برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 20
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,510
    از این کاربر 90,614 بار در 4,565 پست سپاس گزاری شده

♥ Happy Birthday : تی‌وی‌وُرلد دوازده ساله شد ♥

یک سال دیگر گذشت و باز هم به پانزدهم اردیبهشت رسیدیم. روزی که انجمن تی‌وی‌وُرلد رسما تاسیس شد و کار خودش را آغاز کرد. از آن زمان چیزهای زیادی در دنیای واقعی و مجازی تغییر کرده اما این محیط همچنان محلی برای علاقه مندان دنیای فیلم و سریال باقی مانده است.دوستان زیادی در این مدت وارد انجمن شده اند و به سهم خودشان در ادامه مسیر کمک کردند.برای همه آنها آرزوی موفقیت و پیروزی در همه مراحل زندگی داریم.به امید اینکه بتوانیم با حضور و همراهی کاربران عزیز انجمن شمع های تولد بیشتری را برای تی‌وی‌وُرلد روشن کنیم. دوست قدیمی تولدت مبارک.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

Bad things are coming
    سپاس
    21,965
    از این کاربر 49,453 بار در 2,820 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ♥ Happy Birthday : تی‌وی‌وُرلد دوازده ساله شد ♥

خب خب مبارکه
    چرخش برامون بچرخه

سپاس
    5,987
    از این کاربر 3,273 بار در 350 پست سپاس گزاری شده

تولدت مبارک، ای تنها بازمانده دوران اوج انجمن‌ها

سپاس
    153
    از این کاربر 1,775 بار در 245 پست سپاس گزاری شده

دوران انجمن، بهترین دوران دنیای مجازی من بوده. متاسفانه ذهن انسان عن پسند هست و الان همه جذب مکان های آشغالی نظیر فیسبوک و اینستا شدن. ولی هیچوقت اینا در حد و کیفیت انجمن نبودن و نمیشن هم. انجمن اینطوره که یه عده محدودی آدم دور هم، بعضیا دوست هستن، بعضیا با هم بد هستن، همه با من بد هستن چون خیلی مزخرف هستم. رفاقتا و رقابتا جالب هست. طرفت واست ارزش داره، واقعی تر هست نسبت به سوشال مدیا. افراد محدودی با تفکر های مختلف هستن، بحثا واقعی تر هست، و حتی طولانی تر. آزادی بیشتر هست. مثلن میتونی عکس هیتلر رو به عنوان رهبرت بزاری آواتارت. از سال 2009 توی انجمنای مختلف بودم، بیشترین حضورم توی تاپگل بود، که بیشتر رفیقامو همونجا پیدا کردم. خیلی عجیبه نه؟ حتی یه آدم مزخرفی مث من، تونسته توی انجمن کلی رفیق پیدا کنه. تی وی ورلد، آخرین انجمنی هست که فکر کنم الان مونده. هیچکس رو البته اینجا نمیشناسم و دوست نیستیم و ازتون هم خوشم نمیاد اونقدری که لیاقتشو دارید (بالاخره این رفرنس رو استفاده کردم.)، ولی اینجا رو دوس دارم. تا وقتی هم برقرار باشه، هرازگاهی میام و چک میکنم. اینجا واسه من توکنی از روز های خوب و قشنگ گذشته هست. خلاصه که ببخشید که همیشه عصبانی هستم.

پ.ن: فکر کنم رکورد افتضاح ترین جمله بندی خودم رو شکوندم. : ))

سپاس
    1,898
    از این کاربر 352 بار در 34 پست سپاس گزاری شده

تبریک به همه کسایی که برای انجمن زحمت کشیدن و میکشن
    به امید جشن گرفتن 20 و 30 سالگی های انجمن

سپاس
    18,585
    از این کاربر 5,429 بار در 512 پست سپاس گزاری شده

با دیدن تاپیک واقعا به مغزم فشار آوردم تا یادم بیاد دقیقا چجوری این انجمن رو پیدا کردم، من اگه اشتباه نکنم اولین حضورم تو این انجمن به خاطر زیرنویس انیمیشن wreck it ralph بود، زیرنویس امیرطهماسبی رو دانلود کرده بودم اصلا یادمه خیلی نمیفهمیدم چی میگه بعدش اومدم یه زیرنویس دیگه دانلود کردم که اسم انجمن داخلش بود و مرورگر رو باز کردم و فوقع ما وقع، فک کنم اولین پستم در مورد سوپرانوس بود ( جناب نامبر خیلی سریال باز وزین و خفنی بودی :D ) و بعدش یه پست **** مالی طور هم تو پیشنهادات و انتقادات دادم در مورد همون انیمیشن و درخواست برای زیرنویس سریال های قدیمی، اتفاقا گشتم پیداش هم کردم و از اون حجم دستمالی که کشیدم و تعریفی که کرده بودم پشمام ریخته :D اون موقع هنوز اشکان واسه ما طاقچه بالا نمیذاشت، به عنوان رعیت نگاهمون میکرد و پا پستهامون لایک میکرد، بعدها با خفت گیری ازش سپاس میگرفتم و صدالبته اون تعاریف و حرفام هم درست بود واقعا اینجا تو زمینه ی زیرنویس لولش با بقیه ی جاها فرق میکرد.

خلاصه حضور من اینجا تقریبا برمیگرده به 8 یا 9 سال پیش، دوستی بوده، دعوا بوده، رفاقت بوده، رفاقت های به هم خورده بوده! چیزایی که حداقل واسه من بیشتر سرگرمی بود تا جدی، یادمه شرایط روحی و اوضاع اون موقعم رو که صبح تا شبم تو این فروم و چت باکسش میگذشت.

ولی از همه مهم تر من یکی از بهترین رفاقت های زندگیم با عزیز دلم @orojlo از همین جا شروع شد و تا همین الان هم ادامه داره و اگه این انجمن و آبدارخونه بازی های ما نبود قطعا این رفاقت برام شکل نمیگرفت، رفاقتی که برام خیلی ارزشمنده در کل، با خودم میگم در همین حد هم از اینجا من عایدی داشته باشم کافیه و میتونم ادعا کنم واقعا بُرد کردم تو این زمینه تو انجمن و دم باعث و بانیش و بچه هایی که این انجمن رو سرپا نگهداشتن گرم!

البته آدم توش نرو هم تک و توک داشته اینجا، ولی خوبی انجمن اینه اکثر مواقع این دست آدم ها خود به خود کنار گذاشته میشن!

بگذریم، ایشالا چرخ انجمن همین جوری بچرخه و قبلا همیشه این آرزو رو به فان میذاشتم که یه روزی نوه نتیجه هامون هم بیان اینجا.

خدا سایه ی یاسر رو از سر انجمن کم نکنه که یه تنه خیلی چیزا رو به دوش کشید و اگه نبود قطعا انجمن ممکن بود به سرنوشت باقی انجمن ها دچار شه!

اگه بارون بباره
    سپاس
    13,833
    از این کاربر 7,983 بار در 806 پست سپاس گزاری شده

پیر شدیم ناموسا!
    منم فکر کنم بخاطر زیرنویس گات یا واکینگ دد با اینجا آشنا شدم.دقیق یادم نیست.
    خلاصه... تولدت مبارک تیوی ورلد

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

به به چه تولدی مبارکا باشه
    منم در تایید حرف های بقیه دوستان میتونم بگم توی ورلد بهترینه
    همون اوایل که با انجمن ها اشنا شدم بعد یه مدت کوتا به این نتیجه رسیدم هیچ جا تی وی ورلد نمیشه برام
    امیدوارم سال های سال پا برجا باشه انجمن

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,695
    از این کاربر 19,964 بار در 1,358 پست سپاس گزاری شده

نامبر جان منتظر همچین پستی توی تاپیک نوروز بودم ولی خب ببین انجمن چقدر برات مهمه... کم پیدا میشه از نسل شما که مونده باشه تو انجمن و این بده جدی میگم شما دیدتون مثل ما نبود شاید خود رو بگم 90% مشارکتم توی انجمن برای دورهم بودنشه چون 10% یا کمتر از هم از سینما تلویزیون یا هنر سر درنمیارم صرفا به پراکندن افکار مریضم در فضای انجمن ادامه میدم و دنبال دوستی های بالای 30 سالم فکر کنم چند تایی هم پیدا کردم. این از من ولی بپردازم به یکی از بهترین بحث هایی که توی انجمن دیدم، من خیلی ول میگردم توی قدیمای انجمن و اینکار رو دوست دارم فرصتی پیش بیاد میچسبم به اسکرین و مدام رد تحرکات دوستانی که فن شون هستم رو دنبال میکنم یه مدت زیادی صرف میکادو کردم که گذاشت رفت از همین تریبون بگم برگرد مرد ..... الانم قفلیم رو نوژن ولی یه حرکت خیلی خفن از عمو نامبر دیدم که دعوتتون میکنم به وقت گذرونی توی تاپیک زیرنویس روست چارلی شین و هنرنمایی عمو نامبر

#11 #13 #17 #18

سپاس
    59
    از این کاربر 235 بار در 30 پست سپاس گزاری شده

سلام و احترام و عرض ادب
    و خدا قوت
    باعث خوشحالیست که تونستین به تنهایی این بار رو تو این سالها بدوش بکشین امیدوارم 40 سالگیتون رو ببینیم
    همونطوری که دوستان اشاره کردن انجمن ها جای جالبی بود از دوستان یاد می گرفتیم برخی مواقع یاد می دادیم کلا جای معلومات بود و بحث های فنی.
    متاسفانه همه الان شده اینستا و کلی نخود مغز
    من خودم از بچه های انجمن فیلم باران (باران مووی ) بودیم که متاسفانه از هم پاشید و همه رو دلسرد کرد. بعد از اون اینجا عضوم و از سال 1395 حتما سری بهش می زنم.از اطلاعات دوستان استفاده می کنم
    آرزوی موفقیت دارم برای تک تکتون.
    اردتمند شهرام
    http://tvworld.info/image.php?u=47345&type=sigpic&dateline=1525695680

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین