برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی برای این قسمت سریال در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
20. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

3 15.00%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

4 20.00%
  • 7

3 15.00%
  • 8

5 25.00%
  • 9

3 15.00%
  • 10

2 10.00%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,527
    از این کاربر 90,662 بار در 4,567 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل نهم , اپیزود شانزدهم(پایان فصل)

Season 9, Episode 16, The Storm

خلاصه داستان اين قسمت : پس از خسرانی اجتناب ناپذیر, جوامع مجبور هستند تا با کولاکی سهمگین دست و پنجه نرم کنند.در همین حال ضمن آنکه عده ای از آنها باید با دشمنی درونی برخورد کنند عده ای دیگر نیز با تصمیمی دشوار که مرگ یا زندگی آنها بدان وابسته است مواجه می گردند.+

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 15 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,142
    از این کاربر 20,216 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل نهم , اپیزود شانزدهم(پایان فصل)

خب نسبت به اپیزود قبل ضعیفتر بود ولی در کل خوب بود. پذیرفتن نیگن تو گروه بهترین بخش اپیزود بود.
    بعد از کشته شدن گلن توسط نیگن هیچوقت فکر نمیکردم بتونم دوسش داشته باشم که هیچ، دعا کنم براش اتفاقی نیفته

امتیاز من 8

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

4. 13 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

اگه بارون بباره
    سپاس
    13,891
    از این کاربر 7,992 بار در 807 پست سپاس گزاری شده

سوالی که پیش میاد اینه اون طرف کی بود؟ آیا به ریک مربوط میشه؟ مگی بود اصلا؟ در کل میتونست این قسمت و این فصل بهتر تموم شه.

8/10

6. 10 کاربرِ زیر از saeedporreza9 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,916
    از این کاربر 9,841 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

من 8 دادم باید بگم که این روش که ی اپیزود مونده به اخر فصل میان ی حرکت انتحاری میزنن و اپیزود اخر خبری نیس دیگه خز شده بنظرم

اون صدا هم خیلی شبیه صدای مگی بود کاش فصل بعدی سریع بیادش.

دوست داشتم قیافه ی Beta رو نشون میداد ولی گذاشت تو کف

I'm Justice

8. 7 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,142
    از این کاربر 20,216 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط KING STANNIS نمایش پست ها
    اون صدا هم خیلی شبیه صدای مگی بود کاش فصل بعدی سریع بیادش.
    فکر کنم فصل بعد باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط KING STANNIS نمایش پست ها
    دوست داشتم قیافه ی Beta رو نشون میداد ولی گذاشت تو کف
    نمیدونم چرا حس میکنم یه کسی باشه که بشناسیمش

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

10. 7 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,642
    از این کاربر 953 بار در 76 پست سپاس گزاری شده

فینال خوبی بود . زمستونو خیلی عالی درست کرده بودن و دیدن واکرا تو برف با اون گریم فوق العاده و شرایط سخت زندگی جوامع تو این شرایط هم چیزی بود که خیلیا منتظرش بودن . صدای پشت رادیو هم احتمالا مربوط به کامن ویلث میشه . یه جامعه ۵۰ هزار نفری که گروه ریک تو کمیکا بعد نجواکنندگان باهاشون روبرو میشن و اولین بار هم یه زنی به نام استفانی از طریق رادیو یوجین ارتباط برقرار میکنه که در نهایت باعث میشه بقیه هم درباره این جامعه بفهمن .
    نمره این قسمت هم 9/10

12. 9 کاربرِ زیر از Sherlockian بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,810
    از این کاربر 5,706 بار در 614 پست سپاس گزاری شده

من این فصل رو مثل فصل قبل انتخابی دیدم. یعنی چند قسمت مهم رو فقط دیدم. چون دلم میخواد ببینم تهش چی میشه. یکی از سریالهای محبوب من در گذشته بوده
    به طور کلی فصل رو زیاد نپسندیدم. بخصوص که آخرش همونکاریو کردن که حدس میزدیم و دارن نیگان رو جانشین ریک میکنن. راستش من کمیک نمیخونم و نمیدونم اونجا هم این اتفاق میفته یا نه. در هر صورت من به عنوان یه بیننده اصلا ازین ایده خوشم نیومده با احترام به نظر بقیه. چون به نظرم خیلی احمقانه هست آدمی ک اونجوری کله مردم رو له میکرد اینجوری متحول بشه تارک دنیا بشه. هنوز سکانس له شدن سر گلن جلو چشمم هست. و بدتر ازون این همه روح پیامبرانه بقیه کارکترها که به راحتی اون اتفاقات رو فراموش کنن بگن عمو نیگان بیا بغلم. حالا شاید فصل بعد دوباره نیگان اصلی رو ببینینم. نمیدونم والا

اپیزود معرفی نجواکنندگان خیلی خفن و رعب آور بود. اما بعدش در حد یه گروه دله دزد نزول پیدا کردن و اون جذابیت اولیه رو نداشتن برام. هر چقدر سعی کرن آلفا رو خفن نشون بدن برام جذاب نشد.
    منم موافقم بتا احتمالا یه چهره آشنا از گذشته هست

بخش زمستون خیلی خوب بود. همیشه کنجکاو بودم چرا همش تابستونه تو سریال. دقت کردین مرده ها یخ زده بودن. خب اینم میتونه یه روش از بین بردن مرده ها باشه

چرا به بچه ریک و میشن زیاد اهمیتی داده نشد. ناسلامتی این پسر ریک گرایمز هستا
    به این فصل 6 میدم. باز هم هیچ پیشرفتی در جهت پایان بندی نداشت. فقط چن تا کارکتر اصلی رو حذف کردن بدون هیچ نتیجه خاصی

14. 12 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,920
    از این کاربر 12,781 بار در 818 پست سپاس گزاری شده

هر چقدر نیم فصل اول خوب بود، نیم فصل دوم به همون اندازه بد بود. معمولا" TWD هیچی هم نداشته باشه حداقل تو شروع نیم فصل و Season Finale سنگ تموم میذاره ولی نه شروع خوبی داشت و نه پایان خوبی. مسلما" این چند قسمت ثابت کرد که هیچکسی نمی تونه جای «ریک» رو بگیره ، چه از نظر شخصیت پردازی و قدرت رهبری که داشت و چه از نظر بازیگری. وجود کاراکتری مثل «نیگان» تو این نیم فصل سوخت و بدون شک بعد از «ریک» قویترین کاراکتریه که سریال به خودش دیده ولی سر جمع 10 دقیقه تو کل نیم فصل نبود و به جاش چپ و راست فقط داستان، رو «هنری» تمرکز داشت و یه جورای نقش اول سریال شده بود و بعضی جا ها فکر می کردم دارم تو CW سریال می بینم تا AMC.
    بزرگترین ایراد سریال اینه که هیجان رو سهمیه بندی کرده و ایده هایی که میشه تو دو سه قسمت جمعش کرد تا 8 قسمت طولش میدن. همین نیم فصل کلا" سه تا اتفاق مهم داشت: ورود «آلفا» و گروهش، سکانس پایانی قسمت 15 و آزاد شدن «نیگان». مابقی قسمت ها دیدنش هیچ تغییری تو مسیر داستان ایجاد نمی کنه. مضحک ترین خط داستانی که سریال تو این 9 فصل داشته همین داستان فستیوال بودش، از دنبال لامپ پروژکتور رفتن تا جذب اون گروه با تیپ جنوبی فقط با وعده دیدن فیلم. واقعا" معلومه سازنده ها به بن بست خوردن و قسم خوردن که حتما" باید داستان رو تا فصل صد و N ام ادامه بدن و دیگه کار به جایی میکشه خود بازیگرها دنبال بهونه ان که از سریال جدا بشن. تنها اتفاق مثبت این نیم فصل حذف کاراکترهای اضافه بود ولی صد افسوس که جاش با چند تا کاراکتر اضافه دیگه پر شد.

16. 14 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,693
    از این کاربر 1,340 بار در 228 پست سپاس گزاری شده

اپیزود عالی بود کاش گذشته نیگان نشون میدادن امیدوارم ازکیل رو تو فصل بعدی نبینم وجودش الکیه امتیازم مثل همیشه ۱۰/۱۰

18. 11 کاربرِ زیر از mohammad1992 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :