برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,493
    از این کاربر 90,552 بار در 4,561 پست سپاس گزاری شده

The Punisher :بحث و تبادل نظر پیرامون فصل دوم

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل دوم سریال The Punisher که انتشار اپیزودهای آن از هجدم ژانویه 2019 ( بیست وهشتم دی ماه 97) از سوی سرویس Netflix آغاز گشته بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 17 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,910
    از این کاربر 9,841 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Punisher :بحث و تبادل نظر پیرامون فصل دوم

اپیزود 4

بعد از مدت ها گفتم ی پست بذارم و خب شک داشتم برای کدوم سریال باشه که پانیشر گزینه خوبی هست.
    استارت عالی،سرعتی و پر خشونتی داشت اما به مراتب ی مقدار هیجان و استرس اومد پایین ولی اپیزود 4 دوباره خوب شد فضاسازی موسیقی و بازی ها خوب کار شده و الحق بنظرم کسی نمیتونه مثل جان برنتال این نقشو بازی کنه.
    این یارو هم مخش ترکید چجوری نمرده
    نمره تا اینجا 8.8

I'm Justice

4. 16 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    676
    از این کاربر 2,915 بار در 342 پست سپاس گزاری شده

سه اپیوزد اول خیلی سرعتی، عالی و پر هیجان بود اما الان که اپیزود 7 هستم خیلی آهسته و صحنه های اکشن کم شده در حدی که احساس می کنم سریال داره وقت کشی میکنه.. داستانی هم نداره که بخواد مانور بده روی کارکتر ها... اصلا انتظار نداشتم! از اپیوزد 8 به بعد باز ریت اپیوزد ها رفته بالا امیدوارم همینجوری نمونه.

6. 10 کاربرِ زیر از areff بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,910
    از این کاربر 12,781 بار در 818 پست سپاس گزاری شده

پایان فصل
    خب بهتره بگیم پرونده این سریال هم با این دو فصل بسته شد و بعیده با این پایان و اوضاع سریال های ابر قهرمانی نتفلیکس، فصل سومی هم در کار باشه. فصل دوم به مراتب بهتر از فصل اول بود و اون درام اضافی و آب بستن به سریال رو خیلی کمتر کرده بودن ولی با این حال می تونستن تو 8 اپیزود داستان این فصل رو تموم کنن و واقعا" نمیدونم چه اصراریه سریالی که پخش هفتگی رو نمیشه میخوان 13 قسمت بسازن؟!. وجود دو دشمن در مقابل پانیشر بهانه خوبی بود که داستان تمام اکشن و نفسگیری رو به خورد بیننده و با ادامه داستان اصلی رو کاراکتر «جان» یا همون «واعظ» می تونستن داستان رو خیلی جدابتر دنبال کنن ولی تاکید رو کاراکتر «بیلی روسو» و شکل گیری وجه درام و روانشناسانه، داستان سریال تکراری و قابل پیش بینی شد, تا دو اپیزود آخر که «جان» نقش پر رنگ تری تو سریال پیدا کرد و کمی هیجان به سریال تزریق شد. شاید اکشن سریال خیلیا رو راضی کرده باشه ولی در مقابل سریالی مثل Daredevil کاملا" مشهوده که از نظر فنی شبکه اونجور که باید سنگ نموم نذاشته و فقط با خشونت افراطی سعی داره بیننده رو از این نظر راضی نگه داره و با کارگردانی بهتر می تونستن اپیزودهای به یاد ماندنی تری رو خلق کنن و خیلی مشتاق بودم که چند تا سکانس طولانی اکشن بدون کات تو سریال ببینم ولی متاسفانه از این خبرا نبود.
    هنوزم معتقدم اون پانیشری که تو فصل دوم Daredevil دیدیم به مراتب بهتر از خود سریالش بود و اون وجه تاریک و انتقام جویی که از «فرانک کسل» انتظار داشتم رو تو Daredevil دیدم . کاراکتر «پانیشر» جزو کاراکترهای محبوب من هستش ولی این سریال نتونست اون انتظاراتی که داشتم رو برآورده کنه و این دو فصل بیشتر برای من یه تجربه معمولی از یه سریال دیدن بود که اگه نمی دیدمش هم چیزی رو از دست نمیدادم. امتیاز به کل سریال و فصل ها:

نمره سریال 7
    فصل اول 6
    فصل دوم 7

8. 17 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,145
    از این کاربر 16,193 بار در 1,156 پست سپاس گزاری شده

قیافه من وقتی سریال فاز درام بر می‌داشت تو فصل دوم

10. 14 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :