برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,516
    از این کاربر 90,636 بار در 4,566 پست سپاس گزاری شده

❅✵ بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های زمستان 2022✵❅

در این تاپیک می‌توانید پیرامون انیمه های فصلی زمستان 2022 بحث و گفتگو بفرمایید. لطفا در ابتدا بحث خودتان عنوان انیمه و قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 17 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355
    از این کاربر 1,963 بار در 195 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ❅✵ بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های زمستان 2022✵❅

این فصل چند تا از انیمه های فصل چندمی خوب قراره پخش بشن که من اینا رو مدنظرمه ببینم
    ۱. نیم فصل دوم ousama ranking
    2. نیم فصل دوم فصل چهار attack on titan
    3. ادامه فصل ششم jojo's bizarre adventure
    4. فصل سوم kimetsu no yaiba
    5. فصل سوم takagi san
    6. نیم فصل دوم فصل دوم yashahime
    7. ادامه فصل اول platinum end
    که ۵ مورد اول رو به همه توصیه میکنم
    فعلا راجع به انیمه های فصل اولی چیز خاصی مدنظرم نبوده و توجهمو جلب نکرده ، میخوام فرصت بدم ببینم کدوم خودشو نشون میده

4. 14 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,168
    از این کاربر 7,217 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ❅✵ بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های زمستان 2022✵❅

Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen-E10

تو این فصل زمستان تو شهری که من زندگی میکنم دما بیشتر مواقع بین منفی 20 تا 30 درجه میرسه. تو این وضعیت روزهای یکشنبه با وجود تعطیلیش برای من دو تا انیمه خاص هست که شاید مجموعا 20 دقیقه باشن. اما واقعا باعث شدن که لذت خیلی عجیبی ازشون ببرم. در کنار اتک و اون فضای دیوانه وار و جنون آمیزش، دست و پا زدن تانجیرو و گروه شیطان کش ها در یه نبرد که هر قسمت تا سر حد جنون آدم رو خفه میکنه. هر لحظه که فک میکنی تموم شد، یه ضربه کاری و آنی به ذهن ببینده میزنه، به غیر از پایان بندی های هر قسمت که آدم باید یه مشت به میز و دیواری چیزی بزنه به خاطر کلیف هنگرش... بازی رنگارنگ و نبرد نفس‌گیر این انیمه بی نظیره. از لحاظ آرت و گرافیک قطعا Ufotable با این انیمه یه قدم کلا انیمه ها رو ارتقا داده ... از جیغ و tataka he گفتن های تانجیرو که فاکتور بگیریم. این انیمه از اوپنینگ که شروع میشه تا لحظه آخر، خیلی سخته که ازش چشم برداشت. فقط صحنه های نبرد برادر تنگن در این قسمت با شیطان رده بالای شش یکی از بهترین صحنه های نبرده که فک نمیکنم، چیزی به جز مدیوم انیمه بتونه اون به این زیبایی به تصویر بکشه.
    این دو تا انیمه فقط هفته ای 40 دقیقه وقت پر نمیکنن، ولی به شدت ازشون میشه لذت برد. تو این فصل سرد سریال های تلویزیونی در هوای خیلی سرد، حسابی سرتون رو گرم میکنن.

خیلی تصاویر زیادی بودن که میشد گذاشت، ولی همه به شدت اسپویل کننده بودن. این تصویر متعلق به یه انیمه هست، شاید باورش سخت باشه .

یکی از بهترین نبردهایی که قراره تو یه انیمه تجربه کنین رو از دست ندین
    10/10

6. 17 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :