برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی را برای این قسمت در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
145. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

15 10.34%
  • 2

2 1.38%
  • 3

5 3.45%
  • 4

7 4.83%
  • 5

13 8.97%
  • 6

12 8.28%
  • 7

16 11.03%
  • 8

15 10.34%
  • 9

26 17.93%
  • 10

34 23.45%
صفحه 3 از 11 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 105
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,519
    از این کاربر 90,638 بار در 4,566 پست سپاس گزاری شده

Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود پنجم

Season 8, Episode 5, The Bells

خلاصه داستان اين قسمت : نیروهای نظامی جهت شرکت در نبرد نهایی به بارانداز سلطنتی می رسند+

قوانین تاپیک:
    1-این تاپیک مخصوص بحث پیرامون قسمت پنجم از فصل هشتم سریال می باشد پس اگر این قسمت را مشاهده نکرده اید لطفا جهت جلوگیری از آشکار شدن محتوای اپیزود بدون خواندن پست ها,تاپیک را ترک نمایید درغیر اینصورت مسئولیت اسپویل شدن این اپیزود بر عهده خواننده مطلب می باشد.
    2-از قرار دادن هرگونه مطلب و اسپویلر مرتبط با قسمتآتی سریال,بحث درباره پرومو قسمت های بعد در این تاپیک,چتباکس و... خودداری نمایید.اسپویلرهای فصل هشتم سریال صرفا و فقط در این تاپیک قرار خواهد گرفت.
    3-لطفا از قرار دادن مطالب به صورت کپی/پیستی از سایر سایت های پارسی زبان,لینک دانلود اپیزودهای مجموعه,تصاویر میمیک, خنده دار,تبلیغات,اسپم... در تاپیک و چتباکس خودداری نمایید.
    4-لطفا از ارسال پست های مبهم و فاقد توضیح و یا صرفامحدود به چند کلمه مبهم و کلی مثل این که نمره X دادم وموارد مشابه خود داری بفرمایید
    5-لطفا به شخصیت یکدیگر احترام گذاشته و از تبدیل بحث و گفتگو به مشاجره خود داری نمایید.هرگونه مطلب حاوی توهین و تمسخر سایر اعضا بدون اخطار توسط تیم مدیریت پاک خواهد گشت.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

Winter Is Here
    سپاس
    1,810
    از این کاربر 5,706 بار در 614 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود پنجم

همیکنه همه اونایی که میگفتن این فصل عالی هست چرا شماها لذت نمیبرین فیلان بهمان. ولی الان میگن ناراضی هستن. برای من کافیه
    انقدر حالمو بد کرده که فعلا حوصله ندارم چیزی بنویسم
    5/10
    من به جلوه های ویژه نمره ای نمیدم. من به گات نمره میدم. با اون هم بودجه و اون همه تکنولوژی که اونا دارن یعنی میخواین همینم نسازن.

پ.ن: تنها خط داستانی که درست منطقی و کامل پیش رفت و به پایان رسید سندور کلگین بود. توجه کردین کوه قویتر از شاه شب بود

3. 11 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    37
    از این کاربر 138 بار در 17 پست سپاس گزاری شده

دوستانی که اسپویل هارو خوندن شعورتون بکشه اسپویل نکنین! " همه چی تا الان طبق اسپویل ها پیش رفته، اپیزود بعد هم حتما فلان میشه " مصداق یکی از پست های صفحه قبل!
    حتی اگه یک درصد هم اون اتفاق بیوفته یا حتی اگه حدستون هم باشه هیجانش واسه اونایی که نمیخوان بدونن گرفته میشه! این تاپیک دررابطه با بحث درباره این اپیزود هست نه پیش بینی و اسپویل های اپیزود بعد!!
    مرسی!!!

5. 13 کاربرِ زیر از No1 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,142
    از این کاربر 20,216 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Daisy نمایش پست ها
    تو رو خدا شماها که فیلمنامه رو خوندین چیزی نگین خب

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

7. 7 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    674
    از این کاربر 2,129 بار در 178 پست سپاس گزاری شده

قسمت چهارم فصل 8 سریال گیم اف ترونز تا کنون امتیاز 7.2 را از 28000 امتیازدهنده در imdb کسب کرده است.

9. 3 کاربرِ زیر از H a M i D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    676
    از این کاربر 2,915 بار در 342 پست سپاس گزاری شده

سریال خیلی روی آریا تمرکز کرده، قراره اتفاق هایی بین آریا و دنریس بیوفته

وقتی جان وایساد واسه مرگ واریس تعجب کردم انتظار حداقل یکم مقاوت از سمت جان داشتم اما وقتی هیچی نگفت، گفتم انسانیت جان هم سر دنریس مرد، اما خب آخر سریال جان نشون داد از این خبرا نیست و فهمید کورکورانه دفاع کردن ازش اشتباه بود (اینم میشه ب حساب عشق ـش گذاشت) و آخر سریال قابل پیشبینی هست.

اما دنریس چه دست فرمونی داشت اگر از اول با همین دست فرمون می رفت یک چیزی میشد

در کل لذت بردم 10/10

11. 7 کاربرِ زیر از areff بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    464
    از این کاربر 1,226 بار در 201 پست سپاس گزاری شده

این یکی از بهترین قسمت ها بود، حتی می شه اون رو با قسمت نبرد حرامزادگان مقایسه کرد، هم صحنه اوج داشت و هم به شدت احساسی بود، تقریبا همه چیز به خوبی به تصویر کشیده شده بود، پایان تلخ سرسی، جنون دنریس، جان و عذابی که میکشید، تیریون و خداحافظیش با جیمی، هاوند و مبارزه تن به تن با برادر بزرگترش، شهر در آتش، مردم بیگناه خاکستر شده، آریا که بفکر هر چیز بود به غیر از نجات خودش، جیمی و تلاشش برای رسیدن به سرسی، کرم خاکستری که فقط برای انتقام میجنگید، تیریون و امیدی که نقش بر آب شد، واحساسی که هر بار با به گوش رسیدن اولین نت موسیقی های رامین جوادی القا می شد.

یه پیوند بسیار قوی هم بین اون رویای برن در فصل شش با این قسمت بود، از اون سایه اژدها بر روی شهر تا هموشونو بسوزونین ی که دنریس محقق کرد.

در کل میدونم ممکنه نقدی هم وارد باشه، ولی بنظرم بیشتر شایسته ستودن هست تا نکات منفی رو یاد آور شدن، من که بیشتر لذت بردم، امیدوارم برای شما هم همین طور بوده باشه. اگر هم نظر مخالفی دارید خب طبیعیه

13. 14 کاربرِ زیر از mehrab 63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    283
    از این کاربر 506 بار در 68 پست سپاس گزاری شده

بحثی در این نیست که سریال از گات واقعی فاصله زیادی گرفته!
    دلیلشم سرعت زیاد و از همه بد تر جدا شدن خط داستانی دو فصل اخیر از کتابه که صدای مارتین رو هم درآورده.
    درباره این اپیزود باید بگم از نظر جلوه های ویژه و کارگردانی قابل قبول.
    درمورد داستان اگرچه دلمون رو راضی نکرد ولی تبدیل دنریس به مد کویین چیزی بود که از چند فصل قبل پیش بینی میکردیم و نشانه هایی رو هم دیده بودیم!
    به هر حال دنریس هیچ وقت مثل جان شرافت واقعی نداشت و هر جا خوبی کرد برای رسیدن به ارتش و جمع کردن متحدین بود.
    داستان امثال دنریس و سرسی داستان آشنایی هستن که از این دست آدما در دنیای امروز کم نیستن ( به ویژه در کشور خودمون).... انسانهایی که تا وقتی قدرتی ندارن یا پاشون گیره خوب و معصوم نما هستن و به محض رسیدن به قدرت خوی واقعی خودشون رو نشون میدن.

به نظر میاد داستان رو طوری پیش بردن که شرایط برای کشتن دنریس و پادشاهی جان فراهم بشه و ظاهرا کلید این قضیه هم دست بازیکن تکنیکی و ریز نقش و همه فن حریف وستروس یعنی اریاست.

زیاد سخت نگیرید هر چی بود دیگه تموم شد
    ولی هشت ساله با گات زندگی کردم و با وجود همه گند کاریا بازم به محض انتشار میشینم نگاه میکنم ...خیلیای دیگه هم همینطورن علیرغم همه انتقادهایی که میکنن.

اصلا از روند داستانی سریال راضی نیستم ولی نمره 10 میدم چراشم به خودم مربوطه

15. 6 کاربرِ زیر از wishtasp بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

معجزه به دون آرزو اتفاق نمی افته
    سپاس
    1,414
    از این کاربر 2,518 بار در 349 پست سپاس گزاری شده

من اصلا اسپویل نکردم
    فقط گفتم داستان همون جوری پیش رفت که لو رفته بود
    حالا که نظر من رو پاک کردین، شعور داشته باشین توهین تون رو هم پاک کنید.
    مگر من ! من میشوم بی ت و

17. کاربر زیر از Daisy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

tonight's the night
    سپاس
    19,347
    از این کاربر 1,743 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

خب از نظر من بهترین قسمت این فصل افتضاح بود
    بر خلاف نظر خیلی ها که میگن مدکویین یه دفعه ایجاد شد باید بگم که دنریس سالها با اتفاقاتی که واسش افتاد پیش زمینه چینی شده بود . از خیانت برادرش و میری ماز دور و مرگ کال دروگو بگیر تا همین اواخر مرگ دو تا از بچه هاش و مشاورش میساندی، حتی دست و عشقش جان اسنو همگی رهاش کردن و به خوبی توی آنچه گذشت هم به این موضوع اشاره کردن.

بر خلاف بقیه اصلا به نظرم این قضیه یهویی نبود، دنریس قبل پیوستن تریون به عنوان مشاورش پتانسیل مدکویین شدن رو داشت، توی تمام زندگیش با این افکار بزرگ شده بود که پدرشو کشتن و تختشو غصب کردن داداششو کشتن و به بچه های کوچیکش رحم نکردن و حالا بعد از این همه ماجرا متوجه میشه یک وارث بهتر و لایق تر از خودشم وجود داره که مورد احترام همه هم هست، وقتی از این موضوع آگاه میشه حتی به التماس هم میوفته اما عشقش به اون توجه نداره و حالا تو این قسمت، دنی به اوج استیصال رسیده و اماده یک جرقه برای مدکویین شدنه تا وقتی میفهمه که وایریس که یه خبرچین بزرگه هم از تارگریان بودن جان مطلعه ( توی یه سکانس هم میبینیم که وایریس داره نامه مینویسه و همه رو از این موضوع مطلع میکنه).

توی سکانس تسلیم شدن و به صدا در آوردن صدای زنگ انگار دنریس توی ذهنش تمام دردهایی که برای آیرون ترون کشید رو به یاد میاره و حتی میبینیم که داره گریه میکنه و کاری که باید میکنه.
    حتی به آتیش زدن مردم هم منطقی بود چون مطمئنن اینو میدونست که مردم به زودی از موضوع جان آگاه میشن و بهش خیانت میکنن و با وجود سانسا و نامه ی وایریس حتما هم این اتفاق می افتاد. حالا با این کارش کسی جرئت انجام اینکار رو نخواهد داشت.

اما جدای از موزیک و تصویر برداری و جلوه های ویژه ، قتل عام و سکانس کوه که فوق العاده بود سکانس آریا و یورون همون قدر افتضاح بودن، آریا رو چندین بار هندی طور نجات دادن و آخرشم یهو یه اسب از ناکجا آباد پیدا میشه سوارش میشه یورون هم که کلا تو سریال مثل نایت کینگ انگار اضافه بود. قسمت قبل اصلا نباید یه اژدها رو اونطور مزخرف میکشتن
    هر تیری که میزدن من اون سکانس مزخرف یادم میوفتاد و با خودم میگفتم الان چرا این همه تیر بهش نمیخوره و چرا همه اسلوموشن شدن

از سرسی خوشم میومد و از سکانسش راضیم با اینکه بازم یه نمه هندی بود هرجور کلا درمیاوردنش هندی میشد البته ، مثلا نجات یافتن از اون خراب شده و فرار کردن یا مثلا کشته شدن توسط آریا سناریو های جذابی نبودن همین بهتر بود

19. 14 کاربرِ زیر از Dexter_171 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    37
    از این کاربر 138 بار در 17 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Daisy نمایش پست ها
    من اصلا اسپویل نکردم
    فقط گفتم داستان همون جوری پیش رفت که لو رفته بود
    حالا که نظر من رو پاک کردین، شعور داشته باشین توهین تون رو هم پاک کنید.
    وقتی میگید تا الان طبق اسپویل ها پیش رفته و حتما اپیزود بعد هم فلان اتفاق می افته خودکار ذهن خواننده فکر میکنه که این جملتون اسپویل اپیزود بعدِ که دارین میگید حتما این اتفاق هم طبق اسپویل ها میوفته، تو کامنتم هم گفتم حتی اگر مطمئن نباشید و این اتفاق بیوفته لذتش واسه خواننده از بین میره.
    تاپیک های جداگونه ای واسه بحث های درباره اپیزود های آینده داریم میتونید اونجا بحث کنید. یا حداقل اسپویلر بذارید.
    بیش از این بحث کردن اسپم میشه. ممنون.

21. 5 کاربرِ زیر از No1 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 11 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین