برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 21 از مجموع 21
    I`M BACK
    سپاس
    4,347
    از این کاربر 8,222 بار در 653 پست سپاس گزاری شده

Blinded by the lights | چه کسی کوکایین مرگ را میفروشد ؟ | معرفی و بحث

سریال لهستانی و فوق العاده زیبای Blinded by the lights
    Ślepnąc od świateł

سریال بسیار زیبای Blinded by the lights یک سریال جنایی درام تلویزیونی لهستانی محصول HBO اروپا میباشد که در سال ۲۰۱۸ و در ۸ قسمت پخش شد ، سریال برگرفته از رمانی با همین نام محصول سال ۲۰۱۴ میباشد
    سریال بسیار منسجم و درگیر کننده هست و داستان جالبی هم دارد و بسیار خشن و تاریک روایت میشه و میتونم قاطع بگم که یکی از بهترینها در ژانر خودش هست که متاسفانه زیاد شناخته شده نیست

خلاصه ی داستان
    کوبا مردی کاریزماتیک و بسیار مرموز که نقش اول این سریال هست یک دلال مواد مخدر در ورشوی لهستان میباشد که سطح و لول کاری بالایی هم دارد , از طرف یکی از دوستان کوبا به نام سیکور یک کیف که مقدار زیادی مواد مخدر درون اون هست به کوبا داده میشه و پیشنهاد کاری مطرح میشه اما خیلی زود دوست کوبا میمیره و درگیری های کوبا با مافیا و آدم های بسیار خطرناک شروع میشه , گویا این کیف گذشته ی پر رمز و رازی داشته و دست هر کسی بیفته برای اون مشکلاتی بوجود میاد

دوستان جنایی باز پیشنهاد میکنم این سریال زیبا رو از دست ندهید
    سریال سطح بسیار بالایی داره و از شبکه ی بزرگHBO پخش شده , تمام ***تور های لازم برای یک سریال خوب مثل تصویر برداری ، شخصیت پردازی ، نورپردازی فوق العاده و موسیقی متن بسیار مناسبی داره و بنظر شخصی من باید ریت خیلی بالاتری میداشت

سپاس
    160
    از این کاربر 1,392 بار در 90 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Blinded by the lights | چه کسی کوکایین مرگ را میفروشد ؟ | معرفی و بحث

داشتم فولدر سریال هامو مرتب میکردم که چشمم خورد مجددا به اسم این سریال و فولد باز کردم و نشستم مجددا این سکانس سریال تماشا کردم

کــــــــــــــــــــــــ ــوبـــــــــــــــــــا غـــرق در دنیای سیاه و خاکستری خود

( تصویر لوکیشن ادیت و صدای باران و فریاد ناگهانی اسم کوبا توسط پاژینا همه و همه باعث شد
    شاهد یک سکانس عالی باشیم و بیننده تا آخرین دقـیقـه محو صدای باران و موزیک مـتن بشه )
    YNWA

3. 6 کاربرِ زیر از starn بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123