برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 30
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,521
    از این کاربر 90,653 بار در 4,566 پست سپاس گزاری شده

Gangs of London:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل اول درام اکشن-جناییGangs of London که اپیزودهای آن از بیست وسوم آوریل 2020 (چهارم اردیبهشت 99) از طرف شبکه های Sky Atlantic و Cinemax در دسترس مخاطبان قرار گرفته بحث و گفتگو بفرمایید.. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    11,155
    از این کاربر 16,206 بار در 1,157 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Gangs of London:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

Gangs of London Episode #1.1

قسمت اول خیلی خوب شروع شد، نقطه‌ای که گادفادر مافیا می‌میره و همه گنگا میریزن سر هم دیگه، دوست دارم که در مورد فین و اد و اینکه این امپراطوری رو چجوری ساختن بیشتر بشنویم و بفهمیم، شان به‌نظر آدم باهوشی نمیاد ولی امیدوارم یه خودی نشون بده، چون خیلی بد اس به نظر میرسه. فعلا به جز الیوت با کسی اونقدر ارتباط برقرار نکردم، اگه ساید استوری اعضای گنگ در حد الیوت خوب باشه عالی میشه. در کل از خون و خونریزی و استوری و صحنه‌های اکشن سریال لذت کامل رو بردم و جزئه سریالای خوب تازه وارده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali EmJay نمایش پست ها
    در کل اگه دنبال یک درام جنایی خوب هستین GoL رو از دست ندین.
    دم شما هم گرم بابت ترجمه، من ترجمه شما رو می‌بینم.

3. 22 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,920
    از این کاربر 12,781 بار در 818 پست سپاس گزاری شده

پایان فصل
    خلافکارهای لندن با اینکه داستان جدیدی رو ارائه نمیده ولی به لطف Gareth Evans تو فرم کاملا" جذاب و چشمگیره. Gareth Evans تو این چند سال اخیر نفس تازه‌ای به ژانر اکشن و جنایی داده و با اینکه سابقه طولانی‌ای نداره ولی نام او پای هر فیلم و سریالی تضمین اثری سرگرم کننده‌ست
    اگر قسمت ۵ رو فاکتور بگیریم، هیجان سریال در مابقی قسمت‌ها فقط متکی به خشونت افسار گسیخته‌ای است که رفته رفته بر محتوای سریال غلبه میکنه ، با اینکه داستان با ایده جذابی شروع میشه و به خوبی بهش شاخ و برگ داده میشه ولی رفته رفته و با رسیدن به قسمت‌های پایانی داستان دچار شلختگی میشه و برای جمع و جور کردن پایان سریال مجبور شدن از دست و پای داستان بزنن ولی با این وجود ضرب آهنگ سریع سریال و خون و اجزای پاشیده بدن انسان در طول فصل برای اینکه بیننده رو پای تلویزیون میخکوب کنه کافیه. اما قسمت ۵ با اینکه اپیزود حاشیه‌ای فصل حساب میشد ولی بهترین اپیزود بود که از هر لحاظ بی نقص کار شده بود ، مخصوصا" صحنه‌های اکشنش که کاملا" میشد امضای Gareth Evans رو پای این اپیزود دید .
    خلافکارهای لندن سریال همه چی تمامی نیست ولی به عنوان درام اکشن و جنایی کاملا" راضی کننده‌ست و ضعف‌های خرده اون هم باعث نمیشه از دیدنش لذت نبرید.

امتیاز ۷.۵

5. 19 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I`M BACK
    سپاس
    4,347
    از این کاربر 8,222 بار در 653 پست سپاس گزاری شده

پیشنهاد میکنم تا پخش کیفیت خوب سریال صبر کنید
    حیفه این سریال با کیفیت نه چندان خوب دیده بشه , نهایتا تا ۲ ماه دیگه میاد

7. 15 کاربرِ زیر از ashley_1986 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,517
    از این کاربر 1,213 بار در 105 پست سپاس گزاری شده

منم فصل اول رو دیدم
    توضیحات رو تو پست های بالاتر نوشتم

فقط خبر خوب در مورد سریال اینه که

رسمی واسه فصل 2 تمدید شده

9. 18 کاربرِ زیر از amin_orang بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,155
    از این کاربر 16,206 بار در 1,157 پست سپاس گزاری شده

فصل اول

داشتم نظرات آی ام دی بی در مورد اپیزود 5 رو می‌خوندم که دیدم عده زیادی از این قسمت به‌خاطر نداشتن داستان گله كرده بودن، همينطور جاهای زیادی دیدم که از خشونت بیش از حد این سریال انتقاد شده بود. هر موقع این جور مسائل رو می‌بینم یاد اون دوستی می‌افتم که باهاش رفته بودم کافه اسپرسو سفارش داده بود و از تلخیش می‌نالید. خط داستانی سریال خیلی منطقی و خوب بود و اگه جاییم خط داستانی ضعف داشت با اکشنای خوب و سرگرمی‌های پرتنش جاشو پر کرده بودن. به‌نظرم فصل دوم حتی از فصل یک هم بهتر خواهد شد، خیلی معماها مطرح شده که ما هنوز دلایلش رو به‌خوبی نمی‌دونیم، پسر نامشروع فین به‌نظر وارث اون پول هنگفت هست و این جریانات و جنگ‌ها ادامه خواهد داشت و بالاخره کم کم قراره با دستای پشت پرده و اینوسترها آشنا بشیم. همه سریال یه طرف صحنه‌های اسلشرش همه یه‌ طرف، از همون اپیزود اول عاشق این خونریزی‌های خوشگلش می‌شید.

11. 22 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

i am danger
    سپاس
    72
    از این کاربر 2,336 بار در 189 پست سپاس گزاری شده

لعنت بهت گرت ایوانز . احتمالا میشناسیدش . واسه کسانی که نمیدونن کیه ایشون نویسنده و کارگردان دو فیلم the raid ( یورش ) هستند. این دو فیلم به نظرم از بهترین اکشن های دهه هستند. حالا با یه سریال برگشته به عرصه ی اکشن سازی و داره توانایی هاش رو به رخ میکشه. شبکه ی معظم سینمکس سازنده ی سریال بی بدیل بنشی + گرت ایوانز + گنگ های خلافکاری لندن = شاهکار. بله به نظرم تا اینجا که قسمت 5 رو دیدم با یه شاهکار توی عرصه تلویزیون طرفیم. قشنگ شبکه به ایوانز گفته هرچی بلدی پیاده کن. از خشونت کم نزار. قسمت 5 هم که تا اینجا بهترین قسمت بوده . کل اپیزود فک من افتاده بود خیره به مانیتور بودم. برم ادامه سریال رو ببینم نظر کاملم رو بعد از اتمام فصل میگم. طاقت نداشتم تا اینجا چیزی ننویسم ازش.

13. 22 کاربرِ زیر از alimori بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

i am danger
    سپاس
    72
    از این کاربر 2,336 بار در 189 پست سپاس گزاری شده

خوب سریال رو کامل دیدم و گزاشتم یکم بگذره تا از سریال فاصله بگیرم و از جو سریال بیام بیرون.

همونطور که بالاتر گفتم سریال تا قسمت 5 بی نظیر جلو میرفت و هم از نظر داستانی و هم از نظر اکشن مخاطب رو ارضا میکرد. به طوریکه هر قسمت حداقل یه اکشن تر و تمیز و کار شده توی خودش داشت . اوج سریال هم قسمت 5 با اون اکشن فک برانداز و کارگردانی بی نظیر گرت ایوانز بود .
    قسمت 5 میتونه جزو بهترین اپیزودای سریالی 2020 باشه.
    انگار بیشتر بودجه رو خرج همین قسمت کردن و بعد از قسمت 5 ما به ندرت صحنه اکشنی مثل قسمت های اول میبینیم و دیگه سریال میچسبه به خط های داستانی و از اکشن فاصله میگیره. اینجا سریال دچار بحران هویت میشه. آیا سریال میخواد یه اکشن خشونت آمیز باشه مثل برادر بزرگترش بنشی که فیلمنامه توش جایی نداره یا میخواد به سمت داستانگویی گانگستری به سبک پیکی بلاندرز بره. سریال تا قسمت 5 خیلی شبیه بنشی پیش میرفت و نیمه دوم فصل خیلی شبیه پیکی شد.

این واسه مخاطبی که از قسمت اول بهش میگن تو قراره یه اکشن بی کله ببینی و وسط فصل یه دفعه معکوس میکشه و میزنه جاده خاکی نا امید کننده ست.
    امیدوارم برای فصل دوم سریال به اکشن خودش پایبند باشه چون سریال اون قدر خط داستانی قوی ای نداشت که بدون اکشن مخاطب رو همراه کنه.

نتیجه گیری کلی : تا قسمت 5 امتیاز من به سریال 9.5

4 قسمت آخر : چون از اکشن سریال کاسته شد امتیاز 8.

فکر نکنید 4 قسمت آخر خوب نیستا. من فقط چون اکشنش کم بود ناراحت شدم وگرنه سریال بدون شک ارزش دیدن داره و جا واسه ادامه دادن هست . از نوع پایان سریال هم راضیم.

15. 18 کاربرِ زیر از alimori بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

jax teller

حدودای ساعت 5 صبح بود که سریالو تموم کردم .
    سریال رو میشه اینجوری بهش نمره داد:

صحنه های اکشن:10/10
    فیلنامه:8/10
    بازیگرها:7/10

در مورد اکشن سریال باید بگم بنشی در مقایل اکشن این سریال انگار بچه بازی بود،نوع خشونت و خون ریزی و اوج هنر اکشن رو تو قسمت 5 دیدیم که بینظیر بود.. او ج هیجان بود.گرت ایوانز هم که خودشو تو raid1,raid2 ثابت کرده بود اومده تو عرصه سریال هم خودی نشون بده .

از بحث اکشن که خارج بشیم سریال از بعد قسمت 5 حالت درام به خودش گرفت و به نوعی داستانو به طرز پیچیده ای داشت جلو میبرد.حتما تو فصل دوم سر از همه چی در میاریم ولی امیدوارم از بار اکشن سریال کم نشه و بتونه همچنان خشونت آمیز باشه.تفاوت این سریال با بنشی هم در این بود که تو بنشی با کاراکترها بیشتر خو میگرفتی و به نوعی همزاد پنداری میکردی باهاشون.ولی خب تو اینجا من خودم به شخصه با شخصیت الیوت کارتر حال کردم فقط چون شخصیت پردازی بیشتری روش انجام شده بود.و کاراکتر ماریان.که خیلی تو خشونت با بچه هاش همراه بود و خفن بود.در مورد جو کول (شان)باید بگم یجورایی نتونست خوب از پس این شخصیت بر بیاد.من فکر میکردم بعد از درس گرفتن از تام هاردی و کیلیان مورفی و آدرین برودی بتونه ی تنه سریال رو ب سمت خودش بکشه که اینطور نشد.هنوزم تیکه های اکشن این سریال رو میبینم و فکم میاد پایین محشر بود

در کل سریال قطعا ارزش دیدن داره و از نظر اکشن بینظیره.و تو فصل دوم اگه تمدید بشه بازی ها قویتر و فیلنامه بی نقص تر رو شاهد خواهیم بود احتمالا.
    نمره من به این سریال 8 از 10

ایام به کام شاد و سرحال باشید تا سریال هست زندگی باید کرد

17. 17 کاربرِ زیر از jax teller بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,032
    از این کاربر 1,300 بار در 156 پست سپاس گزاری شده

سریال پوستر دندون گیری نداره که باعث شد تو نگاه اول نرم سراغش...یاد سریالای کنسلی شبکه منحوس nbc میفته آدم، پوستر خوب تو نگاه اول میتونه آدمو برای تماشا مجاب کنه(حداقل برای من اینطوریه)...یه سرچ هم زدم پوستر دیگه ای هم موجود نیست غیر از یکی دو تا که زمینه همونه فقط بازیگرا عوض شدن، مثل اینکه عوامل حال نداشتن پوستر دیگه ای بزنن...از پوستر که بگذریم سریال خیلی خوبی هست...اخیرا سریالایی که دیدم اکثرا اپیزود پنج عالی داشتن...بعد از ziroziroziro بهترین سریالی هست که امسال دیدم

بنظرم مقایسه اکشن این سریال با بنشی یه قیاس مع الفارقه...بنشی تو زمان خودش یه اکشن درجه یک رو اراٸه داد...بی کله تر از لوکاس هود هنوز تو هیچ سریالی ندیدم

19. 16 کاربرِ زیر از eric بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    676
    از این کاربر 2,915 بار در 342 پست سپاس گزاری شده

چند اپیزود اول گفتم باز یک داستان کلیشه ای انتقامی هست... واقعا سریال غیر قابل پیشبینی ای بود.. از تمام 9 اپیزود واقعا لذت بردم رفت توی لیست بهترین سریال های جنایی که دیدم

21. 20 کاربرِ زیر از areff بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین