برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,493
    از این کاربر 90,552 بار در 4,561 پست سپاس گزاری شده

Dealer: وقایع نگاری یک درگیری,معرفی سریال,بحث

Dealer (نام اصلی به فرانسوی Caïd) درام جنایی-دلهره آوری می باشد که بر اساس فیلمی به همین نام که در سال 2017 میلادی پخش شد ساخته شده است. همچون نسخه اصلی Ange Basterga و Nicolas Lopez کارگردانی این سریال را به انجام رسانده اند. ضمن اینکه این دو به همراه Nicolas Peufaillit که سابقه نویسندگی در پروژه هایی همچون Les Revenants و A Prophet را دارد,کارنگارش فیلمنامه این اثر را به انجام رسانده اند.اپیزودهای این مینی سریال که در ده قسمت فیلمبرداری شده است از دهم مارس 2021 (بیستم اسفندماه 99) بر روی سامانه های پخش آنلاین سرویس نتفلیکس قرار خواهد گرفت. ++

خلاصه داستان:
    داستان سریال حول زندگی کارگردانی به نام Franck متمرکز شده که جهت انجام ماموریت کاری متفاوتی عازم محله ای در جنوب فرانسه می شود. او قصد دارد موزیک ویدئویی از Tony که قاچاقجی کاریزماتیک و غیر قابل پیش بینی مواد مخدر بوده و در عین حال علاقه مند به ورود به دنیای موسیقی رپ می باشد تهیه کند.با این حال حضور Franck در منطقه با شروع درگیری مرگبار بین دوباند تبهکاری محلی همراه شده و دوربین او به وسیله ای برای ثبت این وقایع خونین تبدیل می شود.+

بازیگران:

تریلررسمی سریال:
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

I`M BACK
    سپاس
    4,347
    از این کاربر 8,222 بار در 653 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Dealer: وقایع نگاری یک درگیری,معرفی سریال,بحث

سلام
    ممنون از آقا یاسر برای تاپیک و معرفی این سریال
    احساس میکنم همه چیز برای تماشای یک سریال خوب آماده است ، هم داستان جذاب و هم فضای جدید و ....
    عاشق سینما و تلویزیون فرانسه هستم و و بنظر من شاید کیفیت ساخت بعضی از آثار فرانسوی به پای سریال ها یا فیلمهای امریکایی نرسه اما همیشه از نظر فیلمنامه و داستان های زیبا و غنی یک قدم از سینمای امریکا جلوتر بوده . برای همین به هر سریال فرانسوی زبانی که پخش بشه امیدوارم و بین سریال های فرانسوی که دیدم، سریال بد نبوده و همیشه یک استاندارد خاصی توی این آثار دیده میشه

3. 12 کاربرِ زیر از ashley_1986 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I`M BACK
    سپاس
    4,347
    از این کاربر 8,222 بار در 653 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Dealer: وقایع نگاری یک درگیری,معرفی سریال,بحث

من این سریال رو شروع کردم و فعلا در موردش چیز زیادی نمیدونم اما ظاهرا داستان از قرار هست که فرانک قرار هست یک موزیک ویدئو برای تونی که یک گانگستر سیاه پوست هست درست کنه و برای همین وارد گنگ تونی میشه اما اتفاق هایی رخ میده که جون فرانک به خطر میوفته . تصویربرداری سریال به نوعی هست که هم برای بعضی از دوستان میتونه جالب باشه و هم به دلیل زوایای نا متعارف و مستند گونه که در فیلمبرداری استفاده شده برای همه مناسب نباشه و خسته کننده باشه . تم سریال به دور از واقعیت هست و میشه به دید یک داستان فقط بهش نگاه کرد و قابل مقایسه با سریال های تاریک در این ژانر نیست و هدف سازندگان هم این نبوده . از زمان اپیزود های سریال میشه خاص بودن اون رو حس کرد ، برای مثال اپیزود اول تنها ۹ دقیقه زمان داره و اپیزود دوم هم تنها ۱۵ دقیقه
    طرفداران موسیقی رپ و هیپ *** هم امکان داره این سریال براشون جذاب باشه . ریت بالایی کسب نکرده و من هم هنوز نمیتونم نظر کامل بدم اما بعید میدونم بتونه کار خیلی خوبی در بیاد

5. 5 کاربرِ زیر از ashley_1986 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :