برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
    شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,681
    از این کاربر 19,959 بار در 1,358 پست سپاس گزاری شده

[نظرسنجی] محبوب ترین شخصیتِ سریالی به انتخابِ کاربرانِ TvWorld (سری دوم)

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing
    سلام خدمت کاربران گرامی تی.وی.ورلد
    بعد از رایزنی های بسیار تصمیم بر این شد که سری مسابقات و نظرسنجی هایی در انجمن برگزار کنیم. اول از همه تصمیم گرفتیم که محبوب ترین شخصیت در سریال های تلویزیونی چه درام و چه کمدی انتخاب کنیم. این تاپیک صرفا جهت اطلاع رسانی و توضیح مراحل مختلف مسابقه است و تا اخر نظرسنجی بسته خواهد ماند، نظرات خود در مورد هر گروه را در تاپیک نظر سنجی همان گروه می توانید بنویسید.
    ***اطلاعات در مورد مراحل بعد در آینده در همین تاپیک اضافه خواهد شد.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing

* نظرسنجی در مورد محبوب ترین شخصیت و کاراکتر سریالی است، نه بازیگر و نه سریال.

شاید بسیاری از شما خاطرات این مسابقات نحوه برگزاری و حواشی پیرامون آن را به یاد داشته باشید، سری دوم این مسابقه را در شهریور ماه 99 اجرایی خواهیم کرد و امیدواریم به همان شلوغی دفعه قبل که نه ولی در مقیاس فعالیت های سال های اخیر انجمن با ما همراه باشید.

مقدمه بالا را با اندکی تلخیص و تصرف به یاد آن تیم هماهنگ در ابتدای صفحه آوردم چون روش برگزاری ما کمی با سری قبل تفاوت دارد. با برنامه ریزی انجام شده نظر سنجی اصلی حدود ... هفته به طول خواهد انجامید، همانند مرحله مقدماتی در هر هفته 3 گروه به مدت یک هفته به رقابت می پردازند سپس مراحل حذفی و در آخر از بین شخصیت هایی که خود شما در انتخابشان مشارکت داشتید، شخصیت برتری که معیار انجمن ماست را خواهیم یافت.

برای مشاهده مرحله مقدماتی کلیک کنید
    برای مشاهده مرحله گروهی کلیک کنید

2. 22 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Lost in Silence
    سپاس
    658
    از این کاربر 1,858 بار در 108 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [نظرسنجی] محبوب ترین شخصیتِ سریالی به انتخابِ کاربرانِ TvWorld (سری دوم)

بنظرم که نظرسنجی کارکترای عجیب و غریبی رو کم داره و حتی یه جورایی منطقی نیست :)) جالبه بعضا کارکترایی که توی عکس بالای انجمنن هم نیستن :)) و خب با اینکه مرحله ها فعلا تک رای نبودن ولی رای دادم به یه سریشون و به نظرم توی گزینه های موجود منطقی ترین انتخاب راست کوله و درحالیکه بوجک نیست کارکتر مورد علاقم قطعا تاد چاوزه...

پ.ن:
    میدونم انتخاب گزینه ها با خود کاربرا بوده ولی دموکراسی همیشه هم خوب نیست :))

4. 11 کاربرِ زیر از HamooN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,681

اولا امیدوارم کماکان همراه ما باشید
    دوما به آمارا که نگاه میکردم از 60 نفر تو مرحله مقدماتی افت کرده به 50 و به 40 و یحتمل مرحله بعد هم 30 نفر میشد، حالا سعی کردیم یه خورده هیجان رو برگردونیم به این مسابقه، چه جوری؟!

اگه دقت کرده باشید که متوجه تغییر مراحل و حذف چارت مسابقه توی پست اول شدید اگه نشده بودید هم الان آگاه ـتون کردم.

عین کاپ های تک حذفی برگزار میشه و از یک هشتم به فینال ختم میشه!

تعداد روز ها رو هم یه دستکاری کردم دقت کنید متوجه میشید، هر چی زودتر بهتر

با ما همراه باشید

6. 12 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,681

درود بر شما دوستان عزیز و همراه، امیدوارم از این مسابقه لذت کافی را برده باشید، به منظور مشخص شدن کارایی سیستم برگزاری مسابقه و موارد دیگر لطفا با شرکت در نظر سنجی زیر ما را در بازخورد گرفتن از مخاطبان یاری فرمایید.

8. 11 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,681

به پایان آمد این دفتر ***********حکایت هم چنان باقیست

بالاخره با مشخص شدن نظر شما این مسابقه هم به پایان رسید، امیدوارم لذت کافی برده باشید، لطفا در نظرسنجی انتهایی نیز شرکت کنید (فقط یه نفر شرکت کرده تا الان، ممنونم ازش)نتایج مستقیما برای مدیریت ارسال میشه تا بتونند برای مسابقات بعد معیار و میزانی داشته باشند.

والتر وایت : یکی از برترین شخصیت های تلویزیون، مردی در لبه نابودی که بدنبال بر جا گذاشتن اثری از خود در دنیای پیرامونش بود. حال با گذشت بیش از یک دهه از شروع نمایش اعجاب انگیزش بر قاب جعبه جادویی تنها هایزنبرگ است که بهترین خاطرات را برای طرفدارانش در انجمن رقم زده است.

راستش هدفم این بود که نظر همه باشه و از سلایق همدیگه استفاده کنیم و بعد از این مسابقه شخصیت هایی رو پیدا کنیم و به تماشاشون بشینیم که، بقیه ازشون خاطره ـی خوب دارند و حاضرند براشون در حد یک پست بنویسند، متاسفانه توی این بخش فقط تعداد انگشت شماری از دوستان خاطراتی رو برامون رقم زدند و بقیه به کلیکی بسنده کردند، از هر دو دسته ممنونم ولی اجر و پاداش ـشون قطعا برابر نیست. انتقادات و پیشنهادات رو هم تا جایی که تونستم اعمال کردم به روند مسابقه و امیدوارم نمره قبولی ازتون بگیرم. در کل زیاد سعی کردم وقت خودم رو نگیرم و حساس نباشم در نتیجه تاپیک ها بسیار ساده بودند، قوانین یه خورده پیچیده ولی غیر از یک مورد حقیقتا راهگشا بودند.

در آخر از یاسر عزیز به خاطر تحمل کردن من (جدی کار سختیه) + سه تا تاپیک آخر (واقعا درگیر بودم و بار مسئولیتش رو انداختم گردن یاسر) و تمام عزیزانی که شرکت کردند تشکر می کنم.

10. 13 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :