برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,496
    از این کاربر 90,569 بار در 4,562 پست سپاس گزاری شده

American Gods:بحث وتبادل نظر پیرامون فصل دوم

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل دوم سریال American Gods که پخش آن از شبکه Starz از دهم مارس 2019 (نوزدهم اسفند97 )آغاز می گردد بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 25 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,916
    از این کاربر 12,781 بار در 818 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : American Gods:بحث وتبادل نظر پیرامون فصل دوم

قسمت اول
    برای من American Gods یکی از خاص ترین سریال های درحال پخش هست. سریالی که هم از نظر داستانی و فنی نمی توان مشابه آن را مثال زد. از معدود سریال هایی که برای لذت بردن ازش لازم نیست درگیر کش و قوس داستان باشید و فقط کافیه از نماهای جذاب و خاص همراه با موزیک های لذت بخشی که در طول سریال پخش میشه لذت ببرید.
    قسمت اول هم عالی بود و با اینکه از نظر داستانی کند بود ولی اونقدر سریال کاراکترهای جذاب داره که گوش کردن به حرف ها و دیدن دنیای ناشناخته آنها به آدم احساس خستگی نمیده. مثل همیشه سکانس های جذاب زیادی تو این اپیزود بود ولی چند دقیقه پایانی فوق العاده مهیج بود، به خصوص اون آهنگی که از Paul Cauthen پخش میشد جذابیت رو دوچندان کرده بود. توصیه می کنم این آهنگ رو حتما" گوش کنید.

Everybody Walkin' This Land PAUL CAUTHEN

4. 16 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    464
    از این کاربر 1,226 بار در 201 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MrP نمایش پست ها

قسمت اول
    برای من American Gods یکی از خاص ترین سریال های درحال پخش هست. سریالی که هم از نظر داستانی و فنی نمی توان مشابه آن را مثال زد. از معدود سریال هایی که برای لذت بردن ازش لازم نیست درگیر کش و قوس داستان باشید و فقط کافیه از نماهای جذاب و خاص همراه با موزیک های لذت بخشی که در طول سریال پخش میشه لذت ببرید.
    قسمت اول هم عالی بود و با اینکه از نظر داستانی کند بود ولی اونقدر سریال کاراکترهای جذاب داره که گوش کردن به حرف ها و دیدن دنیای ناشناخته آنها به آدم احساس خستگی نمیده. مثل همیشه سکانس های جذاب زیادی تو این اپیزود بود ولی چند دقیقه پایانی فوق العاده مهیج بود، به خصوص اون آهنگی که از Paul Cauthen پخش میشد جذابیت رو دوچندان کرده بود. توصیه می کنم این آهنگ رو حتما" گوش کنید.

Everybody Walkin' This Land PAUL CAUTHEN
    منم سریال رو جزو خاص ترین سریالها و مرمفهوم ترینها میدونم .‌
    یه مقدار تو این یکی دوقسمت اخیر دیگه کند بودن داستان دیگه شورش داره درمیاد .
    بعد زیرنویسش هم که دیگه عین سابق زود نمیاد اونم مزید بر علت شده .

ولی با تمام اینها جزو اولین نفراتی هستم که بعداز ریلیز دانلود میکنم و با اشتیاق میبینم....

6. 6 کاربرِ زیر از mehrab 63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,487
    از این کاربر 23,478 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

فصل دوم رو تا چهار قسمت دیدم و باید بگم که به شدت سریال افت کرده ... تنها چیزی که از این چهار قسمت گیرم اومد یه مشت سکانسِ طولانی و خسته کننده با لوکیشن‌های تکراری! که همین موضوع باعث شده اون طراوت و تازگیِ فصل اول رو نداشته باشه برام.
    داستان رو عملا با این چهار قسمتی که من دیدم به هیچ‌جایی نرسوندن و در عوض اپیزودهارو تا یک ساعت هم کش میدن که دیگه قشششنگ پکیجی از افتضاح رو ارائه کرده باشند
    این فصل شدیدا ناامیدم کرده

8. 11 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    464
    از این کاربر 1,226 بار در 201 پست سپاس گزاری شده

سریال دیگه روند کند و پرمفهومش دیگه داره اعصاب خوردکن میشه .
    این سریال رو من خیلی دوست دارم و فصل اولش رو خیلی عالی میدونم . ولی تو این فصل دیگه باید داستان به جایی برسه .
    خدا کنه تو این دو قسمت باقیمونده لااقل یه چیزی رو ساهد باشیم و یه مقدار هیجان به سریال تزریق بشه .

اونجایی که به اقای جهان خبر رسوند کسی رو کشتیم با چکش دویر منظورش چرنوبوک بود دیگه درسته ؟ اگه اون باشه افتضاح سریال کامل میشه

10. 4 کاربرِ زیر از mehrab 63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    676
    از این کاربر 2,915 بار در 342 پست سپاس گزاری شده

فصل دوم چرا اینطوری شد ؟! یا داستان سنگین شده یا من نمی کشم دیگه همش خوابم میبره توی این فصل نمیتونم یک ساعت ـش رو تحمل کنم. فعلا پرونده ـش بسته شد و رفت توی آرشیو این سریال

12. 6 کاربرِ زیر از areff بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,916
    از این کاربر 12,781 بار در 818 پست سپاس گزاری شده

پایان فصل
    این فصل سریال خوب شروع شد،بد ادامه پیدا کرد و معمولی تموم شد.
    اگه بخوام اپیزودهای این فصل رو رتبه بندی کنم بهترین اپیزودش قسمت 7 و بعد 1 بود و مابقی اپیزودها اصلا" در حدی نبودن که بخوام حتی اسمی ازشون ببرم.
    واقعا" حیف این کیفیت ساخت و ایده جذاب که داستان پردازی ضعیفی داره؛ اینکه روند سریال کنده چیزی از جذابیت سریال کم نمی کنه بلکه چیزی که بیشتر بیننده رو تو این فصل خسته میکنه اینه که اصلا" معلوم نیست داستان چی به چیه، و با دیالوگ ها و اتفاقات بی ربط و نا مفهوم بیننده کاملا" گیج و کم حوصله میشه .بعضی جاها حس میکردم که انگار کسی دیگه این فصل رو ساخته چون داستان خیلی بی حساب و کتاب جلو میرفتت و دیدن هر اپیزود با ندیدنش هیچ فرقی برام نداشت و مجموع اتفاقاتی که تو سریال میدم یا تماما" تو مسیر پیشرفت داستان بی تاثیر بود، و یا اونقدر تو فاز فلسفه و روانشناسی میرفت که همه چی نا مفهوم میشد؛ تنها دلخوشی من همون داستان ها و سرگذشت کاراکترها بود که متاسفانه به غیر از اپیزود 7 خیلی کم رو این مسئله مانور داده شد و هیچکدوم به جذابیت های فصل اول نبود و بدون هیچ پس زمینه داستانی یه سری افراد تو سریال میومدن و میرفتن و حتی اسمشون و یا اینکه چیکاره بودن هم یادم نمونده.
    علی رغم اینکه اپیزود اول منو امیدوار کرده بود ولی باید بگم که این فصل یه عقب گرد کامل بود و نمیدونم واقعا" نویسندگان تو این فصل می خواستن چی به خورد بیننده بدن؟؛ یعنی واقعا" کتاب اینقدر داغونه که هیچ هیجان و کلیف هنگری برای بیننده و یا خواننده هاش نداره و یا این حجم از دیالوگ ها و اتفاقات خسته کننده و ملال آور زاده ذهن نویسنده ها هستش؟
    امتیاز من به این فصل 5 هستش، اونم به خاطر اپیزود 7 و 1 و موسیقی سریال

14. 9 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :