برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی برای این قسمت سریال در نظر می گیرید:

رأی دهندگان
20. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

1 5.00%
  • 5

0 0%
  • 6

0 0%
  • 7

3 15.00%
  • 8

4 20.00%
  • 9

4 20.00%
  • 10

8 40.00%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 16
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,529
    از این کاربر 90,664 بار در 4,567 پست سپاس گزاری شده

House of the Dragon | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود سوم

Season 1, Episode 3,Second of His Name

خلاصه داستان اين قسمت : ازدواج مجدد پادشاه که حاصل آن تولد فرزندی دیگر است جایگاه رینیرا را با تهدیدی بالقوه مواجه می کند.در همین حین دیمون اتحاد جدیدی را بر ضد ویسیریس شکل می دهد.+

قوانین تاپیک:
    1-این تاپیک مخصوص بحث پیرامون قسمت سوم از فصل اول سریال می باشد پس اگر این قسمت را مشاهده نکرده اید لطفا جهت جلوگیری از آشکار شدن محتوای اپیزود بدون خواندن پست ها,تاپیک را ترک نمایید درغیر اینصورت مسئولیت اسپویل شدن این اپیزود بر عهده خواننده مطلب می باشد.
    2-لطفا جهت چلوگیری از اسپویل شدن ناخواسته مطالب کلیه بحث های مرتبط با محتوای این اپیزود را صرفا درون این تاپیک انجام دهید.
    3-لطفا از قرار دادن مطالب به صورت کپی/پیستی از سایر سایت های پارسی زبان,لینک دانلود اپیزودهای مجموعه و هرگونه اسپویلر مرتبط با قسمت های آتی در این تاپیک خودداری بفرمایید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,191
    از این کاربر 8,731 بار در 611 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : House of the Dragon | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود سوم

قسمت خیلی خوبی بود با اینکه قبلا نظرم این بود که مت اسمیت گزینه مناسبی نبود برای نقش دیمین این قسمت نظرم عوض شد
    بدون حرف زدن اومد زد داغون کرد یارو رو از وسط نصف کرد در واقع انقد از این ایده که برادرش باعث پیروزیش بشه نفرت داشت بدون اژدهاش هه این کارا رو کرد حاضر شده بمیره ولی کمک نگیره
    شخصیت راینرا هم داره کم کم جالب میشه و اینکه اون پسره لنیستر رو رد کرد برام خیلی لذت بخش بود. به نظرم قسمت بعد برای خودش یه نفر پیدا میکنه و دیدن گوزن سفید رو برای خودش یک نشان برای فرمانروای خواهد دانست.
    هنوز شک دارم که الیسنت واقعا از اینکه راینرا جانشین هست خوشحال باشه درواقع به نظرم داره خیلی خوب نقش ادم خوبه رو بازی میکنه و منتظره زمان مناسب برای رو کردن نقشه خودش هست و تا اینجای که نشون دادن خیلی خوب پادشاه رو تحت کنترل خودش داره به هر حال خواهیم دید

3. 17 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,516
    از این کاربر 11,143 بار در 879 پست سپاس گزاری شده

اونجایی که دیمین چند تا تیر خورده بود لازم بود کل ارتش رو طرف بفرسته تا کارش رو تموم کنند تا تو تله بیافتند ؟ نمیشد اینکه که زخمی شده رو با 10 نفر کشت ؟ دیگه اینقدر بی منطق بود شرمنده دوستان فن گات مجبور شدم بیام یه هیت ریز بدم برم تا هیت بعدی بدرود

5. 14 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    153
    از این کاربر 1,775 بار در 245 پست سپاس گزاری شده

هنوز شک دارم که الیسنت واقعا از اینکه راینرا جانشین هست خوشحال باشه درواقع به نظرم داره خیلی خوب نقش ادم خوبه رو بازی میکنه و منتظره زمان مناسب برای رو کردن نقشه خودش هست و تا اینجای که نشون دادن خیلی خوب پادشاه رو تحت کنترل خودش داره به هر حال خواهیم دید
    اگه اینطور بود لازم نبود آتو بهش بگه که بره شاه رو متقاعد کنه. پس نقش بازی نمیکنه. البته پتانسیل اینو داره که یواش یواش کارکترش منفی بشه.

کاکتر دیمون فوق العاده هست. اپیزود قبلی که کلی درامای فیک از ازدواج و حاملگی و قهر کردن واسه جلب توجه راه انداخت، این اپیزود هم که فازکی شده بود و کارای رندوم و ابلهانه انجام میداد! خیلی سریع هم ذات پنداری کردم! : ))

اونجایی که دیمین چند تا تیر خورده بود لازم بود کل ارتش رو طرف بفرسته تا کارش رو تموم کنند تا تو تله بیافتند ؟ نمیشد اینکه که زخمی شده رو با 10 نفر کشت ؟ دیگه اینقدر بی منطق بود شرمنده دوستان فن گات مجبور شدم بیام یه هیت ریز بدم برم تا هیت بعدی بدرود
    منم هنوز بعضی وقتا میشینم به این فکر میکنم، والتر وایت که اسلحه رو گذاشت تو ماشین ک بره همه رو بکشه، اگه میدید اینا طبقه دوم یا زیرزمین جمع شدن، میخواست چیکار کنه؟

7. 13 کاربرِ زیر از codec_pack بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

اگه بارون بباره
    سپاس
    13,903
    از این کاربر 7,999 بار در 808 پست سپاس گزاری شده

بنظرم تا به اینجا کاملترین قسمت سریال بود و همه چیز داشت.فقط از پرش زمانیش یه خورده ناراحتم چون باعث ایجاد غریبی تو سریال میشه.ولی خیلی سریع باهاش خو گرفتم و اینم بگم تمام ابهت سریال رو دوش مت اسمیته و اگه شایعات مربوط به بازیگران فصل 2 واقعیت داشته باشه سریال خیلی جذاب تر و با ابهت تر میشه.
    10/10

9. 20 کاربرِ زیر از saeedporreza9 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,810
    از این کاربر 5,706 بار در 614 پست سپاس گزاری شده

ظاهرا این لنیستر ها از اول هم نچسب بودن برای بقیه خاندانها
    منم اولین اپیزود اصلن از بازیگر دیمن خوشم نیومد. ولی انصافا بعد از سه اپیزود کاملا نقش رو مال خودش کرد. بعضی وقتا خیلی کاریزماتیک میشه. حالا احتمالا جلوتر بریم بیشتر تو نقشش میره
    دیمین تو این اپیزود دل همه رو برد. یکی نوشته بود دیمن فقط یه دیالوگ داشت ولی کل اپیزود رو مال خودش کرد. به نظرم بهترین تعریف برای این اپیزود بود.
    سرعت داستان زیاده و هنوز نمیدونم این نکته مثبت هست یا منفی. پایان فصل معلوم میشه

11. 10 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,156
    از این کاربر 16,206 بار در 1,157 پست سپاس گزاری شده

‏آدم یه وقت هایی شکست کامل رو به کمک‌خواستن از بعضی اطرافیانش ترجیح میده.

سکانس پایانی سریال از نظر بصری واقعا زیبا بود، شخصیت کله خراب دیمون خیلی خوب درومده و مت اسمیت هم کاملا تو نقش نشسته، این سکانس طعمه‌شدن خیلی شبیه جنگ حرامزاده‌ها بود و فضاسازیش معرکه بود. هر چند اینکه بعد سه سال جنگ، با یک نامه همه چی یهو از این رو به اون رو شد منطق خوبی نداشت و پیش‌زمینه بیشتری نیاز داشت. تقریبا ۳ سال فاصله زمانی بین قسمت دوم و سوم وجود داره که خیلی حس بدی بهم داد. مگه کل هفت پادشاهی فقط همین شاه، دیمون و پرنسس بودن که انقدر سریال بدون کاراکتر و خط داستانیه که مجبوره برای پیش رفتن داستان ۳ سال رو کلا حذف کنه؟ سریال هنوز نتونسته وابستگیش رو به بازی تاج و تخت از بین ببره و از زیر سایه اون دربیاد، با این وضعیت اگر در ادامه در حد و اندازه فصل ۸ بازی تاج و تختم باشه من راضیم.

13. 14 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    387
    از این کاربر 830 بار در 135 پست سپاس گزاری شده

عالی بود این قسمت- هر چی میریم جلو داره بهتر میشه. احتمالا تو قسمت 9 یا 8 دیگه به اوج برسیم.
    دیمون، عالیه همه چیش- حاضره بمیره کمک نگیره از داداشش. این همه سه سال داره میجنگه بعد پادشاه میخواد بیاد کمک که پیروزی به اسم خودش تموم شه!!! منم بودم قاطی میکردم. ولی ثابت کرد خوشو دیمون
    اون پیره زنه هم اجداد لیدی اولنا تایرل بود ( مامان بزرگ مارجری) که شاهزاده خوب خرابش کرد ( ولی عمرا اولنا تو این بحث ها کم میورد)
    دیدن لنیستر ها هم جذاب بود. چقدر مغرور و نچسب
    قسمت حمله ابتدای اپیزود و انتهای آن هم عالی بود. این پسره ولاریون هم (بهترین گزینه ازدواج با شاهزاده) هم پسر باهوشی نشون داد
    این اپیزود هم 10-
    تنها چیزی که به نظرم هنوز باید صبر کنیم اینه شخصیت های این سریال مثل گات دلنشین نیستند. مثلا آریا، سانسا و ...

صحنه شکار هم عالی بود...مقایسه کنید با شکار رابرت کینگ که تو فصل 1 گات چقدر مسخره بود....4 5 نفر دنبال شاه بودن رفته بود شکار!!! ولی اینجا عالی ساخته بودن

حرف زیاده ولی همین کافیه تا نظرات بقیه هم بخونیم.
    www.facebook.com/serial.arzan

15. 10 کاربرِ زیر از mahan birabt بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1
    از این کاربر 308 بار در 30 پست سپاس گزاری شده

ضعیف ضعیف، از بازیگرا بگیر تا داستان همش خسته کننده یعنی هیچی نداشته سریال تا الان شما فک کن طرف 2 سال مقاومت کرده جلو اینا بعد با چرت ترین نقشه ممکنه شکست میخوره یعنی اون همه رو میفرستی ک ی نفرو بکشن چی فرض کردن این نویسنده ها مارو

خیلیا سعی دارن خودشون گول بزنن راضی نگه دارن وای چقدر فلانی قشنگ بازی میکنه چ شخصیتی داره چقدر خوبه فلانی ،بازیگرا ک اصلا همه تفلون ونچسب هیچکدومشون تا الان هیچی نداشتن شاید سکانس خاصی نبوده ولی همون صحبت کردن سرسی یا قیافه جیمی تو قسمت 1 به همینا اینا می ارزه

والا شمشیر ند ابهتش از تموم این شخصیتا بیشتره یعنی هر چی سعی کردم خودمو راضی کنم ک خوبه تا الان نشده ک نشده اینقدر همه چی بده

رامین جوادیم برداشته آهنگ تیتراژه قبلی رو گذاشته رو این یکی!! یعنی همچین آدمی نمیتونه یکی دیگ درست کنه!؟ احتمالا ترسیده بعدی مثل گات نشه گفته همینو میذارم دیگ حداقل از من انتقاد نمیشه.

والا جای این بازیگرا هر بازیگره دیگه ای میاوردن قول میدم ازین بدتر نمیشد،

این پاداشاهم ک 100% یهش میخوره همین فصل بمیره و خیلیاتون میگین: وااای مرد چ اتفاقی سریال داره جاشو پیدا میکنه، یعنی اگ کسی این فصل نمیره فحش میدم...

گات اگ 10 دقیقه نیاز داشت تا شمارو بشونه پای داستانش این سریال فک کنم کمش 10 قسمت نیاز داره تازه بگه آره منم هستم حالا ی چایی بیار فعلا.

ببینین من هنوز سعی میکنم امیدوار باشم ولی خدایی با این شخصیتا و بازیگرا و داستان خیلی سخته .

شاید بگین نباید با گات مقایسه کنی مگ میشه! این سریال بخاطر گات داره دیده میشه وگرنه ک تا الان کنسلش کرده بودن،این سریال هر چی بیننده داره فقط و فقط بخاطر گات هست ن چیزه دیگ.

17. 9 کاربرِ زیر از VoiCe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    785
    از این کاربر 1,485 بار در 169 پست سپاس گزاری شده

قطعا house of dragon یکی از پنج سریال برتر در حال پخش هست ، پس با بولدوزر از روی سریال رد نشید ، نباید با GOT مقایسه بشه، قطعا اذیت کنندس ! اینکه با بازیگر ها نتونستیم ارتباط بگیریم طبیعی هست ، باید به سریال فرصت داد بخوایم ، نخوایم کششی که باید رو داره و میشه از سریال لذت برد و اون پتانسیل رو داره .
    اما یک نکته بسیار نگران کننده دارم ، که خیلی برام عجیبه اون هم این هست که
    مشاهده محتوا اسپویلر
    چرا نقش Queen Alicent Hightower دو تا بازیگر قراره بازی کنن!! در صورتی که فکر نمیکنم نه فاصله سنی زیادی داشته باشن و نه شباهتی ، با چه منطقی ؟!
    By what right does The wolf judge The lion

19. 8 کاربرِ زیر از saeed_iri بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین