برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,493
    از این کاربر 90,552 بار در 4,561 پست سپاس گزاری شده

Sweet Tooth : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل اول سریال Sweet Tooth که انتشار اپیزودهای آن توسط سرویس Netflix از چهارم ژوئن 2021 (جمعه چهاردهم خرداد 1400 )آغاز شده است بحث و گفت و گو نمایید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

Bad things are coming
    سپاس
    21,951
    از این کاربر 49,389 بار در 2,813 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Sweet Tooth : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

فصل اول

اینم به خاطر امتیازات بالاش دیدم ولی توصیه ش نمیکنم.
    از لحاظ فنی کار خیلی خوبیه ولی داستانش چیزی نداره، هیجان خاصی نداره و کلا درجا میزنه. نه کلیف هنگر درست و حسابی داره و نه تعلیق درست و حسابی. روند ماجراجوییش هم خیلی کند جلو میره.

شاید تنها نکته مثبتش همین باشه که درمورد شرایط امروز جهانه و همین هم باعث شده استقبال بشه ازش.
    در کل خوب نبود و از دیدنش پشیمونم.

3. 17 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,130
    از این کاربر 1,704 بار در 209 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Sweet Tooth : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

پایان فصل اول

این سریال را نه به خاطر امتیاز یا به خاطر اینکه DC یا برادران وارنر ساختن بلکه به خاطر تفریح دیدم ! اولین نکته ای که من رو جذب کرد با توجه به عدم اطلاع از موارد مذکور ، خود پوستر سریال بود، دلیل آن هم یاداوری خاطره ( کتاب و فیلم جیمز دکمه ) برام بود که البته اونجا بچه سیاه پوست بود و فرد همراهش سفید پوست ! به هر حال شروع کردم به دیدن سریال و قسمت اول هم من رو جذب کرد و دوست داشتم ادامه سریال رو هم ببینم . تایم کم هر قسمت در کنار بازی بسیار عالی شخصیت بچه گوزن ماجرا با اسم گاس من رو مجاب به دیدن ادامه سریال کرد. البته اینکه با شرایط کنونی ما هم بی شباهت نبود در من تاثیری نگذاشت چون سریالی که بی شباهت به دنیا امروزمون و بحث واکسن و... نباشه زیاد دیدم و بهترین و نزدیک ترینش سریال UTOPIA محصول انگلیس در سال 2013 هست.

سرتون رو درد نیارم خلاصه که یه نصفه بینگ واچ کردم یعنی نصف سریال رو پشت هم دیدم و با یه تاخیر به دلیل مشغله علمی ، نصف دیگرش رو هم پشت هم دیدم. از اسپویل می پرهیزم ولی نکات مثبت و منفی سریال را به صورت زیر دیدم :

نکات مثبت : زمان کم هر اپیزود ، بازی خوب شخصیت های اول ، جلوه های ویژه مناسب ( در بعضی موارد با کیفیت در برخی موارد کم کیفیت ) ، کشش داستانی مورد انتظار ( کلیف هنگر های عجیب و غریب نداره) ، داستان ساده ولی در عین حال ماجراجویانه ، گسترش فضای سریال به بخش های مختلف و جلو بردن سه داستان مشترک ولی مجزا از هم ، وجود مناظر زیبا

نکات منفی : مناسب برای تمام سنین و افرادی که دنبال یه مورد خاصی در سریال میگردن تا شوکه کننده باشه نیست ، باید فرد کمی روحیه کودکانه هم در درونش باشه تا سریال رو بتونه ادامه بده ، می تونست پیچش داستانی بیشتری داشته باشه ، گذشتن با عجله از برخی مسائل و در عین حال مکث و تعلل در برخی جزئیات برای افزایش بار درام

در کل سریال سلیقه ای هست ولی اگر می خواید یکی دو روزی با مجراجویی های بچه گوزن و جپرد همراه بشید و به عنوان تفریح و بدون تعصبات خاص یه سریال دلنشین رو ببنید یا اگر از طرفداران جیم دکمه هستید یا از ترکیب یه بچه بازیگوش با یه فرد غرغرو خوشتون میاد این سریال به شما پیشنهاد میشود در غیر این صورت می تونید از توش ایراد های زیادی بگیرید و پشیمون بیاید نظر بدید.
    سینه ام دکان عطاریست ... دردت چیست ؟

5. 11 کاربرِ زیر از afshin2014 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :