برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 از مجموع 15
    تو نیکی کن و در دجله انداز!
    سپاس
    1,922
    از این کاربر 3,716 بار در 426 پست سپاس گزاری شده

America's Got Talent | بحـث و تبـادل نظـر پیرامون فصـل سیزدهم

در این تاپیک می توانید به بحث و گفتگویِ پیـرامون فصل سیزدهمِ ریـلیتی و مسابقه ی پرطرفدار America's Got Talent بپردازید . داور های مسابقه نسبت به فصل قبل تغییری نکردن و پنل داوری با حضور Simon Cowell, Howie Mandel, Heidi Klum, Mel B شکل میگیره، ومجری برنامه هم مانند فصل قبل Tyra Banks می باشد.
    تو نیکی کن و در دجله انداز....

2. 11 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I had a marvelous time ruining everything
    سپاس
    5,825
    از این کاربر 6,157 بار در 476 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : America's Got Talent | بحـث و تبـادل نظـر پیرامون فصـل سیزدهم

منم نظرمو راجب این فصل میگم نظر محبوبی نیس شاید مزخرف میگم ولی بنظرم حقیقت همینه
    چیزایی که برای صعود بجز استعدادتون بهتون کمک میکنه(قطعن بیشتر از استعداد داشتن کمک میکنه)
    این دیگه واضحه که داشتن داستان غمگین بشدّت کمک میکنه(دختر رپر- چن تا از گروهای رقص- تعدادی از خواننده ها و......)+گریه کردن+خوب گفتن از آمریکا(ما بدبخت بودیم بخاطر این برنامه به داریم به رویامون میرسیم)+چاق بودن(Christina Wells)+داشتن ظاهری غیرمعمول(Hans)+متاسفانه سن بالا :/ (Quin and Misha هیچ حرکت خاصی نکردن ولی گلدن بازر رو هم حروم اینا کردن جالبه یکی از داورا میگفت تو هر سنی این رقص خوبیه، اصلن اینطور نبود فقط مرده داشت زنه رو تو هوا میچرخوند و اگه زنه 70 سالش نبود اجرای اول رو هم رد نمیکردن)+این گروه های کُر که حوصله سربر بودن ولی بخاطر اینکه "چه کار خوبی داریم انجام میدیم" میان بالا و گلدن بازر میگیرن+داشتن personality(سایمن بدجور عاشق اینه) موارد دیگه ای تو ذهنم بود ولی فعلن یادم نمیاد
    من نمیگم اینایی که نام بردم خوب نیستن، ولی اگه به استعداد باشه بهتر از اینا حذف شدن...
    همونطور که Howie گفت برنده این فصل کورتنی ـه
    خیلی باحال بود به مل میگه گلدن بازر تو هم خوبه ولی mine's gonna win
    تنها خواننده ای که ببره و من عصبانی نمیشم هم همین کورتنی ـه، کارش درسته♥. حالم از این همه خواننده بهم خورده :/ همه هم میان آهنگای TGS رو میخونن
    گروه رقص دبیرستان فاجعه بود، خواب آور بودن، تو هیچ اجرایی حرکت خیلی خوبی هم نزدن. فقط بخاطر اشتباه Howie و بخاطر یه شعار به اجرای زنده آوردنشون(اگه Howie نمیگفت که این استیج خیلی بزرگتر از یه گروه دبیرستانیه و فقط buzz میکرد و میگفت بد بودین مطمئنّن بالا نمیومدن ولی بخاطر اون حرفش آوردنشون بالا)
    برادران Rossi که آکروبات بودن حرکت با چشم بند انجام دادن و 3 تا پشتک زد و اون یکی گرفتش با این حال تو همون قسمت متاسفانه Pac Dance Team بهشون ترجیح داده شد : ((
    واقعن حق Mochi و بخصوص Front Pictures (خیـــلی خوب بودن)رو خوردن سایمن میگه د رپابلیک بهترین اجراشون هم نبود ولی بخاطر personality بهتون رای میدم یکم شعور نداره که بگه اینا فقط 0.1 درصد کمتر رای آوردن رای مردم مهمه
    به شدت خوشحال شدم که Sacred Riana حذف شد. مزخرف ترین اجرا هایی که تا بحال تو برنامه دیدم رو ایشون داشتن
    Yumbo Dump رو به خیلی از خواننده ها ترجیح میدم بهرحال هر اجرا یه چن ثانیه خندیدم باهاشون
    من Sergey and Sasha رو به اجراهای فِیکِ Lord Nil ترجیح میدادم ولی خب طبیعی بود به اجرای زنده برسه کارش خوب بود واسه باورپذیر کردن خطرناک بودن شرایط(با اینکه، duh ، نبود D: )
    برخلاف دوستِ بالایی من اتّفاقن طرفدار Human Fountains بودم و بیشتر از همه با اجرا های اینا میخندیدم فوق العاده بود بنظرم وقتی دیدم با وایلد کارت اینا اومدن بالا خیلی خوشحال شدم
    Duo Transcend خوبن
    یه نفر هم اومده بود که لباس عجیبی پوشیده بود و داورا رو roast کرد و بجز سایمن همه بی جنبه ها buzzer زدن :/ جالبه این کارو یه پسربچه تو بریتانیا کرد همه ازش تعریف کردن و تا فینال هم پیش رفت... خلاصه اجرای جالبی داشت کاش جنبه داشتن حذفش نمیکردن
    بین کمدین ها از Vicki Barbolak اصلن خوشم نمیاد و منو نمیخندونه و Samuel J. Comroe بد نیس بجز اجرای زنده اش که از قبلیا ضعیف تر بود خوب کار کرده از هر دو بیشتر از Oliver Graves خوشم میومد که حذف شد. با اختلاف خنده دار تر از اون دو بود(برای من البته، کمدی همینه حتی همینجا یکی از Human Fountains متنفره من عاشقشونم)
    "شین لیم" شعبده باز خیلی خوبیه و بدون هیچ اضافه کاری(داستان غمگین و...) کار خودشو میکنه و به حق بالا اومده
    Brian King Joseph ویالن میزنه از اینم خوشم میاد
    از فصل پیش تا حالا دارسی لین و لایت بلنس اومدن و اجرا های خیلی خوبی داشتن
    پس فردا هم از 12 اجرا قراره 10 تاشون مربوط به رقص و موسیقی باشن میمونه Illusionist - Rob Lake و Danger Act - Aaron Crow که من بشدّت منتظر دومی هستم
    البته UDI Dance - Blacklight Dance Group هم اون داستان خوبی و بدی(آدمای آبی و قرمز) ساخته بودن خیلی عالی بود منتظر اونا هم هستم
    اگه کل متن رو خوندین ببخشین خیلی طولانی شد
    پ.ن : اومدم پست رو بفرستم دوباره چشمم به Lioz خورد یادم اومد ازش نگفتم. اونم خیلی عالی بود لعنتی کاش حذف نمیشد

4. 7 کاربرِ زیر از Mia_3D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,922

نقل قول نوشته اصلی توسط Mia_3D نمایش پست ها
    منم نظرمو راجب این فصل میگم نظر محبوبی نیس شاید مزخرف میگم ولی بنظرم حقیقت همینه
    چیزایی که برای صعود بجز استعدادتون بهتون کمک میکنه(قطعن بیشتر از استعداد داشتن کمک میکنه)
    این دیگه واضحه که داشتن داستان غمگین بشدّت کمک میکنه(دختر رپر- چن تا از گروهای رقص- تعدادی از خواننده ها و......)+گریه کردن+خوب گفتن از آمریکا(ما بدبخت بودیم بخاطر این برنامه به داریم به رویامون میرسیم)+چاق بودن(Christina Wells)+داشتن ظاهری غیرمعمول(Hans)+متاسفانه سن بالا :/ (Quin and Misha هیچ حرکت خاصی نکردن ولی گلدن بازر رو هم حروم اینا کردن جالبه یکی از داورا میگفت تو هر سنی این رقص خوبیه، اصلن اینطور نبود فقط مرده داشت زنه رو تو هوا میچرخوند و اگه زنه 70 سالش نبود اجرای اول رو هم رد نمیکردن)+این گروه های کُر که حوصله سربر بودن ولی بخاطر اینکه "چه کار خوبی داریم انجام میدیم" میان بالا و گلدن بازر میگیرن+داشتن personality(سایمن بدجور عاشق اینه) موارد دیگه ای تو ذهنم بود ولی فعلن یادم نمیاد
    من نمیگم اینایی که نام بردم خوب نیستن، ولی اگه به استعداد باشه بهتر از اینا حذف شدن...
    همونطور که Howie گفت برنده این فصل کورتنی ـه
    خیلی باحال بود به مل میگه گلدن بازر تو هم خوبه ولی mine's gonna win
    تنها خواننده ای که ببره و من عصبانی نمیشم هم همین کورتنی ـه، کارش درسته♥. حالم از این همه خواننده بهم خورده :/ همه هم میان آهنگای TGS رو میخونن
    گروه رقص دبیرستان فاجعه بود، خواب آور بودن، تو هیچ اجرایی حرکت خیلی خوبی هم نزدن. فقط بخاطر اشتباه Howie و بخاطر یه شعار به اجرای زنده آوردنشون(اگه Howie نمیگفت که این استیج خیلی بزرگتر از یه گروه دبیرستانیه و فقط buzz میکرد و میگفت بد بودین مطمئنّن بالا نمیومدن ولی بخاطر اون حرفش آوردنشون بالا)
    برادران Rossi که آکروبات بودن حرکت با چشم بند انجام دادن و 3 تا پشتک زد و اون یکی گرفتش با این حال تو همون قسمت متاسفانه Pac Dance Team بهشون ترجیح داده شد : ((
    واقعن حق Mochi و بخصوص Front Pictures (خیـــلی خوب بودن)رو خوردن سایمن میگه د رپابلیک بهترین اجراشون هم نبود ولی بخاطر personality بهتون رای میدم یکم شعور نداره که بگه اینا فقط 0.1 درصد کمتر رای آوردن رای مردم مهمه
    به شدت خوشحال شدم که Sacred Riana حذف شد. مزخرف ترین اجرا هایی که تا بحال تو برنامه دیدم رو ایشون داشتن
    Yumbo Dump رو به خیلی از خواننده ها ترجیح میدم بهرحال هر اجرا یه چن ثانیه خندیدم باهاشون
    من Sergey and Sasha رو به اجراهای فِیکِ Lord Nil ترجیح میدادم ولی خب طبیعی بود به اجرای زنده برسه کارش خوب بود واسه باورپذیر کردن خطرناک بودن شرایط(با اینکه، duh ، نبود D: )
    برخلاف دوستِ بالایی من اتّفاقن طرفدار Human Fountains بودم و بیشتر از همه با اجرا های اینا میخندیدم فوق العاده بود بنظرم وقتی دیدم با وایلد کارت اینا اومدن بالا خیلی خوشحال شدم
    Duo Transcend خوبن
    یه نفر هم اومده بود که لباس عجیبی پوشیده بود و داورا رو roast کرد و بجز سایمن همه بی جنبه ها buzzer زدن :/ جالبه این کارو یه پسربچه تو بریتانیا کرد همه ازش تعریف کردن و تا فینال هم پیش رفت... خلاصه اجرای جالبی داشت کاش جنبه داشتن حذفش نمیکردن
    بین کمدین ها از Vicki Barbolak اصلن خوشم نمیاد و منو نمیخندونه و Samuel J. Comroe بد نیس بجز اجرای زنده اش که از قبلیا ضعیف تر بود خوب کار کرده از هر دو بیشتر از Oliver Graves خوشم میومد که حذف شد. با اختلاف خنده دار تر از اون دو بود(برای من البته، کمدی همینه حتی همینجا یکی از Human Fountains متنفره من عاشقشونم)
    "شین لیم" شعبده باز خیلی خوبیه و بدون هیچ اضافه کاری(داستان غمگین و...) کار خودشو میکنه و به حق بالا اومده
    Brian King Joseph ویالن میزنه از اینم خوشم میاد
    از فصل پیش تا حالا دارسی لین و لایت بلنس اومدن و اجرا های خیلی خوبی داشتن
    پس فردا هم از 12 اجرا قراره 10 تاشون مربوط به رقص و موسیقی باشن میمونه Illusionist - Rob Lake و Danger Act - Aaron Crow که من بشدّت منتظر دومی هستم
    البته UDI Dance - Blacklight Dance Group هم اون داستان خوبی و بدی(آدمای آبی و قرمز) ساخته بودن خیلی عالی بود منتظر اونا هم هستم
    اگه کل متن رو خوندین ببخشین خیلی طولانی شد
    پ.ن : اومدم پست رو بفرستم دوباره چشمم به Lioz خورد یادم اومد ازش نگفتم. اونم خیلی عالی بود لعنتی کاش حذف نمیشد

منم با خیلی از قسمت های حرفهای شما موافقم...
    همیشه یک جورایی اینایی که میان دنبال رویای آمریکایی و از کشورهای دیگه میارن بالا بدون اینکه واقعا حقشون باشه...
    کورتنی و شین لیم رو دوست دارم. اگرچه که برام جالبه که کورتنی اصلا اشاره نکرده که تو مسابقات خوانندگان نوجوان بریتانیا جز 6 نفر اول بوده. من ویدیو های اون رو هم تو یوتیوب دیدم و واقعا پیشرفت کرده.

تو کارهای خطرناک اون پسره که با تیرکمان زد وسط انگشتر هایدی خیلی عالی بود خدایی...

رقص هم تقریبا همه شون مزخرفن!
    اون دبیرستانی ها که نگم بهتره
    دختر رپ هم خیلی رو مخم بود... و اون دیوانه هایی که تو دهن هم چیزی پرتاب می کردن!
    به نظر من اون مربی های گربه بیشتر حقشون بود. سایمون با اون جور خندیدنش... و اینکه هیچی در نظر نمی گیره که بابا اینا گربه ان! سگ نیستن... و یا گفت اون قسمت کار جدید نکردند که انجام دادن... عقب عقبی راه می رفتن و....

6. 7 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    998
    از این کاربر 784 بار در 109 پست سپاس گزاری شده

اجرای اخرش و مگه کات نکردن؟ تبلیغ نشون دادن؟ ظاهرا یکی از تماشاچی ها هم غش کرده بود ... اینطور که من شنیدم و خوندم از عمد حذفش کردن چون یه امریکایی باید برنده بشه

8. 2 کاربرِ زیر از A_TWD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,922

نقل قول نوشته اصلی توسط A_TWD نمایش پست ها
    اجرای اخرش و مگه کات نکردن؟ تبلیغ نشون دادن؟ ظاهرا یکی از تماشاچی ها هم غش کرده بود ... اینطور که من شنیدم و خوندم از عمد حذفش کردن چون یه امریکایی باید برنده بشه
    اتفاقا من به همسرم گفتم این تهش چی شد؟! از رو دیوار فقط رفت بالا؟!
    بعد اکثر سایت های پیش بینی گفته بودن سوم یا دوم میشه... تو آسیا اول شده... حذفش خیلی عجیب بود

10. 3 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    998
    از این کاربر 784 بار در 109 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط nosheh نمایش پست ها
    اتفاقا من به همسرم گفتم این تهش چی شد؟! از رو دیوار فقط رفت بالا؟!
    بعد اکثر سایت های پیش بینی گفته بودن سوم یا دوم میشه... تو آسیا اول شده... حذفش خیلی عجیب بود
    متاسفانه تقلب همه جا وجود داره ...
    من قبول دارم trickهای ساده ای داشت اما performance و دوست داشتم... اون زن و شوهر که بردن اخه چی داشتن؟ بیشتر America's got singer بهش میخوره... اکثرا یا خواننده ان یا رقاص .... از طرف دیگه از سایمون خیلیییی بدم میاد... فقط من اینجوریم؟!

12. 2 کاربرِ زیر از A_TWD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12