برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 13
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,519
    از این کاربر 90,638 بار در 4,566 پست سپاس گزاری شده

Narcos: Mexico :بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل اول سریال Narcos: Mexico که اپیزودهای آن توسط سرویس Netflix از شانزدهم نوامبر 2018(عصر جمعه بیست و پنجم آبان 97) منتشر می گردد بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    314
    از این کاربر 1,132 بار در 145 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Narcos: Mexico :بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

سه قسمت اول و دیدم نسبت به سیزن های قبل یه مقدار ضعیف تره و شخصیت ها کاریزمای کمتری دارن و مسیر داستانی که روایت میشه برای یک فصل ده قسمتی کنده و اگه بخواد با همین ریتم پیش بره حداقل 4-5 سیزن جای کار داره
    ولی نکات مثبتش فضای دهه 80 مکزیک و ظاهر و گریم کاراکتر ها فوق العاده است
    با توجه به اینکه نتفلیکس اعلام کرده این سریال جدیدی محسوب میشه و ادامه نارکس نیست ولی جالبه که شیوه روایتی و صدای نریشن (اگه اشتباه نکنم صدای کارکتر استیو مورفی تو سیزن یک) و موزیک تیتراژ ابتدایی تغییری نکردن

3. 11 کاربرِ زیر از erfan2086 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    35
    از این کاربر 843 بار در 90 پست سپاس گزاری شده

مهمترین نکته برای اینکه از دیدن سریال لذت ببرین اینه که از ذهنتون پابلو اسکوبار رو خارج کنین و نخواین شخصیت منفی سریال رو با اون قیاس کنین.
    چند قسمت اول سریال رو دیدم و واقعا بی نظیر بوده تا اینجای کار
    این سبک جدیدی که سریال رو ساختن فوق العادس و حس واقعی بودن رو به خوبی منتقل میکنه، نمونه داخلی مثال بزنم مثل آثار مهدویان میمونه که با سبک خاص خودش یه ورژن جدیدی از فیلم سازی وارد سینمای ایران کرد.
    امیدوارم کم کم سریال رو انقد ادامه بدن تا وارد افغانستان هم بشن و ایران خودمون هم ازش بسازن

5. 15 کاربرِ زیر از Habibfallah بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    35
    از این کاربر 843 بار در 90 پست سپاس گزاری شده

دوستان قسمت 5 سریال فوق العادس و پر از اتفاقات خوبه که عاشقش میشین.
    بعد از پایان فصل 2 سریال نارکوس فکر میکردم که سریال دیگه نمیتونه موفقیتش رو ادامه بده و الکی دارن کش میدن ولی با دیدن فصل 3 متوجه شدم که اشتباه میکردم و عالی بود.
    فصل 4 سریال هم هوشمنداته ترین کار ممکن بود که به سمت مکزیک رفتن و ماجرای اونجا رو به تصویر کشیدن.
    این فصل فوق العاده بود و از دیدنش پشیمون نخواهید شد.

7. 8 کاربرِ زیر از Habibfallah بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    89
    از این کاربر 1,043 بار در 154 پست سپاس گزاری شده

نکته منفی سریال بازیگر نقش فلیکس هست.به هیچ عنوان کاریزمایی که از یک رئیس کارتل انتظار دارم نه به لحاظ ظاهری و نه شخصیتی همخوانی نداشت.
    میتونستند یک بازیگر بهتری برای این نقش پیدا کنن .حتی این موضوع انتخاب نقش برای پلیس داستان هم صدق میکنه..اون هم نه به لحاظ انتخاب نه به لحاظ اجرا چنگی به دل نمیزنه
    کلا تمام سریال یک طرف اون ده دقیقه اسکوبارش یک طرف.لامصب نفسم گرفت با اون بازی و اجراش

9. 7 کاربرِ زیر از mehrdad_dvd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    58
    از این کاربر 234 بار در 43 پست سپاس گزاری شده

خیلی ضعیفتر از کلمبیا هست با دیدن همون قسمت اول متوجه میشید که اصلا اون کیفیت رو نداره. قسمت اول کلمبیا خیلی خوب بود

11. 2 کاربرِ زیر از bestmovie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

بنظرم توجه به چند نکته بد نیست :
    1) پابلو اسکوبار جز شناخته شده ترین جنایت کاران تاریخه ، با یه سرچ ساده میبینید چندتا سریال و سینمایی در موردش ساخته شده. پس معلومه اسکوبار یه آنی داشته که این حجم فیلم و سریال ازش ساخته شده نباید با یه تبهکار دیگه مقایسه بشه !
    2) تا اونجا که فهمیدم بزرگترین قاچاقچی مکزیک ( بنا به ادعا سراسرِ دنیا ) خواکین گزمن "ال چاپو" هست که تو ایپزود اول نشونش داد ( یه راننده ساده ). پس اگه منتظر یه شخصیت تبهکار تو مایه های اسکوبار هستین باید حداقل یک یا دو فصل صبر کنید ( تازه اگه بنا داشته باشن به داستانش بپردازن ) - همین نتفلیکس یه سریال مجزا با محوریت کامل ال چاپو ساخته میتونید برید اونم ببینید .
    3) باز خوردای خوبی گرفته این فصل جدید - بنظرم این فصل یک نوع مقدمه و هایپ بود پس باید منتظر فصلهای دیگه موند

13. 10 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,027
    از این کاربر 3,162 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

واسه منم اون چند دقیقه حضور اسکوبار جزو بهترین سکانس های این فصل بود
    انتخاب کیکی به عنوان نقش اول پلیس dea یه جورایی چنگی به دل نمیزد ولی بد هم نبود. بازیگر نقش میگل هم بنظرم خوب بود گرچه اصلا خشونت و سنگدل بودن رو که خصوصیات یه رئیس کارتل هست نداره.خیلی شخصیت کولی داشت.
    در کل جذابیت و هیجان کلمبیا رو نداشت ولی به عنوان یه شروع برای این سری نارکس راضی کننده بود و توی این بی سریالی انتخاب خیلی خوبی بود.

15. 9 کاربرِ زیر از bayani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    59
    از این کاربر 417 بار در 54 پست سپاس گزاری شده

خیلی شک داشتم به اینکه مکزیک هم به خوبی کلمبیا دربیاد یکی از دلایلش اینه که کلمبیایی ها کاریزمای خاصی داشتن مخصوصا پابلو ولی فصل اولش خیلی خوب تموم شد، سریال یه ذره شروعش کنده تا قسمت 4،5 ولی بعدش سرعت و هیجان خوبی میگیره و خوب تموم میشه، برای من این فصل شاید از فصل سوم کلمبیا هم بهتر بود
    امیدوارم فصلهای بعد رو ال چاپو بیشتر مانور بدن حتی یکی دو فصل بهش اختصاص بدن فرار از زندانهاشم بزارن، میدونید که قبل بازداشتش بزرگترین تامین کننده ماریجوانا کوکایین هرویین متامفتامین تو جهان بوده

مشاهده محتوا اسپویلر
    بعد سریال رفتم یه ذره در موردشون خوندم متوجه شدم رافا از زندان آزاد شده ولی بعد آمریکایی ها دستور بازداشتش رو میگیرن ولی تا الان هنوز نتونستن پیداش کنن تو لیست افراد تحت تعقیب اینترپل هم هست

17. 7 کاربرِ زیر از mehdi bayern بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I`M BACK
    سپاس
    4,347
    از این کاربر 8,222 بار در 653 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi bayern نمایش پست ها
    خیلی شک داشتم به اینکه مکزیک هم به خوبی کلمبیا دربیاد یکی از دلایلش اینه که کلمبیایی ها کاریزمای خاصی داشتن مخصوصا پابلو ولی فصل اولش خیلی خوب تموم شد، سریال یه ذره شروعش کنده تا قسمت 4،5 ولی بعدش سرعت و هیجان خوبی میگیره و خوب تموم میشه، برای من این فصل شاید از فصل سوم کلمبیا هم بهتر بود
    امیدوارم فصلهای بعد رو ال چاپو بیشتر مانور بدن حتی یکی دو فصل بهش اختصاص بدن فرار از زندانهاشم بزارن، میدونید که قبل بازداشتش بزرگترین تامین کننده ماریجوانا کوکایین هرویین متامفتامین تو جهان بوده

مشاهده محتوا اسپویلر
    بعد سریال رفتم یه ذره در موردشون خوندم متوجه شدم رافا از زندان آزاد شده ولی بعد آمریکایی ها دستور بازداشتش رو میگیرن ولی تا الان هنوز نتونستن پیداش کنن تو لیست افراد تحت تعقیب اینترپل هم هست
    سلام
    خب یکی پیدا شد که سریال رو خوب دیده باشه
    با شما موافقم در کل و یک نکته هم من اضافه کنم
    خیلی ها ایراد میگیرن که چرا میگل آنخل زیاد خشن نبود و کاریزمای لازم رو نداشت
    من احساس میکنم سریال یک حرکت جالب و درست انجام داد و اون این بود که میگل آنخل فیلیکس گالاردو رو اندازه ی پابلو بزرگ نکرد
    نباید هم این کارو انجام میداد ،چون واقعا میگل همین بوده نه بیشتر
    ولی کرکتر ال چاپو به خوبی شناخته شد و معرفی مناسبی هم داشت
    در فصل یا فصل های بعد حتما بیشتر از خواکین گورمان یا همون ال چاپو خواهیم دید و بهتر شناخته میشه

19. 9 کاربرِ زیر از ashley_1986 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین