برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 21
    I`M BACK
    سپاس
    4,347
    از این کاربر 8,222 بار در 653 پست سپاس گزاری شده

Blinded by the lights | چه کسی کوکایین مرگ را میفروشد ؟ | معرفی و بحث

سریال لهستانی و فوق العاده زیبای Blinded by the lights
    Ślepnąc od świateł

سریال بسیار زیبای Blinded by the lights یک سریال جنایی درام تلویزیونی لهستانی محصول HBO اروپا میباشد که در سال ۲۰۱۸ و در ۸ قسمت پخش شد ، سریال برگرفته از رمانی با همین نام محصول سال ۲۰۱۴ میباشد
    سریال بسیار منسجم و درگیر کننده هست و داستان جالبی هم دارد و بسیار خشن و تاریک روایت میشه و میتونم قاطع بگم که یکی از بهترینها در ژانر خودش هست که متاسفانه زیاد شناخته شده نیست

خلاصه ی داستان
    کوبا مردی کاریزماتیک و بسیار مرموز که نقش اول این سریال هست یک دلال مواد مخدر در ورشوی لهستان میباشد که سطح و لول کاری بالایی هم دارد , از طرف یکی از دوستان کوبا به نام سیکور یک کیف که مقدار زیادی مواد مخدر درون اون هست به کوبا داده میشه و پیشنهاد کاری مطرح میشه اما خیلی زود دوست کوبا میمیره و درگیری های کوبا با مافیا و آدم های بسیار خطرناک شروع میشه , گویا این کیف گذشته ی پر رمز و رازی داشته و دست هر کسی بیفته برای اون مشکلاتی بوجود میاد

دوستان جنایی باز پیشنهاد میکنم این سریال زیبا رو از دست ندهید
    سریال سطح بسیار بالایی داره و از شبکه ی بزرگHBO پخش شده , تمام ***تور های لازم برای یک سریال خوب مثل تصویر برداری ، شخصیت پردازی ، نورپردازی فوق العاده و موسیقی متن بسیار مناسبی داره و بنظر شخصی من باید ریت خیلی بالاتری میداشت

سپاس
    6,548
    از این کاربر 8,005 بار در 547 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Blinded by the lights | چه کسی کوکایین مرگ را میفروشد ؟ | معرفی و بحث

قسمت دوم
    با وجود اینکه سریال مثل اکثر سریال ها در قسمت دوم یکم از اون فراز اولیه به فرود میرسه و دچار افت ریتم میشه ولی همچنان فراتر از حد تصورم باقی مونده شخصیت های مختلف کم کم رونمایی شدن ولی امیدوارم قسمت درام سریال بر جناییش غلبه کنه
    تیتراژ اولیه سریال هم خیلی پر محتواست / صحنه های کلاب و سکانس های شخصیت محور با موزیک متن مخصوص و زوم و اسلوموشن خیلی حرفه ای کار شده / سکانس اول این اپیزود هم اکشن قابل توجهی داشت
    موسیقی متن سریال یکی دوتا ترک با پیانو داره که خیلی عالیه
    امیدوارم داستان پلیس نفوذی که برای گنگ کوبا کار میکنه رو به آبکی شدن نره
    8/10

3. 11 کاربرِ زیر از opeth1h بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,548

قسمت سوم
    شروع اپیزود یک فلش بک میبینیم که به صورت کراس اور به قسمت اول وصل میشه و تقریباً اولین سریال غیر انگلیسی زبانی بود که دیدم از این تکنیک که مخترعش تارانتینو بود استفاده میکنه
    داستان کشش زیادی نداره چون مافیای مواد مخدر سرو تهش مشخصه ولی جذابیت اصلی داستان پیرامون زندگی شخصیت اول یعنی کوبا هست که تا اینجا خیلی خوب بوده
    نکته دیگه ای که خیلی توی چشم میاد فیلم برداری حرفه ای سریاله که تقریباً تمام سکانسها رو جذاب کرده
    فردِ طرفِ قرار کوبا توی پارتی بی نهایت زیبا بازی کرد و انتهای قسمت هم باز به داستان گره خورد
    شخصیت دارِک هم که توی این قسمت ازش بیشتر دیدیم خیلی جالب بود و کنتاکت عجیبی که با کوبا پیدا کرده که ظاهراً دارای پیشینه ای هم هست و باید توی قسمت های بعد بیشتر ازش ببینیم
    اپیزود جذابی بود
    9/10

5. 10 کاربرِ زیر از opeth1h بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,548

قسمت چهارم
    همه یک گام تا خورده شدن فاصله داریم-همه ما به عنوان طعمه بزرگ میشیم
    اپیزود بسیار اروتیکی بود در کنار اتفاقات ریز و درشتی که توی این قسمت افتاد -
    مشاهده محتوا اسپویلر
    لحظه پیدا کردن پول حین کالبد شکافی عالی بود

دارِک بلاخره استارت جنگ رو زد
    باید ببینیم کوبا رو به پوچی بلاخره به رویاش یعنی جزیره گرمسیری در کنار خانواده میرسه یا خورده میشه (نابود میشه)
    8/10

7. 11 کاربرِ زیر از opeth1h بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I`M BACK
    سپاس
    4,347
    از این کاربر 8,222 بار در 653 پست سپاس گزاری شده

تا قسمت ۵
    سریال خیلی بالا تر از انتظار من بوده تا اینجا و میتونم بگم با یک سریال جذاب و دیدنی طرف هستیم
    یک طرف کوبا با گذشته ای پر رمز و راز که اصلا مشخص نیست چرا به کار های خلاف رو آورده و یک طرف هم مشکلاتی زیادی که برای کوبا بوجود میاد
    شخصیت پردازی سریال خیلی خوب صورت گرفته ، ریتم سریال تقریبا کند و آهسته هست اما نوع روایت بسیار جالبی داره و گاها از تکنیک های بسیار جذابی هم استفاده میشه
    نورپردازی سریال حرف نداره مخصوصا در شب , تصویربرداری و موسیقی سریال در سطح بسیار بالایی قرار داره

در مورد داستان هم میتونم بگم بسیار تیره و تاریک بوده تا اینجا و خیلی رک و بی پروا مسائل و مشکلات رو نشون میده
    از کلمات بسیا بدی استفاده میشه ، سانسوری در سریال صورت نگرفته و باعث شده یک درام تاریک و البته رئال رو شاهد باشیم
    از بین شخصیت های سریال هم از بازی کوبا بسیار لذت میبرم ، از بازی رئیس کوبا یعنی جیک . و اما دارِک بنظر من یکی از منفور ترین شخصیت های تلویزیون میتونه باشه !
    واقعا اعصاب بیننده رو خراب میکنه و کرکتر بسیار کثیفی هستش
    اگر این سریال چند فصل بود و شاهد شخصیت پردازی عمیق تری بودیم دارِک میتونست خیلی منفور تر از این چیزی که الان هست باشه
    سریال بنظر من خیلی کثیف و تاریکه و من تا اینجا خیلی لذت بردم و میتونه یکی از بهترین مینی سریال های غیر انگلیسی زبان باشه

9. 10 کاربرِ زیر از ashley_1986 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    160
    از این کاربر 1,392 بار در 90 پست سپاس گزاری شده

خوب اول از همه تشکر از علی بابت معرفی این مینی سریال (کمتر دیده شده)
    به همه ی دوستان توصیه میکنم اگر این ژانر و میپسندید حتما این سریال و ببینید واقعا ارزششو داره
    سریال یکم کمیابه ولی 2 تا از سایت های اشتراکی تا امروز قرار دادن نسخه ی (1080p AMZN WEB-DL x265 AAC 5.1 Polish Silence) QxR که بهترین کیفیت و نسخه ی این سریال داخل تورنت سرچ بزندید هست یا از Julie@ استاد پیدا کردن لینک های مگا / لینک مگا رو بگیرید و راحت دانلود کنید

زیرنویس فارسی که مترجم برای این سریال زحمتشو کشیده با نسخه ی ریلیز Silence هماهنگ نبود که دیشب نشستم 6 قسمتی که تا الان براش ساب اومده رو هماهنگ و آپ کردم که دیگه اصلا بهانه ای برای ندیدنش نداشته باشید
    YNWA

11. 12 کاربرِ زیر از starn بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    759
    از این کاربر 1,331 بار در 154 پست سپاس گزاری شده

ممنون از معرفی
    من قسمت 3 هستم و توی این قسمت داستان تازه داره شروع میشه و بوی طوفان میاد بابت موادهای صورتی,شخصیت کوبا خیلی بهتر جا افتاده و فضای سرد و تاریک سریال و شبانه های عجیب شهرو خیلی دوست دارم
    ممنون از starn بابت هماهنگی ,این 3 قسمت دستم فلج شد انقدر زیرنویسو کشیدم عقب

13. 9 کاربرِ زیر از saeed988 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,548

قسمت پنجم
    از آتش زیر خاکستر شروع شد و به آتش سوزی مهیب
    مشاهده محتوا اسپویلر
    کلاب بنتلهم
    ختم شد دقایق اولیه دراماتیک و کند شروع شد ولی کم کم اوج گرفت تا نیمه های این قسمت ملاقات دارِک و کوبا توی بار سکانسی پر از تعلیق و هیجان بود و سکانس بعدیش یعنی برخورد پلیس با کوبا بی نظیر بود زوایای فیلم برداری فوق العاده بود
    روابط مافیایی اغراق نشده و ملموسه مثل زمانی که کوبا برای فرار از چنگ پلیس تعقیب و گریز بیهوده انجام نمیده و با کمک از سیستم دولتی لهستان که مثل تمام دولت ها فاسده خودشو نجات میده (واقع گرایی)
    اگه یک ربع اول و پنج دقیقه آخر رو حذف کنیم اپیزود کاملی بود و میشد بهش 10 داد
    9/10

15. 9 کاربرِ زیر از opeth1h بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,548

قسمت ششم
    یکی از خشن ترین-درام ترین و تلخ ترین اپیزودهای سریالی که تا الان دیدم بیست دقیقه اول خشونت به حدی عریانه که تازه متوجه شدم چرا نتفلیکس حق پخش این سریال رو خریداری نکرده
    کوبا از نقطه ای که با خرید بلیط یکطرفه به بوینس آیرس می خواد آرامشی که همه دنبالشیم رو بدست بیاره ولی زندگی این تلخی بی پایان بهش مجال نمیده و پرت شدن مرحله ای اون به زیبایی هر چه تمام تر توی این قسمت نمایش داده میشه
    بعید میدونم سریال پایان خوشی داشته باشه
    10/10

17. 7 کاربرِ زیر از opeth1h بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هــــــــــــــــــچی
    سپاس
    1
    از این کاربر 67 بار در 16 پست سپاس گزاری شده

باسلام
    لینک دانلود را نتونستم پیدا کنم امکان هست کسی لینک را قرار بدهد ممنون

19. کاربر زیر از babii بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین