برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 از مجموع 16
    Bad things are coming
    سپاس
    21,951
    از این کاربر 49,385 بار در 2,813 پست سپاس گزاری شده

The Mandalorian || تبادل نظر پیرامون فصل سوم

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل سوم مجموعه The Mandalorian که اپیزودهای آن از اول مارس 2023 (چهارشنبه دهم اسفند 1401) از سرویس دیزنی پلاس منتشر می گردند بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت مورد نظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مدنظر قرار دهید.

2. 15 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

معجزه به دون آرزو اتفاق نمی افته
    سپاس
    1,414
    از این کاربر 2,518 بار در 349 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Mandalorian || تبادل نظر پیرامون فصل سوم

این 5 قسمت که عالی بود
    اصلا کیفیت سریال نسبت به فصل اول و دوم یا کتاب بوبافت یا حتی اندور افت نکرده، خیلی هم بهتر شده
    با اشتیاق منتظر 3 قسمت پایانی هستم ببینم چی میشه
    اسپویل نمیکنم اصلا
    حتما اگه علاقه دارید ببینید
    مگر من ! من میشوم بی ت و

4. 11 کاربرِ زیر از Daisy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,679
    از این کاربر 19,957 بار در 1,358 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط codec_pack نمایش پست ها
    جنگ ستارگان کلن برای سلیقه من زیادی تخیلی هست و هیچوقت محبوبم نبوده، اما مندلورین رو که شروع کردم، سوپرایز شدم که اینقدر جذبش شدم و با اشتیاق دنبالش میکنم. منطقی ترین توجیه این بود که مندل و بیبی یودا کرکتر های قوی هستن و داستانشون جذابیت داره برام. اما اپیزود 3 که هیچکدوم حضور نداشتن هم برام کیفیت بالایی داشت.

خلاصه اینکه از اینکه بفهمم چطور اینطوری شده دست کشیدم و صرفن از کیفیت بالای سریال لذت میبرم.
    This is the way
    بعضی از اپیزودهای مندو آدم رو شوک میکنه/ تو گویی با تف بعضی داستان هاش رو بهم میچسبونند. در کل فصل جالبی نبود غیر از اپیزود ۳ و ۷ که خوب بودند. امیدوارم یه پایان درخور داشته باشند.
    یادم نیست یه بار شینودا از دو گانه جدای و امپراتوری انتقاد میکرد یا جایی خوندم؟ ولی ترسم اینه که این دایورسیتی بزنه کار رو خراب کنه چون دنیای مندو اینقدر بزرگ شده و سطح وسیعی از داستان ها رو پوشش میده تنها چیزی که میتونه خرابش کنه همین شاخه به شاخه بودن داستانهاست و اینکه نتونند اونجوری که باید چفت و بست داستان ها رو دربیارن. البته این حرف میشه خلاف چیزی که این فصل دیدیم چون به نظرم اینجا متریال کم بود / البته میشه به دید یه پیش مقدمه نسبتا طولانی هم به این فصل نگاه کرد ولی من ترجیح میدم سطح مندو اینقدر پایین نره که مجبور باشه یه فصل این جوری تابمون بده برای یه داستان نه چندان مهم. خلاصه که اگه اینجوری پیش بره
    لانگ لیو امپایر

فا‌ک آل د نیو ریپالیک / ایف یو نو وات ای مین

6. 6 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,951

قسمت هفتم

بالاخره مقدمه چینی ها داره نتیجه میده و در همه بخش ها داستان میره جلو.
    این چرخشی که داستانِ مندلور پیدا کرد خیلی خوب بود؛ مندلور میتونه در ادامه ی داستان استاروارز خیلی مهم باشه چون به نظر میرسه که ارتباط محکمی بین مندلور و ظهور دوباره امپراتوری وجود داره.

این قسمت واقعا چشمنواز بود، از بهترین قسمت های سریال که شروع و پایان جذابی داشت.
    یک قسمت باقیمونده و کلی اتفاق هیجان انگیز میتونه بیوفته.

پ ن1:
    قسمت ششم اصلا خوب نبود و از برایس بانو بعید بود. (البته بیشتر ایراد از فیلمنامه بود.)
    پ ن2: حیف بود بوکاتان همه ش کلاه سرش باشه تازه این دم و دستگاهشم دربیاره یه هوایی بخوره بد نیست، دیس ایز د وِی
    پ ن3: هیچوقت به یه راهزن اعتماد نکن.
    پ ن4: فضای کروسانت رو دوس دارم.
    پ ن5: ماف گیدیون داره کم کم خاطرات دارث ویدر رو زنده میکنه.
    پ ن6: بیبی یودا هر قسمتی که میره جلو دلبرتر میشه.

8. 9 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,679
    از این کاربر 19,957 بار در 1,358 پست سپاس گزاری شده

اینکه دنیای بزرگ استاروارز میخواد چی بهمون بگه برای هر کسی متفاوته و هر کسی میتونه طبق برداشتی که از اون داره به تحسین یا مزمتش بپردازه. راستش دنیای فیلم ها تفاوتی با دنیای سریال‌ها داره که نمیشه ازش گذشت. بگذریم از بسط داستان برای اهداف مالی، دنیای فیلم‌ها به اتفاقات پیرامون قدرت در کهکشان میپردازه، اینکه داستان جدای، سیث و خاندان اسکایواکر با مندلورین و Outter Rim و مردمانش متفاوته رو هر کسی میتونه تشخیص بده اونجا نبرد برای چیزیه که اینجا اصلا وجود نداره. این اوترریم آدمای خودش رو داره بی قانونی خودش رو داره ولی بعضی از همین مکان ها در اوترریم هم نیاز به نظم رو احساس کردند ولی غافل از اینکه اون نظم چندان به فکر اونها نبود. حالا دنیای سریال از اون بازی قدرت کنده و به فرم های مختلفی از زندگی رسیده و داره دنیاهاشون رو نشون میده و تا جایی که ممکنه سعی میکنه اون بازی قدرت رو از خودش دور نگه داره ولی چه اسکایواکرها چه باقیمانده امپایر همشون گذرشون به همین مناطق دورافتاده کشیده شده.

اینارو گفتم که بدونیم کجاییم، استاروارز مثل تمام داستانها سعی داره شماتیک دنیای واقعی رو به صورت ساده تر نشون بده ولی باید یه جوری نشون بده که به کسی برنخوره و بتونه از این داستان پول به جیب بزنه پس راحت میتونید داستان استاروارز رو به هر مکانی توی دنیا یا هر زمانی از اون نظیر کنید و آب هم از آب تکون نمیخوره چون هدف اصلی هم همین بوده. کلا فانتزی‌ها هدفشون همینه و راهی که ارباب حلقه‌ها، استارترک، گات، هری پاتر، تلماسه و بقیه داستانها پیمودند یا در حال پیمودنش هستند استاروارز هم رفته و داره میره. این جوری هم پول درمیاره هم حرفی که میخواد بزنه رو میزنه. پس باید از همه شون خوشمون بیاد و بعد از چندوقت برامون تکراری بشه؟
    بله واقعا تکراری میشه ولی وقتی اینو متوجه میشیم که توی اونا غرق شدیم. احساساتی که با اولین داستان این شکلی بهمون دست داده چنان معتادکننده‌ست که مدام در پی بدیل اون میگردیم و اینجوریه که ما همشون رو دوست داریم با همه تفاوت هاشون و شباهت هاشون...

10. 2 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,951

پایان

به استار واری ترین شکل ممکن تموم شد.
    فکر میکردم قراره از مندلور برسیم به داستان فرست اوردر ولی اینطوری نبود. این پایان زمینه خوبی برای سریال بوکاتان ایجاد کرد که اونجا قراره داستان مندلور رو داشته باشیم و هم با ماجراجوییِ جدید مندو و بیبی مندو قراره بریم سراغ باقیمونده امپراتوری که مطمئنا از این بخش قراره به داستانِ فرست اوردر برسیم.

ماف گیدیون تبدیل شده به دارث ویدرِ این سریال، احتمالا با یه هیبتِ ویدری برمیگرده.
    فصل آینده منتظر ادمیرال تراون هستیم.
    پ ن1: فقط اونجا که بیبی مندو عصبانی شد
    پ ن2: موزیکِ این قسمت چقدر خوب بود.
    پ ن3: یزید زد دارک سیبرو شکوند

12. 5 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    770
    از این کاربر 3,589 بار در 378 پست سپاس گزاری شده

فصل سوم هم خوب بود هم خوب نبود. به نظر میرسید که قصد این بوده که پیوستگی داستان بر اپیزودیک بودن دو فصل قبلی چیره شده باشه اما تاچه اندازه موفق بوده؟! فصل سوم داستان های مستقل و موفق فصول قبلی رو نداره و اکشن های به مراتب درجه پایین تری رو هم ارائه میده. از طرفی با گسترده شدن داستان و لوکیشین ها کمی تا قسمتی نویسنده های توی کنترل کردن ابعاد دنیای مندلور به مشکل برخورد کردن.
    البته که پلات های داستانی و پیشرفت اونها به شدت مشابه آثار قبلی این دنیا هستش.
    ولی خب میخام از همه این ها چشم پوشی کنم. دنیای استار وارز و فن هاش باید تا عمر دارن ممنون جان فاورو باشن که به خوبی تونسته یک زبان بصری و بروز شده رو برای این جهان عظیم و بزرگ پیدا کنه و در دورانی که سه گانه جدید استار وارز مجموعه رو فقط از خواب بیدار کرد و درجا اون رو به افول برد، خط مشی درست درمونی رو برای ادامه راه مشخص کنه. یه جورایی میشه فاورو و فیلنی رو در حد و اندازه های کوین فایگی مارول درنظر گرفت. ( من بودم همچین اختیاراتی بهش میدادم)

14. 5 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12