برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 21
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,493
    از این کاربر 90,552 بار در 4,561 پست سپاس گزاری شده

► ► ► اشکان و امین عزیز، خسته نباشید ◄◄◄

.
    .
    .
    با سلام خدمت همراهان همیشگی تی.وی.ورلد:

همانطور که از عنوان موضوع مشخصه امشب قصد داریم از زحمات دونفر از عزیزان بسیار بسیارزحمتکش انجمن تشکر کنیم. دو عزیزی که زحمت های زیادی برای انجمن کشیده اند.
    اشکان عزیز که تقریبا در همه بخش های انجمن از لینک,زیرنویس,خبر و..فعالیت داشتند و با ترجمه سریال های زیبایی مثل "دانتون ابی" "بیگ بنگ" "سانز" "لویی" "بورد والک امپایر" "بلک سیلز" و...مارو غرق در لذت کردند و با راه اندازی بخش استندآپ مخاطبان پارسی زبان زیادی را با این سبک کمدی آشنا کردند.یاد روزهایی که جمعه اول وقت بیدار میشدین تا با ارایه سریع زیرنویس "بیگ بنگ" قبل از ده صبح طرفدارایه سریال را خوشحال کنید بخیر.یاد هفته هایی که چهار اپیزود سریال های مختلف رو ترجمه می کردین تا کارها به خوبی به پیش بره بخیر.یاد پروژه ترجمه سریع و ضربتی "لویی" بخیر,ای کاش میدونست همچین طرفدارایی داره. یاد شب بیداری ها تا پاسی از صبح برای رسیدگی به کارهای انجمن بخیر.زحمات و دشواری های زیادی رو در راه موفقیت انجمن با فداکاری کشیدین متشکریم و خسته نباشید.امیدواریم در همه مراحل زندگی موفق باشید.
    امشب به عزیز دیگری هم خسته نباشید میگیم. مسلما عنوان amingeneral با پروژه های سنگین و فوق العاده ای مثل "کامیونیتی","بنشی", "ریک و مورتی" "خانه پوشالی" "فیلادلفیا" و...شناخته شده است.اما برای کسانی که از نزدیک با امین آشنایی دارند فراتر از این پروژه های فوق العاده نامشون یادآور یک انسان محترم,متشخص و قابل اعتماد است که برای چندین سال از زحماتشون در تیم های مدیریت,ترجمه و تحریریه بهره بردیم.از اون دسته آدم هایی که تو دنیای واقعی دنبالشون میگشتیم ولی تو فضای مجازی افتخار آشنایی باهاشون رو پیدا کردیم و فرصتی بود که از وجودشان چیزهایی جدیدی یادبگیریم
    این تاپیک رو زدیم تا بتونیم به نحوی از زحمات فراوان این دو عزیز بزرگوار تشکر کنیم پس صحبت رو کوتاه کنم و تریبون رو به شما عزیزان بسپارم.

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,350 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ► ► ► اشکان و امین عزیز، خسته نباشید ◄◄◄

سلام دوست عزیز، نوژن گفت که قرار برای ترجمه ی فصل سوم سریال (Sons of Anarchy) بهمون ملحق بشید.میخواستم بدونم اگه تصمیم تون قطعی، تگ ترجمه رو بهتون بدم و هماهنگی ها رو انجام بدیم تا 5 شنبه سریال رو ترجمه کنیم.

من اشکان هستم.
    این اولین پیام اشکان در انجمن به من بود، سال 2012، به همین سادگی با هم آشنا و بعد از مدتی دوست شدیم، دوستی که تا الان ادامه داشته و به خارج از انجمن هم کشید، اشکان یکی از پرکارترین بچه های انجمن در امر ترجمه بود، سال 2013 همانطور که بچه ها گفتن، سریال سانز و لویی رو در یک روز میزد، اگر درست خاطرم باشه همزمان کارهای ترجمه خارج از انجمن هم انجام میداد و به واقع تراکتوری چند وجهی بود! من هم باهاش دعوا میکردم و هم قربون صدقه اش میرفتم، سر بعضی از بچه ها و یکسری از کارهای مدیریتی با هم دعوا میکردیم و فکر کنم یه بار منو چند روزی بن هم کرد، خلاصه که دوران خوبی با هم داشتیم، سر قولش بود و یکی از بهترین همکارهای من باهاش سر سانز، لویی و فیلادلفیا بود، در مدیریت انجمن با کسی شوخی نداشت و افراد زیادی ازش ناراحت میشدن، ولی تمام این دیکتاتوری ماحصل مشکلات قبلی بود که بعضی کاربرها برای انجمن ایجاد کرده بودند و لازمه منظم نگه داشتن انجمن هم تصمیمات قاطع و سخت بود.

ناراحتم که اشکان کمتر به انجمن اومد، برای من اشکان اول یک مدیر، بعد مترجم، بعد دوست و آخر رفیق بود و هست، امیدوارم هرجا هست خوش و خرم باشه

اما امین عزیز،
    خاطرم هست یکبار توی چت باکس اعلام کرد که عزادار شده و ما سریع بهش پیام دادیم که آقا چی شده ما نگرانیم و بهمون گفت کامیونیتی کنسل شده و الان عزاداره! به همین قشنگی عاشق ترجمه هاش بود، یکی از مترجم های خوش قول و کاردرست انجمن بود و بعد که مدیر شد هم به بهترین وجه ممکن کارای خودش رو انجام میداد، رفتن امین از انجمن تیر دیگری در قلب ماهایی بود که این محیط کوچک و صمیمی برامون حکم یه محفل دوستانه رو داشت.

من ناراحتم از نبودن بچه های قدیمی، از نبودن نوژن، محسن، حامد باتلاقی، اشکان، امین جنرال، امین صفر سه، پور.انگیز prongz، شمیم، احمد DORDI، مسعود M.pirate، حامد Gallow، جواد javad48، والتر، ایرج، انزل، ادیب، مانی، hadi2006mi، FarboƉ، rezarbn، Milad eMJey، AR!@N و ....

این اسم ها، شاید برای کاربران جدید فقط یه سری حروف باشن، ولی برای ما رفقایی بودن که فیلم و سریال و اوقات خوش و خوبمون رو با هم شریک میشدیم، لذت میبردیم، از هم یاد میگرفتیم و دنیای مجازی رو برامون جذاب میکرد، ناراحتم که نیستن، اما خوشحالم که تی وی وُرلد هنوز هست و هنوز میشه دوستی هایی خوبی رقم زد، هنوز چندتایی از بچه های قدیم هستن، میدونم که در چت باکس زیاد یاد هم میکنیم و از قدیم حرف میزنیم، نمیدونم، شاید به خاطر حس نوستالژی هست که در خون ما هست، اما باور کنید زمان هایی بود که احمد صبح به خیر میگفت، تا ظهر تو چت باکس بودیم، تا عصر ترجمه میکردیم، تا اوایل شب سریال هایی که به هم معرفی کرده بودیم رو میدیدیم و شب تا صبح دوباره در چت باکس گپ میزدیم، اینه که ما تی وی وُرلد برامون مثل یک خونه است و همیشه ازش به خوبی یاد میکنیم.

امیدواریم بچه های جدید هم بتونن همچین دوستی های خوب و دلپذیری تو انجمن برای خودشون بسازن و به اندازه ما از این انجمن لذت ببرن

رفقا، یادتون به خیر و خوشی، هرجا هستید موفق باشید.

سپاس
    12,486
    از این کاربر 23,478 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

امین که همچنان درس میخوند آخرین باری که باش صحبت میکردم
    اشکان هم تا اونجا که میدونم شاغل شده بود و همین کار ترجمه رو انجام میداد ...
    زندگی و اتفاقاتی که سر راه قرار میگیره اجتناب ناپذیره ... اینو همیشه گفتم و بازم میگم ... تقصیر هیچکس نیست و نمیشه یه دلیل اصلی یا مقصر براش درنظر گرفت ...
    این انجمن و و اسامی‌ای که عمو به بعضیاشون اشاره کرد، خونه و بهترین دوستانی بودند که با کمرنگ شدن و حذف شدن دارن به یه مشت یوزر خاک خورده تبدیل میشند ولی واقعیت امر اینه که بهترین سالها و لحظات عمرم رو توی این سایت و با این یوزرا گذروندم ... میشد هفته ها و ماه‌ها به زندگیم نگاه میکردم و چیزی جز تی‌وی‌ورلد و دنیا فیلم و سریال توش نمیدیدم ... صبح‌هایی که با آنلاین شدن تو این سایت شروع میشد و شب‌هایی که پایانی نداشت! شاید برای عده‌ای کلیشه‌ای و دو از نظر باشه اما واقعا همین طور که میگم بود ... اینقدر بچه‌ها زیاد و با شور و هیجان بودند ... اینقدر مطالب زیاد و غنی بود که گاها نمیرسیدیم از همشون استفاده کنیم! گذر زمان تو این سایت برای من حس نمیشد ... همه‌اش یه مشت پست و مطلب و یوزر مجازی بود اما هیجان ترن هوایی رو داشت! ... رقابت بین یه مشت "گیگ و فریک" با عشق که هر کدومشون یه جوری مخشون تاب داشت! یجوری مریض بودند! یجوری یونیک بودند ... واقعا لذت بخش بود. به شدت دوست دارم یکبار دیگه اون فضا و اتمسفرو تجربه کنم ... یادش بخیر
    اشکان و امین برای هردوتون "دل خوش" آرزو میکنم

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,911
    از این کاربر 13,624 بار در 1,063 پست سپاس گزاری شده

كلن انجمن TvWorld كارهايي رو تو زمينه ي فيلم و بخصوص سريال انجام داد كه كمتر انجمني بلحاظ محتوي مشابهش رو انجام دادن
    معرفي و ترجمه ي سريال Sons of anarchy يكي از افتخاراتي كه باعث ميشه هميشه اسم TvWorld تو اذهان بمونه كسايي كه سريال
    رو ديدن ميدونن چقدر ديالوگ محور و چقدر بلحاظ محتوي سنگين ولي مترجمين مثل هلو برو تو گلو براي مخاطب ترجمه كردن و باعث شدن
    سم كرو بشه يكي از خاطرات خوش ما درسته كه تو اين كار خيليا شريك بودن ولي انصافا نقش اشكان و نوژن پر رنگ تر بود

سريال تئوري بيگ بنگ كه از فصل ٥ به اينور نوژن ترجمش رو بدست گرفت و در ادامه دوستان بخصوص اشكان پي كار رو گرفتن و نزاشتن
    زمين بمونه حتي اين اواخر كه مترجم سايت براش مشكل پيش اومد و نتونست ترجمه كنه اين اشكان بود كه بهمراه ميكادو كار رو ادامه دادن

تو زمينه ي استندآپ بعد از ب بسم الله بايد با اشكان شروع كنم و در ادامه با امين ٠٣ ادامه بدم و ... 

خلاصه كه اشكان مثل يه آچار فرانسه بود براي انجمن حالا كه نيست جاي خاليش خيلي حس ميشه

و ميرسيم به امين ژنرال از مترجم هاي خيلي خيلي خوب و با تعهد كه هر كاري رو شروع كرد با وسواس و دقت تمام به انتها رسوند
    بنشي يكي از بهترين كارهاي امين كه لذت ديدن سرياب رو براي مخاطب دو چندان ميكنه

در انتها اميدوارم چرخ چرخون زندگي طوري بچرخه كه بازهم گذر اشكان و امين به تي وي ورلد بخوره

سپاس
    3,728
    از این کاربر 7,999 بار در 836 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mikado نمایش پست ها

این اولین پیام اشکان در انجمن به من بود، سال 2012، به همین سادگی با هم آشنا و بعد از مدتی دوست شدیم، دوستی که تا الان ادامه داشته و به خارج از انجمن هم کشید، اشکان یکی از پرکارترین بچه های انجمن در امر ترجمه بود، سال 2013 همانطور که بچه ها گفتن، سریال سانز و لویی رو در یک روز میزد، اگر درست خاطرم باشه همزمان کارهای ترجمه خارج از انجمن هم انجام میداد و به واقع تراکتوری چند وجهی بود! من هم باهاش دعوا میکردم و هم قربون صدقه اش میرفتم، سر بعضی از بچه ها و یکسری از کارهای مدیریتی با هم دعوا میکردیم و فکر کنم یه بار منو چند روزی بن هم کرد، خلاصه که دوران خوبی با هم داشتیم، سر قولش بود و یکی از بهترین همکارهای من باهاش سر سانز، لویی و فیلادلفیا بود، در مدیریت انجمن با کسی شوخی نداشت و افراد زیادی ازش ناراحت میشدن، ولی تمام این دیکتاتوری ماحصل مشکلات قبلی بود که بعضی کاربرها برای انجمن ایجاد کرده بودند و لازمه منظم نگه داشتن انجمن هم تصمیمات قاطع و سخت بود.

ناراحتم که اشکان کمتر به انجمن اومد، برای من اشکان اول یک مدیر، بعد مترجم، بعد دوست و آخر رفیق بود و هست، امیدوارم هرجا هست خوش و خرم باشه

اما امین عزیز،
    خاطرم هست یکبار توی چت باکس اعلام کرد که عزادار شده و ما سریع بهش پیام دادیم که آقا چی شده ما نگرانیم و بهمون گفت کامیونیتی کنسل شده و الان عزاداره! به همین قشنگی عاشق ترجمه هاش بود، یکی از مترجم های خوش قول و کاردرست انجمن بود و بعد که مدیر شد هم به بهترین وجه ممکن کارای خودش رو انجام میداد، رفتن امین از انجمن تیر دیگری در قلب ماهایی بود که این محیط کوچک و صمیمی برامون حکم یه محفل دوستانه رو داشت.

من ناراحتم از نبودن بچه های قدیمی، از نبودن نوژن، محسن، حامد باتلاقی، اشکان، امین جنرال، امین صفر سه، پور.انگیز prongz، شمیم، احمد DORDI، مسعود M.pirate، حامد Gallow، جواد javad48، والتر، ایرج، انزل، ادیب، مانی، hadi2006mi، FarboƉ، rezarbn، Milad eMJey، AR!@N و ....

این اسم ها، شاید برای کاربران جدید فقط یه سری حروف باشن، ولی برای ما رفقایی بودن که فیلم و سریال و اوقات خوش و خوبمون رو با هم شریک میشدیم، لذت میبردیم، از هم یاد میگرفتیم و دنیای مجازی رو برامون جذاب میکرد، ناراحتم که نیستن، اما خوشحالم که تی وی وُرلد هنوز هست و هنوز میشه دوستی هایی خوبی رقم زد، هنوز چندتایی از بچه های قدیم هستن، میدونم که در چت باکس زیاد یاد هم میکنیم و از قدیم حرف میزنیم، نمیدونم، شاید به خاطر حس نوستالژی هست که در خون ما هست، اما باور کنید زمان هایی بود که احمد صبح به خیر میگفت، تا ظهر تو چت باکس بودیم، تا عصر ترجمه میکردیم، تا اوایل شب سریال هایی که به هم معرفی کرده بودیم رو میدیدیم و شب تا صبح دوباره در چت باکس گپ میزدیم، اینه که ما تی وی وُرلد برامون مثل یک خونه است و همیشه ازش به خوبی یاد میکنیم.

امیدواریم بچه های جدید هم بتونن همچین دوستی های خوب و دلپذیری تو انجمن برای خودشون بسازن و به اندازه ما از این انجمن لذت ببرن

رفقا، یادتون به خیر و خوشی، هرجا هستید موفق باشید.
    سلام
    اولا بین اسامی با هم که دعوامون شد اسممو نمیبینم
    دوما : واقعا روزهای خوبی بود اول صبح بیدار میشدی میدیدی تیم درحال ترجمه هستی یکی داره لینکهای با کیفیت خوب اماده میکنه
    سوما اشکان و امین جنرال موتور هم با هم شامل طرح عدم بکارگیری بازنشستگان شدن و این یه فرصت خوب برای جوانان هست و این دو عزیز خسته نباشید
    بیستون را عشق کند و شهرتش را فرهاد برد ...

سپاس
    18,579
    از این کاربر 5,427 بار در 512 پست سپاس گزاری شده

هر چی گشتم یه پیام درست و درمون بین خودم و اشکان پیدا کنم چیزی یافت نشد، تهش این رو دیدم که براش فرستادم
    یعنی انقد دوسش داشتم !

سلام به خاطرت حجم حروم کردم بالاخره ببینم چی میگی :D
    ای دی یاهوت رو یا بهم بده یا این رو add کن
    بعضی چیزا هست هر چی سن آدم میره بالاتر، بیشتر به ارزشش پی میبره، اون موقعی که پا تو این انجمن گذاشتم تقریبا 23 سالم بود و الان در آستانه ی 31 سالگی، 8 سال از عمرم رو من و خیلی های دیگه تو این انجمن گذروندن و به جرات میگم 8 ساله تو تاپ سایت مرورگرم اولین سایت تی وی ورلده، تی وی ورلد یه اسمه، چیزی که بهش هویت میده و جون میده کاربراش( با هر رنگی) هستن و خاطراتی که با اونا داری که دو تا از اون کاربرا برای من قطعا اشکان و امین هستن

این تاپیک مصادف شد با یه اتفاقی که چن روز پیش برام افتاد
    چن روز قبل هم بعد مدت ها یه سر به اکانت ف.ی.س بوکم زدم شروع کردم به چرخ زدن دیدن پست های قدیمیم و دوستانی که دیگه الان باهاشون رابطه ای ندارم تقریبا، خیلی حسرت میخوردم هم از گذر زمان هم اینکه چرا این روابط قطع شد، چرا اینا دیگه نیستن، با همه ی بدی ها و خوبی هاشون، با همه ی تفاوتی که از نظر فکری و عقایدی با هم داشتیم، دعواهایی که داشتیم و ... این تاپیک و پست میکی دوباره من رو برد تو همون حال و هوا

ولی در کل حرف دلم رو بخوام بزنم من این تو برق زدن اینا رو نمیفهمم چه شما دوتا چه باقی بچه ها که رفتن و دیگه برنگشتن انجمن، این انجمن برای من حکم خونه ی مجازیم رو داره ، سر سوزن دوست ندارم کم شدن اعضای این خونواده ی مجازی و محفل دوستانه رو ببینم، دوست دارم فقط عضو جدید بهش اضافه بشه و رفاقت های جدید شکل بگیره

امیدوارم کار شما به برنگشتن نکشه و این تاپیک فقط برای گفتن خسته نباشید باشه
    بابا جون یه سر زدن به انجمن که دیگه وقت نمیخواد که، میای و میری دیگه، دنبال تاپیک "خسته نباشید" و "قربونت برم" میگردین همون رو رک و مستقیم بگین ، تازه صبح تا شب معلومه تو نت وِلی بشر، یه لاگین کردن اینجا سختته؟

امیدوارم همیشه موفق باشین تو زندگیتون

پ ن : خیلی نوشته بودم ولی پاک کردم دلم نیومد به اشتراک بذارم، وقتی خودم نوشتم رو خوندم حسی که داشتم بهش این بود که دارم نبود یه عده از کابرا رو تو این محفل میپذیرم، ولی ته دلم هنوز امید دارم و دوست دارم که برگردن دوباره یه روزی به انجمن!

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

آقا اشک من در اوردید
    فکر کنم 10 بار نوشتم و پاک کردم

واقعا یه سری از بهترین سال های عمرم رو من تو این انجمن گذروندم و واقعا به چشم خونه دوم ام بهش نگاه میکنم. چه شب هایی که تا دیروقت بیدار بودیم تا انجمن سرپا باشه. یاد روزهایی بخیر که 6 پا میشدم و بیگ بیگ ترجمه کردم. ترجمه سانز و لویی و داونتون و.....
    واقعا اینا خاطراتی هست که هیچ وقت فراموش نمیکنم. اما از همه اینا مهمتر، دوستانی بود که تو انجمن پیدا کردم، دوستیایی که حتی به بیرون از انجمن هم کشیده شد.

فقط میخوام یک نکته بگم. از انجمن که کنار کشیدم، خیالم راحت بود که انجمن به بهترین افراد ممکن سپردیم و رفتیم. امیر و یاسر عزیز. امیر که یکی از دوستان خوبمه که واقعا از آشنایی باهاش خوشحالم و مطمئنم که میتونه به عنوان مدیر فنی سایت کارهایی زیادی انجام بده. اما یاسر، یاسر عزیز که واقعا یکی از نازنین انسان هایی هست که من میشناسم. هرچی بگم از گل بودن این آدم کمه. قدر این مدیر گل و سختکوش انجمن رو بدونید، واقعا اگه نبود انجمن خیلی وقت پیش از رونق میافتاد.
    و میخوام در آخر از تمام بچه هایی که هنوز با وجود تمام سختی هایی که وجود داره، دارن به فعالیت شون تو تیم های مختلف ادامه میدند خسته نباشید بگم، انجمن تیوی ورلد با شماها زنده است.

(در جواب نامبر: چشم، قول میدم فعالیتم رو ادامه بدم تو انجمن)

سپاس
    4
    از این کاربر 12 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

خسته نباشید
    ایشالله که همیشه در مراحل زندگی موفق باشید

9. 12 کاربرِ زیر از sajad4 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It's the little things that make the world
    سپاس
    20,437
    از این کاربر 25,054 بار در 1,605 پست سپاس گزاری شده

سلام به همه دوستان...
    نمی‌دونم چطوری از لطف شما تشکر کنم. افسوس که دیگه فرصتی برای فعالیت در انجمن نیست، مگر نه برای این انجمن و کاربرای بی‌نظیرش هرچقدر کار کنی و ترجمه کنی بازم کمه. الان که می‌خواستم این پست رو بدم فهمیدم که حتی جدول‌کشی و جاستیفای کردن هم یادم رفته و به این فکر افتادم که چقدر از این فضا دور بودم این مدت. گاهی برای رسیدن به یک هدف، باید یه سری چیزها رو کنار بذاری و من این کارو کردم، اما شاید باورتون نشه که کنار گذاشتن انجمن و کلاً ترجمه، یکی از سخت‌ترین تصمیم‌های زندگیم بود. به امید روزی هستم که بتونم اوضاع زندگی رو درست کنم و بازم فرصتی پیدا شه باز هم به این فضا برگردم و از کنار شما بودن لذت ببرم.
    اما در هر صورت این هم مرحله‌ای از زندگی هست، و به قول اشکان مطمئنیم که تی‌وی‌ورلد در دست دوستان قابل اعتماد و کار بلدی هست و باز هم به مسیر رشد خودش با وجود همه مشکلات ادامه خواهد داد.
    از همه بزرگان و پیشکسوتانی که در این مدت در خدمتشون بودم و واقعاً درس گرفتم از صمیم قلبم ممنونم. دیگه اسم نمیارم چون بیشتر 20 نفر هستند. واقعاً در این 6 سال خیلی چیزها از تک تکشون یاد گرفتم. از محسن و نوژن بگیرید تا یاسر و امیر و همین اشکان عزیز. از همه همکاران توی پروژه‌های مختلف هم تشکر می‌کنم، که بدون اون عزیزان امکان نداشت هیچکدام از پروژه‌ها به سرانجام برسه. از تیم‌های مختلف انجمن که کلی بهشون زحمت دادم، از کاربران باوفای تی‌وی‌ورلد که همیشه به من انرژی دادند و از تی‌وی‌ورلد که یک عالمه خاطره خوب و به یادموندنی برای من به جا گذاشته، امیدوارم همیشه با قدرت به راه خودش به عنوان یک انجمن سریالی و سینمایی ادامه بده.
    حتماً سعی می‌کنم که باز هم در انجمن به عنوان یک کاربر سبز حضور داشته باشم و از نظرات اساتید استفاده کنم. این پایان ماجرا نیست.

Love all trust a few do wrong to none
    سپاس
    6,310
    از این کاربر 15,826 بار در 897 پست سپاس گزاری شده

متاسفانه وقت خودش افتخار اشنائی باهاتون رو نداشتم ولی همیشه شاهد زحماتتون بودم, من همیشه آدم سحر خیزی بودم و طرفای ساعت های 5 و 6 بیدار باشم بود. پا میشدم میزاشتم کامپیوتر سریال هامو دانلود بکنه و بعدش میرفتم پیست واسه دویدن ... همون اول صبح که بیدار میشدم نام کاربری های چندلر بینگ و امین جنرال و یاسر فیونا و ... تو لیست افراد انلاین بودش, درسته که خوب نمیشناسمتون ولی خو بعید میدونم چیزی جز عشق و علاقه و این چیزا به انجمن و بچه ها و کارتون باعث بیدار بودنتون اون موقع صبح بوده باشه که خیلی تحسین برانگیزه
    خلاصه اینکه بهترین ها رو براتون ارزو میکنم و امیدوارم تو تمام مراحل زندگی موفق باشین

New Is Always Better
    سپاس
    23,924
    از این کاربر 23,271 بار در 996 پست سپاس گزاری شده

روزی که ناین مووی دیگه بالا نیومد، به مانی پیام دادم که میخوام بیام اینجا من رو پاس داد به امین. از همون روز اول که بهش پیام دادم کلی چیز ازش یاد گرفتم. بعدها که سر چند تا پروژه مثل هاوس او کاردز و بنشی و نیک باهاش همکاری داشتم، بیش از پیش از همراهیش لذت بردم. واقعا تو کل پروژه هایی که انجام دادم مثل امین ندیدم.
    اما اشکان که اگر اشتباه نکنم اولین پیامم بهش، برای باز کردن یه بخش بود. جدا از هر مساله ای تیم و هم تیمی‌ها براش مهم بود. اینکه این انجمن با وجود این همه کانال چرت و پرت همچنان بالاست و فضای مناسب رو برای ما طرفدارهای فیلم و سریال داره، من از اشکان میدونم و از جانب خودم مجدد ازش تشکر میکنم. متاسفانه امکان همکاری مستقیم باهاش نداشتم فقط در هاوس که خب غیرمستقیم بود اما سریالهایی که با کارش میدیدم رو با خروجی تر و تمیز و سرعت فوق العاده میرسوند. مخصوصا سانز که بعدها خاطره‌ی خوبی برای هر دومون داشت.

خلاصه که با شناختی که من از امین و اشکان پیدا کردم مطمئنم در زندگی‌شون هم بسیار موفق خواهند بود. بابت خیلی چیزها از هردوتون ممنونم.

خودمونیم... واقعا چطوری 5-6 سال گذشت!

After everything she did, all the lies and the death and
    the wreckage, I still love her. She’s my mom. – Jax

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین