برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی برای این قسمت سریال در نظر می گیرید:

رأی دهندگان
15. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

1 6.67%
  • 6

0 0%
  • 7

1 6.67%
  • 8

3 20.00%
  • 9

2 13.33%
  • 10

8 53.33%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,517
    از این کاربر 90,637 بار در 4,566 پست سپاس گزاری شده

Dexter: New Blood | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود ششم

Season 1, Episode 6, Too Many Tuna Sandwiches

خلاصه داستان اين قسمت : شخصی در شهر به راز هویت جیم لیندزی پی برده است.امری که دکستر را وادار به بررسی هایی می کند که در نهایت به این نتیجه منجر می شود که او احتمالا تنها قاتل سریالی منطقه نیست.در همین حال, رفتار هریسون در طول یک مسابقه کشتی از کنترل خارج می شود.آنجلا نیز به حقیقتی تلخ در مورد خودش پی می برد.+

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 19 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,311
    از این کاربر 4,338 بار در 370 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Dexter: New Blood | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود ششم

این فصل با اینکه از بعضی تیکه هاش راضی نبودم ولی رفته رفته بهتر شد و به دکستر های فصل قبل نزدیک شد. با توجه به اینکه به 4 قسمت باقی مانده هم روند داستانی شدت گرفته به نظر میشد تعداد قسمت های بیشتر با تکیه بر شخصیت سازی های شخصیت های جدید تولید کنند ولی خب من به عنوان یه طرفدار این سریال تا اینجا راضی بودم و امیدوارم خرابش نکنند.
    در ارتباط با کرت هم من برعکس بقیه نظراتی که دوستان در قسمت های قبل دادند میترسم که داستان ریتا دوباره تکرار بشه اگرچه که هریسون از نوع علاقه های کشتن کرت نیست ولی خب بحث انتقام اینجا مطرحه.

4. 17 کاربرِ زیر از MeHr@n بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,142
    از این کاربر 20,216 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

خب خب بهترین اپیزود تا به اینجا

من نمیدونم چرا حس میکنم ممکنه این پسر اصلن هریسون نباشه. حالا دلیل نداره ولی حسم اینو بهم میگه فکر میکنم اصلن ممکنه مثلن نوه قاتل سه گانه باشه که با شنیدن پادکستشم قیافه ش تغییر کرد و برای کشتن هم مثل اون از تیغ تاشو استفاده میکنه (همه اینا نظریه ستاااا ممکنه اشتباه باشه )

به نظر من دکستر باید یه کمی وقت میذاشت و سراغی از هانا میگرفت که ببینه آیا واقعن مرده یا نه. اگه مرده چجوری مرده. حس میکنم اون دفتر نقاشی هریسون یه چیزایی رو برای دکستر برملا میکنه که دکستر متوجه میشه پسرش نیست و در آخر هریسون رو با تخت خودش آشنا میکنه

امتیاز من به این قسمت 10

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

6. 19 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,516
    از این کاربر 11,143 بار در 879 پست سپاس گزاری شده

غیر قابل پیش بینی بودن یکی از مهم ترین ویژگی های این اپیزود بود. دبرا هم مثل اپیزودهای قبلی عالی بود. حیف که فقط 4 قسمت مونده. بعد از مدت ها مزه دنبال کردن به سریال بصورت هفتگی رو مثل قدیما چشیدم. به امید یه پایان فوق العاده.

8. 16 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    280
    از این کاربر 289 بار در 30 پست سپاس گزاری شده

این قسمت دکستر تبدیل شد به دکستر همیشگی، طبق قسمتای قبل انتظار داشتم فریب بخوره و طعمه‌ی بعدیش خانم پادکستر باشه، اما خب اینطوری نشد.
    امیدوارم دکستر دوباره این اشتباه و تکرار نکنه و خودش برای کرت دست به کار شه، وگرنه پیش بینیم اینه که کرت میره سراغ هریسن.
    "I'd consider myself a realist, but in philosophical terms, I'm what's called a pessimist"
    Rust Cohle

10. 11 کاربرِ زیر از Elli47 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

[تشویق کردن نوجوون‌ها برای این‌که نسبت به همدیگه مرتکب خشنونت بشن... آدم‌های عادی خیلی عجیبن!]

به غیر از اون سکانس بی‌فایده و دفرمه‌ی هریسون و آدری (در حد آمریکن پای!) با اپیزود خوبی مواجه بودیم (مخصوصا سکانس کابین) از بدبیاری‌های پشت سرهم کورت گرفته تا اتفاق غیر منتظره‌‌ای که در پایان افتاد. نمی‌دونم چرا حس می‌کنم این جنازه‌ای که پیدا شد ربطی به کورت نداره! این اپیزود نشون داد که کورت سعی داشت صورت اون جسد رو ترمیم کنه، پس احتمالا اون هم یه کلکسیونی باید برای خودش داشته باشه، چرا باید بیاد تو دل معدن و به طرز ناشیانه‌ای جسدی رو مخفی کنه؟! چرا اجساد بقیه گمشده‌ها اون‌جا نبود؟! غیر منطقی به نظر میاد که جنازه‌ها رو رندوم چال کرده باشه! تو پیش‌نمایش قسمت بعدی هم خیلی خونسرد و ریلکس به نظر می‌اومد و فکر می‌کنم حداقل این یکی، کار کالدول نبوده.

12. 15 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,810
    از این کاربر 5,706 بار در 614 پست سپاس گزاری شده

آیا دکستر برای اولین بار به پلیس برای دستگیری یه قاتل زنجیره ای کمک میکنه؟
    یا خودش مثل قبل روی تخته ترتیبش رو میده؟
    فک کنم تغییر عجیبی در شخصیت دکستر (بخاطر وجود هریسون) رو خواهم دید.
    و احتمالا میتونه پایان خوشایندی برای دکستر باشه
    البته امیدوارم.

14. 11 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,142
    از این کاربر 20,216 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ShInOdA نمایش پست ها
    نمی‌دونم چرا حس می‌کنم این جنازه‌ای که پیدا شد ربطی به کورت نداره! این اپیزود نشون داد که کورت سعی داشت صورت اون جسد رو ترمیم کنه، پس احتمالا اون هم یه کلکسیونی باید برای خودش داشته باشه، چرا باید بیاد تو دل معدن و به طرز ناشیانه‌ای جسدی رو مخفی کنه؟! چرا اجساد بقیه گمشده‌ها اون‌جا نبود؟! غیر منطقی به نظر میاد که جنازه‌ها رو رندوم چال کرده باشه!
    من فکر میکنم آیریس رو مت کشته

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

16. 7 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,973
    از این کاربر 49,488 بار در 2,820 پست سپاس گزاری شده

...Brace Yourself

اپیزود خیلی خوبی بود.
    اون اتفاق وسط اپیزود توسط یک عدد ملعونِ فرومایه برام اسپویل شده بود ولی از همون قسمت اول انتظارش رو داشتم و تابلو بود که قراره اتفاق بیوفته.
    عملا هم چیز بیخودیه مگر اینکه توی قسمتای بعدی ازش استفاده درستی بکنن.

این قسمت شروعِ طوفان بود. تقابل دکستر و کرت -که شخصا به عنوان یه قاتل باهوش قبولش ندارم ولی کاریزماتیکه و بازیگرشم خوب بازی میکنه- توی قسمتهای بعدی عالی میشه.

تنها ابهام این قسمت آخرین دیالوگ دبرا بود. اینکه دکستر رو تشویق کرد به دنبال کردن پادکستر. عجیب بود و غافلگیرکننده و احتمالا یه اتفاق مهم.
    تا اینجا دب قطب مثبت داستان بوده ولی شاید قراره اوضاع تغییر کنه، شایدم یه حساسیت اضافیه و منظور دب این بود که دکستر باید اوضاع رو راست و ریس کنه.
    منتظر میمونم...

18. 13 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,489
    از این کاربر 23,478 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

اون دکستر قدیمی هم دقیقا از همین فرمت استفاده میکرد و همیشه هم موفق بود! [بجز دو فصل آخر] . میگن از اونی بترس که یه فرمولو هزاربار تمرین کرده نه اونی که صرفا هزارتا فرمولو بلده ... این دقیقا شامل حال سازندگان دکستر میشه. اونا یه فرمولو هزاربار تمرین کردند و خوشبختانه توی فصل جدیدی که ساختند ازش غافل نشدند. تماشای این 6 قسمت منو برد به حال و هوای قدیمی سریال, [از نوعِ خوبش] پس منم بعنوان یه طرفدار قدیمی خیلی سخت نمیگیریم به سریال و حالشو میبرم
    واسه من دکستر همیشه اینجوری بود که هر فصل سه پارت داشت, چند اپیزود ابتدایی که دکستر شکار میکرد و درگیر ماجرا و شخصیت‌های جدید فصل میشد, چند اپیزود میانی که دکستر میوفتاد دنبال پاک کردن ردپای خودش و همچنین شناخت سوژه‌ی اصلی فصل و در نهایت چند اپیزود پایانی که دکستر و هدفش رسما به هم معرفی میشدند و سریال میوفتاد رو دور تعلیق و دیگه نمیتونستی فصل رو تموم نکنی!
    خوشبختانه دکستر نیو بلاد همین فرمونو پیش گرفت و بعد از مدتها تجربه تماشای هفتگی سریال رو تکرار کرده واسه‌ام.
    خونسردی دکستر و عدم ارتباط گیریش با پسرش یکی از نقاط قوت سریال بوده بنظرم تا اینجای کار. الان همه میخوان که دکستر بشینه پای میز و نحوه سلاخی کردن رو به هریسون یاد بده اما خب سریال فعلا چیزی به بیننده نمیده و هربار که پدر و پسر رو در رو میشند مایوس‌مون میکنه. این دقیقا یکی از اون طناب هاییه که بیننده بهش گره خورده و به احتمال زیاد تا انتهای فصل توسطش کشیده خواهد شد. البته بعد از این حرکتی که هریسون جلوی همه زد حدس میزنم دکستر یه اقدام عمل‌گرایانه بکنه چون بیشتر از این تابلو میشن و میرن تو چشم. از طرفی گفته شده فصل بعدی‌ای در کار نخواهد بود, این خودش باعث میشه از همین الان[میانه فصل] به یه پایان دراماتیک برای دکستر مورگان فکر کنیم که خب کلی از معادلات رو بهم میریزه و از اون فرمول همیشگی دکستر خارج خواهد شد![چیزی که فصل 8 رو نابود کرد]
    برخلاف انتظارم حسم نسبت به این فصل خوبه, کاش فقط یه فصل ساده بود و مجبور نبودم منتظر یه خدافظی دیگه با مورگان بشم چون آخرین بار این کارو به فجیع‌ترین شکل ممکن انجام دادند:/

20. 12 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :