برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
    سپاس
    8,168
    از این کاربر 7,217 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

[اختصاصی تیم انیمیشن] معرفی انیمه‌های زمستان 2019

..:: سال جدید میلادی با انیمه‌های زمستانی ...... ::..
    همانند سنت این چند ساله ما در خدمت شما کاربران گرامی انجمن تی‌وی‌وُرلد هستیم تا در هوای سرد زمستانی انیمه‌های جدیدی رو خدمت شما معرفی کنم وقتی به لیست انیمه‌های این فصل نگاهی کوتاه می‌کنیم به اسامی در خشانی مثل فصل دوم انیمه معروف Mob Psycho 100 II ،انیمه ××Kakegurui و انیمه‌های جدیدی همچون Yakusoku no Neverland و Boogiepop wa Warawanai کارهای متنوع دیگری در خدمت شما هستیم.

از دوست عزیزم (Daniel Desario) در تیم گرافیک بابت زحمت پوستر و هدر هم بی نهایت سپاس گزارم ....

از دوستان بسیار خوبم مهدی (Nicolas Brown) و مریم (Nora) نهایت تشکر را دارم که قرار هست در این تاپیک ما را همراهی کنند و از معرفی‌ها و سلایق خوبشان بهره‌مند سازند.

دوستان گرامی توجه کنید که در این تاپیک پستی ارسال نکنید!
    پیشاپیش از همراهی شما سروران گرامی سپاس‌‌گزاریم!

سپاس
    8,168

پاسخ : [اختصاصی تیم انیمیشن] معرفی انیمه‌های زمستان 2019

Mob Psycho 100 II

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    نوع: سریال
    تعداد قسمت‌ها: نامشخص
    تاریخ پخش: 7 ژانویه 2019
    روزهای پخش: دوشنبه‌ها
    استودیو: Bones
    منبع: مانگا اینترنتی
    ژانر: اکشن، کمدی، ماوراءطبیعی، قطعه‌ای از زندگی

خلاصه داستان:
    داستان:
    ادامه فصل اول
    داستان فصل اول:
    "کاگه‌یاما شیگئو" که با نام مستعار "مُـب" نیز شناخته می‌شود، یک دانش آموز کلاس هشتمی است که از توانایی‌های ذهنی برخوردار است. او از سن خیلی کم قادر به خم کردن قاشق‌ها و بلند کردن اشیا با ذهنش بود ولی بخاطر توجهات منفی‌ای که به او می‌شد، تصمیم گرفت از استفاده از توانایی‌هایش در ملع عام، خودداری کند. حالا تنها چیزی که او می‌خواهد این است که با یک دختر همکلاسی‌اش به نام "تسوبومی" دوست شود. او همراه با مربی خود (که هیچ قدرت ذهنی‌ای ندارد)، به زندگی روزانه‌اش ادامه می‌دهد و سعی می‌کند تا هدفش در زندگی را پیدا کند.

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    اطلاعات ساخت:
    این انیمه که برگرفته از یک مانگا با همین نام اثر +ONE [خالق مانگای محبوب +One Punch Man] است. همانند OPM که در دنیای ابر قهرمان‌ها می‌گذشت این نیز در دنیایی با موجودات عجیب و انسان‌هایی با قدرت‌های ذهنی معروف به "ساحـران"، می‌گذرد. استودیو سازنده انیمه، استودیو Bones است که از معروف‌ترین کار‌هاش می‌توان به Fullmetal Alchemist، Soul Eater و Noragami اشاره کرد. استودیو برای انیمه از یک گرافیک خاص اسفاده کرده که انیمه رو بسیار جالب‌تر کرده است. کارگردان انیمه Tachikawa Yuzuru است که کارگردانی چندین قسمت از انیمه‌های محبوب Bleach،Attack On Titan و Steins;Gate را بر عهده داشته است. انیمه از عوامل خیلی خوبی برخورداره و مخصوصا اینکه خالق اصلیش ONE ـه که بخاطر خلق داستان‌ها و شخصیت‌های خاص معروف ـه! کلا Bones استودیویی است که در کنار Madhouse از بزرگترین استودیوهای تاریخ انیمه‌سازی به شمار می‌آیند.
    پ.ن: تشکر از امین (Being Amin) به خاطر معرفی و ترجمه فصل اول ....

نظر شخصی:
    برای این که بشه در مورد این انیمه نظر داد، باید قطعا به فصل اول اون رجوع کرد. فصل اول این انیمه در بین انیمه‌بازان و حتی در همین انجمن تی وی ورلد خودمون هم، طرفداران خاص خودش رو پیدا کرد. گرافیک خاص، موضوع جذاب، طنز اون همراه با نبردهای درخشان به هم آمیخته شده تا از اون لذت ببریم. نکته‌ای به شخصه خیلی از اون لذت بردم. مربی مب، یعنی ریگن آراتاکا بود. یه شارلاتان با فلسفه خاص و منحصر به فرد خودش. بیشتر بار طنز انیمه این کاراکتر به دوش میکشه و حتی بار اصلی درام اون در قسمت‌های پایانی و در آخر انیمه هم به عنوان یک جنگجو وارد عمل همم میشه!! استفاده‌ای که در فصل اول از این شخصیت شد به شخصه برای من جذاب بود. البته Mob Psycho 100 یک OVA هم داشت که در اون هم این شخصیت تونسته بود لبخند رو به لب تماشاچی بیاره. البته علاوه بر این شخصیت، یک شخصیت روح خبیث هم داره که با مب همکاری میکنه و اون هم شخصیت فانی هست. البته، علاوه بر فان بودن انیمه در قیاس با OPM جنبه درام و مدرسه‌ای بیشتری هم داره که تو نیمه‌ی اول فصل اول کمی توی ذوق هم میزد. سردرگمی شخصیت مب در زندگی مدرسه‌ایش تا پیش از مبارزه با یه سازمان بزرگ جنایتکار بار درام بیشتری به انیمه داده بود. به طور کل فصل اول تونسته بود امتیاز قبولی رو بگیره و در مسیر کاملا درستی حرکت کنه. با توجه به حضور Bones و کارگردان فصل اول انتظارات از این انیمه بالا هست و من تا به الان معتقدم که این انتظارات برآورده میشه. پس اگه در زمستان دوست دارید یه انیمه ببینید، این انیمه رو از دست ندید...

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,648 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

Tate no Yuusha no Nariagari

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    تاریخ پخش: 9 ژانویه 2019
    روزهای پخش: چهارشنبه‌ها
    استودیو: Kinema Citrus
    منبع: لایت ناول + مانگا
    ژانر: اکشن، کمدی، مجراجویی، فانتزی

خلاصه داستان:
    داستان:
    ایواتانی نائوفومی به همراه سه شخص دیگر به یک جهان موازی احضار می‌شود تا به عنوان قهرمانان ان جهان خدمت کنند، درست پس از احضار به هر یک از قهرمانان سلاحی مخصوص و افسانه‌ای اهدا می‌شود، اما نائوفومی فقط یک سپر افسانه به دست می‌آورد، در حالی که باقی قهرمانان سلاحی برای حمله به دست اورده اند، نائوفومی تنها سلاحی به دست آورده است که بیشتر برای کار های دفاعی مناسب است.

بزرگترین مشکل نائوفومی کمبود جذبه و کاریزما و همچنین تجربه است که در این راه فقط میتواند یک هم‌تیمی که آن هم یک دختر بسیار زیبا است بیابد، در حالی که دیگران چندین هم‌تیمی برای خود پیدا میکنند.

ماجرا زمانی بدتر می‌شود که در روز دوم هم‌تیمی اش به او خیانت میکند و پس از به سرقت بردن تمام مهمات و وسائل اش او را به سو استفاده متهم میکند و نائوفومی از جامعه ترد میشود.

پس از ترد شدن از جامعه ناووفومی تنها به یک چیز فکر می‌کند، انتقام گرفتن از کسانی که به او تهمت ناروا زده اند و از او سو استفاده کرده اند.

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    اطلاعات ساخت:
    این انیمه از روی یک لایت ناول ژاپنی به همین نام و به قلم Aneko Yusagi که در ابتدا به صورت اینترنتی منتشر می‌شد ساخته شده است. که پس از مدتی Media Factory با گسترش خط داستانی و اضافه کردن یک طراح کارکشته به نام
    Minami Seira این ناول را منتشر میکند، از روی این لایت ناول یک مانگا نیز تولیدشده است که توسط Media Factory به بازار ارائه می‌شود. استودیو سازنده انیمه استودیو Kinema Citrus می‌باشد که اثار تولیدی زیادی ندارد اما اثار شاخصی در بین انیمه های تولیدی این استودیو به چشم می‌خورد، از اثار شاخص این استودیو میتوان انیمه ]Made in Abyss را نام برد که بسیار موفق عمل کرد و در بین انیمه باز های ایرانی هم بسیار محبوب است، از دیگر انیمه های محبوب این استودیو میتوان Barakamon و Black Bullet را نام برد. کارگردان این انیمه Takao Abo می‌باشد که اثار شاخصی را در کارنامه ندارد و میتوان گفت این انیمه نخستین تجربه جدی این شخص در مقام کارگردانی می‌باشد و تا قبل از این انیمه بیشتر به عنوان دستیار و داستان نویس فعالیت داشته است، البته در ساخت انیمه بسیار زیبای Made in Abyss مشارکت داشته است که کمی امیدوار کننده است.

نظر شخصی:
    این انیمه موضوع جالبی داره که چیز جدیدی هم نیست تقریبا 90 درصد انیمه های تولیدی موضوع جالبی دارن و در ادامه عیار اون انیمه مشخص میشه و اِلمان های زیادی در موفق بودن انیمه نقش دارن، کارگردانی، صداپیشگان، طراحی انیمه و....، البته انیمه تریلر خیلی خوبی داشت و به دل من نشست طراحی انیمه رو خیلی دوست داشتم و منتظر میمونم تا بازخورد های انیمه به چه صورت هست و اگه انیمه بازخورد های خوبی داشت حتما این انیمه رو دنبال میکنم، چون فیلم ها و انیمه هایی با موضوع انتقام رو خیلی دوست دارم و امیدوارم این انیمه با درجه سنی بالا ساخته بشه و خشونت خوبی داشته باشه که البته تریلر کمی این خشونت رو نشون داد، مانگا و لایت ناول این انیمه بسیار پر طرفدار هست و نمره بسیار خوبی هم در وبسایت MAL داره. کارگردان تازه کاری داره و استودیو سازنده هم در این چند سال بد کار نکرده و باید منتظر موند و دید مثل انیمه قبلی این استودیو موفق خواهد بود یا نه.

4. 27 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,953

Dororo

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    تاریخ پخش: 7 ژانویه 2019
    روزهای پخش: دوشنبه‌ها
    استودیو: Tezuka Productions, MAPPA

منبع: مانگا
    ژانر: اکشن، تاریخی، ماجراجویی، شونن

خلاصه داستان:
    داستان:
    یک ارباب سامورایی در ازای فرمانروایی بر دنیا اعضای بدن پسر تازه متولد شده اش را به 48 اهریمن اهدا می‌کند. اما پس از تولد این بچه مادرش او را در سبدی میگذارد و در آب رها میکند و...

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    اطلاعات ساخت:
    این انیمه از روی مانگایی قدیمی به همین نام به قلم
    Osamu Tezuka ساخته شده که بین سال های 1967 تا 1968 در 4 جلد منتشر شده است, تا قبل از این انیمه یک اقتباس تویزیونی دیگر نیز بر اساس این مانگا و در 26 قسمت در سال 1969 و به صورت سیاه و سفید پخش شد، همچنین یک فیلم لایو اکشن از روی این مانگا در سال 2007 نیز ساخته شده است. ساخت این انیمه کار مشترک دو استودیو سازنده می‌باشد, استودیو MAPPA که یکی از استودیو های خوب و فعال در زمینه تولید انیمه هست یکی از سازندگان این انیمه است که در بین اثار این استودیو اثار شاخصی یافت میشه که از انیمه های شاخص این استودیو میشه به Zankyou no Terror ، Yuri!!! on Ice و Banana Fish و... اشاره کرد,استودیو دیگر یعنی Tezuka Productions هم در این سال ها کار شاخصی را تولید نکرده است به جز Sakamichi no Apollon که باز هم کار مشترکی است با استودیو MAPPA و عمده فعالیت این استودیو در دهه های گذشته بوده که انیمه های خوبی هم تولید کرده است, این انیمه با درجه سنی R ساخته شده و در این انیمه شاهد خشونت و خون ریزی زیادی خواهیم بود. کارگردان این انیمه آقای Kazuhiro Furuhashi می‌باشد که اثار خوبی در کارنامه داره که میشه به کارگردانی سری قدیمی Hunter x Hunter و Rurouni Kenshin اشاره کرد.
    نظر شخصی:

این دست انیمه ها رو دوست دارم و خاطرات خوبی هم از انیمه Rurouni Kenshin و Samurai Champloo دارم، و به این انیمه هم کمی امید دارم، استودیو خوبی هم پشت کار هست و کارگردان خوبی هم داره، تریلر انیمه هم نوید یه انیمه تلخ و سیاه و پر از خشونت رو میداد، کسانی که انیمه هایی با خشونت بالا مثل من دوست دارن احتمالا از این انیمه خوششون بیاد.

6. 27 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,168

Boogiepop wa Warawanai -2019

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    تاریخ پخش: 4 ژانویه 2019
    روزهای پخش: جمعه‌ها
    استودیو: Madhouse
    منبع: لایت ناول
    ژانر: روانشناسانه، رازآلود، ترسناک

خلاصه داستان:

افسانه‌ای شهری وجود دارد که میگه، یک شینیگامی(خدای مرگ) وجود دارد که میتواند افراد را از شر تحمل رنج و دردشان رها کند. این خدای مرگ نامش "بوگِی‌پوپ" است. و افسانه‌ها حقیقت دارند. بوگِی‌پوپ واقعیت دارد‌. زمانی که هرج‌ومرجی از ناپدید شدن دانش‌آموزان دختر در آکادمی "شینایو" به وقوع می‌پیوندد، پلیس و دانشکده فرض را بر فراری بودن دسته‌ای از دانش‌آموزان می‌پندارند. با این‌حال عده‌ای از دانش‌آموزان بهتر میدانند که پای چیزی مرموز و پلید در‌میان است. آیا بوگِی‌پوپ این موجود پلید است، یا چیزی بس شیطانی‌تر...؟

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    اطلاعات ساخت:
    این انیمه برای برای بار اول در سال 2000 توسط استودیوی دارالمجانین ( به قول دوست قدیمی شپرد عزیز) در سال 2000 پخش شد و چندان به توفیقی نرسید. اساس این مجموعه یک سری لایت ناول است که به محبوبیت بسیاری در کشور ژاپن در سال 1998 دست پیدا کرد.
    کارگردان انیمه آقای Shingo Natsume هست که از آثار اون به عنوان کارگردان اصلی میشه به ACCA: 13-ku Kansatsu-ka ، Hori-san to Miyamura-kun و Space☆Dandy اشاره کرد که در مجموعه آثار متوسط رو به بالایی محسوب می‌شدند.
    اما، آخرین و مهم‌ترین دلیل جذب شده به این انیمه قطعا استودیوی این انیمه است. مدهاوس قطعا یکی از بزرگترین دلایل منحصر به فرد بودن دنیای انیمه است. از Hunter x Hunter -2011 به عنوان انیمه ای طولانی، تا سری‌های ورزشی مثل Hajime no Ippo و آثار درخشانی چون One Outs تا برسیم به آثار دیوانه‌وار تر اکشن Hellsing Ultimate و Kiseijuu: Sei no Kakuritsu تا آثار معمایی مثل Death Note و کمدی‌های ناب متفاوتی مثل One Punch Man و Hanada Shounen-shi مدهاوس همیشه طرفدارن دنیای انیمه رو شگفت زده می‌کرده. آثاری که با برچشب مدهاوس فراموش‌نشدنی شدن ...

نظر شخصی:
    معمولا اسم استودیوی مد هاوس که میاد من به شخصه شدیدا جذب کار میشم و خودم رو هم اصلا نمیتونم نگه دارم . به هر حال استودیوی که از Monster و Death Note تا One Punch Man و حداقل بالای 30-40 تا انیمه واجب التماشا برای علاقه‌مندان به انیمه‌ها تولید کرده، هر علاقه‌مندی به دنیای انیمه رو کنجکاو میکنه. مخصوصا اگه هم داستان و رنگ لعاب انیمه هم جذاب به نظر برسه. در انتهای تریلر تصویری از آویزان شدن یک دختر با دستان قطع شده است که حکایت از کیفیت بسیار بالای گرافیکی و اشتهای بالای سازنده‌ها از خون و خونریزی میکنه. هر چند تجربیات سری 2000 انیمه یه عامل بازدارنده برای دیدن اون هست. به هر حال مدهاوس یک بار قبلا این انیمه رو ساخته و چندان جوابی از اون نگرفته. اما، تغییر انیمه از ژانر مدرسه‌ای به روان‌شناسانه و پررنگ کردن بخش روان‌شناسانه اون در کنار استفاده به جا از خون و خونریزی میتونه سکوی پرتابی به اون باشه. اما نکته‌ای که شخصا کمی طرفدران مدهاوس را ناراحت میکنه بازسازی و ساخت آثار دنباله‌ای هست. این انیمه پس از موفقیت Overlord III و نرسیدن به توفیق چندانی انیمه های مثل ACCA: 13-ku Kansatsu-ka باعث میشه که نگران این موضوع بشیم که ایا ارائه ایده‌های جدید از یکی از بزرگترین کارخانه‌های ایده‌سازی انیمه‌ای دنیا یعنی مدهاوس داره تموم میشه؟؟؟ امیدواریم که در فصل بعدی پاسخ منفی از حدهاوس برای اون با یه کار فصل اولی و غیربازسازی داده بشه. به کل من که سعی میکنم این انیمه رو دنبال کنم و دیدن اون رو هم پیش از پیش توصیه می کنم ...

8. 25 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,168

Yakusoku no Neverland

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    تاریخ پخش: 10 ژانویه 2019
    روزهای پخش: جمعه‌ها
    استودیو: CloverWorks
    ژانر: علمی تخیلی، رمزآلود، ترسناک، شونن

خلاصه داستان:
    داستان:
    در یتیم‌خانه‌ی گریس فیلد، زندگی بهتری برای بچه‌های یتیم مهیا نمی‌شود! اگرچه آنها هیچ پدر و مادری ندارند، همراه با بچه‌های دیگر و یک مادر (سرپرست) مهربان! که مراقب آنهاست، یک خانواده بزرگ و شاد را تشکیل می‌دهند. هیچکدام از کودکان هرگز نادیده گرفته نمی‌شوند. زندگی روزمره آنها با آزمون‌های خیلی سخت سپری می‌شود. اما بعد از آن، آنها مجاز به بازی در خارج از خانه (درون حیاط یتیم‌خانه) هستند. تنها یک قانون است که باید اطاعت کنند: یتیم‌خانه را ترک نکنید. اما یک روز، دو فرزند یتیم با بالاترین رتبه‌ در آزمون‌ها، اِما و نورمن، از دروازه عبور می‌کنند و واقعیت وحشتناکی را در ارتباط با حقیقت وجودی زندگی‌شان درمی‌یابند: تمام این مدت برای این پرورش یافته بودند تا روزی خورده شوند! همه آنها به مَثَل حیوانات هستند و یتیم‌خانه آنها یک مزرعه برای پرورش غذا برای یک نژاد اسرار آمیز از شیاطین است. کودکان باید با تنها چند ماه زنده باقی ماندن برای کشیدن یک نقشه‌ی فرار، سرنوشت مقدرشده‌ی خود را تغییر دهند.
    پ.ن: تشکر از پیمان عزیز به خاطر معرفی مانگای ارزشمند این اثر و انرژی فوق العاده‌ای که برای اون گذاشت.

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    اطلاعات ساخت:
    کارگردانی این انیمه بر عهده‌ی Mamoru Kanbe هست. کارگردانی با تجربه که از Elfen Lied با فضای تاریک و سیاه تا آثاری مثل Kimi to Boku. و So Ra No Wo To رو در کارنامه داره. آثاری که اکثر اون رو اثرهای متوسطی دربرمیگیرن. هر چند Elfen Lied در زمان خودش انیمه محبوبی به حساب میومد. استودیوی سازنده انیمه هم CloverWorks هست با تجربه ساخت تنها 17 انیمه. اما نکته‌ی جالب در مورد این استودیو این هست در فصل پیش دو تا از محبوب‌ترنی انیمه‌های پاییز 2018 رو بر عهده داشت یعنی آرک آخر انیمه محبوب Fairy Tail یعنی Fairy Tail: Final Series که در 14 قسمت اون فوق العاده موفق بوده و انیمه Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai. هر چند قبل از این دو انیمه چندان کار درخوری نداشته. البته در این فصل هم فعلا با دو قسمت این انیمه تا حد ممکن گرد و خاک کرده ...
    مانگای این انیمه رو به طور کامل دوستانی همچون پیمان و مریم و مهدی در اینجا + معرفی کردند (هر چند قرار بود من هم شرکت کنم و بنا به مشکلاتی بدقول شدم، از همین جا از دوستان عزیزم معذرت خواهی می‌کنم.) من فقط در مورد اون میتونم بگم که مانگایی به شدت موفق و پرطرفدار با امتیاز فوق العاده بالا. همراه با طراحی سیاه و سفید و داستانی جذاب....

نظر شخصی:
    از روز اول که خبر پخش این انیمه منتشر شد، نگرانی‌ها به خاطر این که اثر چقدر میتونه خودش رو به مانگا نزدیک کنه و موفقیت اون رو خراب نکنه شروع شد. اثری که به هر حال از فضای داستان با Death Note و Attack on Titan مقایسه میشد. اثری که از سال 2016 تا به حال چاپ شده و امتیاز MAL مانگای اون برابر با 8.7 و 50 امین مانگای برتر تاریخ از دیدگاه این سایت محبوب انیمه بازان هست. دو قسمت اول این انیمه حالا پخش شد. مادر همون چشم‌های ترسناک مانگا رو داره و با امتیاز 8.76 از سایت MAL نشون داده تو این دو قسمت از تمامی انیمه‌های این فصل تونسته توجهات بیشتری رو جلب کنه. خب بر خلاف مانگا من نتونستم مقاومت کنم و انیمه رو دنبال میکنم. دو قسمت برای قضاوت در مورد یک انیمه شاید کار راحتی نباشه. ولی تا به امروز این اثر کیفیت بالای آرت، فضای تاریک و گیرایی داره. فضای ترسناکی که شخصیت فوق العاده انیمه یعنی " مادر" به اون القا میکنه در کنار استراتژیستی مثله شخصیت"نورمن" و شخصیت مرموز "ری" همواره توجه آدم رو به اون جلب میکنه. متاسفانه انیمه کلا 12 قسمت داره و همین یعنی انیمه فصل پایان کار نخواهد بود و باید ما اون رو در فصل‌های بعدی هم دوباره معرفی کنیم. اما، این دلیل نمیشه ما با 12 قسمت فوق العاده روبه رو نباشیم. به طور کلی من پیشنهاد میکنم، هفته‌ای 20 دقیقه رو پای یکی از مورد انتظارترین و بهترین انیمه‌های 2019 بگذارید. چون گرافیک، داستان و مانگای پشت این اثر از پتانسیل فوق العاده اون حاکی هست و دو قسمت اولش به این حرف مهر تایید میزنه.

10. 21 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,168

Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    تعداد قسمت‌ها: 12
    تاریخ پخش: 12 ژانویه 2019
    روزهای پخش: شنبه‌ها
    استودیو: A-1 Pictures
    ژانر: کمدی، روان‌شناختی، رومانس، مدرسه‌ای، سنین

خلاصه داستان:

میوکی شیروگانه که به خاطر این که بالاترین نمرات کشور رو داشته یه نابغه به حساب میاد، رئیس شورای دانش آموزی آکادمی شوچین میشه و در کنار معاون زیبا و ثروتمند، کاگویا شینومیا کار میکنه. دانش آموزای اطرافشون بهشون میگن که در کنار همدیگه به یه زوج رومانتیک خیلی خوب تبدیل میشن. با این حال، حقیقت اینه که بعد از این که مدت زیادی رو با هم گذروندن، واقعا به هم احساساتی پیدا کردن: ولی هیچکدومشون حاضر نمیشه اعتراف کنه. ولی چون پای غرورشون وسطه جفتشون هدفشون اینه که از زبون همدیگه احساساتشون رو بیرون بکشن. حالا مبارزه عاشقانه ـشون شروع میشه!

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    اطلاعات ساخت:
    مهم‌ترین مشخصه در معرفی این انیمه، مانگایی هست که این انیمه بر اساس اون ساخته شده، Kaguya-sama wa Kokurasetai بعد از انیمه Yakusoku no Neverland دومین انیمه‌ی این فصل هست که بر اساس یک مانگای قرص و محکم ساخته میشه. مانگای این اثر از سال 2015 تا به حال در انتشار هست و تا به امروز با امتیاز 8.67 از سایت MAL در رده 67 بهترین مانگای تاریخ از نگاه این سایت هست و دو تا spin-off هم تا به امروز از اون منتشر شده است.
    کارگردانی این انیمه بر عهده‌ی Shinichi Omata که قبلا با نام Mamoru Hatakeyama به کارگردانی مشغول بوده است. این کارگردان بیشتر به عنوان کارگردان اپیزودیک فعالیت داشته است که در چند سال اخیر به عنوان کارگردان اصلی دو اثر Grancrest Senki و Rozen Maiden را بر عهده داشته است.
    دومین مزیت عمده در ساخت این انیمه استودیوی سازنده این انیمه یعنی A-1 Pictures هست. این انیمه در این فصل ساخت انیمه‌ی رو Yakusoku no Neverland هم بر عهده داره و تا الان در فصل زمستان 2019 تا به حال موفق بوده است. از آثار درخشان اون هم میشه به شاهکارهایی همچون Shigatsu wa Kimi no Uso و Boku dake ga Inai Machi و آثاری خیلی خوب و شناخته شده‌ای مثل سری Kuroshitsuji، Nanatsu no Taizai و .. میشه اشاره کرد.
    پ.ن: در معرفی انیمه Yakusoku no Neverland استودیوی ساخت اون استودیوی CloverWorks عنوان شد که یکی از زیرمجموعه‌های استودیوی A-1 Pictures هست.
    نظر شخصی:
    دومین اثری که از انیمه‌های جدید این فصل رو تماشا کردم و از دو قسمت اول اون بد نیومد . این انیمه بود. انیمه‌ای که بر اساس یک مانگای پرطرفدار و با نقدهای بسیار عالی ساخته شده. گرافیک درخشانی داره و یک استودیوی محکم ساخت اون رو به دست گرفته. اما، نکته‌ای که رد ساخت همچین انیمه‌ای من رو به شخصه جلب کرد. ژانر و داستان جالب و جذاب اون بود. ژانر این انیمه روانشناختی در کنار یک کمدی و رمانس هست. به اعتقاد من ژانر روانشناختی باعث شده تا انیمه‌ها سر و شکل بسیار متفاوتی و منحصر به فردی برای خودشون داشته باشن. انیمه‌ی رواشناختی انیمه‌ای که بیست دقیقه ببینی و چندین ساعت فکرت رو به خودش مشغول کنه. ژانر روانشناختی ژانریه که طلایه‌دار دنیای انیمه هست. حالا در این انیمه ژانر کمدی و رمانس و مدرسه‌ای با اون ادغام شده از فرم جدیدی داشته باشه. هر چند قبلا انیمه Re Zero همچین کاری رو انجام داده بود و کار واقعا موفقی هم بود. نکته‌ی دوم که در این انیمه به شخصه برای من جالب بود. داستان یک پسر و دختر جوون هست که از هم خوششون میاد و سر غرورشون نمیخواد نفر اولی باشن که به اون اعتراف کنن. اما، برای این که طرف مقابل اون رو اعتراف کنه چنان استراتژی‌های پیچیده‌ای میریزن که انگار داریم نبرد ذهنی یاگامی لایت و ال در Death Note رو شاهدیم. اتفاقاتی که شاید تو سال اول دانشگاه برای شما هم اتفاق افتاده باشه. هر چند به شخصه همیشه از انیمه انتظار خون و خونریزی دارم و آبم با انیمه‌های رومانتیک تو یه جوی نرفته ولی فک کنم بشه 12 قسمت اون رو از سر کنجکاوی ببینم و اون رو به طرفدارن انیمه‌های کمدی رمانتیک شدیدا توصیه کنم.

12. 16 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,953

Kakegurui××

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    تاریخ پخش: 9 ژانویه 2019
    روزهای پخش: چهارشنبه‌ها
    استودیو: MAPPA
    ژانر:
    روانشناختی، رازآلود، شونن، مدرسه‌ای

خلاصه داستان:
    ادامه فصل اول
    داستان فصل اول:
    داستان این انیمه در دبیرستان خصوصی

Hyakkaou جریان داره، یک آکادمی مختص فرزندان افراد ثروتمند و تاجر سرتاسر ژاپن، در این آکادمی دانش اموزان رو برای دنیای واقعی اماده میکنند،در طول روز این آکادمی مثل دیگر آکادمی ها هست و در اون درس های معمول مانند تاریخ، زبان و ... تدریس می‌شه، اما در طول شب هست که این آکادمی تبدیل به یک قمارخانه تمام عیار میشه، جایی که دانش آموزان یاد میگیرن چطور با پول کار کنن و مردم رو فریب بدن، پول یعنی قدرت، و اگه کسی برنده این رقابت ها باشه، ارباب خواهد بود و بازنده ها باید تا پرداخت بدهیشون خدمتگذار اربابشون باشن.

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██

اطلاعات ساخت:

این فصل از انیمه دو کارگردان داره، Matsuda, Kiyoshi که چند اپیزود از انیمه Working!! رو کارگردانی کرده و با انچنان کارگردان کارکشته ای طرف نیستیم و Hayashi, Yuuichirou که کارگردان فصل قبلی بود که اثار انچنان شاخصی در کارنامه نداره ولی توی فصل قبلی همین انیمه خودش رو ثابت کرده، استودیو سازنده MAPPA هست که استودیو خوبی هست و اثار خوبی رو تولید کرده مثل Yuri!!! on ICE و ....،

نظر شخصی:
    انیمه فصل دومی هست و چون من یک سال پیش فقط یک قسمت از فصل اول این انیمه رو دیدم و انچنان نظرم رو جلب نکرد خیلی نمیتونم در مورد این انیمه نظر بدم، این انیمه باب میل من نیست و یه جورایی بیشتر از این که از دیدنش لذت ببرم باعث سردردم میشه به همین خاطر بعد از یک قسمت ادامه ندادم، طراحی کاراکتر ها خاص و جالب بود ولی خیلی نظر من رو جلب نکرد از روی یک قسمت هم نمیشه در مورد کل انیمه و موسیقی و خیلی چیزای دیگه نظر داد ولی فصل قبلی امتیاز خوبی داره و این فصل هم تا ایتجا مثل فصل قبلی نمرات خوبی داره پس اگه فصل قبلی رو دیدید و دوست داشتید و یا به اینجور انیمه ها علاقه دارید به نظر من ارزش امتحان کردن رو داره چون انیمه بدی نیست، فقط باب میل من نیست.

[/QUOTE]

14. 17 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :