برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 21
    تاتاکاعه
    سپاس
    13,916
    از این کاربر 12,781 بار در 818 پست سپاس گزاری شده

(Heimebane (Home Ground | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██

کشور سازنده: نروژ

شبکه سازنده: NRK

تعداد اپیزود: 10 قسمت
    |
    |
    |
    |
    ژانر: درام

ریت: 8.3

خالق سریال: Johan Fasting

Heimebane و يا Home Ground درامي ورزشي ساخت كشور نروژ كه فصل اول آن در 10 قسمت 50 دقيقه اي در سال 2018 پخش شد و براي فصل دوم نيز تمديد شده است. سريال محصول شبكه NRK نروژ مي باشد كه توانست به عنوان بهترين سريال نروژ در سال 2018 نيز انتخاب شود. نقش اصلي سريال بر عهده Ane Dahl Torp مي باشد از بهترین بازیگران نروژ می باشد و از ديگر بازيگران اصلي سريال مي توان به حضور John Carew فوتباليست معروف نروژي اشاره كرد كه بازيكن باشگاه هايي همچون رم ايتاليا، آستون ويلا و استوك سيتي انگليس بوده است.

خلاصه داستان: سريال در مورد باشگاهي به نام «وارگ» مي باشد كه تازه به ليگ يك نروژ (بالاترین لیگ در سطح باشگاهی نروژ) صعود كرده است و چند هفته قبل از شروع فصل سرمربي تيم به دليل بيماري قادر به ادامه همكاري با تيم نمی شود و اين مسئله مدير تيم رو مجاب به انتخاب سرمربي جديدي براي تيم ميكنه. «ميكل الينگسن»(John Carew) كه هم دستيار مربي قبلي و هم بازيكن تيم مي باشد در ظاهر انتخاب مناسبي براي سرمربي گري تيم هستش ولي «اسپن» مدير تيم به توانايي هاي او اعتماد كافي رو ندارد .«اسپن» در يك برنامه تلويزيوني با «هلنا ميكلسون» سرمربي موفق فوتبال زنان آشنا مي شود و به او پيشنهاد ميدهد تا به عنوان كمك مربي در كنار «الينگس» فعاليت كند ولي «هلنا» رويايي بزرگتر دارد و مي خواهد سرمربي تيم بشود. در نهايت او به خواسته خود ميرسد ولي هيچ چيزي براي اولين سرمربي زن فوتبال در ليگ فوتبال مردان خوب پيش نمي رود و ورود او به باشگاه در واقع شروع مشكلاتي فراوني هست كه به عنوان يك زن در ميان مردان بايد با آنها رو به رو شود.از اسپانسر باشگاه و فوتباليست ها تا تماشاگران و حتي خانواده خود.

Morten Svartveit
    در نقش «اسپن اِید» مدیر باشگاه و حامی «هلنا»
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Axel Bøyum در نقش «آدرین آسنس» بازیکن جوان تیم با گذشته ای تلخ در فوتبال
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    John Carew
    در نقش «میکل الینگسن» که بازیکن مسن تیم «وارگ» و دستیار «هلنا» می باشد
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Ane Dahl Torp در نقش «هلنا میکلسون» که سرمربی باشگاه فوتبال مردان «وارگ» می باشد

شعار سريال , جمله You Will Walk Alone می باشد که در واقع بیانگر سختی ها و مشکلاتی هستش که یک زن برای رسیدن به خواسته هایش باید تحمل کند. در Heimebane کاراکتر اصلی "هلنا" باید تنهایی همه چیز رو به دوش بکشد و او بيشتر از اينكه بايد حواسش به مبارزه داخل زمين فوتبال باشد بايد نگران اتفاقات و آدم هاي خارج از مستطيل سبز باشد. همون نگاه از بالا به پایین مردها بهتر از زن ها هستن و فوتبال فقط برای مردها هستش «هلنا» رو آزار میده که باعث میشه «هلنا» با مشکلات فراوانی رو به رو بشه و می خواهد تمام تلاشش رو بکند تا ثابت کند واقعیت چیزی غیر از این هستش و زير بار مشكلات بزرگ و کوچیکی که برایش اتفاق می افتد جسورانه مي ايستد ، شايد اگر به جاي او يه مرد بود بارها زير بار اين اتفاقات شونه خالي مي كرد. تو اين سريال خبري از اتفاقات خوب نيستش و شايد منتظر اين باشيد كه «هلنا» همش داره پله هاي ترقي رو يكي يكي طي مي كنه ولي در واقع باشگاه براي بقا مي جنگه و در تلاشه تا دوباره به دسته پايين تر سقوط نكنه و «هلنا» با حامیان انگشت شمار خود مي خواهد به اين هدف دست يابد.بازي Ane Dahl Trop در نقش «هلنا» ستودنيست و در همان اپيزودهاي اول به خوبي نشان مي دهد كه خارج از زمين فوتبال مادري مهربان ولي در زمين فوتبال سرمربي اي كاريزماتيك ، باتجربه و غير قابل پيش بيني مي باشد كه بعضا" به سرمربي اي منفور تبديل مي شود.

حوادث سریال در این ۱۰ قسمت شامل اتفاقاتی هستش که یک باشگاه فوتبال در یک فصل سپری می‌کند و بیشتر سعی شده به نقد جایگاه زن در شغلی که مختص مردان هست بپردازه و علاوه بر آن خواهیم دید که فوتبال فقط زمین چمن نیستش و خیلی مسائل از این چارچوب به خارج کشیده میشه که می‌‌تونه زندگی شخصی بازیکنان و مربی رو تحت تاثیر قرار بده.حوادث تلخ و شیرین زیادی در سریال اتفاق می‌افتد که ممکن هست بعضی جا ها شما رو به خنده و بعضی جا ها به گریه بیندازد و مطمئن باشید که هیچ اتفاقی در سریال قابل پیش بینی نیستش و قرار نیست هر چیزی تا آخر خوب پیش بره و مثل خود بازی فوتبال، کسی که بهتر بازی کرده شاید آخرش بازنده از بازی بیرون بیاد. واقعا" اینکه از یه سریال درام چه انتظاری باید داشته باشیم معلوم نیست ولی اگر دنبال سریالی هستید که هم احساساتتون رو قلقلک بده و هیجان فوتبال با داستانی جذاب رو هم تجربه کنید مطمئنا" از دیدن این سریال لذت خواهید برد و مجذوب کاراکتر جالب " هلنا" خواهید شد. در پایان هم یه گفت‌و‌گویی کوتاه بین دو کاراکتر که برام جالب بود اینجا قرار میدم.

هلنا: الویند،می خوام با لگد بری تو شکم دروازه بان! هر جا هم تونستی خودتو زمین بنداز و خطا رو بگیر!
    الویند: من نمی‌تونم تمارض کنم.
    هلنا: فکر می‌کنی اونا با انجام دادن این کار مشکل دارن؟
    الویند: نه، ندارن
    هلنا: پس چرا انجام نمی‌دی؟
    الویند: به سه دلیل:ژاوی، اینیستا، مسی!
    هلنا: وقت داریم.می‌تونیم برنده بشیم ولی شما باید بی‌خیال این طرز فکر بشید، مسی هم بره به جهنم
    الویند: مسی بره به جهنم؟
    هلنا: باید سوارز باشین، لگد بزنین و گاز بگیرید.
    امروز هر کی حرومزاده‌تر باشه بازی رو می‌بره

# من خودم به شخصه از دیدن این سریال خیلی لذت بردم و چون یه مدت وقتم آزاد بود تصمیم گرفتم تمام قسمت های سریال رو زیرنویس کنم تا بچه های این انجمن هم از دیدن این سریال لذت ببرن. از لینک زیر می‌تونید زیر نویس سریال رو دانلود کنید.
    # لینک دانلود سریال هم به سختی پیدا میشه و تو هیچ سایت ایرانی قرار نگرفته و فقط تو تورنت موجود هستش.اگه امکان دانلود سریال رو پیدا نکردی بهم پیغام خصوصی بدید تا لینک راحت برای دانلود سریال رو براتون بفرستم و به هیچ وجه تو تاپیک تقاضای لینک دانلود نکنید

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,648 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : (Heimebane (Home Ground | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

خسته نباشی محمد جان امیدوارم بازم از این سریال های خوب ترجمه کنی

3. 19 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,370
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

ببینین محمد چه تاپیک شیک و تر و تمیزی فرستاده، من به شخصه به شدت سوپرایز شدم. غیر از اینکه چقدر تاپیک شیکه، نکته‌ای که برام جالب بود اینکه محمد اومده سریالی رو اینچنین عالی معرفی کرده که بعید میدونم توی هیچ سایت خارجی هم بتونید همچین معرفی کاملی رو پیدا کنید. لینک دانلودش هم به سختی پیدا میشه چه برسه به معرفی، تازه محمد خودش زحمت زیرنویس فارسی سریال رو هم کشیده... کدوم مترجمی کل زیرنویسای یک سریال رو یکجا میذاره؟ ممنون محمد جان که وقت گذاشتی

قسمت اول (حاوی اسپویل):

در مورد سریال باید بگم که واقعأ سریال جالبیه البته من فقط یک قسمت ازش دیدم. زیرنویست بدون اغراق بسیار عالی، کم‌نقص و روان بود و لذت بردم.
    در مورد سریال هم باید بگم که به نظرم داستانش از اواخر اپیزود 1 جذابیتش بیشتر شد چون اختلافات بین بازیکنها و سرمربی زن جدیدشون (هلنا) تازه داره شدت میگیره. خصوصأ اینکه الینگسن هم داره بازیکنا رو بیشتر برعلیه‌ هلنا تحریک میکنه. در کل سریال خوبیه فقط مدت زمان سریالش زیادش بود (قسمت اولش 49 دقیقه بود). بازیگرانش هم عالی بازی میکنن.

نکته جالب اینکه احساس میکنم سریال از فیلم Moneyball الهام گرفته باشه چون از نظر داستانی کمی شباهت داشتن! توی فیلم مانی‌بال که در مورد بازی بیس بال هست، یک مربی جدید جایگزین مربی سابق میشه که تکنیکش کاملأ متفاوته و یه جورایی مربی جدید کاری به نام و نشان بازیکنان نداشت! و فقط از روی نتایج عملکردی اونها در یک پست خاص، بازیکنان رو انتخاب میکرد. ممکن بود یک بازیکن فوق‌العاده ضعیف باشه و حتی توی دسته 2 بازی کنه ولی توی یک جنبه مهارت ویژه‌ای داشته باشه. این بازیکن به تیم دعوت میشه! به این میگن یک تکنیک اقتصادی و نتایج‌محور! توی سریال Heimebane ایده کمی متفاوت هست ولی قطعأ شما رو به یاد اون فیلم خواهد انداخت. در سریال Heimebane یک مربی زن به نام "هلنا" جایگزین مربی مرد قبلی میشه و تکنیکی که هلنا داره با مربی‌های دیگه کاملأ متفاوته و میخواد بازیکن‌ها رو از نظر روحی هم آماده کنه اما انگار... انگار خودش هم داره با یک مشکل روحی بزرگ میجنگه. همون روز اول ضعف‌های همه بازیکن‌ها رو مینویسه و مکتوب میکنه اما با بازخوردهای تحقیرآمیز و انتقادات زیادی روبرو میشه. از طرفی "الینگسن" هم داره بازیکن‌ها رو برعلیه هلنا تحریک میکنه.

به نظر میرسه رفته رفته بدبختی‌ها و شکست‌های هلنا از این هم بیشتر بشه و یه جورایی مثل فیلم Manchester by the Sea سریالش فضای سردی داره و به راحتی میشه با کاراکتر "هلنا" همذات‌پنداری کرد و شاید گاهی دلتان برایش بسوزد!

نکته بسیار جالب دیگر که محمد عزیز هم در توضیحاتش بهش اشاره کرده این هست که جان کاریو بازیکن اسبق رم و استوک سیتی بوده و طرف خودش فوتبالیه و بازیگریش هم عالیه! یکی از بهترین کاراکترهای بعد از "هلنا"، همین کاراکتر نقش "الینگسن" هست.

بهترین دیالوگ قسمت اول هم بدون تردید این بود:

در موردش نگران نباش. اونا تو رو بیرون نمیاندازن

Can't find yourself. Lost in your lies

5. 22 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,295
    از این کاربر 1,815 بار در 201 پست سپاس گزاری شده

به به سریال غیر انگیلیسی زبان و به به سریال مرتبط به فوتبال عالی مرسی

7. 11 کاربرِ زیر از 125yahel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,916
    از این کاربر 12,781 بار در 818 پست سپاس گزاری شده

ممنون به خاطر نظر دوستان.خواستم چند تا نکته رو هم خودم اضافه کنم.

اول اینکه این سریال برای اولین باره تو یه سایت ایرانی معرفی میشه و اگه تو گوگل هم سرچ کنید بیشتر مطالب به زبان نروژی هستش و حتی خیلی کم مطلبی به زبان نگلیسی ازش پیدا میشه. آشنایی من هم با این سریال برمیگرده به وقتی که فیلم 12th Man از نروژ رو ترجمه میکردم که با این سریال آشنا شدم.البته اون موقع هیچ لینکی از سریال پیدا نمیشد تا اینکه چند ماه پیش سریال تو تورنت با زیرنویس انگلیسی ریلیز شد و دانلودش کردم و واقعا" از دیدنش لذت بردم، البته چون تابستون وقتم آزاد بود تصمیم داشتم که یه سریال رو زیرنویس کنم و یه سریال غیر انگلیسی لاتین تو اولویتم بود که زیرنویسش کنم ولی با دیدن این سریال تصمیمم عوض شد و این سریال بیشتر نظرم رو برای ترجمه کردن جلب کرد و با اینکه سورس داغونی هم داشت ولی ترجمه اش کردم.
    دوم اینکه لینک دانلودی از سریال پیدا نمیشه.البته چند تا سایت با هاردساب اسپانیایی گذاشتن و یه لینک آنلاین هم خود شبکه سازنده اش گذاشته که دانلود کردن ازش خیلی مشکله و غیر این هم فقط تورنت هستش که آخرین باری که چک کردم تقریبا" سیدی برای دانلود نداشت.ولی من خودم با کیفیت ترین نسخه موجود از سریال رو تو یه سایتی آپلود کردم که اگه دوستان مایل بودن ببینن بهم پیغام بدن لینکش رو براشون میفرستم.تو یکی دو تا سایت ایرانی هم تقاضا دادم که سریال رو قرار بدن که فعلا" خبری نیست.
    سوم اینکه زیرنویس ها رو یه جا آپلود کردم تا اگه کسی خواست پشت سر هم ببینه دیگه منتظرش نذارم و حتما" می دونید که هیچ مترجمی نمیاد زیرنویس یه سریال 10 قسمتی 50 دقیقه ای که ترجمه اش کلی وقت رو می بره یه جا قرار بده ولی چون خودم اپیزودهای سریال رو پشت سر هم دیدم گفتم شما هم اینجوری مستفیض بشید
    و نکته آخر اینکه توصیه می کنم حتما" این سریال رو ببینید چون جدا از موضوع جذابش ، تو روند داستان اتفاقات جالبی رخ میده و بر خلاف سریال های اروپایی که اکثرا" سرد و بی روح هستن Heimebane جذاب تر و متفاوت تر هستش. فقط بدونید که من با اینکه طرفدار سریال های درام نیستم و بیشتر سریال هایی معمایی و مهیج رو دوست دارم به جای ترجمه یه سریال لاتین با خشونت و هیجان بالا تصمیم گرفتم این درام ورزشی رو زیرنویس کنم. peyman_eun هم به فیلم Moneyball اشاره کرد که من این فیلمو ندیده بودم و کنجکاو شدم و رفتم دیدمش ولی تفاوت های عمده ای بین این دو تا هستش و بر خلاف Moneyball که بیشتر رو سیستم بازی و نتیجه گرفتن و اینا تمرکز داره تو این سریال سعی نشده تا به شیوه نتیجه گیری تو ورزش پرداخته بشه و بیشتر همان اتفاقاتی که سر یه مربی فوتبال میاد رو می بینیم ولی این اتفاقات به شیوه ای متفاوتر جریان پیدا می کنن چون یه زن سرمربی یه تیم فوتبال مردان هستش

9. 18 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تو نیکی کن و در دجله انداز!
    سپاس
    1,922
    از این کاربر 3,716 بار در 426 پست سپاس گزاری شده

من یک قست دانلود کردم
    جدا از اینکه بی نهایت بابت ترجمه ها سپاسگزارم باید بگم با همون یک glance به قول خارجی ها میشه گفت فیلم فوق العاده است
    اصن همینه که یک زن این همه هست یعنی واسه من عالیییییییییی

دانلود کردنش یکم درد سر داره
    تو نیکی کن و در دجله انداز....

11. 9 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,922

آغا من سه قسمت رو دیدم... اول که باز هم از ترجمه تشکر می کنم... بعد هم واقعا سریال بچسبیه
    در میون این همه سریال عجیب غریب ... یک سریال شسته روفته با خط داستانی مشخص و شخصیت های مختلف و جالب.... هم هیجان خوبی داره و هم درام خوبی... و همین که که کلا آدم های یک کشور دیگه به غیر این آمریکایی ها رو می بینی خودش خیلی خوبه

اگه فوتبال دوست هم هستین که دیگه حتما ببینین... تیر افقی هم خیلی سکانس خوبی بود... تیکه رخکن ها هم خیلی خوبن... میکی

13. 11 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,370
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

اول از همه بازم تشکر میکنم از محمد عزیز بابت زیرنویس خیلی خوبش. واقعأ دیدن سریال با زیرنویس روانش لذت‌بخشه

قسمت‌های 2 تا 4:

قسمت‌های 2 و به خصوص 4 به نظرم بسیار جذاب بودن. فوتبال یه جورایی به منزله میدان جنگ هست و هلنا انگار داره با زمین و زمان میجنگه، با رئیس اصلی و سرمایه‌گذاران باشگاه (اینطور که معلومه رئیس اصلی باشگاه که اسپن براش کار میکنه با الینگسن در ارتباط هست و الینگسن حرفای هلنا رو بهش منتقل کرده)، با بازیکنان (به خصوص الینگسن)، با هواداران و ... همه جلوی پاش سنگ انداختن و هلنا باید یکی یکی این سنگ‌ها رو برداره و پرت کنه. قسمت دوم جالب بود خصوصأ بخش شرط‌بندی‌هاشون روی زدن توپ به تیر دروازه هم جالب و تا حدی غافلگیرکننده بود.

مشاهده محتوا اسپویلر
    هرچند قابل حدس بود که هلنا در ابتدا داره عمدأ توپ‌ها رو خراب میکنه تا میکل الینگسن اون رو دست‌کم بگیره و در آخر شرطی ببنده که در مدیریت تیم به نفعش تموم بشه.

درسته که هلنا داره برای موفقیت میجنگه اما اینطور نیست که همه چیز بر وفق مرادش پیش بره بلکه با تهدیدهای زیادی از جانب رئیس اصلی باشگاه و همینطور الینگسن روبرو میشه و وقتی دخترش این موضوع رو میفهمه متوجه میشه که هلنا داره اینا رو ازش مخفی میکنه و هلنا نمیخواد جا بزنه و شکست رو قبول کنه.

قسمت 3 بیشتر در مورد اضافه شدن آدرین به تیم بود و به نظرم سریال تونست با سرک کشیدن به گذشته‌ای که در آژاکس داشته، اتفاقی که براش افتاده و رفتارهایی که ازش سر میزنه به خوبی این کاراکتر رو شخصیت‌پردازی کنه.
    قسمت 4 به نظرم همه چی داشت، هم شروع مسابقات فصل و هیجان مسابقات، هم غیرت و تعصب هواداران فوتبال (یکی از بهترین بخش‌های قسمت چهارم ترانه‌ای بود که یکی از هواداران شروع به خوندن کرد و سپس بقیه هواداران هم باهاش همخوانی کردن. جالب اینکه این سبک آهنگ مختص کشور نروژ هست و اگر آهنگ‌های بند نروژی Staut یا آهنگ معروف Fela Igjen از بند Opptur که همراه الکساندر ریباک این آهنگ رو خوندن رو شنیده باشید متوجه میشوید این سبک بیشتر در کشور نروژ رواج داشته)، نفوذ و تأثیرگذاری هواداران فوتبال روی نتایج بازی‌ها و حتی موانعی که برای هلنا ایجاد میکردن، هم ترس هلنا و دخترش از حوادثی که به خاطر فوتبال و مربیگری هلنا تهدیدشون میکرد و ...

یک سریال تلویزیونی در مورد ورزش به نظرم باید در هر صورت برای جذابیت اغراق‌هایی داشته باشه. شاید اندکی از وقایعش در واقعیت زیاد منطقی هم نباشه مثلأ اینکه یک سرمربی تا این حد خودش رو درگیر هواداران و متقاعد کردن اونها اونم به صورت حضوری کنه اما سریال جوری ساخته شده که از دیدنش لذت میبرید. در هر صورت در این سریال به این شیوه هلنا میخواد نشون بده که به هواداران اهمیت میده و میخواد که اونا هم پشت تیم باشن و حمایتش کنن. از طرفی به نظرم از نظر کیفی سریال بسیار خوبیه هم فضا و فیلمبرداری خوبی داره هم بازیگران خوبی و هم دیالوگ‌های به شدت جذاب و تأثیرگذار.

امتیاز من به قسمت 1: 7.5/10
    امتیاز من به قسمت 2: 8.2/10
    امتیاز من به قسمت 3: 7.9/10
    امتیاز من به قسمت 4: 8.5/10

الآن دیگه به جرأت میتونم بگم که سریال خوبیه
    Can't find yourself. Lost in your lies

15. 11 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,922

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها

مثلأ اینکه یک سرمربی تا این حد خودش رو درگیر هواداران و متقاعد کردن اونها اونم به صورت حضوری کنه اما سریال جوری ساخته شده که از دیدنش لذت میبرید. در هر صورت در این سریال به این شیوه هلنا میخواد نشون بده که به هواداران اهمیت میده و میخواد که اونا هم پشت تیم باشن و حمایتش کنن. از طرفی به نظرم از نظر کیفی سریال بسیار خوبیه هم فضا و فیلمبرداری خوبی داره هم بازیگران خوبی و هم دیالوگ‌های به شدت جذاب و تأثیرگذار.
    تو دسته ی یک بازی می کنن برای همین به نظرم با طرفدارها قاطی شدن یکم طبیعی میاد
    مثل تیم ملوان خودمون که هدفدارهای آتیشی دارند... یک تیم نسبتا کوچیکه... تو شهر کوچیک ...

کلا من که خیلی از سریال لذت بردم... 5 قسمت دیدم

17. 7 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    314
    از این کاربر 1,132 بار در 145 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط nosheh نمایش پست ها
    تو دسته ی یک بازی می کنن برای همین به نظرم با طرفدارها قاطی شدن یکم طبیعی میاد
    مثل تیم ملوان خودمون که هدفدارهای آتیشی دارند... یک تیم نسبتا کوچیکه... تو شهر کوچیک ...

کلا من که خیلی از سریال لذت بردم... 5 قسمت دیدم
    اشتباه نکنید لیگ یکی که تو سریال ازش صحبت میشه بالاترین سطح لیگ هست که روزنبرگ پر افتخارترین تیم نروژ هم توش هست تیمی که تا حالا به دسته پایین تر نرفته ضمنا این سریال یک بازیگر ایرانی هم داره که نمیدونم چرا کسی بهش اشاره نکرده اسمش نادر خادمی هست که یکی از بازیکنای تیم هست

19. 6 کاربرِ زیر از erfan2086 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین