برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی برای این قسمت سریال در نظر می گیرید:

رأی دهندگان
24. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

1 4.17%
  • 5

0 0%
  • 6

0 0%
  • 7

4 16.67%
  • 8

5 20.83%
  • 9

5 20.83%
  • 10

9 37.50%
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 از مجموع 13
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,515
    از این کاربر 90,625 بار در 4,565 پست سپاس گزاری شده

House of the Dragon | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود هشتم

Season 1, Episode 8,The Lord of the Tides

خلاصه داستان اين قسمت : با زمین گیر شدن ویسریس بر اثر بیماری , آلیسنت کنترل دربار را در دست می گیرد. کورلیس نیز در میدان نبرد متحمل جراحت مرگباری می شود.+

قوانین تاپیک:
    1-این تاپیک مخصوص بحث پیرامون قسمت هشتم از فصل اول سریال می باشد پس اگر این قسمت را مشاهده نکرده اید لطفا جهت جلوگیری از آشکار شدن محتوای اپیزود بدون خواندن پست ها,تاپیک را ترک نمایید درغیر اینصورت مسئولیت اسپویل شدن این اپیزود بر عهده خواننده مطلب می باشد.
    2-لطفا جهت چلوگیری از اسپویل شدن ناخواسته مطالب کلیه بحث های مرتبط با محتوای این اپیزود را صرفا درون این تاپیک انجام دهید.
    3-لطفا از قرار دادن مطالب به صورت کپی/پیستی از سایر سایت های پارسی زبان,لینک دانلود اپیزودهای مجموعه و هرگونه اسپویلر مرتبط با قسمت های آتی در این تاپیک خودداری بفرمایید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 17 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,706
    از این کاربر 19,978 بار در 1,359 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : House of the Dragon | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود هشتم

فکر نکنم سریال بتونه ذره ای از موفقیت های سریال مادر رو کسب کنه هر چند جایگاهش در بین سنین ۱۴-۲۲ سال تثبیت شده ست ولی داستان اونقدر درست تعریف نمیشه حق هم دارند به نظرم دنس فقط بخش دومش جالبه و بخش مقدمه ش چندان چنگی به دل نمیزنه با توجه به اینکه دو قسمت مونده به نظرم بالاترین ریت بازم متعلق به قسمت ۹ باشه یاد اون اپیزود سنگین بیلور رو گرامی میدارم و بگم که این سریال چندان خوب نیست و امید ما به همون دانک و اگ هستش امیدوارم اونو خراب نکنند چون تازه تونستم خواندن کتاب سوم از اون مجموعه رو تموم کنم و بسی لذت بردم امیدوارم مترجمی پیدا بشه و ترجمه ش کنه هر چند الان دیگه متریال داستانی دنیای نغمه برای من فقط همون ۷ فصل کتاب بادهای زمستانه که خیلی سخته خوندنش پس بیخیالش میشم

یه چیزی بگم من امیدوارم خاندان اژدها به زیست خودش بعد از دنس ادامه بده و سایر بخش های پادشاهی تارگرین ها رو به نمایش بذاره، مثلاً اگان نالایق یا حرامزاده هاش که بسیار جالبه و می‌تونه مقدمه ای بر شروع دانک و اگ هم باشه چون به اونجا هم گره خورده یا حتی جالبتر به سلطنت ایریس و معرفی ریگار بپردازه هر چند فکر کنم اونا رو هم داغون کنند:/

4. 8 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,017
    از این کاربر 2,834 بار در 178 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط wlh نمایش پست ها
    امید ما به همون دانک و اگ هستش امیدوارم اونو خراب نکنند چون تازه تونستم خواندن کتاب سوم از اون مجموعه رو تموم کنم و بسی لذت بردم امیدوارم مترجمی پیدا بشه و ترجمه ش کنه
    کتاب سوم دانک و اگ یعنی شوالیه مرموز شش سال پیش ترجمه شده و به نظر من ترجمه خوبی داره و فایل پی دی اف به صورت رایگان موجود هست. اگه خلاف قوانین نباشه اینجا فایل پی دی اف رو برای شما میذارم
    دانلود شوالیه مرموز
    و در مورد اینکه میگین سریال خوبی نیست به نظرم اینه که منبع اقتباس خاندان اژدها یعنی آتش و خون به صورت تاریخ نوشته شده و کار سازندگان خیلی خیلی سخت هست و نحوه روایت با مجموعه اصلی و حتی همین دانک و اگ خیلی تفاوت داره و همین دست و پای سازندگان رو بسته و به خلاقیت خودشون بستگی داره و این خلاقیت رو بعضی ها قبول ندارن.
    رمان عظیم مجموعه اصلی لقمه ی حاضر آماده ای بود برای پت و مت که باعث شد چهار فصل اول آنقدر خوش ساخت و عالی باشه با دیالوگ های فوق‌العاده و جزییات باورنکردنی. آتش و خون اما یه تاریخچه هست که عملا هیچ دیالوگ یا جزییاتی ارائه نداده و همین کار سازندگان رو سخت کرده و از نظر من که تا حالا سربلند بودن

6. 9 کاربرِ زیر از abbas stannis بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,706
    از این کاربر 19,978 بار در 1,359 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas stannis نمایش پست ها
    کتاب سوم دانک و اگ یعنی شوالیه مرموز شش سال پیش ترجمه شده و به نظر من ترجمه خوبی داره و فایل پی دی اف به صورت رایگان موجود هست. اگه خلاف قوانین نباشه اینجا فایل پی دی اف رو برای شما میذارم
    دانلود شوالیه مرموز
    و در مورد اینکه میگین سریال خوبی نیست به نظرم اینه که منبع اقتباس خاندان اژدها یعنی آتش و خون به صورت تاریخ نوشته شده و کار سازندگان خیلی خیلی سخت هست و نحوه روایت با مجموعه اصلی و حتی همین دانک و اگ خیلی تفاوت داره و همین دست و پای سازندگان رو بسته و به خلاقیت خودشون بستگی داره و این خلاقیت رو بعضی ها قبول ندارن.
    رمان عظیم مجموعه اصلی لقمه ی حاضر آماده ای بود برای پت و مت که باعث شد چهار فصل اول آنقدر خوش ساخت و عالی باشه با دیالوگ های فوق‌العاده و جزییات باورنکردنی. آتش و خون اما یه تاریخچه هست که عملا هیچ دیالوگ یا جزییاتی ارائه نداده و همین کار سازندگان رو سخت کرده و از نظر من که تا حالا سربلند بودن
    اولا تشکر به خاطر فایل و اینکه من اطلاع نداشتم و معمولاً ترجمه ها رو از کانال وینترفل یا فرزندان جنگل دنبال میکنم و ممنون اگه بتونی سه تا کتاب رو به اشتراک بذارید بهتر هم هست...

راجع به سریال نظرم رو گفتم امیدوارم کسی رو نرنجونده باشم ولی خودت مسلطی و بهتر میدونی بخش دوم داستان دنس جزئیات بیشتری داری حتی من فکر میکردم نقطه شروع روایت بخش دوم باشه و با فلش بک برگردیم به مقدمه اما سازندگان بهتر می دونند دنبال چی هستند، اما واقعا هر هفته چندان هیجان خاصی اضافه نکردند خطوط داستان به جای پویایی و تکیه بر گسترش داستان و شخصیت پردازی مناسب نیمه کاره رها می شدن و فقط نتیجه به صورت ناقص نشون داده می شد امیدوارم متوجه حرفام بشی خلاصه که چندان چنگی به دل نزد و امیدوارم بخش دوم داستان و نبردها و شخصیت ها با ظرافت بیشتری به نمایش دربیان مخصوصاً استورمزاند و ... یا نبرد ...

8. 8 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12