برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 11 از 13 اولیناولین ... 910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 از مجموع 128
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,519
    از این کاربر 90,638 بار در 4,566 پست سپاس گزاری شده

Better Call Saul:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل پنجم

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل پنجم سریال Better Call Saul که پخش تلویزیونی آن از بیست و سوم فوریه 2020(پنجم اسفندماه98) از شبکه AMC آغاز می‌گردد، بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید، تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده‌اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.
    »»لطفا مسایل مربوط به زیرنویس و لینک دانلود را صرفا از منابع مرتبط با موضوع پیگیری بفرمایید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    22
    از این کاربر 181 بار در 39 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Better Call Saul:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل پنجم

آره خب اما اینطوری هم میشه به قضیه نگاه کرد که اینکه هیچ اصولی تو برکینگ بد نداشت و قشنگ فرو رفته بود تو نقش کرکتر ساول گودمن به خاطر مرگ کیم بوده باشه
    یعنی دیگه کسی نبوده که به نوعی وصلش کنه به جیم مک گیل و بعد از مرگ کیم با غرق کردن خودش در کارش سعی داشته همه اونچیزی که به کیم به نوعی مربوط میشده رو فراموش کنه کاری که به نوعی بعد از مرگ چاک هم انجام داد هرچند چاک و کیم قابل مقایسه نیستن ابدن
    من هرجور فکر میکنم میبینم حالت منطقیش اینطوریه که تو اپیزود دهم احتمالا اتفاقی میفته که کیم مجبور میشه الباکرکی رو ترک کنه و غیب بشه توسط vacuum guy اما از طرف دیگه دوباره استفاده کردن از شخصیت وکیوم واسه غیب کردن یه شخصیت یه جورایی نخ نما شده به نظر میاد و فکر نکنم دوباره تکرار بشه (چون یه بارم جیمی خودش قراره اینطوری غیب بشه)
    در کل مرگ کیم اتفاق فوق العاده کوبنده ایه واقعا فوق الهاده میشه اگه رخ بده :دی

3. 5 کاربرِ زیر از phoenix90 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,516
    از این کاربر 11,143 بار در 879 پست سپاس گزاری شده

چیزی که من دوست دارم ببینم اینه که کیم رو دوباره بعد از پایان Breaking Bad تو اون فضای سیاه و سفید و فلش فورواردها ببینیم ! شاید تو اخرین قسمت سریال! ... و بحثی هم پیش میاد اینه که واقعا فصل بعد قراره چی ببینیم ؟ جیمی که تبدیل شده به ساول ! واقعا این قسمت خیلی مهمه !

5. 9 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    22

من از 2014 به این طرف فیلم و سریال با زیرنویس فارسی ندیدم
    سالش رو دقیق میدونم چون آخرین فیلمی که با زیرنویس فارسی دیدم nightcrawler بود یادمه هی منتظر زیرنویسش بودم خبری نمیشد رفتم وبلاگ امیر طهماسبی ازش خواهش کردم دست بجنبونه و اینو ترجمه کنه چقد سخت بود انتظار بعدش با خودم عهد کردم باید رو انگلیسیم کار کنم هرچند همون موقعم زبانم بد نبود.تو این شیش سال نمره 117 تافل رو گرفتم که خیلیا تو شیرین ترین آرزوهاشونم نمیتونن ببیننالبته که هدفم از تقویت زبانم فقط دیدن فیلم و سریال نیود
    شاید بگین داره فخر فروشی میکنه دقیقا من دارم همین کارو میکنم انگلیسی چیزیه که باید بهتون بربخوره و خجالت زده بشین بابت بلد نبودنش تا آخرش مجبور بشین دست به کار بشین واسه یاد گرفتنش
    خیلی وقت بود واسه زیرنویس منتظر نمیموندم چون زیرنویس انگلیسی همیشه حاضر و آمادست اما این اپیزود بترکال سال هنوز زیرنویس انگلیسیشم نیومده خدا بگم چیکارت کنه amc :دی

7. 3 کاربرِ زیر از phoenix90 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,708
    از این کاربر 19,978 بار در 1,359 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix90 نمایش پست ها
    من از 2014 به این طرف فیلم و سریال با زیرنویس فارسی ندیدم
    سالش رو دقیق میدونم چون آخرین فیلمی که با زیرنویس فارسی دیدم nightcrawler بود یادمه هی منتظر زیرنویسش بودم خبری نمیشد رفتم وبلاگ امیر طهماسبی ازش خواهش کردم دست بجنبونه و اینو ترجمه کنه چقد سخت بود انتظار بعدش با خودم عهد کردم باید رو انگلیسیم کار کنم هرچند همون موقعم زبانم بد نبود.تو این شیش سال نمره 117 تافل رو گرفتم که خیلیا تو شیرین ترین آرزوهاشونم نمیتونن ببیننالبته که هدفم از تقویت زبانم فقط دیدن فیلم و سریال نیود
    شاید بگین داره فخر فروشی میکنه دقیقا من دارم همین کارو میکنم انگلیسی چیزیه که باید بهتون بربخوره و خجالت زده بشین بابت بلد نبودنش تا آخرش مجبور بشین دست به کار بشین واسه یاد گرفتنش
    خیلی وقت بود واسه زیرنویس منتظر نمیموندم چون زیرنویس انگلیسی همیشه حاضر و آمادست اما این اپیزود بترکال سال هنوز زیرنویس انگلیسیشم نیومده خدا بگم چیکارت کنه amc :دی

این نسخه رو بگیر Better.Call.Saul.S05E10.720p.WEB-DL.Xlf.MrMovie رو خودش زیر نویس تقریبا خلاصه و جالبی داره جوری چیدمان انجام داده و مرتب کرده زیر نویس رو که چشم آدم خسته نمیشه.

9. 6 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سینا هستم
    سپاس
    48
    از این کاربر 925 بار در 85 پست سپاس گزاری شده

قسمت دهم: یک موضوع غیرقابل بخشش

پایان این فصل، پایان فصل قبل

11. 17 کاربرِ زیر از Heisen-berg بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    22

به خوبی دو اپیزود قبلی نبود اما در کل یه اختتام عالی بود برای یه فصل فوق العاده

حالا کی صبر کنه اینهمه مدت برای فصل آخر
    امیدوارم به سبک فصل آخر برکینگ بد دو پارت 8 قسمته باشه فصل آخر

13. 5 کاربرِ زیر از phoenix90 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,974
    از این کاربر 49,488 بار در 2,820 پست سپاس گزاری شده

پایان فصل

منتظر بودم یه گرهی از داستان باز بشه ولی اوضاع پیچیده ترم شد.

توی قسمت پنجم یه سکانس بود که جیمی با چرب زبونی به کیم القا میکنه که باید از کوین (صاحب بانک مساورده) انتقام بگیره و با حالت موذیانه ای کیم رو وارد نقشه خودش کرد. آخر این قسمت یه سکانس متضاد داریم:
    کیم با چرب زبونی جیمی رو راضی میکنه که بلایی سر هاوارد بیارن.

یکی از بزرگترین علامت سوالهایی که این قسمت ایجاد کرد همینه. آیا واقعا کیم میتونه مغز متفکر پشت پرده سال گودمن باشه. همه ما از وقایع بریکینگ بد و طی این پنج فصل میدونیم جیمی شخصیت شجاعی نیست و بسیار ترسوئه ولی کیم از اونطرف بخصوص توی این چند قسمت اخیر نشون داد که خیلی شجاعه. سوال مهم اینه:
    آیا کیم وکسلر واقعا خطرناکتر از سال گودمنه؟؟
    تئوری جالبتر اینه که کیم داره تبدیل میشه به والتر وایت و این خطرناک شدن بخصوص توی سکانس دونفره پایانی این فصل به وضوح پیداست.

یکی دیگه از علامت سوالهای بزرگ مربوط به لالو سالامانکاست.

چیزی که من فکر میکنم اینه که لالو رو دیگه توی این سریال نخواهیم دید.(منهای اون بخش فلش فوروارد) تا جایی که میدونیم جیمی معتقده لالو ناپدید شده و مسئولیتش هم با ناچو وارگاست.
    تو قسمت قبلی هم گفتم کار لالو هیچوقت تموم نشده. احتمالا توی تایم لاین بریکینگ بد هم زنده ست و شاید در فکر انتقام از سال گودمن.

در کل کلاف سریال از اون چیزی که فکر میکردم پیچیده تر شد و این وسط فقط به کیم وکسلر فکر میکنم؛ عجیب منو یاد والتر وایت انداخت.
    (یکی از دوستان گفته بود احتمالا کیم توی تایم لاین بریکینگ بد هم هست و شاید پشت تمام قضایا؛ همچین ایده غیرممکن و بعیدی هم نیست )

پ ن: یکی از دوستان به فاصله زمانی دو سریال ایراد گرفته بود، فاصله دو تایم لاین نهایتا سه ساله (وقایع این سریال حول و حوش 2003 تا 2005 اتفاق میوفتن و وقایع کل سریال بریکینگ بد بین 2008 تا 2010)

پ ن: این فصل باید تو فصل جوایز همه جایزه هارو درو کنه

15. 20 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,483
    از این کاربر 1,275 بار در 191 پست سپاس گزاری شده

عزیزان کسی زیرنویس فارسی قسمت اخر فصل ۵ وو نداره ماهم ببینیم؟

17. 4 کاربرِ زیر از ali_74 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,516
    از این کاربر 11,143 بار در 879 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_74 نمایش پست ها
    عزیزان کسی زیرنویس فارسی قسمت اخر فصل ۵ وو نداره ماهم ببینیم؟
    اومده از اینجا می تونی بگیری
    https://subscene.com/subtitles/bette...ersian/2196252

19. 6 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    547
    از این کاربر 1,166 بار در 124 پست سپاس گزاری شده

قسمت آخر:

خیلی اپیزود فینالی عجیبی بود. اصلا انتظار نداشتم همچین چیزی رو!‌ رسما تو آخرین اپیزود این فصل سال گودمن از نقش اول بودنش رفت کنار و شخصیت کیم وکسلر ظاهر شد... خیلی عجیبه یهو تو ۲ اپیزود کیم انقدر شیفت کنه رو شخصیت به این سیاهی که خود سال گودمن نتونه هضمش کنه. واقعیتش انقدر این قضیه بولد و مبهم شد برام که اصلا داستان لالو و گاس فرینگ به چشمم نیومد. انصافا نمیشه تو این وضعیت گفت که این اپیزود خوب یا بد تموم شد چون فصل بعدی همه چیزو مشخص میکنه راجع بهش.
    احساس میکنم تیم گیلیگان-گولد ریسک بزرگی کردن در مورد این اتمام این فصل و جدی جدی یه چالش عجیب و بزرگ بوجود آوردن که شدیدا سوال رو در مورد اینکه کیم تو وقایع بریکینگ بد چی میشه پررنگ میکنه.
    فکر کنم بهترین جوابی که میتونم به خودم بدم نامگذاری عنوان سریال به «better call kim» تو فصل بعدیه
    http://screenprism.com/assets/img/article/mepris-11-g.jpeg

21. 14 کاربرِ زیر از l-lamidreza بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 11 از 13 اولیناولین ... 910111213 آخرینآخرین