برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی برای این قسمت سریال در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
154. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 0.65%
  • 2

0 0%
  • 3

5 3.25%
  • 4

3 1.95%
  • 5

12 7.79%
  • 6

10 6.49%
  • 7

10 6.49%
  • 8

17 11.04%
  • 9

22 14.29%
  • 10

74 48.05%
صفحه 1 از 19 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 187
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,510
    از این کاربر 90,614 بار در 4,565 پست سپاس گزاری شده

Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود سوم

Season 8, Episode 3,The Long Night

خلاصه داستان اين قسمت : "نایت کینگ" و ارتشش به "وینترفل" رسیده و نبرد بزرگ آغاز می گردد.+

قوانین تاپیک:
    1-این تاپیک مخصوص بحث پیرامون قسمت سوم از فصل هشتم سریال می باشد پس اگر این قسمت را مشاهده نکرده اید لطفا جهت جلوگیری از آشکار شدن محتوای اپیزود بدون خواندن پست ها,تاپیک را ترک نمایید درغیر اینصورت مسئولیت اسپویل شدن این اپیزود بر عهده خواننده مطلب می باشد.
    2-از قرار دادن هرگونه مطلب و اسپویلر مرتبط با قسمت های آتی سریال,بحث درباره پرومو قسمت های بعد در این تاپیک,چتباکس و... خودداری نمایید.اسپویلرهای فصل هشتم سریال صرفا و فقط در این تاپیک قرار خواهد گرفت.
    3-لطفا از قرار دادن مطالب به صورت کپی/پیستی از سایر سایت های پارسی زبان,لینک دانلود اپیزودهای مجموعه,تصاویر میمیک, خنده دار,تبلیغات,اسپم... در تاپیک و چتباکس خودداری نمایید.
    4-لطفا از ارسال پست های مبهم و فاقد توضیح و یا صرفامحدود به چند کلمه مبهم و کلی مثل این که نمره X دادم وموارد مشابه خود داری بفرمایید
    5-لطفا به شخصیت یکدیگر احترام گذاشته و از تبدیل بحث و گفتگو به مشاجره خود داری نمایید.هرگونه مطلب حاوی توهین و تمسخر سایر اعضا بدون اخطار توسط تیم مدیریت پاک خواهد گشت.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    162
    از این کاربر 1,197 بار در 74 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود سوم

فوق العاده عجب 120 دقیقه ی نفس گیری بود، با اینکه بیدار موندم براش چشم رو هم نذاشتم
    ارزش بیدار موندن رو داشت واقعاً.

چقدر ولی تاریک بودش چندتا صحنه به سختی چیزی دیده میشد مثل اون قسمت که آریا تو کتابخونه بود فک کنم، داشت فرار میکرد. مطمئنم مشکل از نسخه ای که من دیدم نبود، برای شما هم همینطوریه؟
    کلاً از لحاظ کیفیت تصویر این فصل خیلی ضعیف بوده، این یه نمونه از این اپیزود، مثلاً بهترین کیفیت موجوده با حجم تقریبی 4.5GB، بندینگ های سمت راست تصویر رو ببینید. اون ریلیز کم حجما دیگه معلوم نیست چی هستن

3. 15 کاربرِ زیر از AbZ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    153
    از این کاربر 1,775 بار در 245 پست سپاس گزاری شده

افتضاح! داستان رو میگم! اپیزود از جنبه های دیگه خوب بود! ولی داستان واقعن ضعیف و افتضاح! نایت کینگ یه سینگل کامبت هم حتی نداشت!!! لول!

5. 11 کاربرِ زیر از codec_pack بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

من که موندم اخه چرا باید اینطوری بشه چرا ما رو از نایت کینگ مون جدا کردن
    حیف کارکتر به این خوبی تازه داشتیم با هم اشنا میشدیم که نفس شو بریدن
    حالا بگذریم
    سیر داستان خیلی عجیب غریب بود
    حمله اول شون خیلی جالب بود از لحاظ استراتژیکی هیچ منفعتی نداشت براشون مثل اینکه فقط خواستن دوتراکی ها رو از بین ببرن من موندم زنای این دوتراکی ها کجا ان الان؟ خلاصه هرکی به اومد وینترفل خانوادگی اومد انسالید ها هم که کلا زن و بچه ندارن اما این دوتراکی ها کلی برده و زن همیشه همراه شون بود
    حمله اول که دقیق تر دیده شد و مرده ها حمله اوردن انگار زنده ها داشتن با سیل میجنگیدن بعدشم که نایت کینگ خودشو نشون داد و اون جنگ هوایی قشنگ نشون داد که جنگ تن به تن ایشون کاره ای نیست
    خلاصه هرچی باشه تا الان بیگ بد ما بوده حتی ولدرموت هم گاهی وقتا خودشو درگیر جنگ میکرد و با هری دست و پنجه نرم میکرد ولی ایشون ترجیح داد هرچه سریع تر حساب بره دنبال برن جان هم که این وسط سرش بی کلاه موند درگون هم که به سختی جون سالم به در برد اریا هم که شد نایت کینگ اسلیر ملیساندر هم که به خداش پیوست اژدهای جان هم که زخمی شد ولی من حس میکنم برای نبرد اخر بمونه
    واقعا برام جالب بود حس میکنم توی اژدها سواری اینا خیلی حماقت کردن یعنی خیلی بی گدار به اب میزنن اگه واقعا جفت شون بمونن برای قسمت بعدی و اینجوری بخوان ازشون استفاده کنن اصلا فایده ای نداره
    نظر شخصی من اینه که سه قسمت بعدی حسابی اب بندی خواهند داشت چون از قبل همه جا جار زدن بزرگترین نبرد توی وینترفل هست خب معلومه قسمت بعدی یا بعدترش چیز زیاد نمیمونه واسه جنگیدن همه اش میشه دیالوگ های چرت و پرت یا هم که کشمکش بین جان و دنی سر این که کی واث بر حقه
    فکر کنم شکست میخوردن و فرار میکردن خیلی بهتر تر می شد
    حداقل اون موقع لبخند کریه نایت کینگ معنا دار تر میشد

Brown eyes, green eyes, BLUE EYES
    این لاین هم که اینجا معنی دار تر شد

فقط این وسط مورمونت ها حیف شدن امیدوار بودم حداقل یکی شون بمونه و واقعا هم الحق و النصاف لیانا قهرمانانه مرد

7. 15 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    641
    از این کاربر 1,505 بار در 304 پست سپاس گزاری شده

سریال با بالاترین کیفیت ممکنی ک رو سایتا هست دیدم ولی صحنه های نبرد ب حدی تاریک بودن بسختی میشد چیزی تشخیص داد با تاریک کردن خیلی از صحنه ها کسل کننده شده بود بجای انتقال حس هیجان و ترس متاسفانه اصلا اون چیزی ک گفتن بزرگ ترین نبرد تاریخ این حرفا نبود یه تاسف دیگم برای اینکه ولف باز هم در حقش کم لطفی شد میتونست توی وینترفل بمونه تا اینکه اب بندی کنن همراه دوتراکی ها بفرستن و فقط در حد ۵ ثانیه.... و مگه میشه این حجم حماقت از دنریس و جنگ اژدها این قسمت یه حماقت بود و بس
    این قسمت فقط سرگرم کننده بود سرگرم کننده ای ک لحظه ای به بعدش کسل کننده
    هرچقدر از تاریکی صحنه ها بگم کم گفتم کسایی ک ۴۸۰p میخوان ببیینن نبینن بهتر من با حجم ۱ گیگ و کیفیت خوب دیدم صحنه ها اینقدر تاریک بود خسته شدم
    همونطور ک روی اون خنجر چندین فصل اشاره شده بود کار خودشو کرد و بحق بدست اریا رسید حالا باید ببینیم بعد این قسمت جیمی چه تصمیمی میگیره کنار سرسی یا مقابل سرسی!!!!
    برن هم فقط توی سریال هست فصل های گذشته نقش پررنگ تری داشت
    لیانا هم شجاعانه دار فانی وداع گفت
    صحنه های ترس و نا امیدی توی چهره شخصیت ها بخصوص بعد از حمله دوتراکی ها ... فقط کسی که ارتش کمتری داره و موضع دفاعی داره چرا باید شروع کننده جنگی باشه ک مشخص نتیجش چی میشه؟!!!
    وقتی صحنه ب حدی تاریکه ک جلو پاشونم نمیتونن ببینن با چه حماقتی دل ب دریا تاریکی زدن؟ بیشتر از این ک بشه عنوان جنگ بزرگ به این قسمت داد عنوان حماقت بزرگ باید بهش داد واقعا اگه اب بندی نیست شما بفرمایید چیه بزرگ ترین نبرد توی وینترفل بود این شد خدا بداد مابقی داستان برسه
    ۵/۱۰

9. 13 کاربرِ زیر از WALKING DE4D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    46
    از این کاربر 69 بار در 5 پست سپاس گزاری شده

روند سریعی داشت قسمت ������
    کار نایت کینگ خیلی زود و بی سر و ته تموم شد! در مقایسه با سر و صدای فصلای قبلش واقعن عددی نبود!
    برن هم که کلن معلوم نیس به چه دردی خورده تا اینجا فقط نایت کینگو کشوند دنبال خودش!
    خیلی از صحنه ها بشدت فیلم هندی شد.
    صحنه ها بشدت تاریک بود، طوری که از ۸۰ دیقه ۶۰ دیقه تقریبا داشتم خودمو میدیدم!
    در کل قسمت جذابی بود ولی میتونست خیلی بهتر باشه!
    ضمن اینکه این همه میگفتن ارباب حلقه ها رو فلان میکنه اینا... اون جنگ عظیم ارباب حلقه ها کجا، این جنگ با چهار تا زامبی تو راهرو ها و دخمه ها کجا!

11. 10 کاربرِ زیر از araalikaka بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    153
    از این کاربر 1,775 بار در 245 پست سپاس گزاری شده

حالا باید ببینیم بعد این قسمت جیمی چه تصمیمی میگیره کنار سرسی یا مقابل سرسی!!!!
    تنها کارکتری که هنوز مهم هست همینه! سرسی همیشه از جیمی سو استفاده کرده و اینکه جیمی بالاخره ازش جدا شد یه تصمیم فوق العاده شکل دهنده به شخصیتش بود! امیدوارم مث نایت کینگ به جیمی هم گند نزنن!

13. 10 کاربرِ زیر از codec_pack بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    57
    از این کاربر 63 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

بشخصه انتظار بیشتری از نایت کینگ داشتم. توجه کنید ما از اولین صحنه های این سریال با وایت واکرها آشنا شدیم. 8 فصل تمام منتظر بودیم که گذشتن نایت کینگ و ارتش مردگان از دیوار و عواقب اون رو ببینیم. اما همه این انتظارات در تنها یک قسمت به پایان رسید! هیچ توجه کردید که نایت کینگ در هیچ نبردی پیروز نشد؟! شاید تنها جایی که اقدار نایت کینگ رو به عینه دیدیم در هاردهوم بود. همین و بس!!

شخصا انتظار داشتم اقلا یک پیروزی بزرگ مثل فتح وینترفل رو از نایت کینگ می دیدیم. به نظرم فقط یک قسمت برای پرداختن به جنگ بزرگ با وایت واکرها کافی نبود.

البته از یه جهت دیگه برای اپیزودهای بعدی خوشحالم. یجورایی حس می کنم گات دوباره به اصل خودش برگشته و اون نبرد برای تاج و تخته. دوباره تخت آهنین به مرکز و بحث اصلی سریال تبدیل خواهد شد. دیدن بخش هایی از اپیزود بعدی خاطرات خوش فصول ابتدایی رو اندکی به یادم آورد. امیدوارم اقلا دراین موضوع باز هم نخوره توی ذوقم.

پی نوشت: انگار همه این سال ها خودمون رو گول می زدیم که حرف اصلی سریال راجع به ارتش وایت واکرهاست. همیشه فکر میکردیم نابودی وستروس به دست وایت واکرها خواهد بود. اما انگار نه. شاید قراره بر سر نبرد برای بدست آوردن تخت آهنین شاهد یک نابودی بزرگ باشیم! کاری که حتی نایت کینگ هم با ارتش مخوفش از عهدش برنیومد...

15. 13 کاربرِ زیر از 2471 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,142
    از این کاربر 20,216 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط тнor نمایش پست ها
    اگه واقعا جفت شون بمونن برای قسمت بعدی و اینجوری بخوان ازشون استفاده کنن اصلا فایده ای نداره
    به نظرم یکیشون مرد، نمرد؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط WALKING DE4D نمایش پست ها
    هرچقدر از تاریکی صحنه ها بگم کم گفتم کسایی ک ۴۸۰p میخوان ببیینن نبینن بهتر من با حجم ۱ گیگ و کیفیت خوب دیدم صحنه ها اینقدر تاریک بود خسته شدم
    من 1080 آمازون رو دیدم 4.3 گیگ و واقعن راضی بودم. البته توصیه میکنم اگر صفحه نمایشتون مات نیست تو لپتاپ نبینین و به تی وی وصل کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط 2471 نمایش پست ها
    پی نوشت: انگار همه این سال ها خودمون رو گول می زدیم که حرف اصلی سریال راجع به ارتش وایت واکرهاست.
    حرف اصلی این سریال تو اسمشه. حرف اصلی تاج و تخته

خب این اپیزود با کلی استرس تموم شد. همچین گفتن بزرگترین جنگی که تا حالا ساخته شده خدایی نبود. این کجا ارباب حلقه ها کجا ولی در کل اپیزود خوبی بود خیلی قلبو درد می‌آورد و چند جا هم که اشک درآورد. میدونستم از خاندان مورمونت کسی نمیمونه و هر دو میمیرن و بیشتر برای سر جوراه دلم سوخت ناکام از دنیا رفت لشکر دنریسم که بی خاصیت ترین لشکری بود ک تا حالا دیدم. چرا مثل رباتن؟ وامیستن تا بمیرن هیچ عکس العملی ندارن حالا به نظر من نبرد اصلی بین جیمی و سرسیه

امتیاز من 8

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

17. 16 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    104
    از این کاربر 1,023 بار در 159 پست سپاس گزاری شده

من به شدت لذت بردم و خوشحالم تو دوره ای ام که تونستم این شاهکار رو تجربه کنم همزمان با پخش
    احتمالا تا سالها عظیم ترین اثر سینما و تلویزیون خواهد موند

راستی من نسخه 4 و خرده ای گیگ رو دیدم ولی منم مشکل تاریک بودن صحنه ها رو داشتم
    توی اکثر صحنه ها خیلی نمیشد تشخیص داد

من همین یک نفس از جرعه جامم باقی است ...

19. 12 کاربرِ زیر از kntu بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 19 12311 ... آخرینآخرین