برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,493
    از این کاربر 90,551 بار در 4,561 پست سپاس گزاری شده

Locke & Key: اقتباس کمیک بوکی دلهره آوری از نتفلکس,معرفی,بحث

Locke & Key عنوان درام فانتزی-دلهره آوری می باشد که بر اساس مجموعه کمیک های تحسین شده ای به همین نام به قلم Joe Hill ساخته شده و راه درازی را تا تبدیل شدن به وب سریالی مورد انتظار طی کرده است.در این مسیر,نخست شبکه Fox پیش قدم ساخت مجموعه گردید و حتی با وجود پخش قسمت پایلوت آن در مراسم کامیک کان در نهایت در لیست پروژه های تلویزیونی این شرکت کنار گذاشته شد.در سال 2017 میلادی نیز سرویس Hulu به ساخت نسخه سریالی این اثر علاقه مند گشت اما همانند شبکه Fox با وجود ساخته شدن قسمت نخست از ادامه کار انصراف داد. اما در سال بعد سرویس Netflix زمام امور را در دست گرفت.این سرویس ابتدا با تغییر عمده بازیگران قسمت پایلوت جدیدی از مجموعه را سفارش داد و بعد از چندماه دستور ساخت یک فصل کامل از سریال را صادر کرد.سکانس های این مجموعه در کانادا فیلم برداری شده و انتشار اپیزودهای فصل نخست آن از هفتم فوریه 2020 ( به وقت ایران:جمعه هجدهم بهمن 98) آغاز می شود.+ +++

خلاصه داستان:
    پس از قتل فجیع پدر خانواده,فرزندان راهی خانه اجدادی خود در "ماساچوست" می شوند تا کلیدهای جادویی را که به مرگ پدرشان ارتباط دارد پیدا کنند. اما از آنجایی که این کلیدها به صاحبانشان قدرت فراوانی می دهند, موجودی شیطانی نیز در صدد دست یابی به آنها به هر شکل ممکن است.+

بازیگران:

Sherri Saum
    در نقشEllie

Lay. De Oliveira
    در نقشDodge

Connor Jessup
    در نقشTyler

Jackson R. Scott
    در نقشBode

Emilia Jones
    در نقشKinsey

Griffin Gluck
    در نقشGabe
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

Bad things are coming
    سپاس
    21,951
    از این کاربر 49,385 بار در 2,813 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Locke & Key: اقتباس کمیک بوکی دلهره آوری از نتفلکس,معرفی,بحث

تریلر رسمی فصل اول منتشر شد.

تماشا

3. 17 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Locke & Key: اقتباس کمیک بوکی دلهره آوری از نتفلکس,معرفی,بحث

شاید اگر این متنی رو که خودم دارم مینویسم رو کسی قبلا اینجا نوشته بود عمرا سراغ این سریال میرفتم!
    پس نظرم رو در مورد این سریال مینویسم باشد که پند گیرید!
    اول از همه باید بگم متریال و مواد اولیه سریال با توجه به هنرپیشه ها(بازی خوبشون) و داستان و ژانر سریال خیلی خوب بوده ولی جای بسی تاسف داره که این گونه به بیراهه رفته و تبدیل به یک اثر تینیجری اعصاب خورد کن احمقانه شده!!
    اگر بخوام شاخص ترین خصوصیت کاراکترها رو انتخاب کنم : احمق
    و اگر بخوام نظری رو در مود فیلم نامه بدم : ابلهانه ، صفات مناسبی هستند!
    میتونستن یک سریال جذاب و درخور شأن این ژانر بیرون بدن ولی تصمیمشون این بوده که چند تا تینیجر احمق رو 10 قسمت به جون اعصاب بیننده بندازن.
    فصل اول تا قسمت 6 خیلی خوب بود و بعد اون تبدیل به یک سریال مزخرف شد که قسمت آخرش میشه گفت تا اندازه ای سریال رو جمعوجور کرد!
    و در ادامه فصل دوم هم تا قسمت 6 خوب بود طوری که فکر کردم نویسنده و کارگردان درسشونو یاد گرفتن و قراره خوب تموم بشه
    ولی با یک چرخش 180درجه ای با فاجعه ای روبرو شدم که حالا که فکر میکنم باید اسم سریال رو بجای
    Locke & Key میزاشتن super super stupid& idiot teenagers
    واقعا قبول اینکه اون نوجونهای دوست داشتنی تبدیل به یک چنین کاراکترهای احمق و خرفتی بشن برام سخت بود.
    نمیه دوم هر دوفصلش تبدیل به مجمع الجزایری ازحماقتهاییه میشه که کاراکترهاش مرتکب میشن
    و حرص ادمو جوری درمیارن که میخوایی قبل تموم شدنش بزنی همه اش رو Shift+Delete کنی .
    حتی کسی که فلج مغزی یا بدنی شده هم بهتر از اینا میتونه فکر یا حرکت کنه!
    خلاصه تنها در صورتی پیشنهاد میشه که طرفدار پروپاقرص سریالهای ترک یا آمریکای جنوبی هستید! و اعصاب فولادین دارید!
    در حینی که دارم مینویسم هنوز حرصمو خالی نکردم و دلم میخوام بزنم یه چیزی رو لتوپاره بکنم

.

5. 9 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :