برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 از مجموع 28
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,516
    از این کاربر 90,635 بار در 4,566 پست سپاس گزاری شده

♥♥ Happy Birthday | تی‌وی‌وُرلد ده ساله شد ♥♥

یه بار دیگه مهمترین روز انجمن فرا رسید.پانزده اردیبهشت روزی که هسته اولیه انجمن شکل گرفت و دوستای خوبمون نوژن,محسن و سعید و سایر عزیزان داستان تی.وی.ورلد رو شروع کردند.از اون موقع زمان زیادی گذشته و افرادی زیادی برای انجمن زحمت کشیدن و به دست ما رسوندش تا بتونیم در این محفل دغدغه ها و چالش های دنیای بیرونمون رو برای لحظاتی فراموش کنیم و با به اشتراک گذاشتن علایقمون غرق لذت بشیم.جا داره از همه عزیزانی که در همه این سال یار ویاور انجمن بودند و بی هیچ چشم داشتی براش زحمت کشیدن تشکر و قدر دانی کنیم .امیدواریم در تمام مراحل زندگی موفق باشند.خوب دیگه سن بچمون کم کم داره دو رقمی میشه حالا وقتشه یه جشن حسابی براش بگیریم

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

Remember My Name
    سپاس
    749
    از این کاربر 2,243 بار در 244 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ♥♥ Happy Birthday | تی‌وی‌وُرلد ده ساله شد ♥♥

دو رقمی شدن سن تی وی ورلد رو تبریک میگم به همه دوستان و مدیران عزیز
    امیدوارم همیشه پابرجا بمونه و با قدرت پیش بره

3. 25 کاربرِ زیر از Longmire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I`M BACK
    سپاس
    4,347
    از این کاربر 8,222 بار در 653 پست سپاس گزاری شده

ممنونم از تمام دوستانی که تا به امروز برای تی وی ورلد زحمت کشیده اند
    قطعا اگر عشق نبود این کار شدنی نبود
    ممنون از عمو یاسر صبور و مهربان
    اداره ی انجمن با این تعداد کاربر با نظر ها و افکار مختلف کار ساده ای نیست
    امیدوارم سلامت و شاد باشید و انجمن برای سالها پابرجا بمونه
    ممنون برای زحمات

5. 25 کاربرِ زیر از ashley_1986 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

New Is Always Better
    سپاس
    23,925
    از این کاربر 23,271 بار در 996 پست سپاس گزاری شده

رسیدن به عدد ۱۰ یعنی دیگه بحث فعالیت چند ساله مطرح نیست. بحث بودن با چند نسل(از نظر تیپ فکری) هست.
    نسل هایی که بعضی هاشون از زمان شروع یک سریال پا به تی وی ورلد گذاشتن، بعضی ها هم به فصل های آخرش رسیدن و با نسل قبل و حتی قبل تر خودشون آشنا شدن.
    در دوره ای که زیرنویس فارسی درش شکل گرفت، پوست انداخت و دو دستی به نسل بعد تقدیم شد، تی وی ورلد همچنان بالا بود.
    کلی همفکری، بحث، تلاش برای تموم کردن کاری که شروع کردی، کلی خاطره و دوست خوب که خیلیهاشون از نمونه اش در دنیای واقعی بیشتر در خاطر آدم میمونن... باز هم تی وی ورلد.
    خلاصه ممنونم از رفقایی که طی این سالها دیوار تمایز این انجمن رو طوری بالا بردن که همه رو تا ابد مدیون خودش کرد. تولدت مبارک رفیق

After everything she did, all the lies and the death and
    the wreckage, I still love her. She’s my mom. – Jax

winter is coming
    سپاس
    12,060
    از این کاربر 16,142 بار در 971 پست سپاس گزاری شده

به نوبه ی خودم این تولد رو تبریک میگم توی دوره ای که فعال بودم با دوستان خیلی خوبی اشنا شدم از بحث های شبونه توی چت باکس تا صب پا شدن لینک دانلود گزاشتن که باعث افتخارم بود خیلی خوشحالم هرچند کوتاه عضوی از این مجموعه بودم از یاسر عزیز هم تشکر میکنم که واقعا داره زحمت میکشه و نزاشته کار بخوابه
    شبا وقتی بیکار میشم میام تو انجمن بی هدف چرخ میخورم و یاد خاطرات میکنم جای همه ی کسایی که نیستن هم خالی
    امیدوارم تولد 20 سالگیشو ببینیم
    پزشکان کشف میکنند هرانچه که وجود دارد مهندسان خلق میکنند هر انچه را که وجود ندارد.

8. 25 کاربرِ زیر از Davinci بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    865
    از این کاربر 88 بار در 9 پست سپاس گزاری شده

تولدت مبارک تی وی ورلد

10. 23 کاربرِ زیر از amo_omid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,591
    از این کاربر 956 بار در 156 پست سپاس گزاری شده

تولد 10 سالگی تی ورلد مبارک
    به شخصه خیلی دلم می خواست فعالیت در انجمن بیشتر می بود ولی خب همین هم شکرش باقیه نسبت به انجمن های دیگه بسته شدن.
    امیدوارم یه روزی پولدار شم اینجارو بخرم متحولش کنم بیشتر
    پ.ن: نمی دونم چند وقته اما منم خیلی وقته اینجا عضوم.
    پایدار باشی تی وی ورلد

12. 19 کاربرِ زیر از ThunderStorm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Lost in Silence
    سپاس
    658
    از این کاربر 1,858 بار در 108 پست سپاس گزاری شده

اولین نفری بودم ک تاپیکو دیدم و خُب اون موقع به جای چیزی نوشتن رفتم زدم به سیگارم، چونکه جدی خیلی ساله که تی وی ورلد اولین آیکون توی بوکمارک هامه و خُب همیشه آدمایی که اینجا بودن دوست داشتنی ترین جمع رو تشکیل دادن... پریروزا اتفاقی به این (http://s11.picofile.com/file/8396168...orld3.pdf.html) برخوردم و یاد کل تاپیک های عجیب و صندلی داغ ها و کلی چیز دیگه افتادم...
    خلاصه که لانگ لیو تی وی ورلد :)

14. 26 کاربرِ زیر از HamooN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,351 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

ده سال برای یک انجمن خیلی زیاد ـه، خیلی. باور کنید و ایمان بیاورید!

امروز احتیاج به ماشین حساب داشتم تا ببینم چند سال هست که توی اینترنت و انجمن ها فعالیت دارم، به عدد بیست سال رسیدم. همسن بعضی از اعضای انجمن. بیست سال از زندگی من در انجمن های مختلف گذشت. از انجمن "گزاره" بگیر تا به امروز و نیمی از اون 20 سال رو در تی وی وُرلد سپری کردم.

خاطرم هست وقتی که هنوز عاشق دلبرکی بودم وارد انجمن شدم، هر وقت که دعوا میکردیم ساعت ها رو اینجا سپری میکردم تا آروم بشم. وقتی صلح میکردیم با لب خندان به انجمن می اومدم و با بچه ها می خندیدم. وقتی از هم جدا شدیم و داغون بودم با بچه های انجمن گروهی تشکیل دادیم و با هم بیرون رفتیم و کلی به هم روحیه دادیم. وقتی دلشکسته و غمگین بودم ترجمه میکردم تا زمان رو از دست بدم و وقتی افسرده می شدم سریال هایی که بچه ها معرفی میکردند رو برای شاد شدن می دیدم. وقتی شاد بودم اینقدر در چت باکس با بچه ها تایپ میکردیم که صبح پویا چند تایی لعنت به ما میفرستاد چون باید کلی صفحه رو پاک میکرد!

برای بعضی ها شاید اینجا فقط یک انجمن سریالی و کمی از مُد افتاده باشه. ولی برای من به شخصه بخشی از زندگیم بوده و هست. زمانی که ترجمه میکردم خاطرم هست که برای خرید یک کتاب احتیاج به پول داشتم و دوستان خارج از انجمن بهم میگفتن چرا نمیری انجمنی که پول میده برای ترجمه تا اینقدر بی پول نباشی. اما باور کنید فقط حرف زدن با نوژن، محسن و حامد باتلاقی و حتی تشکر اون ها زیر پست هام، باعث میشد هیچ وقت حتی فکر رفتن از اینجا رو به سرم راه ندم. زمانی که با اشکان روزی یک یا دو قسمت سریال میزدیم به دستم صدمه زدم، دکتر بهم گفت اگه تایپ رو ادامه بدی باید جراحی کنی. اولش گرم بودم و گفتم مهم نیست. اما هیچی مثل لیبیدو سلامتی! قوی نیست و تگ مترجم بازنشسته گرفتم و از دور خارج شدم.

هنوز گاهی فکر میکنم چقدر این انجمن به ما خوبی کرد، چقدر دوستی های عمیقی داشتیم. خاطرم هست 5 صبح جمعه به مترجم های انجمن زنگ میزدم و بیدار میشدیم تا بیگ بنگ رو بزنیم. تا پویا لینک دانلود رو آماده کنه ما شروع میکردیم زیرنویس انگلیسی رو خوندن تا عقب نیوفتیم. تا یازده صبح ترجمه رو می رسوندیم و میرفتیم میخوابیدیم. خواهرم بیدارم میکرد و میگفت اینجا رو چرا اینطوری ترجمه کردی و دعوام میکرد. شب تو چت باکس جمع میشدیم و به ترجمه های هم می خندیدیم. اما اشکان اصلا جنبه شوخی نداشت. خدا از گناهانش بگذره و بیامرزتش.

حالا سال ها گذشته و کلی رفیق جدید تو انجمن پیدا کردم. متاهلم و دیگه نمیتونم تا پنج صبح تو چت باکس بچرخم. صبح ها با همسرم زود بیدار میشیم تا هر دو به زندگی کارمندی مون برسیم. اما هر از گاهی، وقتی میخوام خرده جنایت های زن و شوهری انجام بدم خیره به انجمن میشینم. کلی تایپ میکنم، تو چت باکس میچرخم و از این گناه کوچیک لذت میبرم. چند هفته پیش میخواستم کتابی بخرم، فروشنده کارت رو کشید و بعد قیمتش رو نگاه کردم. بله. زندگی میگذره. همیشه یکجور نمی مونه. اما هیچ وقت حسرت داشتن کتاب در جوونی از یادم نمیره. همون طور که هیچ وقت دوستی خوب و قشنگی که با بچه های انجمن داشتم یادم نمیره و هنوز وقتی به اسم نوژن و محسن و حامد میرسم با غمی شیرین از کنار اسمشون میگذرم.

تی وی وُرلد برای من فقط یک انجمن نبوده و خوشحالم که در آینده هم نخواهد بود. نمیدونم تا کی ما اینجا هستیم و مینویسیم، اما تا همین حد هم بیشتر از چیزی که از یک انجمن بوده از اینجا به دست آوردم.

به امید بیست سالگی انجمن.

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123