برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 17
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,519
    از این کاربر 90,643 بار در 4,566 پست سپاس گزاری شده

The Bear:کسب و کارخانوادگی,معرفی,بحث

The Bear عنوان مجموعه درامی می باشد که سفارش ساخت خود را در پاییز 2021 میلادی از سوی شبکه FX دریافت کرد.Christopher Storer که از تهیه کنندگان مجموعه Ramy می باشد, سازنده و مدیر اجرایی این پروژه می باشد.ضمن آنکه Jeremy Allen White که پیش از همه به خاطر بازی در کمدی-درام Shameless شناخته شده است,بازیگر نقش اصلی این سریال می باشد.طبق برنامه اعلام شده,کلیه هشت اپیزود فصل نخست مجموعه از بیست و سوم ژوئن 2022 (پنجشنبه دوم تیرماه 1401) بر روی پلتفرم FX on Hulu قرار می گیرد.+++

خلاصه داستان:
    Carmy سرآشپزی است که در رستورانی مجلل مشغول به کار بوده است.با این حال پس از وقوع مرگی دلخراش , مجبور به بازگشت به زادگاهش شیکاگو می شود تا اداره اغذیه فروشی خانوادگی خود را بر عهده بگیرد. در این شرایط جدید, Carmy باید با واقعیت های خردکننده اداره کسب و کاری کوچک و کارکنانی که قصد همکاری با او را ندارند, مواجه شود.علاوه بر شرایط کاری, سرآشپز جوان همچنان با حقیقت تلخ خودکشی برادرش دست و پنجه نرم کرده و فشارهای ناشی از روابط خانوادگی را احساس می کند.سریال داستانی درباره, غذا,خانواده,جنون کار سخت و زیبایی حس اضطرار می باشد.+

بازیگران:
    تریلری از سریال :
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

Yo .... Miste White
    سپاس
    33,009
    از این کاربر 45,722 بار در 2,817 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Bear:کسب و کارخانوادگی,معرفی,بحث

سریال از لحاظ فنی قوی بود؛ مثل بیش‌تر سریال‌های FX، ولی نکتۀ مهم‌ش واقع‌‎گرایی‌ش بود. اگه تجربۀ کار توی رستوران داشته باشید، خاطرات ناگواری رو زنده می‌کنه، و احتمال حملۀ عصبی در حین تماشا هم هست به‌خصوص قسمت 7 که اوج‌ش بود. اون اضطراب و هرج‌وْمرج کار آشپزخونه‌ای رو خیلی قشنگ تصویر کرده. از ویژگی «سریال‌»بودن‌ش هم به‌خوبی استفاده کرده و همه‌چیز رو یک‌جا رو نمی‌کنه؛ قسمت به قسمت به شخصیت‌ها می‌پردازه و بیننده رو باهاشون آشنا می‌کنه. کوتاه هم بود؛ شاید سرجمع 4 ساعت وقت بگیره.
    Radiohead - Let Down

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,142
    از این کاربر 20,216 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Raylan Givens نمایش پست ها
    سریال از لحاظ فنی قوی بود؛ مثل بیش‌تر سریال‌های FX، ولی نکتۀ مهم‌ش واقع‌‎گرایی‌ش بود. اگه تجربۀ کار توی رستوران داشته باشید، خاطرات ناگواری رو زنده می‌کنه، و احتمال حملۀ عصبی در حین تماشا هم هست به‌خصوص قسمت 7 که اوج‌ش بود. اون اضطراب و هرج‌وْمرج کار آشپزخونه‌ای رو خیلی قشنگ تصویر کرده. از ویژگی «سریال‌»بودن‌ش هم به‌خوبی استفاده کرده و همه‌چیز رو یک‌جا رو نمی‌کنه؛ قسمت به قسمت به شخصیت‌ها می‌پردازه و بیننده رو باهاشون آشنا می‌کنه. کوتاه هم بود؛ شاید سرجمع 4 ساعت وقت بگیره.
    Radiohead - Let Down
    من که دانلود کردم و منتظر زیرنویسم

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

4. 15 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

i am danger
    سپاس
    72
    از این کاربر 2,335 بار در 189 پست سپاس گزاری شده

چقدر سطح این سریال بالا بود واقعا. همه چی درجه یک و غافل گیرکننده بود واسه من. هیچ وقت فکر نمیکردم کار تو رستوران این همه هیجان داشته باشه باقی فیلم و سریالا معمولا رستوران ها رو یه جای شیک تمیز و به دور از داستان های داخل آشپزخونه نشون میدن و سختی کار رو ندید میگیرن. آماده باشید که این سریال قراره تصوراتتون رو به هم بزنه. اوج کار هم قسمت 7 بود که من قشنگ از استرس میپیچیدم به خودم . کل اپیزود هم توی یک برداشت گرفته شده بود. قسمت آخر هم اشکم رو درآورد .
    مشاهده محتوا اسپویلر
    ریچی هم شخصیتی بود واسه خودش لعنتی. قوطی زاناکس رو ریخته بود تو نوشیدنی تولد بچه ها. همه تو تولد خواب بودن قسمت 7 هم اونجایی که چاقو خورد من جر خوردم. خیلی خونسرد اومده بیرون میگه چاقو خوردم شلوارشو کشید پایین

خبر خوب اینه واسه فصل دو تمدید شد.
    متا 86
    آی ام دی بی 8.5
    خودم 9
    دیگه چی میخواید ؟
    یه نکته یادم رفت بگم. زیرنویس این سریال با توجه به دیالوگ های زیادی که داره بسیار کار دشواری بوده . جاهایی هم که نیاز به توضیحه قشنگ توضیح داده. واقعا دست مریزاد به مترجمین این سریال. یکی از قوی ترین زیرنویس هایی بود که دیدم.

Bad things are coming
    سپاس
    21,974
    از این کاربر 49,500 بار در 2,820 پست سپاس گزاری شده

تا قسمت سوم

تشویش، اضطراب، تعلیق و آشفتگی رو میشه توی همه سکانس ها و قاب های سریال دید، حتی یک قاب تر و تمیز و خوشگل از غذاهای رنگارنگ و جورُواجوری که توی این آشپزخونه آماده میشه نداریم در حالی که برای مثال وقتی کارمی به شوگر زنگ میزنه برای اولین بار یه غذای خوش رنگ رو میبینیم که داره توی آرامش آماده میشه.

حالا اینکه چرا کارمی با این ناپایداریِ روانی که داره تصمیم گرفته این قمار رو انجام بده هنوز جوابی براش نداریم، همونطوری که داریم کم کم نزدیک میشیم به کاراکترهای مختلف مطمئنا داستان کارمی هم
    در ادامه کامل میشه.

یک جمله معروفی داریم ما که میگه "شکم گرسنه دین و ایمون نداره"، گرسنگی یه آشوب ایجاد میکنه و ریشه این پریشونی و آشوبی که توی آشپزخونه داریم از همین موضوع میاد.
    از لحاظ فنی راضی کننده بود، و میتونه بهتر هم بشه. من کار مهندسی صدا رو خیلی دوست داشتم که توجه شون به جزییات خوب بود.
    بازی هر دو بازیگر اصلی عالیه و هر دو تا درجه یک بودن.

چیزی که انتظار دارم در ادامه ببینم اینه که حالا که روتینِ آشپزخونه رو نشونمون دادن، بهانه ای واسه دنبال کردنِ ادامه داستان هم بهمون بده.

7. 22 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,974
    از این کاربر 49,500 بار در 2,820 پست سپاس گزاری شده

پایان فصل اول

به اون بهانه ای که میخواستم رسیدم.

نه اون مونولوگ خیره کننده و قسمتِ آخر فوق العاده ش، نه اون تئاتر تلویزیونیِ قسمت هفتم و نه حتی اونجا که ریچارد گفت "ایبرا، چاقو خوردم"؛ همه اینا یه طرف ولی بهانه ای که لازم داشتم واسه آرشیو کردن این سریال و منتظر فصل بعدیش بودن، قسمت ششم بود. محتوایی که ارائه داد رو خیلی دوس داشتم و جوری که اون محتوا رو ارائه داد به شدت لذت بخش بود.

کاراکترها خیلی خوب و درست معرفی شدن، توجه به جزییات رو دوس داشتم (اون داستان اسیدی نبودن غذای سید و قرص های اسید معده ای که مصرف میکرد، یا اون قضیه رب گوجه ها که توی قسمت اول و آخر جریانش رو دیدم). از لحاظ فنی هم خیلی خوب بود.

بازی ها عالی بودن، خیلی امید دارم به این که این سریال دیده بشه.
    پ ن:
    هومن دست مریزاد.

9. 18 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    759
    از این کاربر 1,331 بار در 154 پست سپاس گزاری شده

عجب سریالی لذت بردم،تا انتها باید دید تا متوجه این سریال شد، تمام وایب هارو داره و زندگیو چالش هاشو از تمامی جهات نشون میده،حتی پوچی ها و نا امیدی ها و تاریکی های زندگی و در ادامه روشنایی ...
    موسیقی قسمت اخر هم که فوق العاده بود
    ممنون از هومن عزیز بابت زیرنویس

11. 16 کاربرِ زیر از saeed988 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,142
    از این کاربر 20,216 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط .:SiSiBK:. نمایش پست ها
    من که دانلود کردم و منتظر زیرنویسم
    مرسی هومن. هم برای معرفی و هم برای زیرنویس مثل همیشه عالی و درجه یکت
    بشدت با سریال حال کردم و خوشحالم تمدید شد

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

13. 11 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    153
    از این کاربر 1,775 بار در 245 پست سپاس گزاری شده

سریال خوبی بود که یه روتین خاص با همه ی چالش هایی که میتونه داشته باشه رو به همراه فضاسازی و تعلیق خیلی خوب به تصویر کشیده. به شخصیت کارمی، احتیاج نبود انقدر فلفل بزنن و ترجیح میدادم ساده بهش پرداخته میشد. این جو برنتهال رو تقریبن هرجا دیدم، واقعن منو به وجد آورده. اینجا هم با اینکه خیلی کم حضور داشت، اما حضورش کاملن احساس میشد و تاثیرگذار بود.

15. 11 کاربرِ زیر از codec_pack بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    33,009
    از این کاربر 45,722 بار در 2,817 پست سپاس گزاری شده

تأیید شد فصل دوم اوایل تابستون پخش می‌شه و 10 قسمت داره.

17. 17 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین