برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,496
    از این کاربر 90,562 بار در 4,562 پست سپاس گزاری شده

(Utopia (US :پروژه بازسازی مشترکی از آمازون و گیلین فلین,معرفی,بحث

Utopia عنوان درام دلهره آور-معمایی می باشد, که بر اساس نسخه بریتانیایی سریال موفقی به همین نام که بین سال های 2013 تا 2014 از شبکه Channel 4 و در دوفصل پخش شد,ساخته شده است.در ابتدا قرار بود این مجموعه توسط David Fincher کارگردانی شده و به روی آنتن پخش شبکه HBO برود,اما به علت اختلافات مالی کار تولید پروژه کنسل گردید.با این حال این پایان کار نبود و سرویس آمازون در بهار 2018 توانست حق بازسازی سریال را بدست آورد و بدین ترتیب ساخت اثر وارد مرحله اجرایی گشت. Gillian Flynn نویسنده سرشناس و پرکار ایالات متحده که کتاب های فروشی همچون Gone Girl و Sharp Objects را روانه بازار نشر کرده است,کار نگارش نسخه تلویزیونی این اثر را به انجام رسانده است.انتشار اپیزودهای فصل نخست این مجموعه در هشت قسمت بوسیله سرویس استریم Prime Video از بیست و پنجم سپتانیر 2020 (جمعه چهارم مهرماه99) آغاز می شود.+++

خلاصه داستان:
    داستان مجموعه درباره گروهی از جوانان طرفدار آثار کمیک بوک است که در می یابند که ماجرا توطئه توصیف شده در یک اثر کمیک جنبه واقعی دارد.این امر نه تنها آنها را تبدیل به هدفی برای یک سازمان تبهکار می کندبلکه اعضای گروه را وارد ماموریت خطرناک برای نجات بشریت از نابودی نیز می نماید.++

بازیگران:

Rainn Wilson
    در نقشMichael

Dan Byrd
    در نقشIan

J. Serralles
    در نقشColleen

Desmin Borges
    در نقشWilson

A. LaThropl
    در نقشBecky

Sasha Lane
    در نقشJessica
    تریلر رسمی سریال:
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,911
    از این کاربر 13,624 بار در 1,063 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : (Utopia (US :پروژه بازسازی مشترکی از آمازون و گیلین فلین,معرفی,بحث

در اينكه سريال هاي بريتيش از سريال هاي آمريكايي يه سر و گردن بالاترن كه شكي نيست بخصوص درام هاي دلهره آور و جنايي كه لامصبا با روح و روان آدم بازي ميكنن نميخوام پيش پيش قضاوت كنم اما با اون چيزي كه من از اوتوپيا ديدم فقط و فقط سازنده هاي خودشن كه ميتونن با همون *كيفيت* كار رو ادامه بدن! اين سريال جزء معدود سريال هايي بود كه تك تك بازيگرهاش تو ياد من موند! مخصوصا نقش جسيكا كه واقعا از هم ن نماي اولي كه تو انتهاي اپيزود ١ وارد داستان شد تا اون انتها بيننده رو عاشق خودش ميكنه ، مايكل هم كه جاي خود داره هنوز كه هنوز اون طرز راه رفتن نوع اداي كلمات لحن صحبت نگاه هاي خيرش تو ذهنم هست بجز نقش هاي اصلي اتوپيا تو نقش هاي فرعي هم عالي عمل كرده بود كه تو اين راستا ميشه به پال ردي و استيون رابرتسن اشاره كرد كه به جرئت ميتونم بگم مثلشونو تو دنياي سريالي نديدم
    و يه نكته ي ديگه اي كه خيلي برام جاي سوال داره اينكه چرا امريكايي ها تو بازسازي ها ور ميدارن به جاي كاراكتر سفيدپوست يه سريال از يه كاراكتر سياه پوست استفاده ميكنن يه نمونش دفترچه مرگ بود الانم كه كاراكتر بكي! نقش جيمز گوردن تو بتمن ٢٠٢١ هم كه بماند

3. 16 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,684
    از این کاربر 19,960 بار در 1,358 پست سپاس گزاری شده

برخلاف لوکا من اصلا یادم نیست هیچ چیش رو، خب دروغ نگم، "ور ایز جسیکا هاید" و صد البته موضوع داستان که از بین بردن جمعیت با استفاده از محصولات خوراکی بود رو یادمه

فک کنم تنها خوبی (یا بدی؟!) که دیدن سریال با تعداد بالا داره مخصوصا واسه من فراموش کردن همه ـی خطوط داستانیه یه بار دیگه هم یه همچین موضوعی رو مطرح کرده بودم ولی جوابشو نگرفتم که چجوری میشه همه چیز یاد آدم بمونه مخصوصا توی بحث سریال
    این سریال هم من به عنوان یه سریال جدید بهش نگاه میکنم درسته امتیاز ای ام دی بی ـیش 5.6ـه و متاش هم 54ولی جدی جدی چون یادم نمیاد اون چی بوده در نتیجه فکر کنم از قسمت اولش لذت بردم با اینکه امتیاز قسمت اول 6.7 بود توی آی ام دی بی

درباره قسمت اول
    یه خورده شبیه چت باکسی ـیای خودمون نبودند این گروهه؟! خدایی ببینیم همو، ویلسون خودِ D O R D I ـیه پته همه رو میریزه رو آب فقط ما از مشکل وجود نر زیاد در چت باکس رنج می بریم.

به نسبت پایلوت خیلی خوب نبود و هیجانش کم بود خشونت هم کم تر از حد انتظار بود دوست داشتم خون و خونریزی بشه که اونجوری نبود و قرتی وار جمعش کردند.
    جسیکا هاید سیاه؟!قشنگ یه کاری میکنند کلا ما که قهوه ای طور هم هستیم از سیاه ها بدمون بیاد. نکنید عمو جان این کارها رو، حالم بهم خورد "ای اَم جسیکا هاید" تو شکر خوردی که جسیکا هایدی

این که 8 قسمته و زود تموم میشه جای شکر داره چون برای قسمت اول قشنگ حجمو حروم کردم. ببینیم میره سراغ روایت خودش یا چی؟!به امید اپیزودهای بهتر ادامه میدهیم

5. 10 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,911
    از این کاربر 13,624 بار در 1,063 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط wlh نمایش پست ها

برخلاف لوکا من اصلا یادم نیست هیچ چیش رو، خب دروغ نگم، "ور ایز جسیکا هاید" و صد البته موضوع داستان که از بین بردن جمعیت با استفاده از محصولات خوراکی بود رو یادمه

فک کنم تنها خوبی (یا بدی؟!) که دیدن سریال با تعداد بالا داره مخصوصا واسه من فراموش کردن همه ـی خطوط داستانیه یه بار دیگه هم یه همچین موضوعی رو مطرح کرده بودم ولی جوابشو نگرفتم که چجوری میشه همه چیز یاد آدم بمونه مخصوصا توی بحث سریال

این سریال هم من به عنوان یه سریال جدید بهش نگاه میکنم درسته امتیاز
    ای ام دی بی ـیش 5.6 ـه و متاش هم 54 ولی جدی جدی چون یادم نمیاد اون چی بوده در نتیجه فکر کنم از قسمت اولش لذت بردم با اینکه امتیاز قسمت اول 6.7 بود توی آی ام دی بی

درباره قسمت اول

یه خورده شبیه چت باکسی ـیای خودمون نبودند این گروهه؟! خدایی ببینیم همو، ویلسون خودِ
    D O R D I ـیه پته همه رو میریزه رو آب فقط ما از مشکل وجود نر زیاد در چت باکس رنج می بریم.

به نسبت پایلوت خیلی خوب نبود و هیجانش کم بود خشونت هم کم تر از حد انتظار بود دوست داشتم خون و خونریزی بشه که اونجوری نبود و قرتی وار جمعش کردند.
    جسیکا هاید سیاه؟! قشنگ یه کاری میکنند کلا ما که قهوه ای طور هم هستیم از سیاه ها بدمون بیاد. نکنید عمو جان این کارها رو، حالم بهم خورد "ای اَم جسیکا هاید" تو شکر خوردی که جسیکا هایدی

این که 8 قسمته و زود تموم میشه جای شکر داره چون برای قسمت اول قشنگ
    حجمو حروم کردم. ببینیم میره سراغ روایت خودش یا چی؟!

به امید اپیزودهای بهتر ادامه میدهیم

قبل ازهرچيزي
    بگم كه قشنگ خط به خط پستت چشمامو موردعنايت قرارداد تا برسم به خط آخر :-) مشتي اينهمه فونت چراگير كردي رواين فونت :-D

اونچيزي كه تو از آرمانشهر آمريكايي انتظارداري تمام اِلِمانهاش تو آرمانشهر بريتيش موجوده! اصلا Utopia يه امضا
    از فرهنگ
    سريالي
    انگليسيها است آمريكاييها بالابرن پايين بيان نميتونن مثلش روبسازن! همونطوركه سياهپوستهاي نيويورك وايتالياييها آمريكانشين امضاي امريكاييها
    توسريالاشونه ومصداق بينظيرش The Wire و The Sopranos ـه |

7. 14 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,352
    از این کاربر 4,399 بار در 221 پست سپاس گزاری شده

9. 10 کاربرِ زیر از No Country بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,130
    از این کاربر 1,704 بار در 209 پست سپاس گزاری شده

به نظرم شما نسخه بسیار قشنگتر و اصلی این سریال که انگلیسی ها در سال 2013 ساختن رو ببینید خیلی گیرا و جذابه . با بحث این روزهای ما راجع به واکسن و ... هم در ارتباطه
    سینه ام دکان عطاریست ... دردت چیست ؟

11. 5 کاربرِ زیر از afshin2014 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هنر فطری
    سپاس
    726
    از این کاربر 739 بار در 136 پست سپاس گزاری شده

این نسخش خیلی خوب بود بالاخره فهمیدیم قضیه جسیکا هاید چیه . اما متاسفانه مترجمش سه قسمت آخرو ترجمه نکرد و ول کرد و رفت ... بدجور تو کف موندیم که ناگهان شنیدیم کلا سریال کنسل شده....
    نظر خود را به دیگران تحمیل نکنیم

13. 4 کاربرِ زیر از majidzendaniyan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,130
    از این کاربر 1,704 بار در 209 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط majidzendaniyan نمایش پست ها
    این نسخش خیلی خوب بود بالاخره فهمیدیم قضیه جسیکا هاید چیه . اما متاسفانه مترجمش سه قسمت آخرو ترجمه نکرد و ول کرد و رفت ... بدجور تو کف موندیم که ناگهان شنیدیم کلا سریال کنسل شده....
    توصیه می کنم اگر نسخه انگلیسی رو ندیدید حتما ببینید البته سریال دیدن سلیقه ایه ولی واقعا فوق العاده ساخته شده بود و حیف که دو فصل بود .
    سینه ام دکان عطاریست ... دردت چیست ؟

15. 4 کاربرِ زیر از afshin2014 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :