برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
    شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,684
    از این کاربر 19,961 بار در 1,358 پست سپاس گزاری شده

.:SiSiBK:. | از دختر مهاراجه تا لاست دات آی آر | مصاحبه

مادرانه

در ابتدا هدفم یافتن تاریخچه ای کوچک از انجمنی مشابه با انجمن خودمان بود ولی هر چه بیشتر در این مصاحبه پیش می رفتم انگار این موضوع برایم کمرنگ تر می شد، در خلال مصاحبه مادری را شناختم که با تدابیری مدرن روزگار می گذراند، برای تک تک لحظات زندگیش برنامه ریزی می کند و جالب تر آن که خواسته های خود را در نظر می گیرد و به آن ها اهمیت می دهد. با خودم فکر کردم چقدر مادر بودن می تواند سخت باشد ولی چنان راحت توصیفش می کند گویی سهل ترین کاری ـست که تا به حال انجام داده است. لحظاتی از مصاحبه درنگ کردم به مادر خودم فکر کردم و فهمیدم در تمام این سال ها چه خودخواهانه تمام زندگیش را مصادره به مطلوب خودمان کردیم و چه راحت از خواسته هایش نپرسیدیم، انگار همزمان با مادر شدن باید از خواسته هایش دست می کشید و فداکارانه فقط به ما توجه می کرد. این وسط حلقه ای مفقوده یافتم چطور زمانی که سن و سال مادرم و (حالا پس از مصاحبه) مادر مجازیم یکی است، اینقدر فاصله بین روزمره این دو بزرگوار وجود دارد؟ سطح تحصیلات، محیط فرهنگی - اجتماعی رشد کردن یا هر چه که باشد دیگر برایم اهمیتی ندارد از الان شاید فهمیده باشم که الویت های زندگیم را چگونه دوباره تنظیم کنم تا فضای بسیار بزرگی برای خواستن های مادرم ایجاد کنم...

در توصیف همگان اکانتی هستند بی حاشیه و اخبارگو که در سال های اخیر بیشتر با قرار دادن پوسترها و تریلر های فیلم و سریال شناخته می شوند اما سابقه ای طولانی در پلتفرمی به اسم فروم دارند و به گواه آمار در بیشتر فروم های فارسی عضو بوده اند، معمولا من برای مصاحبه از روش دنبال کردن رد پای دیجیتال استفاده می کنم و سعی می کنم نکات مبهمی را برجسته کنم ولی در این مورد خاص، متاسفانه هیچ گونه حاشیه ای وجود نداشت پس از همان ابتدا به مشکلی اساسی برخورد کردم، متریال مورد نظرم را از کجا بیابم؟؟؟
    سعی کردم با رعایت فاصله اجتماعی سرکی به زندگی شخصی مادرانه ـی ایشان بکشم، از میزان سریال هایی که دیده بودند انگشت به دهان ماندم، البته نه از نوعی که در عکس کنار مشاهده می کنید، به اکانت توییترشان سر زدم و از خاطرات فرومی ـیشان پرسیدم، در آخر به انجمن تی وی ورلد بازگشتم و روند روتین مصاحبه را پی گرفتم. ابایی از دیدن هر سریالی ندارند و می توانید از اکانت تی وی تایم ایشان این را متوجه شوید، در هر صورت این شما و این مادربزرگ توییتر فارسی و از سلاطین و رکورددارانِ تماشای سریال ...

مصاحبه با .:SiSiBK:.

1- یه معرفی به هر صورتی که دوست دارید.
    سپیده بختیاری متولد 27/05/1349 تهران30 ساله ازدواج کردم و دو تا دختر دارم و خانه دار هستم
    2-اینهمه سریال + مدیریت کردن دو تا دختر + خونه داری، مگه میشه؟ زندگی واقعی یک روزتون چجوری میگذره؟
    قبلن که دخترا مدرسه میرفتن پنج و نیم صبح بیدار میشدم و بعد از فرستادنشون به مدرسه سریع دست به کار درست کردن غذا میشدم و بعدش اگه کار بیرون نداشتم مینشستم به سریال دیدن و خب اونجوری نیستم که اصلن وسط اپیزود استاپ نکنم. کار پیش بیاد میرم و برمیگردم و باقی ماجرا...
    من در کل مثل بقیه ی خانما نیستم که از صبح تا شب بشور و بساب میکنن. نه اینکه اونا بد باشن نه ولی خب من ترجیح میدادم کارهای کلی خونه انجام داده بشه و به جزئیات توجهی نداشتم چون دوست داشتم به علاقه ـم هم برسم. من از 10-12 سالگی عاشق فیلم دیدن بودن و از 16 سالگی شروع کردم به خوندن مجله فیلم. هیچ چیزی نمیتونه منو از فیلم و سریال دیدن دور کنه. ممکنه برام کمرنگ بشه ولی هرگز پاک نمیشه
    3-شده همسرتون یا بچه ها از فیلم و سریال دیدن شما اذیت بشن یا اعتراضی بکنن؟ یا خودتون بگید اگه کمتر سریال میدیدم شاید به فلان قسمت از زندگیم بیشتر توجه میکردم؟
    بله اعتراض کردن البته بیشتر دخترا، همسرم چون مرد سختگیری نیست کاری نداره و در جواب بخش دوم باید بگم بعضی وقتا شاید اینو پیش خودم بگم ولی بعد میبینم خیلیا هم که تمام وقت در اختیار خانواده بودن همون مشکل یا مساله رو داشتن و متوجه میشم که نباید خودمو سرزنش کنم. ممکنه چیزای دیگه تو بوجود اومدن اون مشکل دخیل بوده
    4- درس و دانشگاه، مدرک و سطح تحصیلات ـتون چقدره؟ اصلا به شاغل بودن فکر کردید یا نه از همون اول افتادید توی زندگی به این سبک مادرِ خانه دار؟
    من دیپلم حسابداری دارم و بلافاصله ازدواج کردم
    بله اوایل ازدواج خیلی تمایل داشتم کار کنم ولی همسرم زیاد دوست نداشت برای همین دیگه شغل فیلم و سریال بینی رو انتخاب کردم
    5-چقدر توی توییتر فعالید؟ یه توضیحی میدید که دلیل علاقه ـتون به توییتر چیه؟
    من سال 2007 عضو توییتر شدم چون دختر بزرگم عضو شد. راستش هر جا عضو میشد منم عضو میشدم که زیرپوستی مراقبش باشم اوایل فعال نبودم و هر از چند گاهی یه توییت میزدم ولی حدود 3-4 ساله که خیلی فعالیتم بیشتر شده. راستش بیشتر بخاطر مسائل اجتماعی و سیاسی دوست دارم توییتر برم چون حس میکنم اونجا بیشتر به این مسائل پرداخته میشه
    6- این توییت هایی که از چند وقت پیش راجع به حقوق زنان، ناملایمتی هایی که مجبورن توی جامعه به هر دلیلی تحمل کنند، و بعدش موج افشاگری علیه افرادی مثل آغداشلو و غیره رو چطور میبینید اصلا تمایل دارید پیگیری کنید یا نه خط دیگه ای رو توی توییتر دنبال میکنید؟
    بله پیگیری میکنم و سعی میکنم این مطالب رو ریتوییت کنم تا بیشتر دیده بشن
    7-میدونید چند وقت پیش علیرغم اینکه خیلی کم پست هستید و کم حاشیه، به خاطر یه صحبتی شدید ترین عکس العمل رو از شما دیدم +
    خب واقعن حرص خوردم سر این صحبتا. راستش من اصلن فمینیست نیستم ولی واقعن بدم میاد آقایون رو خیلی بالاتر از خانوما میبینن. بله ممکنه تو یه سری کارها که بیشتر به زور بازو نیاز داره آقایون موفق تر باشن ولی دیگه تو هر کاری مثل بازیگری واقعن آقایون بهترن؟؟؟
    8- اون گیف آفیس رو هم بذارید

9-از چه زمانی فهمیدید که واقعا عاشق فیلم و سریالید و نمیتونید ازش دل بکنید و یه جورایی نسبت بهش اعتیاد پیدا کردید؟
    همونطور که گفتم از 10-12 سالگی فیلم زیاد میدیدم چون پدرمم یه جورایی فیلم زیاد میدیدو اون زمان از کلوپها کرایه میکردیم و خب من خودم انتخابی نداشتم ولی خوشبختانه خانواده فیلمای خوبی کرایه میکردن من بیشتر فیلمهای رزمی و وسترن و بخصوص پلیسی رو به لطف پدر بزرگوار دیدم و عاشق همین سبکم هستم بعد که بزرگتر شدم متوجه شدم هیچ چیزی برام لذت بخش تر از فیلم دیدن نیست. مثلن ترجیح میدادم فیلم ببینم تا با دوستام برم بیرون یا مهمونی و اینطوری شد که شروع شد
    10-چند تا از فیلم هایی که همون دوران با پدرتون میدیدید و الان یادتونه بگید شاید برای بقیه هم جالب باشه
    تمام فیلمای کلینت ایستوود هم وسترنها هم پلیسیا. مثل فیلمهای هری کثیف یا خوب بد زشت و بخاطر یک مشت دلار یا فیلمهای چارلز برانسون مثل تلفن یا مکانیک و آفتاب سرخ. خیلی زیادن
    11- مثلا من خودم بعد از دیدن سریال لاست فهمیدم این دیگه نقطه ـی غیر قابل بازگشت منه دیگه نمیتونم سریال دیدن رو ترک کنم، شما هم به یه همچین مومنتی رسیدید؟ بگید دیگه نمیشه دل کند از این دنیا و باید عین زندگی واقعی بهش بها بدم
    منم اعتیادم با لاست شروع شد. درسته قبلش چند تا سریال دیده بودم ولی لاست نقطه ی عطف بود
    12-بعد از شروع اعتیاد معمولا معتادین عزیز حمله میکنن به محل تهیه متاع مورد نظر (دانلود سنترها) و بعدش شروع میکنن به حرف زدن درباره اشون () (مرحله ورود به فروم ها) حالا این پروسه برای شما چجوری اتفاق افتاد و توی کدوم فروم عضو شدید؟ (شرمنده به خاطر لحن صحبت، میخوام حداکثر منظور رسانی رو داشته باشم
    نه بابا مشکلی نیست راحت باش
    من اولین فروم که عضو شدم تی وی شو بود که البته اون زمان اسمش فکر کنم لاست دات آی آر بود که بخاطر بحثهای لاست توش عضو شدم و بعد موندگار شدم فکر کنم سر پخش فصل 4 لاست بود سال 2008-2009
    13- رسیدیم به نقطه ای که من عاشقشم، افسانه ای به اسم تی وی شو، چی بود، چی یادتونه، میتونید توضیح بدید راجع بهش؟ مبسوط خواهشا
    والله من تو بیشتر فرومها عضو بودم و میتونم به جرأت بگم فرومی مثل تی وی شو هرگز نبوده و نخواهد بود. البته من با اونایی مقایسه میکنم که فعالیت داشتم و عضو بودم. کاربرای بشدت خوبی داشت به از شما نباشه. من هنوزم با چندتاشون دوستم
    ( مبسوط)

14-اونجا فکر کنم مدیر بودید، چی شد که قبول کردید مدیر بشید، مسئولیت خاصی داشت یا نه بیشتر به خاطر فعال بودن رفتید به سمت مدیریت؟ کارکردش چطور بود عین انجمن خودمون یا نه زمینه های دیگه ای هم داشت؟
    راستش فکر کنم چون زیاد آنلاین بودم مدیرم کردن البته اول دخترم که بعد من عضو شد مدیر شد بعد از یکی دو سال منو مدیر کردن. مدیر بخش گفتگوی آزاد بودم و بخش ادبی هنری. تو تیم تحریریه هم بودم و نه خودم تقاضا ندادم خودشون خواستن. از لحاظ کارکرد هم مثل همینجا بود
    15- انجمن تی وی شو، اولین پست ـتون، پربازدیدترینش و اونی که خودتون خیلی دوستش دارید؟
    اصلن یادم نیست ولی قطعن تو بخش بحث اپیزودیک لاست بوده. پر بازدید هم فکر کنم تاپیکهای پوستر سریالی و اینا بود. فکر سن منم بکن ننه همه چی یادم رفته
    16-چی شد که به تاریخ پیوست و اعضاش پخش شدند؟
    والله اعضای بشدت وفاداری داشت که تا آخرین لحظه فعال بودن و باورت میشه خودمونم نمیدونیم چی شد. یه روز پاشدیم دیدیم انجمن تعطیل شده والسلام
    17-به نظر خودتون مشکلاتی که سر راهشون بود چی بود؟ تصمیم های اشتباه ـشون چی بود و چه کنیم که به اون وضعیت نیفتیم؟
    چند دستگی مدیرا و تا اونجایی که به من گفته شد مسائل مالی
    18- تی وی شو vs تی وی ورلد ؟؟؟
    خواهشن ناراحت نشین ولی تی وی شوالبته الان که دیگه وجود خارجی نداره
    19- چی شد اومدید تی وی ورلد وقتی هنوز تی وی شو سرپا بود؟ چی توی انجمن دیدید که راغب شدید اینجا هم عضو بشید؟
    قبلن هم گفتم من تو اکثر فرومها عضو میشدم تا هم مطالب بیشتری بخونم هم ایده بگیرم
    20-تی وی ورلد در نگاه مادری خانه دار؟ آیا به شرط علاقه ـی فرزندان تشویق میکنید عضو بشن یا نه؟ یه جورایی انوقت اونان که شما رو زیر نظر میگیرن وضعیت عجیبی نمیشه؟
    بله من اون زمان هم دخترم رو تشویق میکردم عضو تی وی شو بشه که شد. الان هم اگه حوصله و تایم داشته باشن بازم مانعشون نمیشم
    21- چی شد پیوستید به تیم تحریریه؟
    به درخواست گل پسرمون یاسر البته خدایی من کاری نمیکنم فقط رنک دارم. فکر کنم بچه ها بخاطر موی سفیدم عضوم کردن
    22-کلا انجمن توی دید باشه بهتره یا نه آسه بیاد آسه بره؟ نظرتون راجع به این پست و جوابی که پویا داد چیه؟
    اصلن تخصص ندارم تو این زمینه
    23-کلا معتقدید دوران فروم ها به پایان رسیده (پس ردیت چرا اینقدر مخاطب داره، یه خورده قیاس عجیبیه ولی در کارکرد تقریبا انجمن و ردیت به هم شباهت هایی دارند) و شبکه های اجتماعی گوی سبقت رو ربودند یا اینکه تولید محتواست که تفاوت ها رو رقم میزنه؟
    بله معتقدم دوران فرومها به پایان رسیده مخصوصن تو ایران با وجود اینستا و تلگرام دیگه کسی حوصله وقت گذاشتن برا فرومها رو نداره
    24-چرا رغبت به مشارکت اینقدر کم شده توی انجمن و دلیلش چیه؟ مخصوصا در مورد خود شما
    خب برای من به شخصه مشغله بیشتر و بالا رفتن سن قطعن دو دلیل اصلیشه. واقعن مثل گذشته توان ندارم
    25- احساس نمیکنید یه خورده همه کم حرف شدن یا میترسن که حرف بزنن به قول دوستتون نسیم 777 فضا یه خورده به سمت چکشی شدن پیش نرفته
    مکالمه

همه بی حوصله شدن
    26- اکانت تی وی تایم ـتون و دختر مهاراجه چی میگه اون وسط
    دختر مهاراجه جزو سریالاییه که قدیما قبل لاست دیدمش عاشق بازیگرش بودم هانتر تایلو. شمال و جنوب(1985)، پرنده خارزار، خانه کوچک و یه سری دیگه هم هستن
    به مدت اکانت تی وی تایمم توجه نکنین هر چی از بچگی دیدم رو علامت زدم
    27-یه چیزی شبیه به انجمن خودمون به صورت فارسی اونجا در جریان هست؟ یه خورده توضیح میدید راجع بهش
    نه یه اپ هستش که اول فقط در مورد سریال بود حالا فیلم هم اضافه شده. شما سریالهایی که دیدی رو علامت میزنی در مورد هر اپیزود میتونی نظر بدی بهترین کارکتر اون اپیزود رو مشخص کنی و به اون اپیزود امتیاز بدی. در کل بهت آمار میده که چیا رو دیدی و چه ژانری رو بیشتر دوست داری و چقدر از عمرت رو پای سریال گذاشتی
    اپ خوبیه https://www.tvtime.com/
    28-چقدر سریال ایرانی دیدید و اینکه من حدسم این بود سریال کره ای و ترکی هم زیاد میبینید؟ ولی چیزی پیدا نکردم توی پروفایلتون، نکنه از تیپ آدمایی هستید که روتون نمیشه بگید سریال کره ای و ترکی میبینید در نتیجه اون ها رو نذاشتید
    آره سریال ایرانی هم زیاد میبینم. کره ای 3-4 تا دیدم که "پاستا" رو از همه بیشتر دوست داشتم و سریال ترکی 4 تا دیدم 1- "عشق ممنوع" 2- "ایزل" 3- "شخصیت" 4- "تو در من را بزن" که اینو با دختر کوچیکم میدیدیم وسطاش اینقدر بیخود شد ولش کردیم
    من از دیدن هیچی خجالت نمیکشم و کلن از هر چی لذت ببرم میبینمش خوشمم نیاد همون وسطا ولش میکنم
    29-آمار تعداد ساعت هایی که سریال دیدید رو به اشتراک میذارید به منظور فخر فروشی یا نه
    ای بابا ای بابا

30-یه چند تا سوال کوتاه جواب می پرسم زحمتشو بکشید :
    هاوس یا بریکینگ بد؟
    هاوس
    فیلم یا سریال؟
    سریال
    هوملند یا هر چی؟
    هوملند
    5 تا بازیگر زن مورد علاقه
    نیکول کیدمن/ آدری هپبورن/ الیزابت تیلور/ نائومی واتس/ لیلی کالینز
    5 تا فیلم مورد علاقه
    بربادرفته/ درخشش/ فهرست شیندلر/ هفت/ حرفه‌ای لئون
    5 تا خصوصیتی که دوست ندارید بچه هاتون ازتون به ارث ببرن (خیلی بی تربیتم، میدونم و شرمندم)
    یه کم دیرتر ببخشن و بقولی همه چی زود یادشون نره، حتمن یه شغلی داشته باشن(خصوصیت اخلاقی نیست ولی خب در هر حال )
    وضعیت سفید یا روزی روزگاری یا دایی جان ناپلئون یا چی؟؟
    جدا از دایی جان، روزی روزگاری و کیف انگلیسی رو خیلی دوست داشتم
    5 تا کاربری که توی انجمن هستند و شدیدا به هم ارادت متقابل دارید
    blue fairy/ freedom world/ yaser63/ D O R D I/ R_HURRICANE
    ولی خب یه سری هم هستن واقعن مثل بچه هامن مثل خودت و هومن و هادی و اینا...
    کاربرایی که توی لیست سیاه ـتون توی انجمن حضور دارند
    لیست سیاه ندارم
    بحث و جدل یا آرامش و همدلی؟
    دومی
    هومن صمدی یا ریلن گیونز؟
    یک روح در دو اسم
    اسم 5 تا کاربر انجمن که به ذهنتون میاد رو بگید و در مورد هر کدوم یه چیزی بنویسید فان یا جدی یا هر چی
    منو از این مساله معاف کن شناخت زیادی رو بچه ها ندارم که بخوام چیزی بگم
    اگه کتاب خون هستید چند تا کتاب که اخیرا خوندید
    یک سالی هست کتاب نخوندم آخریش مردی به نام اوه بود
    موزیک فارسی یا خارجی از هر کدوم 5 تا که خیلی دوست دارید و همیشه گوش میدید
    خونه ما دائم موزیک پخش میشه دیگه فکر کن دو تا جوون داشته باشی تو خونه چطوریه ولی خودم اکثرن داریوش گوش میدم
    31-حالا چرا تخته نرد ورزش مورد علاقه ‍تونه؟! +
    تخته دوست دارم. حکمم اگه ورزش حساب میشه خوبه
    ولی بی شوخی شنا و پیاده روی دوست دارم
    32-سوال یا سوال هایی رو که دوست داشتید بپرسم و کم کاری کردم رو بپرسید و جواب بدید
    ماشالله هر چی بوده و نبوده پرسیدی خسته نباشی واقعن
    33- توصیه به ما و حرف آخر
    تا میتونین از زندگیتون لذت ببرین و جوونی کنین (البته اگه بذارن)
    تشکر می کنم از خانم بختیاری به خاطر وقتی که گذاشتند و امیدوارم شما هم لذت ببرید.

