برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی را برای این قسمت در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
161. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

43 26.71%
  • 2

8 4.97%
  • 3

8 4.97%
  • 4

9 5.59%
  • 5

19 11.80%
  • 6

12 7.45%
  • 7

14 8.70%
  • 8

14 8.70%
  • 9

11 6.83%
  • 10

23 14.29%
صفحه 1 از 13 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 128
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,527
    از این کاربر 90,662 بار در 4,567 پست سپاس گزاری شده

Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود ششم (پایان)

Season 8, Episode 6,The Iron Throne

خلاصه داستان اين قسمت : در فردای پس از حملات ویرانگر به بارانداز سلطنتی,"دنریس" باید با بازماندگان مواجه شود+

قوانین تاپیک:
    1-این تاپیک مخصوص بحث پیرامون قسمت ششم از فصل هشتم سریال می باشد پس اگر این قسمت را مشاهده نکرده اید لطفا جهت جلوگیری از آشکار شدن محتوای اپیزود بدون خواندن پست ها,تاپیک را ترک نمایید درغیر اینصورت مسئولیت اسپویل شدن این اپیزود بر عهده خواننده مطلب می باشد.
    2-لطفا از بحث درباره محتوا و کیفیت اپیزود به صوزت مستقیم یا غیر مستقیم در چتباکس و سایر بخش های غیر مرتبط خود داری نمایید.
    3-لطفا از قرار دادن مطالب به صورت کپی/پیستی از سایر سایت های پارسی زبان,لینک دانلود اپیزودهای مجموعه,تصاویر میمیک, خنده دار,تبلیغات,اسپم... در تاپیک و چتباکس خودداری نمایید.
    4-لطفا از ارسال پست های مبهم و فاقد توضیح و یا صرفامحدود به چند کلمه مبهم و کلی مثل این که نمره X دادم وموارد مشابه خود داری بفرمایید
    5-لطفا به شخصیت یکدیگر احترام گذاشته و از تبدیل بحث و گفتگو به مشاجره خود داری نمایید.هرگونه مطلب حاوی توهین و تمسخر سایر اعضا بدون اخطار توسط تیم مدیریت پاک خواهد گشت.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

To WW my star, my perfect Silence
    سپاس
    43
    از این کاربر 94 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود ششم (پایان)

واقعا چه پایانی هیچ کس تو فکر این چنین پایانی نبود

مشاهده محتوا اسپویلر
    تا همیشه سیاه ، سرنوشتی همچون مستر ایمن ، خیلی احساساتی شدم وقتی دیدم جان دوباره باید سیاه بشه
    و اما شاه شش اقلیم کسی که حافظه ای تاریخه و همه چیزهای گذشته رو میدونه
    به سرنوشت دنریس گریه ام گرفت ولی عواقب کاری که انجام داد همینه
    قدیما شاه کش داشتیم الان مکله کش !!!!!

3. 12 کاربرِ زیر از Farc0da3lx بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm In The Dark Here
    سپاس
    42
    از این کاربر 189 بار در 20 پست سپاس گزاری شده

فقط میتونم بگم دلم سوخت واسه سریال که چطور ذبحش کردن

5. 16 کاربرِ زیر از MHD-KHZ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    641
    از این کاربر 1,505 بار در 304 پست سپاس گزاری شده

افتضاح افتضاح افتضاح.....

چقدر اب بندی کردن 2 سال فاصله انداختن واسه فصل 8 که این مزخرفات به خورد ملت بدن یعنیییی بدترین فصل فصل 8 بد ترین قسمتشم قسمت پایانی

اون همه دوتراکی و نیرو دنریس یه شبه زاییده شدن؟!!!! اگه این همه نیرو داشت پرا قسمت سوم کل شخصیت های مهم سریال داشتن تک و تنها میجگیدن !!!!

اصلا قسمت 6 هیچ چیزی واسه گفتن نداشت اصلا کشته شدن دنریس اونم ب دست جان بدترین شکل ممکنی بود که میتونستن سریالو خراب کنن بد تر از اون
    یهو فیلم ایرانی شد چند ماه بعد چند سال بعد از اون مزخرف تر اینکه چند تا نیرو لینستری رو Grey Worm با مخالفت جان کشت
    چطور جان بعد کشتن دنریس از دست اون همه نیرو دنریس و Grey Worm جون سالم بدر برد و برن یهو پادشاه شد و کار به تشکیل شورا رسید!!!!!!!
    نقش برن چی بود بعد اون همه وقتی که صرف شکل گرفتن شخصیت داستانیش کردن؟؟!! یه پوکر فیسی که اخر سریال پادشاه بشه؟!!!!
    این قسمت بعد از کشته شدن دنریس انگار یه قسمت از فرند یا بیگ بنگ و شلدون داشتم تماشا میکردم
    خداروشکر که یکی از سریال های هندی هم تمام شد

7. 21 کاربرِ زیر از WALKING DE4D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    117
    از این کاربر 227 بار در 30 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان . دو سالی هست که پست نمیزارم تو انجمن ولی همیشه پستای بچه ها رو میدیم . دلم نیومد نظرمو نگم برای پایان سریال مورد علاقم . شش سال منتظر یک پایان خفن بودم ولی کلا با یک اب بندی شدید مواجه شدیم همون موقع که تعداد قسمتا رو کم کردن فهمیدم قراره همه چیز قراره خراب بشه . جان رو زنده کردن . شاه شمالش کردن این همه اب و تاب دادن به داستانش که اخر برگرده به نایت واچ . شخصیت دنریس بزرگترین قربانی فصل بود واقعا دیگ بدون مقدمه سازی زدن ترکوندنش . واقعا ناامید شدم . داشتم توی imdb نظرات رو میخوندم و دیدم که حدودا 99 درصد موافقن با من . واقعا یک شرمساری بزرگ برای hbo و نویسندگان فصل اخر .
    the north belongs to the wolves

سپاس
    4,642
    از این کاربر 953 بار در 76 پست سپاس گزاری شده

متاسفانه این سریال به دلیل حماقت شورانراش توی فصل اخر نابود شد . با اینکه تا اپیزود سوم با تمام مشکلاتش از این فصل لذت میبردم اما از اپیزود ۴ و بعد از اون نابودی احمقانه کینگزلندینگ و خیانتی که نویسندگان در حق شخصیت مورد علاقم جیمی لنیستر کردن سریال برام مرد . با اینکه مطمئن نیستم پایان کتاب های مارتین اینقدر خوش باشه ( خودش قبلا گفته بود که پایانی هم تلخ هم شیرین در نظر داره و از طرفیم گفته کلیت پایان سریال مشابه کتابه ) اما مرگ دنریس و کل این قضیه دیوانه شدن چیزیه که به احتمال ۹۹ درصد در کتاب هم شاهدش خواهیم منتها با پیشروی منطقی داستان و تاثیر گذاری خیلی بیشتر . چیزی که سریال توی تقریبا تمام خط های داستانیش توی دو فصل اخیر نادیده گرفت و نتیجش هم چیزی شد که الان شاهدشیم .
    سرنوشت فصل پایانی درس عبرتی برای hbo و بقیه عوامل شد تا بعدا همچین بلایی رو سر اسپین افای سریال نیارن .

10. 14 کاربرِ زیر از Sherlockian بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    153
    از این کاربر 1,775 بار در 245 پست سپاس گزاری شده

ناموسن تیریون چطور داخل کتابی که سم آورد بهش هیچ اشاره ای نشده؟

جنگ پنچ شاه دقیقن به خاطر اسارت تیریون شروع شد! تیریون هنوز از دید همه، جافری رو کشته و همچنین تایوین رو کشت! بعدش هم شد دست دنریس!

12. 10 کاربرِ زیر از codec_pack بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

And i want One bilion dollar
    سپاس
    1
    از این کاربر 52 بار در 7 پست سپاس گزاری شده

من کلا خیلی اهل نظر دادن نیستم راستش چون نظر دیگران خیلی برام مهم نیست این تصورو دارم که بقیه هم در نهایت فقط ایده خودشون قبول دارن اما به هر حال نظرمو میگم و آخر سریال یعنی مردن سرسی، دنی،. جیمی و شاه و هند شدن برن و تیریون و ملکه شدن سانسا و کشتی سواری گری وورم و آریا عالی بود فقط جان میتونست تغییری داشته باشه مثلا تو جنگ با شاه شب هم بکشدس هم بمیره ولی ولی مسیر افتضاح بود مثل اینکه ی شیرازی بخواد بره شما ولی جا اینکه بره اصفهان و تهران و بعد شمال بره یزد و کرمان و سیستان... نمیگم اینا بدنا به مذاق شیرازیا کویر خوش نیست خلاصه کل حرفم اینه مقصد تا حدود نزدیک به مطلق عالی بود ولی مسیر افتضاح افتضاح اما خوشحالم که آخرش تموم شد و حداقل میدونیم سرنوشت کارکترا چیه

14. 7 کاربرِ زیر از Aria land بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    464
    از این کاربر 1,226 بار در 201 پست سپاس گزاری شده

خیلی بها داده بودن به وایس و بنیوف و حماقت اونا سریال رو واقعا کشت .
    من تا قبل این اپیزود انصافا نقدها رو زیاد توجه نمیکردم و خودم با سریال خوش بودم ولی این امیزود چکار کرد واقعا .
    یعنی میشد یه روزی یه امیزودی مثل اپیزود اخر گات پخش بشه بعدش من هی بزنم جلو به امید اانکه با خودم بگم الان درست میشه و هی بدتر بشه .
    خداوکیلی حیف حیف حیف .

16. 12 کاربرِ زیر از mehrab 63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    50
    از این کاربر 130 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

تو کل این فصل من اول از همه قسمت دوم رو دوس داشتم که خیلی عالی حس نزدیک شدن به پایان دنیا و نبرد آخرالزمانی مردگان و زنده ها رو منتقل میکرد و بعد از قسمت دوم، این قسمت از بقیه قسمتها بهتر بود.
    تم و جو تاریک و تلخی که در کل اپیزود بود رو دوس داشتم.
    قشنگ ترین صحنه کل اپیزود هم ذوب کردن تخت آهنین توسط دروگون بود، خیلی خوب از کار در اومده بود.
    اما به عنوان جمع بندی سریال به این عظمت و داستانی به اون عمق و پیچیدگی، راضی کننده نبود.
    اون عجله و شتابزدگی برای جمع کردن همه چی در سریعترین زمان ممکن واقعا آزاردهنده بود.

بدترین قسمت اپیزود هم کشتن دنریس توسط جان بود که دیگه شاید از این قابل پیش بینی تر نمیشد که عاشق و معشوق تو بغل هم باشن و یکی اون یکی دیگه رو بکشه! حالا شاید بشه گفت درستشم این بود که سرنوشت این دو تا به هر حال بهم گره خورده بود و انتظار هم میرفت بالاخره تکلیفشون بدست همدیگه مشخص بشه همونطور که انتظار میرفت تکلیف نایت کینگ بدست جان اسنو مشخص بشه.
    اما خیلی سرسری و کلیشه ای بود متاسفانه. یعنی دو دقیقه نشد که جان سرسختانه به تیریون داشت میگفت دنریس ملکه منه و این حرفا، اما با یک جمله تیریون که خواهرات چی و اینا جان از این رو به اون رو شد! خب این تغییر و تحول به این مهمی، این تصمیم به این دشواری، این انتخاب به این بزرگی، این آشفتگی و درماندگی جان اسنو که با دنریس چکار بکنه رو ما باید ببینیم و حس کنیم. اما متاسفانه میگم دو دقیقه نشد که رفت پیش دنریس و تمام!
    یک گاف هم داشت و اونم اینکه ما چند صحنه قبل دیدم که جان برای ملاقات دنریس، سلاح هاش رو تحویل داد اما اینجا خیلی شیک مسلح رفت پیش ملکه و کشتش!
    از اینا بدتر باز به نظر من اون کاتی بود که خورد از لحظه بردن جنازه دنریس توسط درگون به اجتماع بزرگان وستروس!! خیلی بد بود واقعا توهینه به بیننده. ما رو از دیدن واکنشها به حقیقت هویت جان محروم کردن و اینجا هم ناسلامتی ملکه رو زدن کشتن اما هیچ واکنش و تبعاتی نمیبینیم و یهو کات میزنن به چند هفته بعد!!!

در مورد برن هم خب خود من پیشبینیم این بود که یا هیشکی شاه نمیشه یا یکی رو میذارن که کسی فکرشو نمیکنه. خب گزینه ها هم از این نظر سمول تارلی، گندری، تیریون و برن بودن عملا. که حالا قرعه به برن افتاد!
    بران هم که بالاخره به قلعه و خدم و حشمش رسید!
    زنده موندن داووس هم برای من لذت بخش بود چون نقش بازمانده استنیس رو برام داشت.
    آریا هم چند فصل قبل به اون خانومه بازیگره گفته بود میخواد ببینه غرب وستروس چیه و آخرشم رفت همونجا! خبر نداره که غرب وستروس میرسه به شرق اسوس دیگه!

سرنوشت جان اما یه خورده برای خود منم غیر منتظره بود و فکر نمیکردم دوباره بره بشه نایت واچ چون قاعدتا دیگه نایت معنی نداره بعد از نایت کینگ! سرنوشت تلخی بود.

صحنه آخر که جان و تورموند و بقیه از دیوار رد شدن خوشحال شدم که الان سریال با صحنه ای از وایت واکرها تموم میشه همونطور که با وایت واکرها شروع شده بود، اما زهی خیال باطل! میتونستن یکی از اون بچه هایی که نایت کینگ تاچ کرده بود رو نشون بدن مثلا.

دیگه در مورد سوالات و معماهای بی پاسخ هم هیچی نگیم بهتره. دم دست ترینش همینکه تکلیف این بدهی عظیم به iron bank چی شد؟؟

در کل همونطور که بارها گفتم کاش این فصل 10 قسمتی بود و 5 قسمت اول به حساب سرسی میرسیدن و 5 قسمت بعد هم نایت کینگ از دیوار عبور میکرد (بدون اژدها). و دیگه 5 قسمت آخر طوفانی میشد و نایت کینگ تا کینگز لندینگ میرسید و اون وسط هم همین خیانتها به دنیرس اتفاق میفتاد و مد کوئین میشد و اون موقع مثلث جان اسنو - مد کوئین - نایت کینگ رو میدیدیم.

به هر حال داستان به بیراهه رفت و پتانسیل عظیمش حروم و هدر شد.

هر چند بازم با همه این حرفها شخصا حس خیلی بدی بعد از تموم شدن سریال داشتم، یه جور حس غم و دلتنگی. هر چی نباشه سالها زندگی کرده بودیم با این سریال...

فقط در پایان به نظرم قوی ترین بازیگرهای سریال اگه بخوام سه تا رو فقط انتخاب کنم تیریون، استنیس و سرسی. خیلی هم دوس دارم نظر بقیه بچه ها رو در این مورد بدونم!
    We March to Victory. Or We March to Defeat. But We Go Forward; Only Forward
    ---King Stannis Baratheon---

18. 24 کاربرِ زیر از Stannis KING بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 13 12311 ... آخرینآخرین