برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
    شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,714
    از این کاربر 19,980 بار در 1,359 پست سپاس گزاری شده

new2 محبوب ترین شخصیت 2 | مرحله ی مقدماتی | بحث و اعلام نتایج

خب همونطور که قول دادیم فاز اول مسابقه رو جلو ببریم، 4 گروه هر گروه 9 شخصیت که فقط میتونید 2 نفر از هر گروه رو به مسابقه برگردونید پس سعی تون رو بکنید و برای شخصیتی که دوستش دارید تلاش کنید. راستش به گروه ها که نگاه میکنم به نظرم کلی برنده تو ایناست سعی کردم درست بچینمشون ولی خیلی از خوبان اینجا جمع اند. تو این تاپیک میتونید راجع به گروه ها، چینش و کلا همه چی صحبت کنید، میتونید واسه شخصیت مورد علاقه اتون بنویسید و معرفیش کنید که بقیه بهتر بشناسنش. به مدت یک هفته چهار نظرسنجی ادامه داره و بعد از اون میریم سراغ مسابقه اصلی، تاپیک های زیر نظر سنجی هر گروه هستند.
    نفرات منتخب در هر گروه با رنگ قرمز نمایش داده شده اند.

گروه اول

گروه دوم

گروه سوم

گروه چهارم

Pablo escobar - Narcos Elliot Alderson - Mr. Robot
    Kevin Garvey-Leftovers
    Rustin Cohle - True Detective
    Omar Little - The Wire Lucas Hood - Banshee Lester Nygaard - Fargo Princess Margaret - The Crown
    Gennaro - Gomorrah Lenny Belardo-The Young Pope Captain Flint - Black Sails Al Swearengen - Deadwood
    Louie CK - Louie Raymond Reddington - The Blacklist Ragnar lothbrok - Vikings Harold Finch - PoI
    Geralt - The Witcher Nora Durst - The Leftovers John Thackery - The Knick Oswald Cobblepot - Gotham
    Itachi Uchiha - Naruto Maeve Millay - Westworld Jonas Kahnwald - Dark Mabel Pines - Gravity falls
    Alexandra Udinov - Nikita Javier Pena - Narcos Todd Chavez - Bojack Horseman Jay Pritchett - Modern Family
    Bobby Axelrod - Billions John Luther - Luther lucifer morning star - lucifer Cosmo Kramer - Seinfeld
    Zulema Zahir - Locked Up
    ...Dennis Reynolds-It's Always Cersei Lannister - GoT george costanza - seinfeld

Remember My Name
    سپاس
    749
    از این کاربر 2,243 بار در 244 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : محبوب ترین شخصیت 2 | مرحله ی مقدماتی | بحث و اعلام نتایج

تشکر بابت تاپیک و این مسابقه
    امیدوار بودم همه شخصیت های مورد علاقه دوستان بتونن تو این دور شرکت کنن ولی خب یکی از لذت های مسابقه همین رقابتشه و به نظرم به خوبی شخصیت ها گروه بندی شدن. با تشکر از wlh عزیز
    شخصیت هایی که من انتخاب کردم شخصیت Jay Pritchett از سریال Modern Family و Captain Flint از سریال Black Sails هستن که دوست داشتم چند خطی در موردشون بنویسم

مشاهده محتوا اسپویلر

تو سریالی مثل Modern Family شخصیت های خوبی حضور دارن مثل فیل دانفی که ظاهرا تو دور قبلی هم حضور داشته. دلیلی که شخصیتی مثل جی پریچت رو دوست داشتم تو این دور ببینم پرداختی بود که داشت. شاید یه پیرمرد با طرز فکر قدیمی که گاهی با بچه های خودش هم مشکل پیدا میکنه و به حرفای خودش هم فکر نمیکنه و دوست داره تنها باشه تا به کارای مورد علاقه خودش برسه شخصیت پرطرفداری نباشه ولی کنارش نشون میداد همین دسته افراد برخلاف چیزی که نشون میدن از باطن عمیقا عاشق خانوادشون هستن. مسلما همه میدونیم بزرگترین اعضای یک خانواده چه حکمی دارن. از دید من شخصیت جی توی سریال دقیقا حکم یه ستون رو داشت که با وجود همه نکات مثبت و منفیش شخصیت دوست داشتنی ای ازش ساخته بود که اگه اشتباهی میکرد اشتباه خودش رو بالاخره قبول میکرد و درصدد جبران بود و باعث میشد این خانواده به هر دلیلی باز کنار هم باشن. اهمیت به خانواده نکته ای که جی همیشه روش تاکید داشت و این رو مدیون بازی بسیار خوب Ed O'Niell دوست داشتنی هستیم

سریال Black Sails یکی از منحصر به فرد ترین سریال هایی بود که تو عمرم دیدم و خیلی دوست دارم نظیر این سریال که عصر طلایی دزدان دریایی رو نشون میده باز هم ساخته بشه. در مورد شخصیت کاپیتان فلینت اوایل که این سریال رو دیدم خیلی طرفدارش نبودم. چون کسی بهمون نشون داده شد که در ظاهر یه کاپیتان و فرمانده مقتدر برای کشتی و خدمه خودشه و به فکر همس ولی در واقع برای منافع خودش حاضره سر هرکسی رو زیر آب کنه. ولی به مرور زمان این شخصیت به خوبی شکل گرفت و شاهد بودیم که دچار چه تغییراتی میشه و داستانش به خوبی پیش میره و واقعا دوست ندارم برای کسایی که این سریال رو هنوز ندیدن اسپویل کنم.
    بعید میدونم کسی تا آخر این سریال رو دیده باشه و از شخصیت فلینت خوشش نیاد. انصافا Toby Stephens برای این نقش گل کاشت

امیدوارم خستتون نکرده باشم

3. 18 کاربرِ زیر از Longmire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,714
    از این کاربر 19,980 بار در 1,359 پست سپاس گزاری شده

پایان مرحله مقدماتی

.:: پس از یک هفته مرحله مقدماتی به پایان رسید و پست اول با اعلام نتایج آپدیت شد ::.

5. 10 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,911
    از این کاربر 13,626 بار در 1,063 پست سپاس گزاری شده

• از گروه اول که 100% Omar Little میومد بالا شکی توش نبود ولی فکر نمیکردم بجای پابلو اسکوبار لوئیس سی کی بالا بیاد(صرفا نظرشخصی والی بازی لوئیس بی نظریه و درش شکی نیست)

• از گروه دوم هم که بالا اوومدن الیت آلدرسن قطعی بود ولی نفر بعدی نورا درست دوستداشتنی من باید میبود نه لوکاس هود

• اینکه تو گروه سوم Kevin Garvey بالا اوومد کمی تا قسمتی تسکین بخش بود(عوض حذف نورا درست هرچند که ترجیح میدادم نورا بالا بیاد) تو این لیست کل کاراکتر ها یه طرف "رگنار" یه طرف

• تو گروه چهارم بالا اوومدن Rustin cohle که بر همگان واضح و آشکارا بود | Cosmo kramer هم واقعا حقش بود بیاد بالا نسبت به کاراکتر های دیگه

من تقریبا 90% حدسام درست دروومد تو هر گروهی بجز گروه اول که فکر میکردم اسکوبار بالا بیاد | گروه دوم نورا درست... تایپیک جذابیه ممنون wlh عزیز

7. 11 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :