برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 32
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,519
    از این کاربر 90,641 بار در 4,566 پست سپاس گزاری شده

Severance:جداسازی حافظه,معرفی,بحث

Severance عنوان درامی دلهره آور می باشد که به سفارش سرویس +Apple TV ساخته شده است. Dan Erickson سازنده این اثر می باشد.ضمن آنکه Ben Stiller که پیش از این با مجموعه The Ben Stiller Show موفق به دریافت عنوان "امی" گشته کارگردان و از مدیران اجرایی این اثر می باشد.پخش فصل نخست این سریال در نه قسمت از هجدهم فوریه 2022 (جمعه 29 بهمن 1400) آغاز می شود.++

خلاصه داستان:
    مارک پس از ورود به شرکتی بزرگ هدایت یکی از تیم های سازمان را بر عهده گرفته است.اعضای این گروه به توافقی عجیب با مدیران سازمان رسیده اند.بر اساس توافق,آنها پذیرفته اند که در برنامه ای آزمایشی به نام "تعادل زندگی شخصی-کاری" مشارکت کنند.بدین منظور آنها تحت عمل جراحی قرار گرفته اند تا حافظه مربوط به خاطرات شخصی آنها از حافظه و خاطرات محیط کاری جدا شود.در این شرایط,مارک به ناگهان خود را در مرکز رازی در حال افشا می بیندو مجبور می شود تا با حقیقت مربوط به ماهیت کارش و شخصیت خود مواجه شود.+

بازیگران:

Ch. Walken
    در نقشBurt

Adam Scott
    در نقشMark

John Turturro
    در نقشIrving

Britt Lower
    در نقشHelly

Patricia Arquette
    در نقشPeggy

Zach Cherry
    در نقشDylan
    تیزری از سریال:
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,711
    از این کاربر 19,979 بار در 1,359 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Severance:جداسازی حافظه,معرفی,بحث

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan2086 نمایش پست ها
    انگار این سریال و برای خانه سالمندان ساختن ریتم از این کندتر نمیشد
    هر چی زور میزنم نمیتونم ببینمش
    من سه قسمت دیدم ایا ریتم سریال در قسمت های بعدی هم همینه یا بهتر میشه

ببین دوست عزیز من راجع به خودم بگم که توی دسته پیروپاتلام ولی شما اگه یه خورده به ماهیت حضور در انجمن احترام بذارید حداقل باید بعد از دیدن سه قسمت نظرات مربوط به اون قسمت ها رو خونده باشید، می‌بینید سریال از اول برای همه دوستان گنگه، حالا بعضی ها زودتر متوجه شدند بعضی ها دیرتر ولی داستان سریال بسیار مرموزانه و با خساست کامل در درز اطلاعات پیش میره البته بعد از دیدنش من بهش حق میدم داستان سختی برای روایت بوده...

در مجموع اگه هدف از ورود به انجمن رو یادگیری قرار بدیم قدم اول اعتماده، پس به نظر بیشتر دوستان این سریال برایند مناسبی داشته و بسیار جذاب تموم شده اما در حین مسیر من هم یه خورده گیج بودم حتی توی کامنت ها میتونید بخونید پس اعتماد کنید و لذت ببرید ...

البته دوستانی هم هستند که نظرشون متضاد جمع هست و به اون ها هم میتونید اعتماد کنید نکات ماورایی جالبی بود و امیدوارم نتفلیکس در گرداب شیطانی خودش غرق بشه تا جمیع مسلمین از تماشای این صحنه های بسیار قبیح محروم بمونند تا در آینده در بهشت برین نعمان بازی کنند...

نقل قول نوشته اصلی توسط codec_pack نمایش پست ها
    به نظرم سراشیبی که از 2018 توش قرار گرفتیم، با توجه به شکست پروژه نتفلیکس برای نرمال سازی پدوفیلیسم، دیگه انتهاش همین عکس بود.

پایان سریال منو یاد فلش فوروارد انداخت که کنسل شد. سریال ایده جالبی داره حقیقتن، پس بهتر بود مینی سریال باشه یا اینکه فصل بعد تموم بشه.

به اندازه ای سریال دیدم که بدونم کدوم قراره دری وری بشه. این.

3. 15 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    153
    از این کاربر 1,775 بار در 245 پست سپاس گزاری شده

البته دوستانی هم هستند که نظرشون متضاد جمع هست و به اون ها هم میتونید اعتماد کنید نکات ماورایی جالبی بود و امیدوارم نتفلیکس در گرداب شیطانی خودش غرق بشه تا جمیع مسلمین از تماشای این صحنه های بسیار قبیح محروم بمونند تا در آینده در بهشت برین نعمان بازی کنند...
    مغالطه نکن. اینکه یکی از این اراجیف خوشش نیاد لزومن دلیل به دیندار بودنش نیست. البته باور به دین و بهشت برین صد شرف داره به قربانی psyop بودن.

درباره incel تاپیک زدی، برو درباره این موضوع هم یه تاپیک بزن.

5. 5 کاربرِ زیر از codec_pack بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    227
    از این کاربر 424 بار در 112 پست سپاس گزاری شده

سلام
    امروز فصل اول رو کامل دیدم. خب نظر دوستان می دونستم سه قسمت اول ریتم خیلی کنده ، و تقریبا آخر فصل ریتم بهتر شد.
    اما نمی تونم بگم سریال خوبی بود. (البته خوب جایی تموم کرد: مطابق اکثر سریال ها که سوال ایجاد می کنه و جوابش رو می ذاره برای فصل بعد.)

خطر اسپویل:

موضوع خوبی انتخاب می کنه ، دکور و فضا سازی هم با موضوع خوبه ،،، ولی همین رو داره!!!!
    شخصیت ها خوب جلو نمی رن. همه چی الکی چسبونده می شه بهم (بدترینش نحوه ورود کتاب هست که واقعا مضحک اومد توی شرکت و به دست اینا رسید.)
    شخصیت سازی ضعیف. وجود توطئه و کشف این قضیه و حتی کشتن نگهبان ، اینا رو صرفا آورد که جذاب کنه و همین Theme پلیسی راز آلود به موضع اصلی نه تنها کمکی نکرد بلکه فیلم رو سطحی تر کرد.
    پایان اسپویل

در کل سریال متوسط رو به پایین بود و به اطرافیانم توصیه نمی کنم ببینن ، چون گزینه های بهتری هم هست (البته انصافا این چندساله وضعیت کیفی سریال ها پایینه)

7. 10 کاربرِ زیر از erfanxxx بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,516
    از این کاربر 11,143 بار در 879 پست سپاس گزاری شده

بالاخره یه فرصتی پیش اومد این سریال رو ببینم یادمه اولین بار پست kingnessi رو در مورد سریال خوندم و گذاشتمش تو واچ لیست. من تم سریال و فضاسازیش رو خیلی دوست داشتم یادمه چند سال پیش یکی بچه ها که یادم نیست یه کتاب معرفی کرده بودو یه همچین فضاسازی داشت و به محض دیدن این سریال یاد اون کتاب افتادم و بنظرم اومد این سریال هم باید اقتباصی از یک کتاب باشه چون خیلی دیالوگ ها ، فضاسازی ها ، رنگ و نور و ... عمیق و حساب شده بودند ولی جالبه اینطور نیست ! در مورد سریال دوستان صحبت کردند بنظر من هم قوی بود اما انتظارم این بود توی 10 قسمت به جمع بندی برسه ولی بنظرم سیاست های مالی و جذب بیننده کمتر اجازه همچین اتفاقی رو میده و سرویس های اینترنتی هم مثل شبکه ها دنبال سریال های چند فصلی و جذب بلند مدت مخاطب هستند. یه مقدار بعضی سکانس ها بودن یا نبودنش تو فهم داستان یا جذابیت سریال بی تاثیر بود بنظرم و این یه نقطه ضعف بحساب میاد.

9. 13 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    155
    از این کاربر 42 بار در 8 پست سپاس گزاری شده

راست‌ش وقتی داستان و پلات سریال رو خوندم به‌نظرم خیلی کلیشه‌ای و قدیمی اومد. بازی با جدایی ذهن افراد در هنگام کار و خانه برام چیز جدیدی نبود. بازیگرهای سریال مثل آدام اسکات که در نقش‌های جدی عالی نبوده و کارگردانی بن استیلر کمدین که اون‌هم در کارگردانی هیچ‌وقت نظرم رو جلب نکرده بود و هم‌چنین نویسندگان و عوامل ناشناخته باعث شد برام سریال مورد انتظاری نباشه. و خوب کاملا اشتباه می‌کردم. و سریال دوباره شگفت زدم کرد. به‌نظرم دو اپیزود اول بهترین شروع سریال‌ّای ۲۰۲۲ رو داشته. کاملا به سوالات مخاطب پاسخ می‌ٔده، پیرنگ داستان کامل بسط می‌ده، شخصیت‌هاش رو به خوبی می‌سازه و مخاطب رو تشنه‌ی ادامه‌ی داستان نگه می‌ٔداره.

دیالوگ نویسی سریال خیلی من رو یاد کارهای علمی تخیلی دهه هشتاد میندازه. به دور از پرگویی و تلاش برای متن شاهکار! نوشتن و تنها جملاتی که به‌درد مسیر داستان می‌خورن. حداقل تو دوساعت اول سریال درخشانه. امیدوارم بقیش هم همین‌طور باشه.

11. 11 کاربرِ زیر از Khialat بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

زندگی ارزش ناراحتی نداره
    سپاس
    504
    از این کاربر 394 بار در 71 پست سپاس گزاری شده

سلام
    سریال کاملا متوسطه و لیاقت این همه تمجید تعریف نداره،روند پیشرویه داستان خیلی کنده و بیننده رو غالبا خسته میکنه.هرچند ارزش یکبار دیدن رو داره وفقط امیدوارم به سرنوشت westworld دچار نشه و هزارمعما و پیچیدگیه اضافی به داستان نده!
    پادشاه همیشگیه اروپا=========== رئال مادرید

13. 5 کاربرِ زیر از eminemkamy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    155
    از این کاربر 42 بار در 8 پست سپاس گزاری شده

قطعا شگفتی دنیای سریال در ۲۰۲۲ تفکیک بود. سریالی با تیم و ایده‌ای که ابدا خبر از همچین نتیجه‌ی وجدآوری نمی‌داد. بعد از دو قسمت اول سریال کمی دست و پا زد و برای‌م پیگیری شخصیت‌های فرعی و قوانین شرکت خسته کننده شده بود. اما با دو قسمت پایانی که برای من بهترین قسمت‌های امسال بودند در کنار دو اپیزود از بترکال ساول کاملا نظرم را تغییر داد. واقعا سریال حتی یک صحنه‌ی اضافی ندارد و از تمامی دیالوگ‌های‌اش در قسمت‌های بعد استفاده می‌کند. سریال اجازه‌ی جستجو به مخاطب در جهان پیچیده‌‌ی شرکت را می‌دهد و سوالات زیادی را پاسخ می‌ٔدهد و ما اکنون پس از نه قسمت اطلاعات بسیاری داریم و سریال با محدود کردن اطلاعات سعی در نگه‌داشتن مخاطب ندارد. اما سریال توانسته با وجود ارضای حس جستجوی مخاطب چندین برابر سوالات و مسایل پیچیده‌تری را مطرح کند که مخاطب حال با اطلاعات کافی نسبت به موقعیت می‌تواند به ده‌ها جواب و راه‌حل برای‌شان بیندیشد. سریالی که من هم مانند اکثر طرفداران‌اش در چند روز دیدم، غرق دنیای‌اش شدم و حالا بی‌صبرانه انتظار ادامه‌اش را می‌کشم.

15. 3 کاربرِ زیر از Khialat بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,489
    از این کاربر 23,478 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

یه مدته اون فیلتر سفت و سختم برای انتخاب چیزی که میخام تماشا کنم رو کنار گذاشتم و صرفا سرگرم کننده بودن برام کفایت میکنه. با همین فرمون میتونم بگم اخیرا حجم زیادی بولشت دیدم که این سریال در کنار "ونزدی" گل سر سبدشونه ...
    به جرعت میشه گفت ۶۰ درصد سکانس‌ها فیلم پر کنی بود، اون ۴۰ درصد دیگه‌اش هم پلان های تکراری داخل راهرویی سفید بود که نمیدونم میخواست چه فضایی رو القا کنه که انقدر تکرارش میکرد. مثل خودِ سریال حرف زیادی نمیشه زد درباره اش نهایتا یه فیلم ۹۰ دقیقه‌ای بود با بودجه محدود

17. 10 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    730
    از این کاربر 1,012 بار در 163 پست سپاس گزاری شده

دوستان این سریال معرکه است. با دقت ببینید.!!!

19. 7 کاربرِ زیر از FARID_S بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,974
    از این کاربر 49,494 بار در 2,820 پست سپاس گزاری شده

خبرایی درباره مشکلات پشت صحنه بین سازندگان سریال پخش شده.
    طبق این گزارش ها سازندگان اصلی درباره داستان و روند سریال دچار کشمکش شدند و به همین دلیل تاریخ پخش فصل جدید اصلا مشخص نیست و شایدم ساخته نشه.
    این خبرها توسط افراد نزدیک به گروه تولید تکذیب شده و بن استیلر (تهیه کننده اجرایی) هم گفته همچین چیزی صحت نداره و سریال با همون روندی که پیش بینی کردن داره روند تولیدش رو طی میکنه.
    با همه اینها به نظر میرسه حداقل تا دو سال دیگه نباید انتظار پخش فصل دوم رو داشت باشیم.
    یکی دو هفته پیش هم نامزد جایزه پیبادی شد.

21. 12 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین