برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 26
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,510
    از این کاربر 90,614 بار در 4,565 پست سپاس گزاری شده

❅✵ بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های زمستان 2021✵❅

در این تاپیک می‌توانید پیرامون انیمه های فصلی زمستان 2021 میلادی بحث و گفتگو بفرمایید. لطفا در ابتدا بحث خودتان عنوان انیمه و قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 22 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ❅✵ بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های زمستان 2021✵❅

در مورد تغییر پلات فصل دوم انیمه «ناکجاآباد موعود» نسبت به مانگاش

با اپیزود این هفته مشخص شد که راه مانگا از انیمه جداست (حداقل تا این قسمت) حذف کردن مهم‌ترین کاراکتر ادالت داستان (پناهگاه) و به طبع اون حذف آرک گلدی پوند، که مهیج‌ترین و اکشن‌ترین بخش مانگا بود. متاسفانه با حذف کردن این کاراکتر، بخش بزرگی از شخصیت پردازی و دولوپ شدن بچه‌ها رو هم قربانی کردن. بچه‌هایی که برای فرار از یک پرورشگاه کلی نقشه کشیدن، تمرین کردن و تلفات دادن، چطوری به سادگیه آب خوردن چندین نیروی ویژه رو لت و پار کردن؟! (در صورتی که این اتفاق توی مانگا جور دیگه‌ای رقم می‌خوره و کاملا قابل لمسه) یا با یک بار شلیک تیرکمان، یک مانستر وحشی رو از پا انداختن! چی شد؟! کی این بچه‌های کوچولو تبدیل به رمبو شدن؟! مشکلات این اپیزود کلی سر و صدا توی ردیت و انجمن‌های مربوطه به راه انداخته. یک‌جا خوندم که نوشته بود یکی از دلایل این اتفاق، پخش فصل دوم انیمه دکتر استون هستش که تمی مشابه پیدا کرده و سازنده‌ها از شباهت پرهیز کردن؛ به نظر شیرای نمی‌خواسته درگیر رقابت بشه و همچنین قبلا گفته بود که چندجا نیاز به اصلاح داره! اصلا هیچ چیز این فصل نرمال به نظر نمی‌رسه؛ از ۱۱ اپیزوده شدن گرفته تا اختصاص زمان طولانی به سکانس‌های بی‌خود و بی‌جهت مثل پیانو زدن و غیره! فقط امیدوارم سرنوشتی مثل گیم آو ترونز و توکیو غول و... پیدا نکنه.

4. 14 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355
    از این کاربر 1,963 بار در 195 پست سپاس گزاری شده

قسمت ۵ پرامیسد نورلند رسما نشون داد چند تا ارک و شخصیت مهم داستان حذف شدن
    و با این جهش زمانی که تو داستان انجام داد تقریبا محتمله داستان این فصل تمومه ( حتی با این سرعت میتونن تو یه قسمت هم داستانو جمع کنن )
    اصلا داستان دیگه علت و معلول نداره . انگار یه نمایش رندومه . بدون مقدمه چینی قیمه ها رو ریختن تو ماستها..
    واقعا حیف این مانگا...
    اخه مجبورین مگه....
    دراپ کنیم ... نکنیم؟؟
    پیشنهاد : لطفا به جای انیمه این اثر مانگاشو بخونین .
    پیشاپیش منتظر اداپشن جدید از این مانگا در سالهای آتی هستیم

6. 11 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

tonight's the night
    سپاس
    19,347
    از این کاربر 1,743 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 1919 نمایش پست ها
    قسمت ۵ پرامیسد نورلند رسما نشون داد چند تا ارک و شخصیت مهم داستان حذف شدن
    و با این جهش زمانی که تو داستان انجام داد تقریبا محتمله داستان این فصل تمومه ( حتی با این سرعت میتونن تو یه قسمت هم داستانو جمع کنن )
    اصلا داستان دیگه علت و معلول نداره . انگار یه نمایش رندومه . بدون مقدمه چینی قیمه ها رو ریختن تو ماستها..
    واقعا حیف این مانگا...
    اخه مجبورین مگه....
    دراپ کنیم ... نکنیم؟؟
    پیشنهاد : لطفا به جای انیمه این اثر مانگاشو بخونین .
    پیشاپیش منتظر اداپشن جدید از این مانگا در سالهای آتی هستیم
    انیمه کلا مسیرش از مانگا جدا شده و اینو خود سازنده ی انیمه از شروع پخش دوم گفته بود و چون خود مانگاکا فیلمنامه جدید رو نوشته و کار رو سپردن دست کاردون به نظرم مشکلی پیش نمیاد و منی که داستان مانگا رو نخوندم تا الان ایراد بزرگی نمیتونم به انیمه بگیرم.
    به نظرم اونایی هم که مانگا رو خوندن یا انیمه رو نباید ببینین یا فکر کنن یه ورژن متفاوت از مانگا رو دارن میبینن

8. 10 کاربرِ زیر از Dexter_171 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151

نقل قول نوشته اصلی توسط Dexter_171 نمایش پست ها
    انیمه کلا مسیرش از مانگا جدا شده و اینو خود سازنده ی انیمه از شروع پخش دوم گفته بود و چون خود مانگاکا فیلمنامه جدید رو نوشته و کار رو سپردن دست کاردون به نظرم مشکلی پیش نمیاد و منی که داستان مانگا رو نخوندم تا الان ایراد بزرگی نمیتونم به انیمه بگیرم.
    به نظرم اونایی هم که مانگا رو خوندن یا انیمه رو نباید ببینین یا فکر کنن یه ورژن متفاوت از مانگا رو دارن میبینن
    آقا شما داری دروغ وارد بازی می‌کنی، پس مافیایی! :دی
    این خبر که مانگاکا نظارت داشته و دخالت کرده و... کلا فیک نیوز بوده؛ پلن فصل دوم در حین پخش فصل اول بسته شده بوده و اصلا خبری از مانگاکا هم نبوده؛ بر فرض محال درصد دخالتش به 5% هم نمیرسه. کارگردان خودش تصمیم گرفته خلاقیت چاشنی داستان کنه. کارگردان نه مانگاکا. تازه من تو ردیت یه جواب دیگه خونده بودم که اسمی طرف تو تیم فصل دوم بوده، نخود سیاه!
    دلیل این که خیلی‌ها صداشون درومده، فقط بخاطر نابود کردن داستان مانگا و با کلی کاراکتر ریز و درشت نیست، کلا فاز انیمه از سوروایور هارر عوض شده. الخصوص این اپیزود آخر که تلفیقی ناروتو هم چاشنی کار کرده بودن! دقیقا مشابه چند فصل آخر گیم آو ترونز. کلا چهارچوب و قوانین تعریف شده داستان شکسته شده. محتوا رو تغییر دادی، حداقل فرم رو انگولک نمی‌کردی کارگردان ناحسابی.

10. 13 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

tonight's the night
    سپاس
    19,347
    از این کاربر 1,743 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط S h i n o d a نمایش پست ها
    آقا شما داری دروغ وارد بازی می‌کنی، پس مافیایی! :دی
    این خبر که مانگاکا نظارت داشته و دخالت کرده و... کلا فیک نیوز بوده؛ پلن فصل دوم در حین پخش فصل اول بسته شده بوده و اصلا خبری از مانگاکا هم نبوده؛ بر فرض محال درصد دخالتش به 5% هم نمیرسه. کارگردان خودش تصمیم گرفته خلاقیت چاشنی داستان کنه. کارگردان نه مانگاکا. تازه من تو ردیت یه جواب دیگه خونده بودم که اسمی طرف تو تیم فصل دوم بوده، نخود سیاه!
    دلیل این که خیلی‌ها صداشون درومده، فقط بخاطر نابود کردن داستان مانگا و با کلی کاراکتر ریز و درشت نیست، کلا فاز انیمه از سوروایور هارر عوض شده. الخصوص این اپیزود آخر که تلفیقی ناروتو هم چاشنی کار کرده بودن! دقیقا مشابه چند فصل آخر گیم آو ترونز. کلا چهارچوب و قوانین تعریف شده داستان شکسته شده. محتوا رو تغییر دادی، حداقل فرم رو انگولک نمی‌کردی کارگردان ناحسابی.
    خب من از اینش خبر نداشتم اصلا ولی اینطوری دیگه واقعا مسخره است
    مانگا وقتی تموم شده اصلا این چه کاری بود دیگه، عجیبه واقعا

12. 9 کاربرِ زیر از Dexter_171 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151

یک سوال از رفقایی که Wonder Egg Priority رو می‌بینن، چندتا ری‌ویو خوندم که انیمه از یک قسمتی رفته به سمت هموفوب/ ترنسفوب و... درسته؟!

14. 6 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,168
    از این کاربر 7,217 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط S h i n o d a نمایش پست ها
    یک سوال از رفقایی که Wonder Egg Priority رو می‌بینن، چندتا ری‌ویو خوندم که انیمه از یک قسمتی رفته به سمت هموفوب/ ترنسفوب و... درسته؟!
    من این انیمه رو دنبال میکنم . بله یکی از شخصیت ها که تو قسمت آخر پخش شده بود. همچین تمایلاتی داشت. کلا انیمه مشخصا در مورد آسیب های روانی و خودکشی، قربانیان تجاوز و ... هست. یه فضای تلخ و شیرین جذابی داره ... یه جورای نکات مثبت فصل اول 13 Reasons Why رو به صورت انیمه شده میبینی... من به شخصه فضاش رو دوست دارم. انیمه متفاوتی هست ....

16. 13 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355

همون طور که میدونید این فصل تقریبا بهترین فصل انیمه ای هست که تا حالا اومده
    راستش اینقدر تعداد انیمه های عالی زیاده که از پخش هفتگی برا بعضی انیمه ها جا موندم. من ۱۹ انیمه رو این فصل دنبال میکنم که اکثرن فصل چندمی هستن ( فک نکنم فصلی بالای ۱۰ سری درحال پخش رو تا حالا دیده باشم )
    با گذشت ۵ هفته و سبک سنگین انیمه های فصل اولی میتونم چند انیمه ی جدید و خوب این فصلو معرفی کنم که ببینین ( قبلا انیمه های فصل چندمی رو گفتم )
    ۱. Mushoku tensei
    انیمه ای که این فصل همه رو غافلگیر کرد . به شخصه انیمه ایسکای دوست ندارم ولی این انیمه یه چیز دیگه است.انیمه ای ایسکای و فانتزی و کمدی که داستان و گرافیک و جذابیت داستانی بسیار بالایی داره . صداگذاری ها عالی انجام شده و صدای راوی داستان رو هم نمیگم کیه که سوپرایز شید. ویژگیهای اخلاقی شخصیت اول انیمه هم خیلی در فرومهای انیمه ای مورد بحث واقع شده که بازم توضیح نمیدم که جذابیتش کم نشه. و البته کلا انیمه ی صحنه داری هست.
    از خوبی این انیمه همین بس که یه استودیو فقط برای ساخت این انیمه ایجاد شده !
    حتما این انیمه عالی رو از دست ندید.
    گرافیک۹.۵ داستان۱۰ موسیقی۸ شخصیت پردازی۱۰
    ۲. Horomiya
    این انیمه هم غافلگیر کننده بود . داستان در نگاه اول عاشقانه دو بچه دبیرستانی هست ولی به روایتی بسیار زیبا ساخته شده که مخاطب هر هفته منتظر و تشنه قسمت بعد میمونه . در عین تکراری بودن داستان جذابیت و تازگیش رو نمیشه انکار کرد . موسیقی اپنینگ و متنش هم بسیار زیباست...
    گرافیک۹.۵ داستان۹.۵ موسیقی۹ شخصیت پردازی۹.۵
    ۳. Wonder egg priority
    انیمه فانتزی دارک روانشناسی و نمادین که ویژگیهای بصری و رنگ امیزی تیز و بسیار زیبایی داره که به یکی از مسائل مهم جامعه یعنی خودکشی میپردازه . مدتها بود انیمه ی خوب به این سبک ساخته نشده بود و جای خالیش حس میشد
    گرافیک۱۰ داستان۹.۵ موسیقی۸ شخصیت پردازی۷
    ۴. Hataraku saibou black
    سلولها در حال کار . نسخه ی سیاه
    احتمالا اسم انیمه اصلی به گوشتون خورده و قبلا هم تو همین تاپیک فصل دومش رو معرفی کردم که تو همین فصل ریلیز شده .یه نکته جالب از این انیمه اینه که بعد سالها اولین انیمه ی ژاپنی هست که مجوز پخش توی چین گرفته .نکته جالب دیگه ریلیز همزمان کد بلک این انیمه هست که در یک بدن دیگه با کلی بیماری اتفاق میفته . نسبت به انیمه اصلی اکشن اش بیشتره ولی همون تم رو داره و به شخصه با این که رنج مخاطب سنیش پایینتره من ازش لذت میبرم.
    گرافیک۸.۵ داستان۹ موسیقی۹ شخصیت پردازی۷
    ۵. Kemono jihen
    این انیمه هم انیمه ای اکشن فانتزی جادویی هست که در نگاه اول کودکانه بنظر میرسه اما در باطن این طور نیست. گر چه شخصیت اولش به نظر من نچسب و ماسکه هست اما شخصیتهای مکمل خوبی داره . داستانش فعلا برام جالبه فقط یخورده گنگ هست
    گرافیک۹.۵ داستان۷ موسیقی۷.۵ شخصیت پردازی۸
    شما جذب کدوم انیمه های فصل اولی شدین؟

18. 15 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,141
    از این کاربر 449 بار در 47 پست سپاس گزاری شده

انیمه Hataraku saibou black خیلی از Hataraku saibou بهتره و کلی درام و خشونت بهش اضافه شده. ماجرا داخل بدن یه فرد بیمار (احتمالا اعتیاد به الکل و سیگار و ... داره) که سنش هم بالا هست جریان داره. سبک داستان هم برخلاف Hataraku saibou، جدی و به دور از شوخی و شاد و شنگول بودن، هست. از نظر من، کیفیت کار چند لول بالاتر از Hataraku saibou هست؛ پیشنهاد میکنم حداقل یه قسمتش رو ببنید به احتمال زیاد نظرتون رو جلب خواهد کرد.

اگه کسی دو انیمه 2.43 Seiin Koukou Danshi Volley Bu و SK8 رو میبینه، ممنون میشم نظرش رو بگه

20. 11 کاربرِ زیر از leon kennedy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355

ری زیرو ... هر هفته غافلگیرکننده تر...
    مشاهده محتوا اسپویلر
    اول تغییرات شخصیتی گارفیلد

کی فکرشو میکرد پرونده ی بتلگیوس رومانه کنتی دوباره باز شه... خیلی دلم براش سوخت .. چقدر هیت خورد سیزن اول... از قدیم میگن زود قضاوت نکنید الان میشه گفت کلا قضاوت نکنید...

تراژدی بتلگیوس و فورتونا...عجب موسیقی متنی...

ریج دادن امیلیا .. نایت کینگی بود واسه خودش رو نمی کرد.. اینجا باز هم هنر موسیقی خودشو نشون داد.. داستان این سنجاق سر چه دردناک بود

این هفته هم که اکیدونا و رزوال...کلا اکیدونا چی میخواد ؟ هر هفته مرموزتر میشه داستانش. هر فلش بک یه گره داستانو باز میکنه از اون ور پنج تا گره اضافه می کنه...به تغییر لباس رزوال بعد مواجهه با هکتور دقت کردین؟

و در اخر ساخت پناهگاه. داریم میبینیم کل شخصیتها گذشته ی تلخی داشتن..

22. 9 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین