برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 25
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,496
    از این کاربر 90,566 بار در 4,562 پست سپاس گزاری شده

Vikings: بحث و تبادل نظر پیرامون فصل ششم

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل ششم و پایانی سریال Vikings که پخش آن از شبکه History از چهارم دسامبر2019 (به وقت ایران: چهاردهم آذرماه 98)آغاز می گردد بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

Winter Is Here
    سپاس
    1,810
    از این کاربر 5,706 بار در 614 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Vikings: بحث و تبادل نظر پیرامون فصل ششم

منم جزو کسانی بودم که بعد از فصل چهار سریال رو ادامه ندادم.
    اما در یک عصر غمگین جمعه که وسط قیمت دلار و اجاره خونه گیر کرده بودم هوس کردم دوباره وایکینگ ببینم. از فصل پنج شروع کردم و تو یه هفته تا اپیزود ده فصل شش دیدم.
    خط داستانی هیچکدوم از بچه های رگنار جذاب نیست. ایوار رو زیادی گنده کردن. تکلیف بیننده با دو کارکتر کینگ هارالد و هیستریک معلوم نیست. گاهی اینور گاهی اونور بدون هیچ دلیل محکمه پسندی. بازیگر اوبه رو سعی کردن شبیهه جوونی رگنار باشه ولی بازیش خیلی خنثی هست
    الکساندر لودویک بازیگر نقش بیورن خیلی سعی کردن جای خالی رگنار پر کنه. خدایی هم بیورن رو تو این دو فصل خوب کشید بالا و نوع بازیش یه سرو گردن از بقیه بالاتر هست و جذابه. اما حذف رگنار مثل یه زخم شمشیر بر بدنه سریال بود که هیچوقت خوب نشد و هیچکس نتونست جاشو بگیره
    خط داستانی فلوکی به طرز مسخره ای پیش رفت. تا حدی که من اون قسمتها رو در فصل پنج میزدم جلو. فلوکی در کنار رگنار جذاب بود. من اگه نویسنده بودم فلوکی رو تو جنگ انتقام رگنار میکشتم. بعید نیست پایان فصل شیش فلوکی پیدا بشه و مسیحی شده باشه.
    فصل شیش هم سکانسهای پرت زیاد داشت. تمام قسمتهای روسها رو زدم جلو. اصلن برام مهم نبود روسها که بودند و چه کردند. زیادی اونجا وقت تلف شد که فقط بتونن این فصل رو هم بیست قسمت کنن.
    اما اپیزود ده خوب بود و پایان جالبی داشت. فقط نفهمیدم آیوار کی شفا گرفت که میتونه از صخره هم بالا بره

پ.ن1: تراویس فیمل کارکتری ساخت که تا صد سال دیگه هر فیلمی درباره وایکینگها ساخته بشه همه با رگنار مقایسش میکنن. تاکید میکنم با رگنار نه سریال وایکینگ.
    پ.ن2: با همه غرهایی که زدم برای نیمه دوم فصل شیش کمی هایپ شدم. میخوام ببینم حدسم درسته یا نه.
    پ.ن3: نیمه اول فصل شیش 7/10

3. 14 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,130
    از این کاربر 1,704 بار در 209 پست سپاس گزاری شده

این سریال متاسفانه با رفتن رگنار خیلی ضرر کرد و بیننده هاش رو از دست داد و گرنه می تونست خیلی عالی ادامه پیدا کنه . فکر نمی کنم البته نیاز به اسپویل باشه چون کسی که فصل شش رو داره میبینه از این مسئله قطعا آگاهه
    سینه ام دکان عطاریست ... دردت چیست ؟

5. 8 کاربرِ زیر از afshin2014 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,145
    از این کاربر 16,193 بار در 1,156 پست سپاس گزاری شده

همون‌طور که یاسر عزیز اعلام کرد نیم فصل دوم فصل 6 از یک روز مونده به سال 2021 شروع میشه، هر چند قبول دارم که از وقتی رگنار حذف شد (هر چند که در اوج و زیبا بود) سریال افت محسوسی داشته اما اونقدرا هم ضعیف نیست و انتقادها رو بی‌رحمانه می‌دونم و یه جورایی اونایی که فن رگنار بودن مثل بازیکن فنا هستن برام ، نیم فصل تا وداع با این سریال مونده و روزی که شروع کردم فکرشم نمی‌کردم که انقدر درگیرم کنه و بتونم ازش لذت ببرم، برخی اپیزودهای این سریال جزئه شاهکارهای تلویزیون هست. امیدوارم با یه پایان خوب در ذهنمون ماندگار بشه، هر چند نیمه اول سریال در حضور رگنار با نیمه دومش قابل قیاس نیست اما هنوز از دیدن این سریال لذت می‌برم.

7. 19 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    552
    از این کاربر 1,503 بار در 225 پست سپاس گزاری شده

به نظرم این سریال خوبه ولی the last kingdom که تقریبا با این همزمانه خیلی بهتر ساخته شده و داستان گیراتری داره هر چند نبردهاشم خیلی بهتره

9. 7 کاربرِ زیر از ali_n540 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,754
    از این کاربر 4,100 بار در 269 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_n540 نمایش پست ها
    به نظرم این سریال خوبه ولی the last kingdom که تقریبا با این همزمانه خیلی بهتر ساخته شده و داستان گیراتری داره هر چند نبردهاشم خیلی بهتره
    من یک قسمت از این سریال رو مدت ها پیش دیدم ، نتونستم زیاد دووم بیارم چون یک تصویر کاملا متناقض از وایکینگ هایی رو میداد که ماها قبلا با رگنار و و دیگر افراد قبیله احساس نزدیکی کرده بودیم.
    برای کسی که رگنار وایکینگ ها رو ملاقات کرده دیدن این سریال ازار دهنده‌ست.
    اون کاریزمای رگنار ، ‌اون پیچیدگی شخصیت رگنار ، اون تلاطم های درونی بر سر مذهب اینجا دیده نمیشه.
    بهتر بگم اون روی سکه‌ست.

11. 9 کاربرِ زیر از Saber-j بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    552
    از این کاربر 1,503 بار در 225 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Saber-j نمایش پست ها
    من یک قسمت از این سریال رو مدت ها پیش دیدم ، نتونستم زیاد دووم بیارم چون یک تصویر کاملا متناقض از وایکینگ هایی رو میداد که ماها قبلا با رگنار و و دیگر افراد قبیله احساس نزدیکی کرده بودیم.
    برای کسی که رگنار وایکینگ ها رو ملاقات کرده دیدن این سریال ازار دهنده‌ست.
    اون کاریزمای رگنار ، ‌اون پیچیدگی شخصیت رگنار ، اون تلاطم های درونی بر سر مذهب اینجا دیده نمیشه.
    بهتر بگم اون روی سکه‌ست.
    تو این سریال رگنار مرده است و وقایع بعدشه و بیشتر تو انگلیسه و داستانو اسپویل نمی کنم نبردهای جنگیش خیلی بهتر از وایکینگهاست و داستان گیراتری داره هر چند وایکینگ هم بد نیست. اگر تا پایان فصل اول می دیدید پشیمون نمی شدید. هر چند این دو سریال در حد سریالهایی مثل برکینگ بد یا لفت اورز نیستند ولی در این ژانر که سریال کم داریم تقریبا جزو بهترین ها هستند و بیشتر جنبه سرگرم کنندگی دارند.

13. 9 کاربرِ زیر از ali_n540 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,684
    از این کاربر 19,961 بار در 1,358 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Julie نمایش پست ها
    سریال افت محسوسی داشته اما اونقدرا هم ضعیف نیست و انتقادها رو بی‌رحمانه می‌دونم و یه جورایی اونایی که فن رگنار بودن مثل بازیکن فنا هستن برام
    از حق نگذریم من خودمم اول همین حسو داشتم ولی قطعا سریال بعد از رگنار مُـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــرد
    تامام

15. 7 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    97
    از این کاربر 597 بار در 91 پست سپاس گزاری شده

هییییی این سریال هم تموم شد چه خاطرات خوبی باهاش داشتم از اپیزود اولی که اومد تا به امروز !!! دیگه بعید میدونم همچین سریال های قوییی بیاد .

17. 7 کاربرِ زیر از Astollo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    626
    از این کاربر 717 بار در 62 پست سپاس گزاری شده

مشاهده محتوا اسپویلر
    و من همچنان بعد پایان سریال منتظرم رگنار برگرده
    مشخص بود میخوان سریع جمعش کنن [ از مرگ مسخره ایوار بگیر تا ملکه شدن اینگرید ]
    فقط صحبت اخر فلوکی و اوبه
    ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق
    نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بسـپار . . .
    و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـی کــه پشتت بــه خــدا گــرم اســت
    تمـــام هــراس هــای دنیــا خـنـــده دار اسـت ... /

19. 7 کاربرِ زیر از _Maryam_ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,363
    از این کاربر 1,942 بار در 288 پست سپاس گزاری شده

این سریال فوقالعاده هم تموم شد امیدوارم یه سریال تو همین سبک جایگزینش کنن چون خیلی با سریال the last kingdom حال نکردم
    ولی یه چیزی برام جای سواله چظور ایواری که همه به عنوان یه نابغه ی جنگی میشناختنش و بارها یه تنه جلو همه ایستاده بود اون طور مسخره جلو انگلیس با شاه بی عرضش وا داد و جنگ رو باخت قسمت جنگشون با انگلیسیا به نظرم ضعیف ترین قسمتش بود که فقط ماست مالی کردن که اخر سریال ایوار رو حذف کنن
    و یه چیزه دیگه اینه که اونطوری که من تو اینترنت خوندم بیورین توی هیچ جنگی کشته نشده و تو یکی از سفرهاش مفقود الاثر شد و هیشکی از نحوه مرگش خبری نداره
    اگه به جای اینکه اوبه میرفت دنبال ماجراجویی میموند و تو جنگها شرکت میکرد هیجان فصل اخر خیلی میشد

21. 6 کاربرِ زیر از samansh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین