برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 از مجموع 25
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,407
    از این کاربر 90,383 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Better Call Saul :بحث و تبادل نظر پیرامون فصل چهارم

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل چهارم سریال Better Call Saul که پخش رسمی آن از ششم آگوست 2018 (سه شنبه 16 مرداد 97) از شبکه AMC آغاز می‌گردد، بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید، تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده‌اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,515
    از این کاربر 11,122 بار در 877 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Better Call Saul :بحث و تبادل نظر پیرامون فصل چهارم

تعجب میکنم کسی در مورد پایان فصل چهارم بهترین درام TV چیزی ننوشته ! از یک سری جهات Better call saul از Breaking Bad هم بهتره بوده ! فصل چهار کلا از چیزی که خیلی ها پیش بینی میکردند متفاوت بود و همین یکم شاید باعث شده کمتر در مورد صحبت بشه. هر چند ریتم سریال کند بود و میتونست اتفاقات مهم تری بیافته تو این مدت و داستان بیشتر پیش بره و طرفدارا حالا حالا باید منتظر فصل جدید باشند اما بدون شک یکی از بهترین Season Finale های تاریخ Tv رو شاهد بودیم ! واقعا من خودم وقتی جیمی نامه چاک رو گذاشت کنار باورم شد میخواد صادقانه صحبت کنه ! فوق العاده بود ! جیمی بیننده ها رو هم فریب داد چه برسه به کیم !

3. 18 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

عبدالله عمر بکاست اما عذر نخواست
    سپاس
    484
    از این کاربر 1,498 بار در 149 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex Vause نمایش پست ها
    اقعا من خودم وقتی جیمی نامه چاک رو گذاشت کنار باورم شد میخواد صادقانه صحبت کنه ! فوق العاده بود ! جیمی بیننده ها رو هم فریب داد چه برسه به کیم !
    برعکس شما من معتقدم مخاطبانی که سریال رو با دقت دیده بودند، صحنه گریه‌کردن ها و نقش بازی کردن های جیمی پیش مسئول بیمه (تو فصل قبل) رو دیده بودن، دغل‌بازی های این فصلش رو دیده بودن، احساسش رو به چاک توی این سیزن درک کرده بودن (مخصوصا وقتی بار اول نامه رو می‌خوند)، فریب نخوردن. از دیدن فریب خوردن کیم و قیافه شوکه شدش ممکنه به هیجان اومده باشن ولی خودشون فریب نخوردن

به شخصه از همون لحظه ای که نامه رو گذاشت کنار، گفتم ایول، ببینیم چه نقشه ای داره که نامه رو نخوند!

5. 13 کاربرِ زیر از عبدالله بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

The man who passes the sentence should swing the sword
    سپاس
    55
    از این کاربر 838 بار در 70 پست سپاس گزاری شده

اون صحنه خوندن نامه من حتی یک درصد ، تاکید میکنم حتی یک درصدم به فیلم بازی کردن جیمی شک نداشتم . طوری که دوستمون گفت با توجه به اونچه که قبلا دیده بودیم مشخص بود همه ش ادا و اصول هستش و دقیقا تعجب من هم از این بود که کیم چطور باورش شد .

با این موضوع که این سریال بهترین درام این چند سال اخیره کاملا موافقم . از طرفی با این روند کند سریال هم هیچ مشکلی ندارم چون همه چیز شدیدن حساب شده هستش و معقول پیش میره .

مشکل من با این قسمتهای 45 دقیقه ای اعصاب خوردکن سریال بود که تازه اولش خلاصه قسمتهای قبلم نشون میداد .
    یک سال و نیم صبر کنی بعد هر اپیزود کمتر از 45 دقیقه باشه انگار که داری سیتکام میبینی واقعا ستمه . همه چیز تو یه چشم بهم زدن تموم میشد
    ترجیح میدادم هشت قسمت میبود سریال ، با مدت زمان بیشتر .

من گمون نمیکنم سریال بعد از پرش و رسیدن به زمان حال ، داستان طولانی برای روایت داشته باشه . به احتمال قریب به یقین زمان حال رو در یک فصل جمع بندی میکنن .

7. 14 کاربرِ زیر از فرزان بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,094
    از این کاربر 3,620 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

از قسمت دوم می‌خوام بیام بنویسم، اما هی میگم دندون رو جیگر بذار درست میشه.
    رسیدم به قسمت پنج و هنوز درست نشده.

بعد از مرگ چاک سریال دقیقاً عین جیمی مک گیل دچار یه آشفتگی و بی‌هدفی شده. نمی‌دونم این ملالت رو باید هنر نویسنده دونست یا بی‌هنریش. الان چند قسمتی هست که هیچ اتفاق مهمی در خصوص جیمی روی نمی‌ده. همون کارهای روزمره که نشون دادن‌شون اصلاً جذابیتی نداره.

از اون طرف بعد از کله‌پا شدن هکتور سالامانکا، اتفاق خاصی برای گاس و مایک هم نیفتاده. توقع میره سریال فصل به فصل که جلو میره و به سال گودمن شدن نزدیک‌تر میشه، هیجانش بالاتر بره، ولی خب تا اینجا که خبری نبوده.

البته می‌دونم که همه‌ی اینا مقدمه‌ست؛ ولی سوالی که واسم هست اینه که نمی‌شد مثلاً همین پنج قسمت رو تو سه قسمت جمع کرد؟ به نظر من که می‌شد و بیننده چیز زیادی از دست نمی‌داد.

تا ببینیم در آینده چی پیش میاد.

9. 6 کاربرِ زیر از sarkhail بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    59
    از این کاربر 417 بار در 54 پست سپاس گزاری شده

دلیل اینکه خیلیا از قسمتای قبلی ناراضین اینه که توقع دارن پایان بریکینگ بدی ببینن ولی خب قصد نویسنده ها همچیین چیزی نیست و سریال هم متفاوته از بریکینگ بد، وضعیت خیلی از شخصیت ها مشخصه توقع دارید چی دیگه از مایک و گاس ببینید؟ چی نشون بدن دقیقا ازشون؟ این چند قسمت قبلی هم زمینه سازی بود برای پایان جین

11. 5 کاربرِ زیر از mehdi bayern بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123