برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی برای این قسمت سریال در نظر می گیرید:

رأی دهندگان
13. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

1 7.69%
  • 7

0 0%
  • 8

3 23.08%
  • 9

6 46.15%
  • 10

3 23.08%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,529
    از این کاربر 90,664 بار در 4,567 پست سپاس گزاری شده

Dexter: New Blood | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود چهارم

Season 1, Episode 4, H Is for Hero

خلاصه داستان اين قسمت : پدر یکی از قربانیان دکستر خبری حیرت آور را اعلام می کند که اثباتش ممکن است به ایجاد دردسری بزرگ برای او تبدیل شود. در همین حین, هریسون در دبیرستان درگیر مجموعه ای از حوادث شده است که در نتیجه این رویدادها, حالا تمام شهر به چشم یک قهرمان به او نگاه می کنند. آنجلا نیز در حال بررسی عمیق تر پرونده یکی از افراد مفقود شده است.+

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 18 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    774
    از این کاربر 3,611 بار در 382 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Dexter: New Blood | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود چهارم

دکستر: خونی تازه
    اشاره به قتل جدیدی که روتین زندگی دکستر رو مختل میکنه
    از طرفی سر و کله هریسون هم پیدا میشه که هر لحظه نشونه های بیشتری مبنی بر وجود مسافر تاریکی درونش دیده میشه. یعنی یک مسافر تاریک جدید و تازه.
    اسم فصل جدید کاملن درخور خط داستانی هست.
    تا اینجا کلاید فیلیپس درعین حفظ سبک داستانی دنیایی دکستر (ارجاعات مختلف به اتفاقات قدیمی توی یکی دو قسمت اول، حضور دسکتر و تحلیل ش از نحوه پخش شدن خون توی قسمت چهارم و...)بیش از اندازه به تکرار آنچه در فصول قبلی دیدیم اکتفا نکردن. خط داستانی سریال به همون سادگی که بالاتر گفتم هست و آروم آروم بهش پرداخته میشه.
    پس علاوه بر قلقلک خاطرات مخاطب، فضا و داستانی جدید و متفاوت رو از دکستر شاهد هستیم. چیزی که امروزه در انبوه ریبوت ها و بازسازی های هالیوودی اعم از فیلم و سریال کمتر شاهدش هستیم.
    مخلص کلام اینکه تا اینجا نه تنها راضی کننده بوده بلکه اون خاطره بد پایان قبلی سریال رو هم شسته و کنار گذاشته.

4. 16 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

[اون درست مثل تو توی خون متولد شد!]

دکستر و دبرای این اپیزود معرکه بودن. دوست دارم بدونم در آینده واکنش دبرا به هریسون چی می‌تونه باشه! باز هم قربون صدقه‌ی برادرزاده‌ش می‌ره یا نه! کلا دو حس متفاوت از دکستر گرفتم؛ اول توی سکانس بازسازی صحنه جرم حس کردم که اون خودخواه بودن و خودشیفته بودنش دوباره گُل کرده و یه لحظه هریسون رو روی میزکار تصور کردم! حس دومم این سکانس پایانی بود که استاد ذوق مرگ شده از این‌که پسرش هم بله! حالا در آینده این دوتا تیم می‌شن یا نبرد دارک پسنجرها رو داریم؟!

فکر می‌کنم اتفاقات خوبی برای آدری (چقدر هم نچسبه!) و اون پادکستره در آینده نیوفته! (کلا فضول جماعت عاقبت خوشی در انتظارش نیست!) یکی به دست هریسون و اون یکی توسط کورت یا رومن آبراموویج قصه! خلاصه به نظرم بهترین اپیزود سریال تا اینجا بود.

6. 14 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,142
    از این کاربر 20,216 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ShInOdA نمایش پست ها

[اون درست مثل تو توی خون متولد شد!]

دکستر و دبرای این اپیزود معرکه بودن. دوست دارم بدونم در آینده واکنش دبرا به هریسون چی می‌تونه باشه! باز هم قربون صدقه‌ی برادرزاده‌ش می‌ره یا نه! کلا دو حس متفاوت از دکستر گرفتم؛ اول توی سکانس بازسازی صحنه جرم حس کردم که اون خودخواه بودن و خودشیفته بودنش دوباره گُل کرده و یه لحظه هریسون رو روی میزکار تصور کردم! حس دومم این سکانس پایانی بود که استاد ذوق مرگ شده از این‌که پسرش هم بله! حالا در آینده این دوتا تیم می‌شن یا نبرد دارک پسنجرها رو داریم؟!

فکر می‌کنم اتفاقات خوبی برای آدری (چقدر هم نچسبه!) و اون پادکستره در آینده نیوفته! (کلا فضول جماعت عاقبت خوشی در انتظارش نیست!) یکی به دست هریسون و اون یکی توسط کورت یا رومن آبراموویج قصه! خلاصه به نظرم بهترین اپیزود سریال تا اینجا بود.
    البته که دبرایی وجود نداره و در اصل خود دکستره که نمیخواست باور کنه )))

من هم هریسون رو روی میز کار میبینم البته به عنوان کارآموز. حس میکنم پدر بیاد و به پسرش آموزش بده به نظر منم بهترین قسمت بود

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

8. 11 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,898
    از این کاربر 352 بار در 34 پست سپاس گزاری شده

تقریبن سه سال پیش بود که این سریال رو دیدم و از همون موقعی که خبر ساختن فصل جدیدش رو شنیدم بی صبرانه منتظرش بودم. تا اینجای فصل عملکرد قابل قبولی داشته، کاراکتر های خیلی خوبی وارد داستان شدند مخصوصن آنجلا که شباهت های زیادی بین اون و دبرا حس میشه، همونقدر باهوش و بشدت علاقه مند به شغلش و اجرای قانون (البته هیچکس نمیتونه جای خالی دبرا رو پر کنه)
    مایکل سی هال هم که با بازی فوق العاده ش مثه همیشه آدم رو جذب خودش میکنه که البته از کنار بازی خوب جک آلکوت در نقش هریسون هم نباید به راحتی گذشت
    هنوز داستان اون فرم خودش رو نگرفته و تقریبن هنوز در حال مقدمه چینی و میشه گفت از قسمت 6 میتونیم شاهد هیجان و جذابیت بیشتری باشیم، به خوبی از فضای برفی استفاده شده و تصاویر بشدت زیبایی رو خلق کردند
    برخلاف انتظارم دبرا به خوبی در سریال به کار گرفته شده و یجورایی نقش همون افکار داخل ذهن دکستر رو داره تداعی میکنه و بصورت مکمل در کنار دکستر در هر قسمت حضور پیدا میکنه و احساساتش رو به مخاطب نشون میده
    اما چندتا چیز هست که یه مقدار اذیتم میکنه مثلن اینکه 10 سال از اخرین قتل دکستر گذشته بود و این خب با خصوصیات اخلاقی دکستر نمیخونه که 10 سال اروم و ساکت یه کنار نشسته باشه و دست به خون کسی نزده باشه یا مثلن در بعضی جاها برای سوق دادن به داستان یکم سطحی بنظرم عمل کرده مثلن همکاری آنجلا و مولی برای حل پرونده افراد گم شده، خیلی سریع و بی منطق صورت گرفت و ...
    قاتل این فصل و نوع انجام قتل هاش رو دوست دارم و مهم ترین سوال این فصل که همه منتظرشیم اینکه سرنوشت دکستر و هریسون در نهایت به کجا ختم میشه (البته امیدوارم مثه کلیشه و داستان تکراری فصل پنجم نشه که دکستر میخواست با کدهای هری از لومن محافظت کنه)

نمره قسمت 1: 8.3 نمره قسمت 2: 8 نمره قسمت 3: 8.1 نمره قسمت 4:
    8.5

10. 2 کاربرِ زیر از Ray Deadman بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,979
    از این کاربر 49,535 بار در 2,823 پست سپاس گزاری شده

Fu.k-nuggets

بالاخره یه اتفاقی افتاد که کمی هریسون رو قابل تحمل کرد. از اولشم همه مطمئن بودیم که هریسون یه تینیجر ساده نیست ولی نحوه برملا کردن این حقیقت توی این اپیزود خوب بود.

هویت قاتلمون هم لو رفت و همونطور که قسمت قبل گفتم جذابیتش از بین رفت و حالا تنها راهی که باقیمونده اینه که تعلیق و تعقیب و گریز خوبی بین قاتل و دکستر و یا حتی نزدیکان دکستر ایجاد بشه، که اگر عنصر غافلگیری رو درمورد قاتل از دست دادیم اقلا توی اکشن خوب باشه.

دکستر مورگان این قسمت عالی بود، همه سکانس های دونفره ش با دبرا عالین و بهترین بخش های سریال بودن تا اینجا.

در مورد پادکستر هنوز قضاوت زوده ولی فکر نمیکنم زیاد دووم بیاره.
    یه چیزی که انتظار دارم توی قسمتای بعدی ببینم کلیف هنگره؛ از اون خوب خوباش

12. 14 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :