پخش شد فقط همینو دیدم و بنانا فیش هم دراپ کردم حوصلشو نداشتم (اگه ارزش ادامه دادن رو داره بگین) اما همین گرند بلو برام بس بود واقعا...
    یه انیمه به شدت خنده دار و عالی، فقط حیف که 12 قسمت بیشتر نداشت امیدوارم ادامش بدن

Boku no hero academia Season 3 : با توجه به اینکه تعریف این انیمه رو از کاربرا دیده بودم و با توجه به سلیقه ی عالیشون به طور کاملا "رگباری" طی یکی دو هفته دو فصل اول رو دیدم و خودمو به قسمت آخر فصل سه رسوندم بنظرم فصل 3 خصوصا نیم فصل اولش بهترین فصل انیمه بود و به شدت منتظر فصل 4 هستم انیمه ی خیلی خوبیه و به همه ی کساییم که ندیدن پیشنهادش میکنم؛ نکته ی مثبتی که داره اینه ک خز نیست و توش تا دلتون بخواد اتفاق های غیر قابل پیش بینی میوفته.

One piece 855:
    خب فک میکنم یکی دو ماهی هست که لوفی داره کتک میخوره منتظرم که زودتر این آرک تموم بشه برن ریوری که دلم برای اوزوپ و زورو خیلی تنگ شده و اینکه به شدت منتظر اتفاق هایی که تو مانگاش میوفته هستم

Steins;Gate 0: وقتی انیمه پخش شد و هرچی ازش میگذشت با خودم میگفت خب که چی؟ چرا باید اصلا این فصل رو پخش میکردن؟ تا اینکه رسیدیم به قسمت آخر و دلیلشو فهمیدیم
    چیزیکه اصلا بهش فکر نمیکردم و فراموشش کردم و باعث شد به وجد بیام، هرچند میتونستن تعداد قسمتاشو کمتر کنن اما پایانش بشدت عالی بود و یه جوری ایراداتی که میشد به فصل قبلشم وارد کرد رو کاملا درست کردن، در واقع یجور پوشش فصل یک بود که باعث شد از فصل یک بیشتر لذت ببرم

--------------------

پ ن: فصل پاییزم شروع شد و بعد مدت ها سردرگمم که چی ببینم چون تاپیکیم براش زده نشده تا از سلیقه یه عالی دوستان استفاده کنیم
    به شدت جای تاپیک معرفی هم خالیه که با توجه به مشغله ی همه ی ماها این موضوع قابل درکه، امیدوارم یه تاپیک بحث برای انیمه های پاییزم ایجاد شه که از سلیقه ی عالی دوستان استفاده کنیم

8. 14 کاربرِ زیر از Dexter_171 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    109
    از این کاربر 918 بار در 104 پست سپاس گزاری شده

Shingeki no kyojin

Steins;Gate 0

این ۲تا رو دیدم خوب بودن
    بانانا فیش هم ۳-۴ قسمت دیدم ولی زیاد جذبم نکرد ولش کردم

انیمه های پاییزم نمیدونم کدوما خوبن اگه کسی امار دار خبر بده شروع کنیم به دیدن

10. 11 کاربرِ زیر از giumartan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    929
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

Grand Blue

یک شاهکار به تمام معنا، بدون شک بهترین کمدی ای بود که بعد از گینتاما و بلزباب دیدم، یه انیمه بزرگ سالانه خوش ساخت، تک تک شخصیتاش عالین و روند انیمه جوری بود که نمیتونستم از پاش بلند شم، حتما ببینید من خود به خود دلم غواصی خواست، انیمه بیشترش کمدیه ولی لحظات جدی خوبی هم توش هست، اصلا انتظار نداشتم این انیمه انقدر خوب باشه قشنگ رفت توی لیست بهترین انیمه هام، امیدوارم فصل دو داشته باشه
    Farewell

12. 6 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 12 از 12 اولیناولین ... 2101112