سپاس
    4,657
    از این کاربر 2,868 بار در 263 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : .:SiSiBK:. | از دختر مهاراجه تا لاست دات آی آر | مصاحبه

مصاحبه جالبی بود/ خدا قوت / فکر نو و جدیدی بود /

ولی به نظرم سوالها کم بود و موشکافانه تر میتوانست باشه ولی مصاحبه اول هست و مطمئنا میتواند بهتر شود.
    و من نمره 13 از 20 را به مصاحبه میدم

مثلا میشد پرسید ::

گفتید، بهجای وقت گذاشتن با دوستان، ترجیح دادید فیلم و سریال ببینید، آیا شما درون گرا هستید؟
    انیمه میبینید؟ مستند میبینید؟
    آیا فیلم و سریال رو با خانواده میبنید یا تک تنها؟
    سریالهای غیرانگلیسی زبان اروپا یا آمریکاجنوبی میبینید؟
    آیا فیلم یا سریال باید زیرنویس فارسی داشته باشه؟
    در چه انجمن های دیگه ای بودید؟ نقدفارسی، سینماسنتر (سینماسنتر عضو فعال بودند) و ...
    آیا فیلمهای سیاه و سفید میبینید؟
    چگونه باید رغبت بوجود آورد برای کسی که فقط فیلم وسریال بعد از 1990 را میبیند و فیلمهای قبل از این تاریخ را نمیبیند؟
    اگر دامادتون فیلم و سریال بین نبود و دخترتون هم نتوانست او را به این وادی وارد کند، با چه فیلم وسریالی او را علاقمند به فیلم و سریال میکردید؟
    فیلم و سریالی بوده که موقع دیدن زجرتون داده باشه ولی تا آخر ببینید؟
    اگر به شما بگویند؛ ایده یک فیلم یا سریال بدهید، ایده شما چیست؟
    تا حالا شده در فیلم و سریالی نظر خانواده (دختران یا همسر) با نظرشما متفاوت باشد و سریالی را انها حذف کنند ولی شما ادامه آن را ببینید؟
    فیلم و سریال را بعد از دیدن، پاک میکنید یا در هارد ذخیره میکنید؟

3. 17 کاربرِ زیر از del@ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,142
    از این کاربر 20,216 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

ممنون از شما بعضیاش رو جواب میدم خب

نقل قول نوشته اصلی توسط del@ نمایش پست ها
    مصاحبه جالبی بود/ خدا قوت / فکر نو و جدیدی بود /

ولی به نظرم سوالها کم بود و موشکافانه تر میتوانست باشه ولی مصاحبه اول هست و مطمئنا میتواند بهتر شود.
    و من نمره 13 از 20 را به مصاحبه میدم

مثلا میشد پرسید ::

گفتید، بهجای وقت گذاشتن با دوستان، ترجیح دادید فیلم و سریال ببینید، آیا شما درون گرا هستید؟
    خیر. از فیلم و سریال دیدن بیشتر لذت میبرم

انیمه میبینید؟ مستند میبینید؟
    3 تا انیمه دیدم. تو تی وی تایمم هست. مستند هم 2-3 تا دیدم

آیا فیلم و سریال رو با خانواده میبنید یا تک تنها؟
    بیشتر تنها ولی بعضیا رو با دخترام میبینم

سریالهای غیرانگلیسی زبان اروپا یا آمریکاجنوبی میبینید؟
    چند تا فرانسوی و آلمانی دیدم. به تی وی تایم مراجعه شود

آیا فیلم یا سریال باید زیرنویس فارسی داشته باشه؟
    بله زبانم در حدی خوب نیست که بدون زیرنویس ببینم

در چه انجمن های دیگه ای بودید؟ نقدفارسی، سینماسنتر (سینماسنتر عضو فعال بودند) و ...
    سینما سنتر/ تی وی سنتر/ فیلم ایران(یادم نیست اسم دقیقش رو)/ آی مووی دی ال و ...

آیا فیلمهای سیاه و سفید میبینید؟
    بله اگه موضوعش رو دوست داشته باشم

چگونه باید رغبت بوجود آورد برای کسی که فقط فیلم وسریال بعد از 1990 را میبیند و فیلمهای قبل از این تاریخ را نمیبیند؟
    والله نمیدونم ولی فکر میکنم اگه بدونیم چه سبکی می‌پسندن و تو اون ژانر فیلمهای خوب بهشون معرفی کنیم ترغیب بشن

اگر دامادتون فیلم و سریال بین نبود و دخترتون هم نتوانست او را به این وادی وارد کند، با چه فیلم وسریالی او را علاقمند به فیلم و سریال میکردید؟
    من نظرم اینه اصلن نمیشه کسی رو به زور به چیزی علاقمند کرد ولی سعی میکردم با یه فیلم یا سریال خانوادگی شروع کنم مثل دیس ایز آس

فیلم و سریالی بوده که موقع دیدن زجرتون داده باشه ولی تا آخر ببینید؟
    نه معمولن ولشون میکنم اگه اذیت بشم. خیلی سریالا رو ول کردم

اگر به شما بگویند؛ ایده یک فیلم یا سریال بدهید، ایده شما چیست؟
    تا حالا بهش فکر نکردم

تا حالا شده در فیلم و سریالی نظر خانواده (دختران یا همسر) با نظرشما متفاوت باشد و سریالی را انها حذف کنند ولی شما ادامه آن را ببینید؟
    بله مثلن من عاشق هاوسم ولی دختر بعد یکی دو فصل ولش کرد

فیلم و سریال را بعد از دیدن، پاک میکنید یا در هارد ذخیره میکنید؟

بعضیا رو پاک میکنم مثل بنشی یا تروبلاد. اونایی که مطمئنم دیگه قصد دیدنشون رو ندارم

گفتم بعضیاش ولی همشو جواب دادم ممنون

ممنون از حامد عزیز برای وقتی که گذاشت و زحمتی که کشید

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

5. 23 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    42
    از این کاربر 478 بار در 51 پست سپاس گزاری شده

همیشه برای من محترم هستید و واقعن یاد اون تاپیک گفت و گوهای آزاد در تی وی شو به خیر.. چقدر من اذیتت‌تون می‌کردم
    @.:SiSiBK:.

7. 12 کاربرِ زیر از freedom world بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,142
    از این کاربر 20,216 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط freedom world نمایش پست ها
    همیشه برای من محترم هستید و واقعن یاد اون تاپیک گفت و گوهای آزاد در تی وی شو به خیر.. چقدر من اذیتت‌تون می‌کردم @.:SiSiBK:.
    اختیار داری علی جان شما همیشه به من لطف داری، ما که اذیتی ندیدیم
    بله خیلی روزگار خوبی بود یادش بخیر

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

9. 10 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :