برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 30
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,519
    از این کاربر 90,638 بار در 4,566 پست سپاس گزاری شده

Gangs of London:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل اول درام اکشن-جناییGangs of London که اپیزودهای آن از بیست وسوم آوریل 2020 (چهارم اردیبهشت 99) از طرف شبکه های Sky Atlantic و Cinemax در دسترس مخاطبان قرار گرفته بحث و گفتگو بفرمایید.. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    3
    از این کاربر 211 بار در 24 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Gangs of London:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

قسمت پنج رو که دیدم خودمو آماده کردم به یکی دو تا ازدوستام بلافاصله زنگ بزنم بگم بر و بچ این سریال رو نبینید از دستتون یه گوهر گرانبها رفته اما تمونش که کردم سریال رو با خودم گفتم Meh بدک نبود

سریال چیزی به اسم داستان اصلا نداره کلا هدف سازنده ها این بوده در وهله اول که به اتمسفری خلق بکنن که در غالب اون صحنه های اکشن دیوانه وار به خورد ملت بدن
    سریال منطق روایی درستی نداره و یه عدم توازن ناجوری بین شخصیتها وجود داره و هیچکدومشون رو نمیشه درک کرد در کل در حد نمره 7.5 هست این سریال
    درضمن اپیزود پنجم یه چیزی فراتر از فوق العادس جالبه که هیچکدوم از شخصیتهای اصلی تو این قسمت حضور ندارن امیدوارم گرت ایوانز برای فصل دوم اپیزودهای بیشتری رو کارگردانی کنه دو امیزودی که اون کارگردانی کرده بهترین قسمتهای این سریالن

3. 12 کاربرِ زیر از Tommy_shelby بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I`M BACK
    سپاس
    4,347
    از این کاربر 8,222 بار در 653 پست سپاس گزاری شده

سلام
    من هم ۲ قسمت از سریال رو دیدم و میتونم بگم یک سریال کاملا معمولی
    توی خوشساخت بودن سریال شکی نیست اما واقعا سریال داستان جذاب و گیرایی نداره ، حتی توی یک فیلم سینمایی هم میشد جمع بشه
    اکشن سریال خوبه ولی به تنهایی کافی نیست
    راستش دیگه لندن گنگی نداره که از روی اون سریال ساخته بشه ، کاملا مشخص هستش که دور از واقعیت هست و جنبه ی سرگرمی داره فقط
    شاید اگر قرار باشه سریال گنگ محور ساخته بشه خیلی شهر ها و کشور های بهتر وجود داشته باشه تا به واقعیت امروز نزدیکتر باشه
    البته این نظر شخصی من هست ولی سریال چندان چشمگیری نیست
    اما ارزش تماشا کردن رو داره حتما

5. 15 کاربرِ زیر از ashley_1986 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3
    از این کاربر 211 بار در 24 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستمون راجع به واقعیت گفت منم یه چیزی اضافه کنم
    تو نود و نه درصد سریالها حالا هرچقدرم تمشون جدی باشه یه چیزی داریم به اسم Comic Relief که در واقع شخصیت یا شخصیت هایی هستن که واسه افزایش بار کمیک به داستان علاوه میشن.چون سریالها معمولا مدت زیادی پخششون ادامه داره و ممکنه بیننده ها ازشون زده بشن معمولا ما چنین شخصیتهایی که داستان رو پیش نمیبرن اما فضایی سریال رو گاهی همچین فرح بخش میکنن همیشه داریم
    سرسال GOL یه نکته جالش اینه که اصلا همچین چیزی نداره.حتی یه دیالوگ کمیک از اول تا اخر سریال وجود نداره من که یادم نمیاد
    من سریال رو که تموم کردم خیلی از این موضوع متعجب بودم آخرش فهمیدم علتش رو.
    علت اینکه این سریال هیچ اثری از حتی یک ذره طنز توش دیده نمیشه اینه که به کمیک اصلا نیازی نداره جون ملیس های داستان بزرگترین جنبه طنز سریالن و باعث میشن اصلا نیازی به کمدی احساس نشه
    پلیس ها یه کارایی میکنن یه تصمیمایی میگیرن یه عملکرد عجیب غریبی دارن که جدن آدمو از خنده روده بر میکنه کاراشون مثلا اون رییس پلیس زنه میره خونه اون یارو زنه سیاه پوسته با کفش پاشنه بعند تهدیدش میکنه که باید واسمون جاسوسی کنی وگرنه میفرستمت خدمات اجتماعی انجام بدی :دییییییییییییی آخه ناموسن این چه طرز تهدیده این چجور رییسی هستش حقا که اون شات گان لایقت بود

7. 10 کاربرِ زیر از Tommy_shelby بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    759
    از این کاربر 1,331 بار در 154 پست سپاس گزاری شده

اپیزود 5 واقعا شاهکار بود
    به نظرم این سریال تازه شروع شد و توی فصلای بعد بهترم میشه احتمالا حداقل 5 فصلی ببینیم ازش و پتانسیل خوبی داره و حتی قابلیت اسپین اف ساختن از گذشته هم داره
    ولی من zerozerozero بیشتر پسندیدم

9. 17 کاربرِ زیر از saeed988 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,155
    از این کاربر 16,204 بار در 1,157 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ashley_1986 نمایش پست ها
    پیشنهاد میکنم تا پخش کیفیت خوب سریال صبر کنید
    حیفه این سریال با کیفیت نه چندان خوب دیده بشه , نهایتا تا ۲ ماه دیگه میاد
    سریال با کیفیت بلوری منتشر شد
    + +

11. 20 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Veda
    سپاس
    1,833
    از این کاربر 3,173 بار در 335 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ashley_1986 نمایش پست ها
    سلام
    من هم ۲ قسمت از سریال رو دیدم و میتونم بگم یک سریال کاملا معمولی
    توی خوشساخت بودن سریال شکی نیست اما واقعا سریال داستان جذاب و گیرایی نداره ، حتی توی یک فیلم سینمایی هم میشد جمع بشه
    اکشن سریال خوبه ولی به تنهایی کافی نیست
    راستش دیگه لندن گنگی نداره که از روی اون سریال ساخته بشه ، کاملا مشخص هستش که دور از واقعیت هست و جنبه ی سرگرمی داره فقط
    شاید اگر قرار باشه سریال گنگ محور ساخته بشه خیلی شهر ها و کشور های بهتر وجود داشته باشه تا به واقعیت امروز نزدیکتر باشه
    البته این نظر شخصی من هست ولی سریال چندان چشمگیری نیست
    اما ارزش تماشا کردن رو داره حتما
    بهترین تعریفی ک میشد کرد همین عبارت یک سریال کاملا معمولی (با ارفاق)
    دوستان اگر سریال سطح اولی برای تماشا نبود و خواستید تنوع بدید سراغ تماشا این سریال برید و وقت با ارزشتون صرفش کنید

13. 9 کاربرِ زیر از K.Gatsby بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,974
    از این کاربر 49,488 بار در 2,820 پست سپاس گزاری شده

قسمت پنجم

بالاخره نمردم و یه سریال خوب از این شبکه Cinemax دیدم.

سریال مجموعه ای از کلیشه های ژانر رو جمع کرده و به شکل چشم نواز و جذابی به بیننده ارائه میده، تقریبا همون کاری که جان ویک با همین ژانر اکشن تو سینما انجام داد (البته جان ویک نوآوری های بیشتری نسبت به این سریال داره).
    در هر حال نتیجه خیلی خوب و قابل قبول شده و لذت بردم تا اینجا که قسمت پنجم رو تموم کردم.

قسمت پنجم عجب قسمت جالب و جذابی بود. از اون اپیزودهای فیلر و شخصی که داستان جلو نمیره ولی نشون دهنده جوهره و روح سریاله. پر از اکشن و خون و خونریزی و حرکتهای جالب دوربین. عالی بود.

سریال بخوبی شخصیت سازی میکنه و تا الانشم تعداد خوبی گنگستر متفاوت و جذاب با بک استوری های مختلف نشونمون داده که با همینا میشه تا چند فصل سریال رو رو آنتن نگه داشت.

تنها نکته ای که هست اینه که حجم کلیشه ها نباید خیلی زیاد بشه و باید تو این قسمتهای باقیمونده نوآوری و تغییر ببینیم که رغبت کنیم منتظر فصل دوم بشینیم.

15. 19 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    773
    از این کاربر 3,606 بار در 381 پست سپاس گزاری شده

با شناختی که از گرت اوانز داشتم سریال رو شروع کردم. خبر خوب اینه که قسمت اول شامل اکشن هایی معروف و به سبک اوانز هست ولی آیا کافیه؟
    همین اول کار بگم که فقط اپیزود اول رو دیدم و بر اساس همون نظرمو میگم ولی مشکل اینجاست که اپیزود اول به عنوان یه پایلوت نتونست دلایل قانع کننده ای برام بیاره تا سریال رو ادامه بدم. وظیفه یک پایلوت اینه که به مخاطب نشون بده چه چیز هایی رو از سریال انتظار داشته باشه. پس تم داستان و شخصیت هاش رو باید بخوبی معرفی کنه. فی الواقع پایلوت سریال یه ماکت مقیاس کوچک تر از کل فصل و کل سریال هست. توی اپیزود اول گنگ ها بخوبی معرفی میشن. اتفاق و حادثه شروع کننده قوی ای هم وجود داره ولی همه چیز به همینجا به علاوه چند تا سکانس اکشن خوب خلاصه میشن... همه گنگ ها همدیگه رو تهدید میکنن... شین والاس هم به عنوان یه پسر کاریزماتیک ولی در عین حال تازه کار بخوبی معرفی میشه ولی هیچ سرنخی به مخاطب در تایید این مسائل داده نمیشه. پش همه چیز درحد ظاهر و یک پوسته زیبا میمونه و عمقی پیدا نمیکنه...
    سریال اکشن های مورد نظر سازنده رو داره و از لحاظ فضاسازی خودش رو به عنوان نسخه امروزی و آپدیت شده پیکی بلایندرز معرفی میکنه و بنظرم مشکل دقیقن همینجا هست.. انگار شخصیت های پیکی بلایندرز - که همون ها بنظر من اقتباس شده از sons of anarchy هستن- رو نویسنده برداشته و به دنیای امروزی اورده. پس با یک کپی دست دوم مواجه شدم که حدود 90 دقیقه هم طول کشید و محتواش حتی با سکانس های اکشن شاید برای زمان معمول 45 دقیقه هم کم بود.
    اینگونه شد که سریال پس از یک قسمت به گوشی موبایل تبعید شد تا اگر در یک زمانی یک جایی از فرط بیکاری یا بی خوابی وقتی فراهم اومد ببینمش که شاید مشت نمونه خروار نباشه و ادامه سریال موفق تر از پایلوت باشه و منو متوجه اشتباه احتمالی که در قبالش کردم بکنه.

17. 6 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,974
    از این کاربر 49,488 بار در 2,820 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kingnessi نمایش پست ها
    قسمت پنجم

بالاخره نمردم و یه سریال خوب از این شبکه Cinemax دیدم.
    خود غلط بود آنچه می پنداشتیم.
    سریال مجموعه ای از کلیشه های ژانر رو جمع کرده و به شکل چشم نواز و جذابی به بیننده ارائه میده، تقریبا همون کاری که جان ویک با همین ژانر اکشن تو سینما انجام داد (البته جان ویک نوآوری های بیشتری نسبت به این سریال داره).
    در هر حال نتیجه خیلی خوب و قابل قبول شده و لذت بردم تا اینجا که قسمت پنجم رو تموم کردم.

قسمت پنجم عجب قسمت جالب و جذابی بود. از اون اپیزودهای فیلر و شخصی که داستان جلو نمیره ولی نشون دهنده جوهره و روح سریاله. پر از اکشن و خون و خونریزی و حرکتهای جالب دوربین. عالی بود.

سریال بخوبی شخصیت سازی میکنه و تا الانشم تعداد خوبی گنگستر متفاوت و جذاب با بک استوری های مختلف نشونمون داده که با همینا میشه تا چند فصل سریال رو رو آنتن نگه داشت.

تنها نکته ای که هست اینه که حجم کلیشه ها نباید خیلی زیاد بشه و باید تو این قسمتهای باقیمونده نوآوری و تغییر ببینیم که رغبت کنیم منتظر فصل دوم بشینیم.
    پایان سریال

اصلا یادم رفته بود در مورد ادامه این سریال چیزی ننوشتم. حقیقتا از قسمت پنج به بعد هم ارزش نوشتن نداشت.
    مث بقیه محصولاتی که از این شبکه دیدم، این سریالم از نظر من ارزش تماشا نداره.

19. 13 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,155
    از این کاربر 16,204 بار در 1,157 پست سپاس گزاری شده

Gangs Of London | Series 2 | Teaser Trailer

21. 19 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123