برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی برای این قسمت سریال در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
102. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

6 5.88%
  • 2

1 0.98%
  • 3

5 4.90%
  • 4

1 0.98%
  • 5

3 2.94%
  • 6

16 15.69%
  • 7

13 12.75%
  • 8

26 25.49%
  • 9

15 14.71%
  • 10

16 15.69%
صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 80

Hybrid View

IM PATHETIC
    سپاس
    63,544
    از این کاربر 90,686 بار در 4,568 پست سپاس گزاری شده

Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود چهارم

Season 8, Episode 4,The Last Of The Starks

خلاصه داستان اين قسمت : با پایان نبرد وینترفل دوران جدیدی در وستروس آغاز می شود .+

قوانین تاپیک:
    1-این تاپیک مخصوص بحث پیرامون قسمت چهارم از فصل هشتم سریال می باشد پس اگر این قسمت را مشاهده نکرده اید لطفا جهت جلوگیری از آشکار شدن محتوای اپیزود بدون خواندن پست ها,تاپیک را ترک نمایید درغیر اینصورت مسئولیت اسپویل شدن این اپیزود بر عهده خواننده مطلب می باشد.
    2-از قرار دادن هرگونه مطلب و اسپویلر مرتبط با قسمت های آتی سریال,بحث درباره پرومو قسمت های بعد در این تاپیک,چتباکس و... خودداری نمایید.اسپویلرهای فصل هشتم سریال صرفا و فقط در این تاپیک قرار خواهد گرفت.
    3-لطفا از قرار دادن مطالب به صورت کپی/پیستی از سایر سایت های پارسی زبان,لینک دانلود اپیزودهای مجموعه,تصاویر میمیک, خنده دار,تبلیغات,اسپم... در تاپیک و چتباکس خودداری نمایید.
    4-لطفا از ارسال پست های مبهم و فاقد توضیح و یا صرفامحدود به چند کلمه مبهم و کلی مثل این که نمره X دادم وموارد مشابه خود داری بفرمایید
    5-لطفا به شخصیت یکدیگر احترام گذاشته و از تبدیل بحث و گفتگو به مشاجره خود داری نمایید.هرگونه مطلب حاوی توهین و تمسخر سایر اعضا بدون اخطار توسط تیم مدیریت پاک خواهد گشت.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    464
    از این کاربر 1,226 بار در 201 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود چهارم

اقا ساب نیومده هنوز
    مگه قرار نشد داستان جان رو نگن به کسی . قسم خوردن که . پس چیشد تریون و کچل خان داشتن درموردش بحث میکردن .

قسمت خوبی بود . کلا زمینه چینیه اتفاقات اینده . و دست بالاتر سرسی .
    اونجا هم اریا حتما کاری میکنه صددرصد .
    کلا دییگه فکر کنم پرونده شاه شب بسته شد دیگه

3. 7 کاربرِ زیر از mehrab 63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,196
    از این کاربر 8,739 بار در 611 پست سپاس گزاری شده

شخصا دوست دارم اسم این قسمت رو بزارم the beginning of the doom
    چون واقعا این قسمت همه چی برای از بین رفتن انچه که هست پایه ریزی شد
    هر جا که بحثی بود که دنریس حضور داشت چهره اش قشنگ معلوم میکرد داره از درون مچاله میشه
    شروع این ها هم با رسیدن تئون توی قسمت های قبل بود رفته رفته به دنریس ثابت شد که مطعلق به این سرزمین نیست و یک خارجیه که هیچ کسی دوستش نداره حتی کسی که عاشقش شده
    تنها کسی که در جشن باهاش بود واریس بود حتی واریس هم صرفا کنارش نشسته بود و دنریس به تنهایی خودش بیشتر و بیشتر پی برد.
    جان اسنو هم که واقعا هیچی نمیدونه به نظر من درست ترین کار این بود که به کسی نگه که گفت و همینم باعث شد که واریس دست به کار بشه و شروع به طرح ریزی توطئه علیه دنی بکنه
    و حتی روی نقشه هم ثابت شد که دنریس تنهاست چون هیچ کسی مثل اون برای دیگری از جون مایه نمیگذراه و وقتی رگال مرد بیشتر و بیشتر این حس درونش نفوذ کرد با مرگ مسیاندی و دیدن اینکه مورد اعتماد ترین مشاورش به سرسی هنوز اعتماد داره و حتی دید که سرسی هم راضی به کشتنش نیست و فهمید که تریون هیچ وقت راضی نخواهد بود که خواهرش بمیره میخ بزرگی بر روی احساسات دنریس خورد که واقعا دنریس رو تبدیل به یک ادم بی شفقت تبدیل کرد برای همچین ادم های وقتی عشقی مانند جان اسنو هست ممکنه راه برگشت وجود داشته باشه اما من مطمعنم که هیچ وقت این اتفاق که جان اون برگردونه نخواهد افتاد چون الان جان یک تهدید بزرگتر از سرسی برای دنی هست و جان چون شرافتش رو بالاتر از همه چی میدونه هیچ وقت راضی با ازدواج با عمه اش و عشق و عاشقی باهاش نخواهد بود پس این گزینه هم از دسترس خارج میشه و دنریس صد در صد به یک شخص بی رحم تبدیل خواهد شد.

فقط موندم این وسط چرا یورون فقط به نابود کردن چندتا از کشتی های دنریس اکتفا کرد و سریع برگشت

در جای دیگه هم باید یک رست این پیس برای لیتیل فینگر بفرستم و بگم خوب سانسا رو تربیت کرد واقعا که استاد رفت و جاش سریعا با شاگردش پر شد

البته یه تبریک هم به شوالیه هفت اقلیم بفرستم به خاطر خانوم شدنش ولی خیلی تاسف خوردم که نتونست جیمی رو متقعاد کنه که بمونه و البته و صد البته جیمی هیچ وقت نمیتونه سرسی رو فراموش کنه
    خلاصه روز های سختی در پیش رو هست برای وستروسی ها چون انطور که من میبینم ملت خودشون کار نایت کینگ را بجاش انجام خواهند داد و قدرت های که الان در حال چالش هستند شورع به شقوط خواهند کرد دمینو های که چیده شده شورع به ریزش کردن و فقط مسئله زمانه که کی به کدوم شخصیت برسه حتی اگه کشته نشن هم این شخصیتا ها حتما با خاک یکسان خواهند شد و انچنان خواهند شکست که هیچ چسبی نتونه روی هم نگه شون داره

به نظرم این قسمت نشانه های بزرگی داد که اخر سریال چه خواهد شد یعنی قشنگ اسپویلش کردن برای اونای که به دقت نگاهش کنن

5. 12 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

!و حقیقت الماسی است در تشت کثافت
    سپاس
    2,233
    از این کاربر 3,603 بار در 402 پست سپاس گزاری شده

زمان این قسمت با قبلی یکی بود نه؟ آخراش واقعا حوصله ام سر میرفت دیگه! قدر قسمت قبل رو آدم اینجا میدونه، هر ایرادی چیزی که میگیرفتیم سر جاش ولی هیجان و تعلیقش نگه ات میداشت پشت مونیتور.
    قسمت معمولی و خوبی بود. بعد از اونچیزایی که تو جنگ دیدیم و بقیه حواشی، چنین چیزایی قابل پیش بینی بود. جان بازم سادگی میکنه و حماقت! از همه ی بچه های ند استارک بیشتر به ند شبیه با اینکه بچه اش نیست، میگن حلال زاده به داییش می‌ره!

این قسمت سرسی تو قدرت بود، امیدوارم قسمت بعد با کمک آریا و هاوند و رسیدن جان و رفقا ، ورق برگرده، Last War هم تموم شه و جنگ سیاسی بین جان و سرسی و سانسا شروع شه. اسم اپیزودشم بزارن End Game!
    از سانسا گفتم، راستی خبر دارید که بعد از اتفاقایی که براش افتاده دیگه سانسای سابق نیست؟ نه بعد از کار هایی که اونها باهاش کردن؟ میدونید دیگه عاقل شده؟ متوجه اش شدید؟ فکر کنم هر دو تا مکالمه یکیش از تغییر سانسا صحبت میکرد این قسمت!

ولی اون هیجانی که جنگ بامرده ها داشت و آماده سازی ها قبل اون کجا و این کجا؟! اصلا اون حس رو نداره! کاش ترتیبش برعکس بود!

نمره ام 8ـه به این اپیزود. به قبلی 5 دادم، به خاطر اینکه از اپیزود قبل انتظار خیلی بیشتری ( عموما از داستان ) داشتم و نا امید کرد ولی ازین اپیزود انتظار چیز زیادی نداشتم و همون رو هم برآورده کرد.
    تو IMDB نمره اش الان 7.7ـه، بمونه زیاد میشه؟ یا واقعا همه رو نا امید کرده؟

!Life's a rollercoater but still unfair

7. 10 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,196
    از این کاربر 8,739 بار در 611 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaraki نمایش پست ها
    زمان این قسمت با قبلی یکی بود نه؟ آخراش واقعا حوصله ام سر میرفت دیگه! قدر قسمت قبل رو آدم اینجا میدونه، هر ایرادی چیزی که میگیرفتیم سر جاش ولی هیجان و تعلیقش نگه ات میداشت پشت مونیتور.
    قسمت معمولی و خوبی بود. بعد از اونچیزایی که تو جنگ دیدیم و بقیه حواشی، چنین چیزایی قابل پیش بینی بود. جان بازم سادگی میکنه و حماقت! از همه ی بچه های ند استارک بیشتر به ند شبیه با اینکه بچه اش نیست، میگن حلال زاده به داییش می‌ره!

این قسمت سرسی تو قدرت بود، امیدوارم قسمت بعد با کمک آریا و هاوند و رسیدن جان و رفقا ، ورق برگرده، Last War هم تموم شه و جنگ سیاسی بین جان و سرسی و سانسا شروع شه. اسم اپیزودشم بزارن End Game!
    از سانسا گفتم، راستی خبر دارید که بعد از اتفاقایی که براش افتاده دیگه سانسای سابق نیست؟ نه بعد از کار هایی که اونها باهاش کردن؟ میدونید دیگه عاقل شده؟ متوجه اش شدید؟ فکر کنم هر دو تا مکالمه یکیش از تغییر سانسا صحبت میکرد این قسمت!

ولی اون هیجانی که جنگ بامرده ها داشت و آماده سازی ها قبل اون کجا و این کجا؟! اصلا اون حس رو نداره! کاش ترتیبش برعکس بود!

نمره ام 8ـه به این اپیزود. به قبلی 5 دادم، به خاطر اینکه از اپیزود قبل انتظار خیلی بیشتری ( عموما از داستان ) داشتم و نا امید کرد ولی ازین اپیزود انتظار چیز زیادی نداشتم و همون رو هم برآورده کرد.
    تو IMDB نمره اش الان 7.7ـه، بمونه زیاد میشه؟ یا واقعا همه رو نا امید کرده؟
    نمره اش که از دیروز ملت حمله کردن بهش امتیاز کم دادن 7.2 بود الان اومده بالاتر

راجب ترتیب داستان هم به نظرم راه درستش همین بود البته کاری با ازور اهای اینا ندارم
    چون تا زمانی که خطر بزرگتر رفع نمیشد جان رضایت نمیداد به جنگ سرسی برره اصلا درست نبود حالا اگه پایان فصل هفت نایت کینگ از دیوار عبور نمیکرد باز یه چیزی ولی خب وقتی مرگ به سمتش ون می اومد نمیتونستن برن سراغ سرسی

بشخصه متنفرم از این کاری که با دنی دارن میکننلعنت بر باعث و بانی هاش

9. 8 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,142
    از این کاربر 20,216 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط тнor نمایش پست ها
    جان اسنو هم که واقعا هیچی نمیدونه به نظر من درست ترین کار این بود که به کسی نگه که گفت و همینم باعث شد که واریس دست به کار بشه و شروع به طرح ریزی توطئه علیه دنی بکنه
    کار درستی کرد

البته و صد البته جیمی هیچ وقت نمیتونه سرسی رو فراموش کنه
    به نظر من رفت که بکشتش

من بسی خوشحالم

خب اینم از یه قسمت آبکی دیگه. واقعن یاد 4-5 فصل اول بخیر چه سریالی بود چی شد. با سه تا تیر زدن یه اژدها رو کشتن ولی با سی تا تیر نتونستن دومی رو اونم از اون فاصله بکشن. هیچی هم که در مورد چگونگی کشتن نایت کینگ نگفتن یعنی دیگه پرونده ش بسته شد. جیمی احمق هم که خودش با پای خودش رفت پیش جلادش کلن منی که فن سریال نبودم اینقدر از این فصل آبکی دارم حرص میخورم بیچاره فنهای سریال (البته بجز متعصبین که همش الکی 10 میدن )

بعد به نظرتون یورون گریجوی از کجا فهمید دنی و کشتیها دارن میان و غافلگیرش کرد؟ ممکنه جاسوس داشته باشن؟
    در آخر هم اشاره میکنم به چشمهای دنی که سبز شدن

امتیاز من به زور 6 اونم صدقه سری جیمی و برین و سانسای عزیزم

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

11. 16 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    641
    از این کاربر 1,505 بار در 304 پست سپاس گزاری شده

نمره اش که از دیروز ملت حمله کردن بهش امتیاز کم دادن 7.2 بود الان اومده بالاتر

راجب ترتیب داستان هم به نظرم راه درستش همین بود البته کاری با ازور اهای اینا ندارم
    چون تا زمانی که خطر بزرگتر رفع نمیشد جان رضایت نمیداد به جنگ سرسی برره اصلا درست نبود حالا اگه پایان فصل هفت نایت کینگ از دیوار عبور نمیکرد باز یه چیزی ولی خب وقتی مرگ به سمتش ون می اومد نمیتونستن برن سراغ سرسی

داستان دوباره لو دادن دلیل نمره دیروز همین بوده
    قسمت سوم کار بجایی رسیده بود که کل شخصیت ممهم داشتن تنهایی میجنگیدن دوباره این حجم نیرو از کجا اوردن که بازم تلفات دادن صحنه کشتی و...

13. 5 کاربرِ زیر از WALKING DE4D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    674
    از این کاربر 2,129 بار در 178 پست سپاس گزاری شده

امتیاز این قسمت تا الان 7.7 تو imdb

15. 3 کاربرِ زیر از H a M i D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

معجزه به دون آرزو اتفاق نمی افته
    سپاس
    1,414
    از این کاربر 2,518 بار در 349 پست سپاس گزاری شده

بسیار ضعیف،خیلی هندی، نا امید کننده،
    صددرصد اژدهای اخری هم قسمت بعدی کشته میشه
    و پادشاهی به جان می رسه احتمالا با سانسا هم ازدواج کنه
    دنریس بد جوری بوی مرگ میداد

امتیاز من 6
    مگر من ! من میشوم بی ت و

17. 2 کاربرِ زیر از Daisy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,877
    از این کاربر 4,589 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط .:SiSiBK:. نمایش پست ها
    کم اونا گند زدن به سریال اسپویلم بشه برامون. نور علی نور

یه چیزی که خیلی منو حرص میده این هول بودن شبکه تو تموم کردن سریال بود. میمردن مثلن 10 قسمت بسازن که اینقدر پرش زمانی و مکانی نداشته باشن؟ کم پول درآورده از سریال زورش اومده 4 تا اپیزود اضافه کنه
    یه جا خوندم HBO تقریبا فصلی ۵۰۰ میلیون دلار سود می‌کنه از Game of Thrones...

از مشترکان شبکه‌اش، از فروش آنلاین و دی‌وی‌دی و بلوری، از merchandise، از پخش بین‌المللی و فروش امتیاز تبلیغات (منظورم خارج از HBO هست) و...
    My Updated Top Ten

You want to know the secret of my power?

No one

Ever

Truly loved me

19. 8 کاربرِ زیر از pro_translator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین