برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی برای این قسمت سریال در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
102. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

6 5.88%
  • 2

1 0.98%
  • 3

5 4.90%
  • 4

1 0.98%
  • 5

3 2.94%
  • 6

16 15.69%
  • 7

13 12.75%
  • 8

26 25.49%
  • 9

15 14.71%
  • 10

16 15.69%
صفحه 6 از 8 اولیناولین ... 45678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 از مجموع 80
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,529
    از این کاربر 90,664 بار در 4,567 پست سپاس گزاری شده

Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود چهارم

Season 8, Episode 4,The Last Of The Starks

خلاصه داستان اين قسمت : با پایان نبرد وینترفل دوران جدیدی در وستروس آغاز می شود .+

قوانین تاپیک:
    1-این تاپیک مخصوص بحث پیرامون قسمت چهارم از فصل هشتم سریال می باشد پس اگر این قسمت را مشاهده نکرده اید لطفا جهت جلوگیری از آشکار شدن محتوای اپیزود بدون خواندن پست ها,تاپیک را ترک نمایید درغیر اینصورت مسئولیت اسپویل شدن این اپیزود بر عهده خواننده مطلب می باشد.
    2-از قرار دادن هرگونه مطلب و اسپویلر مرتبط با قسمت های آتی سریال,بحث درباره پرومو قسمت های بعد در این تاپیک,چتباکس و... خودداری نمایید.اسپویلرهای فصل هشتم سریال صرفا و فقط در این تاپیک قرار خواهد گرفت.
    3-لطفا از قرار دادن مطالب به صورت کپی/پیستی از سایر سایت های پارسی زبان,لینک دانلود اپیزودهای مجموعه,تصاویر میمیک, خنده دار,تبلیغات,اسپم... در تاپیک و چتباکس خودداری نمایید.
    4-لطفا از ارسال پست های مبهم و فاقد توضیح و یا صرفامحدود به چند کلمه مبهم و کلی مثل این که نمره X دادم وموارد مشابه خود داری بفرمایید
    5-لطفا به شخصیت یکدیگر احترام گذاشته و از تبدیل بحث و گفتگو به مشاجره خود داری نمایید.هرگونه مطلب حاوی توهین و تمسخر سایر اعضا بدون اخطار توسط تیم مدیریت پاک خواهد گشت.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    283
    از این کاربر 506 بار در 68 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود چهارم

انقدر از سوتی های وحشتناک و بد ساخت بودن این اپیزود گفتیم و شنیدیم خسته شدیم.

از این مباحث بگذریم ... یادتونه قبل از شروع فصل سازنده ها اعلام کردن یکی از شخصیتها بر میگرده و تاثیر زیادی روی داستان میذاره؟
    کسی فهمید منظورشون کی بوده؟

3. 7 کاربرِ زیر از wishtasp بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

عبدالله عمر بکاست اما عذر نخواست
    سپاس
    484
    از این کاربر 1,498 بار در 149 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaraki نمایش پست ها
    فکر میکنم سرسی هر دو دفعه دروغ گفته که بارداره! هم به یورون و هم به جیمی و برادرش. یا حداقل میشه به جیمی دروغ گفته باشه! به همین خاطر بچه ای هم نداره و البته عملا میدونیم که طبق پیش بینی بچه ی دیگر هم نخواهد داشت. نه که باردار نشه ولی حالا یه طوری بچه دار نمیشه
    مسئله سر دروغ بودنش نیست. (اتفاقا قرار بود بچه سقط بشه که خب مثکه بی خیال این خط داستانی شدن) ولی اگه بچه ای هم وجود نداشته باشه، نباید بعد این همه مدت شک برانگیز بشه که پس چرا خبری نیست؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaraki نمایش پست ها
    جیمی هم فکر میکنم بره علیه سرسی کار کنه و یجورایی اومدن غافلگیر کنن دیگه، که فکر کنیم می خواد بره همراهش بشه ولی می‌بینیم علیه اش میشه. که البته خیلی هم جذاب نیست چون این طوری باشه دستشون از قبل برای من بیننده رو شده و اگر جیمی واقعا برگرده پیش سرسی بیشتر غافلگیر میشم تا اینکه بکشدش!
    دقیقا همینطوره دوست عزیز. میخوان مثلا غافلگیری ایجاد کنن... و مشکل اینجاست که نویسنده ها ده ها قدم از مخاطب ها عقب افتادن.
    وقتی نویسنده یجوری وانمود میکنه که تیریون نقشه خفن کشیده و مخاطب از همون دقیقه 0 میدونست تیریون گول سرسی رو خورده، این یعنی عقب بودن
    وقتی مخاطب از دقیقه 0 میدونه که سرسی حتی اگه زامبی دزدی موفقیت آمیز هم باشه بازم زیر بار نمیره، ولی نویسنده فک میکنه خیلی باهوشه یعنی همین
    یعنی قافیه رو نه تنها به مخاطب باختن بلکه به فصل های قبلی هم باحتن

5. 6 کاربرِ زیر از عبدالله بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هي جان به سر شدم که تو را ارزو کنم
    سپاس
    7,527
    از این کاربر 5,755 بار در 527 پست سپاس گزاری شده

همه سوتی ها به کنار
    ورود و خروج معجزه اسای بران به وینترفل بی در و پیکرو بی نگهبان ، تهدید و باج خواهی از لنیسترها
    بدون هیچ درگیری و اسیبی میاد کارش رو انجام میده و میره
    باید هم اینجور باشه تیم نویسندگی این سریال از راه های مخفی وینترفل،بران رو به اتاق لنیسترها می رسونند و بر می گردونند
    مثل یک اگهی بازرگانی شخصیت بران رو نشون دادن و تمومش کردن
    واقعا این قسمت یکی دو اشتباه بزرگ داره که زجر اوره

ای کاش یک روز بیاد سازندگان سریال بیان اعلام کنند چرا سریال رو این جوری تموم کردن
    سازندگان اصلی سریال و تیم نویسندگی این قسمت از والدر فری هم خیانتکار تر هستند
    واقعا بیشتر اینکه منتظر پایان سریال باشم منتظر خوندن کتاب جورج ار مارتین هستم

7. 16 کاربرِ زیر از ESajad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    101
    از این کاربر 377 بار در 43 پست سپاس گزاری شده

کشته شدن تیریون محتمل بنظر میاد

چند اتفاق قابل تامل تو سریال:

- گردن زدن عضو نایتس واچ به دستور ند استارک /سرنوشت مشابه برای ند

- اولنا جافری رو مسموم کرد/سرنوشت مشابه برای اولنا

- رمزی بولتون، مادرخوانده اش رو با سگهای شکاری کشت/خودش با همون سگهای شکاری کشته شد

- خیانت رز بولتون به راب استارک و فرو کردن خنجر به قلب راب/ سرنوشت مشابه

- والدر فری دستور بريدن گلوی كتلين استارك رو داد / سرنوشت مشابه و کشته شدن توسط آريا

- دخترهای شنزار (دخترهای اوبرین مارتل) همگی توسط سلاح مورد علاقه شون کشته شدن

- لیتل فینگر با گذاشتن چاقو روی گردن ند استارک بهش خیانت کرد/ کشت شدن توسط آریا به همین شکل

- ایگریت پدر و مادر اولی (عضو نایتس واچ) رو با کمان کشت/ با کمان به دست اولی کشته شد

- لايسا آرن مردم رو از دروازه ماه پرت میکرد/ خودش از دروازه ماه پرت شد

- تیریون، تایوین لنیستر رو با کمان کشت/ ...

9. 13 کاربرِ زیر از maani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    714
    از این کاربر 686 بار در 82 پست سپاس گزاری شده

شماها چرا اینقد دوس دارید گیر بدید
    در مورد حاملگی سرسی ، دقیقا همونجا که به یورون گفته بود ، کایبرن هم بود
    ۱ - قبل از اینکه تیریون بیاد و با سرسی حرف بزنه ، چندکلام با کایبرن صحبت کرد ، یورون حتما فکر کرده که کایبرن بهش گفته که سرسی حامله است
    ۲ - درمورد اومدن بران به اتاق لنیسترها - شمال میزبان هزاران نفر بود - چون قبلش جنگ بود و از هرجای وستروس آدم بود اونجا ، همه هم هرجوری سلاحی داشتن ، حالا یه نفر اون وسط یه زوبین دستشه و اینور اونور میچرخه چرا باید برای اهالی اونجا مشکوک برسه و بخوان بهش گیر بدن؟
    ۳ - در مورد ندیدن کشتی ها توسط دنریس : اولا کشتی ها پشت صخره مخفی بودن و دنریس هم که روی دروگون بود و بالاخره هر وسیله نقلیه ای یه نقطه کور داره ، خب ندیده - دوما اینکه دنریس محو تماشای ناوگان خودش و قلعه ای که باید بهش میرسیدن بود و از وجود خطر هم که آگاه نبود و فقط داشت از مناظر لذت میبرد

بیخیال دوستان ، فقط دو قسمت دیگه مونده
    این دو قسمت هم تموم میشه و میره
    درسته که باگ های سریال توی این فصل بیش از حده ، ولی از دیدنش لذت ببرید و بعد از اینکه تموم شد کلا شیفت دیلیت بزنید ، حرص نخورید الکی
    براتون ضرر داره

11. 7 کاربرِ زیر از Star of GT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    50
    از این کاربر 130 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

چشم حرص نمیخوریم :-d

حالا گیریم که به قول شما بران زوبین به دست وارد شده و کسی هم گیر نداده چون همه اسلحه به دست بودن، میشه لطفا توضیح بدین چطور زوبین به دست وارد اتاق تیریون که ناسلامتی دست ملکه هستش میشه؟؟؟

نقطه کور رو هم خوب اومدین :-d ولی هر طور حساب کنیم این صحنه باورپذیر نیست چون تو روز روشن وقتی یکی سوار اژدها تو اون ارتفاع رو اقیانوس داره پرواز میکنه باید کور باشه که یه ناوگان رو نبینه! چند لحظه فقط رگال رو نگاه کرد که تیر اول اومد. حالا یه قایق بود میگفتیم به قول شما پشت صخره قایم شده ولی یه ناوگان جنگی بود. و در ضمن هالیوودی بودن اصابت سه تیر اول به صورت دقیق به رگال ولی عدم اصابت n تیر بعدی به دروگون سر جاش هست و همینطور چرایی حمله نکردن دنریس از پشت به ناوگان یورون.

والا به خدا ما hater نیستیم ما هم دوس داریم لذت ببریم ما هم زندگی کردیم با این سریال، ولی این باگ ها و سوتی ها چه در نحوه روایت و چه از نظر داستانی به حد آزاردهندگی رسیده و از این فصل یک فاجعه ساخته.
    خب آدم سرخورده میشه. چقدر شور و شوق داشتیم واسه این فصل! خود من یک راز بزرگ برام شده بود که واقعا داستان به این عظمت و پیچیدگی چطور قراره جمع بشه؟ این همه خط داستانی با این عمق و ابعاد چی میشه وقتی برسن به هم؟
    چقدر تو کف بودم که راز نایت کینگ چیه اون نماد مارپیچش چیه رابطش با برن چیه رابطش با خدای نور چیه خود خدای نور نماد چیه مذهب هفت نماد چیه اصلا آیا خود نایت کینگ سمبل چی میتونه باشه و نویسنده منظورش از این شخصیت چی بوده و و و و. چقدر اون سفر در زمان برن و قضیه هودور رو در موردش تحقیق کردم که از نظر فیزیک و نسبیت و این حرفا چه توجیهی داره و و و.
    خلاصه کلام چه عطشی داشتم که قراره همه این معماهای جذاب برامون حل بشه که شد این!!!!
    We March to Victory. Or We March to Defeat. But We Go Forward; Only Forward
    ---King Stannis Baratheon---

13. 15 کاربرِ زیر از Stannis KING بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تو نیکی کن و در دجله انداز!
    سپاس
    1,922
    از این کاربر 3,712 بار در 426 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله نمایش پست ها

اولی که یکم بیشتر بهش اشاره شد قضیه حامله بودنه، دو سکانس میگم بعد نتیجه میگیرم
    سکانس اول: یورون گرجوی بعد کشتن اژدها میاد پیش سرسی، سرسی میگه من ازت حامله ام. گل از گل یورون می شکفد!
    سکانس دوم: تیریون در حضور یورون به خواهرش سرسی میگوید: "خواهر عزیزم، فکر میکردم بخاطر بچه ای که در شکم داری کوتاه میای" (نقل به مضمون)

حدس من از اول این بود که سرسی بارداریش رو دروغ می گه!
    مخصوصا وقتی تیریون گفت تو همیشه نسبت به بچه هات ضعف داری و سرسی واقعا گریه کرد ولی کوتاه نیومد من تقریبا 90 درصد مطمئن شدم اصلا باردار نیست که بخواد بخاطر بچه کار خاصی بکنه!
    تو نیکی کن و در دجله انداز....

15. 7 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تو نیکی کن و در دجله انداز!
    سپاس
    1,922
    از این کاربر 3,712 بار در 426 پست سپاس گزاری شده

به نظرم کشته شدن اژدها واقعا مسخره بود!
    خیلی مسخره!
    حداقل تو یک جنگ خونین تر... مثلا میخواست ما رو میخکوب کنه که سرسسی چه قدرتی داره؟! ریلی؟

کلا این قسمت رو دوست نداشتم!
    غیر از دهن لقی سانسا که واقعا با توجه به روند شخصیتی اش درست بود...

مکالمه کچل و تیریون هم من خیلی دنبال یک دیالوگ خاص بودم که اونم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    تو نیکی کن و در دجله انداز....

17. 8 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    159
    از این کاربر 995 بار در 121 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط nosheh نمایش پست ها
    به نظرم کشته شدن اژدها واقعا مسخره بود!
    خیلی مسخره!
    حداقل تو یک جنگ خونین تر... مثلا میخواست ما رو میخکوب کنه که سرسسی چه قدرتی داره؟! ریلی؟

کلا این قسمت رو دوست نداشتم!
    غیر از دهن لقی سانسا که واقعا با توجه به روند شخصیتی اش درست بود...

مکالمه کچل و تیریون هم من خیلی دنبال یک دیالوگ خاص بودم که اونم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

انصافا من تو کف این تناقص موندم

ند استارک پدر خانواده استارک راز جان اسنو رو 30 و اندی سال پنهان کرد حتی این راز رو با خودش به گور برد
    بعد اینطرف دختر همون پدر ؛ راز رو نتونست حتی 5 دقیقه پیش خودش نگه داره

19. 5 کاربرِ زیر از The Vaiper بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    37
    از این کاربر 138 بار در 17 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط wishtasp نمایش پست ها
    انقدر از سوتی های وحشتناک و بد ساخت بودن این اپیزود گفتیم و شنیدیم خسته شدیم.

از این مباحث بگذریم ... یادتونه قبل از شروع فصل سازنده ها اعلام کردن یکی از شخصیتها بر میگرده و تاثیر زیادی روی داستان میذاره؟
    کسی فهمید منظورشون کی بوده؟
    احتمالا منظورشون ملیساندره بوده.

21. 4 کاربرِ زیر از No1 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 6 از 8 اولیناولین ... 45678 آخرینآخرین