برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 17
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,510
    از این کاربر 90,613 بار در 4,565 پست سپاس گزاری شده

♥ Happy Birthday : تی‌وی‌وُرلد سیزده ساله شد ♥

تقویم یکبار دیگر پانزدهم اردیبهشت را نشان می دهد.روزی که تی وی ورلد تاسیس شد تا محلی برای گرد هم آمدن علاقه مندان فیلم و سریال باشد.دوستان زیادی از آن زمان به انجمن آمدند و خاطره ای از خود به یادگار گذاشتند.تولد انجمن فرصتی هست که از همه این عزیزان تشکر کنیم.به امید اینکه این محفل سال های سال برای ما باقی بماند و بتونیم باز هم در کنار هم باشیم.رفیق قدیمی تولدت مبارک

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,695
    از این کاربر 19,964 بار در 1,358 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ♥ Happy Birthday : تی‌وی‌وُرلد سیزده ساله شد ♥

ابتدا که مبارکتونه
    بعدش هم که یاسر جان واقعا زحمت میکشه دوست دارم اون عکسی که ازش دارم رو بذارم ولی خب میزنه اکانت رو به فنا میده در نیم ثانیه الان کت تنشه کاری از ما طرفداران جریان آزاد اطلاعات هم برنمیاد
    نورا و جزی و عمو هادی و ریل نیگا و آرکی دشمن چپولیسم بین‌الملل که خوش برگشتید اونایی هم که رفتید برمیگردید ولی زمان میبره اونایی هم که یاسر بردتتون برید تو خلوت خودتون به کارهای بدتون فکر کنید.

این وسط بگم هومن هنوز دیزلی ترجمه میکنه که خوشا به اون چشمانش که هنوز سو داره/ مارلون نمینویسه و فقط به ماشین تشکر تبدیل شده که یحتمل سرش به کار و بار ساختمونای مردم بند شده

محض اطلاع اعلام کنم دکتر هنوز در شرف رفتنه که اگه بره ویترین افتخارات انجمن با ترانسفر این مهره به فنلاند یا هر کشورثالثی لولش چندین مرتبه میره بالاتر/ الان حدسای خفنی هم میزنه که پر نویسندگان انیمه ها هم ریخته ...

دیگه خبر خاصی نیست برید پایین رو بخونید...

امروز دوهزارونهصدوشصت‌ودومین روزیه که توی انجمنم میشه ۸ سال و ۱ ماه و ۹ روز تقریبا بیشتر اون رو به تباهی گذروندم تا اینکه بالاخره یه تلاش‌هایی انجام دادم. امسال اما با همیشه متفاوت بود تعداد دوستانی که برگشتند زیادتر شد یکی از بهترین موضوعاتی که میخواستم رو راجع بهش نوشتم و کلا به نظرم سال خوبی واسه من توی انجمن بود. اما انجمن چندان سال‌های خوبی رو تجربه نمیکنه هر چند به نظر میرسه خودمونی تر شده و یا بقولی تخصصی تر شده ولی انجمن به یوزرهاشه نه اونایی که خیلی مینویسن یا خیلی کامنت میدن بلکه اونایی که کمتر حرف میزنن ولی هستند و رد سپاس‌هاشون زیر هر پست مشخصه. به نظرم تعداد کاربرای ما نهایت به ۲۰۰ تا برسه که حداقل ۱۰۰ تاشون فعالن و اون صد تای دیگه گذری میان و میرن این جنبه نه چندان خوب ماست ولی چه میشه کرد تا اپ های رنگاوارنگ گوی سبقت رو از انجمن ها ربودند جاهایی مثل اینجا همین که زنده اند خودش خیلیه... اینجا مثل کوره‌راهیه که یه بزرگراه خیلی خفن کنارش زدند کمتر کسی میاد ولی بیاد موندنیه ...

چندتا لینک زیبا بهتون بدم یه گشتی بزنید

تاریخچه انجمن
    مصاحبه نوژن
    لطف کنید مجله این لینک رو هم مثل قبلی بزنید توی آرشیو خود انجمن چون از بین رفته(نامبر زحمت مجله رو کشید)
    ما از سه سالگی جشن تولد داریم و دو سال اول کسی واسه انجمن تولد نمیگرفت

سپاس
    728
    از این کاربر 1,006 بار در 163 پست سپاس گزاری شده

تبریک میگم و امیدوارم بهمین گونه سالیان سال ادامه دهید.

4. 22 کاربرِ زیر از FARID_S بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,666
    از این کاربر 2,872 بار در 264 پست سپاس گزاری شده

سلام و شب خوش

دارم فکر میکنم چند جمله خوشگل بنویسم ولی کلمه ها نمیان تو ذهنم که تبدیل به جمله بشن!

یه جمع یه یه جامعه نیاز به یک مدیر داره، حتی چندتا -----> یاسر عزیز چهره زیبات رو میبوسم، لب رو کار نداشته باش!
    احترامی بینهایت برایت قائلم و نمیخوام این نگاه بهت سنگینی کنه و بقول روانشناسها برات فشار مضاعف باشه.
    این احترام برادرانه من، به توست. تویی که از نزدیک ندیدم ولی خرداد میام مشهد بریم شله بخوریم!

اگر بخوام در مورد این جمع حرفی بزنم، جمعی متکثر و متفاوت، کاملا متفاوت که فقط حول یه چیز، اونهم فیلم و سریاله جمع شدند.
    باهم سر و کله میزنن! باهم بحث و جدل میکنن! باهم شوخی و نقطه چین بازی میکنن!!
    با همه مشکلات اجتماعی، اقتصادی، دقایقی رو تو یه محیط کمی ناشناس میگذرونن!

با هم حتی تا حدودی زندگی میکنن.

زندگی با شماها ندیده های عزیز، بسیار بسیار برای من مغتنم و مسرت بخش بود.

بوس
    عادل

6. 22 کاربرِ زیر از del@ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    19
    از این کاربر 83 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

سلام به همگی.
    منم به همه کاربران و پیشکسوتان سایت مخصوصا آقا یاسر تبریک میگم.

به عنوان عضو کوچیک نه چندان فعال و کم سابقه این انجمن واقعا خوشحالم که هنوز اینجا هست، تقریبا از انجمن و فروم ها در سطح اینترنت چیزی باقی نمونده ولی اینجا هنوز هست و دلگرمیه.
    بچه ها هم درسته کمن ولی همه باتجربه و کاربلدن، کارشون درسته.

در مورد خود انجمن هم هنوز حال و هوای دهه 80 و اوایل 90 رو داره. نمیشه این حال و هوا رو جای دیگه ای تجربه کرد جدا.
    انجمن خوبه ولی امیدوارم چرخش بیشتر از اینا بچرخه و پتانسیلش رو هم داره جدا.

زیاد اهل متون طولانی نیستم :دی ولی در نهایت آرزوی موفقیت برای تیم مدیریت، کاربران و در نهایت خود تی ورلد رو دارم.

8. 18 کاربرِ زیر از Jerry Seinfeld بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,942
    از این کاربر 3,876 بار در 356 پست سپاس گزاری شده

سلام
    جناب خواجوی کرمانی می فرمایند ؛ دلبرا خورشید تابان ذره‌ ایی از روی تست که اشاره مهم این شعر برای تی وی وردی ها می باشد.
    تبریک و تهنیت برای سیزدهمین سال تولد و فعالیت تی ورد عزیز

10. 22 کاربرِ زیر از raha_91 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Remember My Name
    سپاس
    749
    از این کاربر 2,243 بار در 244 پست سپاس گزاری شده

سلام بر همه دوستان
    13 سالگی تی وی ورد رو به همگی تبریک میگم و خوشحالم در کنار جمع صمیمی و گرمتون هستم. امیدوارم مثل همیشه استوار بمونه و با قدرت پیش بره

12. 22 کاربرِ زیر از Longmire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,516
    از این کاربر 11,143 بار در 879 پست سپاس گزاری شده

منم تبریک میگم، متاسفانه باید قبول کنیم خیلی هامون از نظر سنی به نقطه ای رسیدیم که انرژی و علاقه سابق رو واسه مشارکت تو خیلی بحث های مرتبط با فیلم و سریال نداریم. با وجود افت محسوس کیفیت فیلم و سریال های چند سال اخیر، این انجمن تونسته بخش جدایی ناپذیری از زندگی آنلاین خیلی از ماها باشه. از همین جا از یاسر و همه کاربرایی که هزینه و وقتشون رو واسه انجمن میذارند تشکر میکنم.

14. 22 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,520
    از این کاربر 6,609 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

سال 2011 سریال The Killing باعث اشنایی من با تی ورلد بود تنها جایی که تاپیک مجزا علاوه بر لینک دانلود مستقیم برای این سریال داشت

او موقع NOjAN بنیانگذار تی وی ورلد نسبت به سایت های مربوط به سریال نوآوری داشت که همچنان بر قراره و حتما ادامه خواهد داشت.

تبریک به همه کسایی که برای بهترین و تنها انجمن فیلم و سریال حال حاضر پارسی زبان زحمت کشیدن و میکشن مخصوصا تیم حرفه ایی ترجمه و تحریریه و گرافیک....
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

16. 20 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,585
    از این کاربر 5,429 بار در 512 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط wlh نمایش پست ها

ابتدا که مبارکتونه
    بعدش هم که یاسر جان واقعا زحمت میکشه دوست دارم اون عکسی که ازش دارم رو بذارم ولی خب میزنه اکانت رو به فنا میده در نیم ثانیه الان کت تنشه کاری از ما طرفداران جریان آزاد اطلاعات هم برنمیاد
    نورا و جزی و عمو هادی و ریل نیگا و آرکی دشمن چپولیسم بین‌الملل که خوش برگشتید اونایی هم که رفتید برمیگردید ولی زمان میبره اونایی هم که یاسر بردتتون برید تو خلوت خودتون به کارهای بدتون فکر کنید.

این وسط بگم هومن هنوز دیزلی ترجمه میکنه که خوشا به اون چشمانش که هنوز سو داره/ مارلون نمینویسه و فقط به ماشین تشکر تبدیل شده که یحتمل سرش به کار و بار ساختمونای مردم بند شده

محض اطلاع اعلام کنم دکتر هنوز در شرف رفتنه که اگه بره ویترین افتخارات انجمن با ترانسفر این مهره به فنلاند یا هر کشورثالثی لولش چندین مرتبه میره بالاتر/ الان حدسای خفنی هم میزنه که پر نویسندگان انیمه ها هم ریخته ...

دیگه خبر خاصی نیست برید پایین رو بخونید...

امروز دوهزارونهصدوشصت‌ودومین روزیه که توی انجمنم میشه ۸ سال و ۱ ماه و ۹ روز تقریبا بیشتر اون رو به تباهی گذروندم تا اینکه بالاخره یه تلاش‌هایی انجام دادم. امسال اما با همیشه متفاوت بود تعداد دوستانی که برگشتند زیادتر شد یکی از بهترین موضوعاتی که میخواستم رو راجع بهش نوشتم و کلا به نظرم سال خوبی واسه من توی انجمن بود. اما انجمن چندان سال‌های خوبی رو تجربه نمیکنه هر چند به نظر میرسه خودمونی تر شده و یا بقولی تخصصی تر شده ولی انجمن به یوزرهاشه نه اونایی که خیلی مینویسن یا خیلی کامنت میدن بلکه اونایی که کمتر حرف میزنن ولی هستند و رد سپاس‌هاشون زیر هر پست مشخصه. به نظرم تعداد کاربرای ما نهایت به ۲۰۰ تا برسه که حداقل ۱۰۰ تاشون فعالن و اون صد تای دیگه گذری میان و میرن این جنبه نه چندان خوب ماست ولی چه میشه کرد تا اپ های رنگاوارنگ گوی سبقت رو از انجمن ها ربودند جاهایی مثل اینجا همین که زنده اند خودش خیلیه... اینجا مثل کوره‌راهیه که یه بزرگراه خیلی خفن کنارش زدند کمتر کسی میاد ولی بیاد موندنیه ...

چندتا لینک زیبا بهتون بدم یه گشتی بزنید

تاریخچه انجمن
    مصاحبه نوژن
    لطف کنید مجله این لینک رو هم مثل قبلی بزنید توی آرشیو خود انجمن چون از بین رفته
    ما از سه سالگی جشن تولد داریم و دو سال اول کسی واسه انجمن تولد نمیگرفت
    دانلود ویژه نامه

و زحمت اصلی رو میکی برای این ویژه نامه کشید

18. 18 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین