برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 22
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,519
    از این کاربر 90,643 بار در 4,566 پست سپاس گزاری شده

Moon Knight:شخصیت چندگانه,معرفی,بحث

Moon Knight مجموعه ای اکشن-ماجراجویی می باشد که بر اساس شخصیتی کمیک به همین نام و به عنوان ششمین سریال از فاز چهارم مارول ساخته شده است. Jeremy Slater که ساخت سریال هایی همچون The Exorcist و The Umbrella Academy را در رزومه کاری خود دارد,هدایت تیم نویسندگان سریال را بر عهده دارد.ضمن آنکه Mohamed Diab از کارگردان های این اثر می باشد.فیلم برداری سکانس های این مجموعه در اردن و مجارستان به انجام رسیده است.طبق برنامه اعلامی انتشار فصل نخست این سریال در شش قسمت و توسط سرویس Disney Plus از سی ام مارس 2021 (چهارشنبه دهم فروردین 1401) آغاز می شود.+++

خلاصه داستان:
    داستان سریال درباره Marc Spector عضو سابق نیروی دریایی می باشد که دچار اختلال تجزیه هویت می باشد.عارضه ای که در آن فرد بیش از یک شخصیت برای خود متصور است.در اثر مجموعه ای از اتفاقات, او وارد دنیای راز آلود خدایان مصر باستان می شود.الهه ماه به Marc مجموعه ای از نیروهای جادویی را اعطا می کند که علی رغم آنکه توانایی های او را در زمینه های مختلف افزایش می دهد دردسرهای جدیدی نیز برایش به ارمغان می آورد.++

بازیگران:

Oscar Isaac
    در نقشMarc/Knight

Ethan Hawke
    در نقشArthur

Lucy Davis
    در نقش اعلام نشده

Ga. Ulliel در نقش
    Midnight Man

Lucy Thackeray
    در نقشDonna

May Calamawy
    در نقش اعلام نشده

تریلری از سریال:
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Moon Knight:شخصیت چندگانه,معرفی,بحث

این قسمت واقعا عالی بود یه سر به فیلم مومیایی هم زدیم توش
    این سفر ذهنی (ممکنه اون دنیایی مصری هم باشه) استیو/مارک واقعا خوب بود و عالی کار کرده بودن
    واقعا جوری شده که نمیتونم صبر کنم تا ببینم قراره چه اتفاقی بی افته
    4.8/5

3. 14 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,027
    از این کاربر 3,164 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

این قسمت رو کاملا آب بستن و شاید باعث بشه دیگه ادامشو نبینم مخصوصا پلن اخر که تبدیل شد به برنامه کودک
    دیگه کلا حس معمایی و کنجکاوی که درباره اموت و تاریخ مصر داشتم رو به باد فنا داد
    یه حسی بهم میگفت نبیبن مارول سریال خوب نمیده بیرونا که این قسمت ضد حال زد بهم

5. 8 کاربرِ زیر از bayani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

What
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس
    187
    از این کاربر 774 بار در 62 پست سپاس گزاری شده

قسمت چهارم سریال Moon Knight شخصیت اصلی از ایندیانا جونز به One Flew Over The Cuckoo’s Nest (
    به این معنی که او دیوانه است و همه ماجرا ها تخیلش بوده ) تغییر می‌کنه. به نظر میرسه سکانس بیمارستان در ذهن مارک اسپکتور اتفاق میوفته که مستقیماً

از کتاب کمیک جف لمیر در سال 2016 بیرون میاد. در این اینجا آمیت مارک رو وادار می‌کنه که باور کنه اون یک بیمار در یک مرکز بهداشت روان هستش و ماجراجویی هاش به عنوان “شوالیه ماه” صرفاً ساختگی و خیالی بودش اما اخرین شات اپیزود چهارم سوپریز خوبی بود .

اونم خدای مصری تاروت بودش ارجاع اسب ابی تو قسمت یکم سریال رو بیاد بیارید تا شات اخر بیشتر براتون جذاب تر بشه . ..

حقیقتش دوست ندارم این سریال رو با سریال Legion مقایسه کنم اما قشنگ معلومه نویسنده و کارگردان مون نایت سعی دارن با احتیاط از legion الهام بگیرن اما خودشونم میدونن زیاد نباید نزدیک بشن چون ساخت اون فضا مهارتِ دراماتیک میخواد که این دوستان ازش

بی بهره هستن شما سکانس تیمارستان سریال Legion رو به یاد بیارید . فلش‌ بک‌ها و فلش‌ فورواردها و کابوس‌ها و تدوین نامنظم ، در حین شلوغی و پیجیدگی اما روایت همزمان منسجم و هدفمند باقی میموند . با این که مـا می دونستیم قراره با یک شخصیت ابرقهرمانی

رو به رو بشیم اما روایت به شدت قدرتمند سریال همچنان مارو فریب میداد تا باور کنیم این شخص مریض روانی هستش و هیچ قدرتی نداره . واقعا وقت کنم دلم میخواد دوباره سریال رو ببینم شاهکار بود . ..

7. 15 کاربرِ زیر از Successful Man بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

اگه بارون بباره
    سپاس
    13,891
    از این کاربر 7,990 بار در 807 پست سپاس گزاری شده

قسمت 5
    هرچی قسمت قبلی خوب بود این قسمت بد و بی رمق بود.تا آخر نشستم تا یه اتفاق یا صحنه جالبی نشون بدن ولی 45 دقیقه این قسمت سطحی و آبکی بود.بنظرم این صحنه های تیمارستان و فلش بکها اصلا خوب درنیومدن.قسمت آخر هم احتمالا مثل بقیه سریالای مارول گند بزنن!
    3/10

9. 9 کاربرِ زیر از saeedporreza9 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,171

درست قسمت 5 بزن و بکوب انچنانی نداشت ولی بجاش یه شیرجه زد به اعماق وجود مارک
    و یه قسمت کاملا احساسی شد که بازی اسکار ایزاک واقعا خیره کننده بود
    من فکر میکردم که شخصیت سوم مارک هم میارن که نیاوردن حالا شاید بعدا اوردنش از مارول هیچی بعید نیست
    ولی واقعا بار احساسی این قسمت زیاد بود ولی با توجه به این همه اتفاقی که افتاده به نظرم یک قسمت برای جمع کردن این همه اتفاق کمه و امیدوارم همه چی رو قسمت بعد سر هم بندی نکنن و یه پایان خوب داشته باشه
    4.7/5

11. 16 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,591
    از این کاربر 956 بار در 156 پست سپاس گزاری شده

واقعا و به حق بازی اسکار آیزاک چشم نواز هست.
    در حد دنیای سینمایی مارول نیست و فراتر از اونه.
    خود سریال هم به نظرم، جدای از جلوه های ویژه که واقعا چنگی به دل نمیزنه، خوبه و سرگرم کننده هست.

13. 15 کاربرِ زیر از ThunderStorm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,027
    از این کاربر 3,164 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

واقعا بازیش فوق العادست این ایزاک
    به عشق خودشه فقط دارم ادامه میدم

15. 13 کاربرِ زیر از bayani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

استاد سوئی ایشیدا (مانگاکای توکیو غول) یه طرحی برای مارول ژاپن می‌زنه از شباهت کاراکتر کانکی و مون نایت؛ از اون طرف در مانگای جدید استاد، Choujin X، کاراکتری جدیدا وارد داستان شده به نام مون بیست... و همانا ترغیب شدن من به دیدن سریال همانا!!

من زیاد تو فاز جدید مارول نیستم، علاقه‌ای هم آنچنان ندارم کما این‌که کارهایی مثل واندا، لوکی و... اصلا ندیدم. ولی این‌جا بعد از ترغیب شدن توسط یه مانگا، به اسکار آیزاک رسیدم! جز معدود بازیگرهایی هستش که می‌شه فیلم یا سریالی رو فقط بخاطر بازیش دید و خب این مهر تاییدی بود به دیدن مون نایت.

کستینگ عالی و بازی‌های آیزاک، هاوک و می کالاماوی واقعا جز نقاط قوت سریاله. مون نایت از همون اپیزود اول خیلی غیر مارولی عمل می‌کنه و کشش لازم رو در بیننده ایجاد می‌کنه! سریال توجه زیادی به جزئیات داره که دلگرم کنندست (مثلا فیگور مجسمه‌ای که استیون هر روز می‌رفت باهاش حرف می‌زد دقیقا فیگور سنگ شدن استیون در اپیزود پنجمه) البته که سریال ایرادات زیادی هم داره که متاسفانه کفه‌ی این مشکلات سنگین‌تره!

فارغ از جلوه ویژه تعطیل و دمده‌ی سریال، مشکل بزرگ من با مون نایت برمی‌گرده به خود کاراکترها. ساده بخوام بگم می‌شه فرق بروس وین با خود بتمن؛ من از بازی اسکار آیزاک واقعا لذت می‌برم و با استیون و مارک خیلی راحت همزاد پنداری می‌کنم ولی با خود مون نایت نه. ایتان هاوک واقعا بازیگر قابلیه ولی دکتر هرو به عنوان آنتاگونیست اصلا واسم نمود نداره. نمی‌دونم ذات کاراکتر مون نایت این‌طوریه یا خوب پرداخت نشده یا مشکل از دیدگاه منه. احساس سوپرهیرویی و فضای خدایان مصر باستان و... اصلا بهم منتقل نمی‌کنه؛ حس می‌کنم یه درام اکشنه باحال و بامزس. در کل مون نایت رو نیستم ولی استیون، مارک و احتمالا سومین شخصیت رو خیلی هستم!

17. 15 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

اگه بارون بباره
    سپاس
    13,891
    از این کاربر 7,990 بار در 807 پست سپاس گزاری شده

قسمت 6
    اینقدر سریال بد و گنگ تموم شد که رغبتی برای نوشتن در موردش نداشتم ولی کوین فایگی و کمپانی باید بدونن با انتخاب اینجور کارگردانهای درجه nام و فیلمنامه های آبدوغ خیاری موفقیتهای قبل رو بدست نمیارن.
    3/10
    امتیاز فصل 1
    4/10

19. 10 کاربرِ زیر از saeedporreza9 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,171

به نظرم تنها نکته بدی که قسمت اخر داشت این بود که صحنه مبارزه اصلی رو فدای فصل دوم کرد
    منم شخصا از این کارشون شدیدا ناراحت شدم اما در کل راضی موندم
    شاید اون اندازه ای که دلم میخواست نبود ولی خب از خیلی از سریال های که این روزا میبینم بهتر ساخته شده
    نمره نمیدم چون فعلا احساسات قاطیه ولی مطمعنم فصل دوم رو دوست دارم هرچه زودتر ببینم

21. 13 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین