برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
    شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,681
    از این کاربر 19,959 بار در 1,358 پست سپاس گزاری شده

Equinox | معرفی و بحث

داستانی که به گفته خالقش تفاوت بین واقعیت و خیال و رابطه ـی بین جبر و اختیار در خانواده ای عادی در دانمارک است، واکنش های متفاوتی را در بین علاقه مندان به تماشای جهان پیچیده و پر رمز و راز، خط زمانی های مختلف و حتی جهان های موازی برانگیخته است. دنیایی که در آن با پرسش های گوناگون در مورد همه چیز، الزاما به جواب های دلخواه نخواهید رسید.

اما روایتِ قصه ـی جدیدترین سریال غیرانگلیسی زبان نتفلیکس براساس پادکست تحسین شده ای محصول سال 1985 به همین نام است. این پادکست حتی در چارت مربوط به دانمارک در iTunes به بالاترین جایگاه نیز دست یافته است. خالق و نویسنده پادکست و این سریال 6 قسمتی Tea Lindeburg است. Dorthe Riis Lauridsen تهیه کنندگی این سریال را بر عهده دارد و Piv Bernth تهیه کننده اجرایی این اثر هستند. هر چند در بین عوامل تهیه و تولید می توان به نام های دیگری از جمله Danish production (سریال the Killing) و Apple Tree Productions و ... نیز اشاره کرد. این سریال قرار است 30 دسامبر 2020 از نتفلیکس پخش شود.

خلاصه داستان :
    اما نکته ای که نگفتن آن بسیار بی معنی خواهد بود شور و اشتیاقی است که طرفداران سریال آلمانی نتفلیکس، دارک، برای شروع این سریال دارند. صبر کنید بله درست شنیدید در تمامی مطالبی که در آینده راجع به این سریال خواهید خواند نکته ای غیر قابل بازگشت است پس قبل از قضاوت بیشتر لطفا به تماشای تیزر این سریال بنشینید.

همانطور که در تیزر سریال مشاهده می کنید استرید (با بازی دنیکا کیوسِک) میزبان یک شوی رادیویی شبانه است. اما بک گراند قصه که همان ناپدید شدنِ خواهر او و تمام کلاس آن ها در سال 1999 است او را به نوعی تحت تاثیر قرار داده است در این بین فردی با تماسی که سرشار از اطلاعات است شروع اتفاقات داستان را رقم می زند. البته که طرفداران سریال دارک با دیدن این تیزر خود تا انتهای این داستان را رفته اند اما باید منتظر ماند و دید دانمارک برای جهان موازی و ماورالطبیعه چه طرح و نقشه ای دارد.

سپاس
    14,681

پاسخ : Equinox | معرفی و بحث

3. 20 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,681

فکر کنم توی این فصل، برای سریال ها 5 یا 6 تا تاپیک معرفی زدم. یکی پس از دیگری فضا رو معطر کردند. اینم با این روندی که من دارم میبینم روی بقیه رو سفید میکنه. بلایی سرم آوردند این چند تا معرفی که به دامن قورباغه پناه میبرم.

قسمت اول
    یه داستانِ تقریبا تیپیکال توی فضای علمی تخیلی و ترسناک. اول با نگاهی به گذشته شروع میشه و اتفاقات اولیه رو مرور می کنه بعدشم میاد به زمان حال و تریلر پستِ اول تاپیک و اون خلاصه ای که گفته شد اتفاق میافته. شخصیت اصلی مشکلاتی رو تجربه میکنه (از لحاظ روان پریشی) و سعی شده کابوس هاش رو ترسناک تر نشون بدن ولی فکر کنم زیاد تو این بخش ترسناک موفق نبودند. به نظرم امتیازهاش تثبیت بشه شاید بشه بهتر راجع بهش تصمیم بگیرید ولی الان قطعا سراغش نیاید. من خودم ناامید دارم میرم جلو.

5. 9 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    109
    از این کاربر 918 بار در 104 پست سپاس گزاری شده

من از این سبک سریالا خوشم میاد
    ولی امتیازش خیلی پایینه بیخیال دیدنش شدم

7. 6 کاربرِ زیر از giumartan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :